Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jutt teemast iidsed tehnikaimed
#26
Aga FAKT on ikkagi see, et teil ei ole mingeid tõendeid. Minge selle pärast nii roheliseks kui tahate, aga seda teil ikkagi ei ole. Tõega tuleb leppida.
#27
Kui palju peab teile ütlema, et TÕDE peitub igas inimeses endas!
Ütles ju Goethegi: OTSIGE ISEENDAS JA TA LEIATE KÕIK!
#28
Kust sa võtad, et tõendeid pole? Oled teinud põhjalikke teaduslikke uurimistöid? vaevalt. Nii, et ära esita ka lapsikuid väiteid siia.
#29
ma arvan, et ma võiks tsiteerida vastuseks paljusid tuntud ja tundmatuid isikuid ning rebida nende ütlusi suvalisse konteksti, mille peale need ütlejad ise ilmselt hauas ringi keeravad - t5egelikkust see kahjuks ei muuda.

muidugi...kindlasti on teatav tõde igaühes eneses olemas aga see ei tähenda kahjuks (nagu paljud siin ilmselt arvavad), et enesest ajaloo- või matemaatikaeksami vastuseid otsima hakata kui kodutöö tegemata on jäänud. see tähendab, et väljamõtlemisega tõde ei tekitata.
#30
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Kust sa võtad, et tõendeid pole? Oled teinud põhjalikke teaduslikke uurimistöid? vaevalt. Nii, et ära esita ka lapsikuid väiteid siia.

ega sinagi vist eriliselt suure hulga teadustöödega hiilata saa? nii, et...kuidas siis sinupoolsete tõenditega jääb?

pealegi - minu asemel on hulgaliselt teadustööd ära teinud terve müriaad teadlasi. nii paljukest siis lapsikutest väidetest
#31
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
on küll jah nii. uskuge-uskuge, mida tahate. mind ei huvita see mitte üks raas ja pole ka kunagi eriti huvitanudki. ainult ärge tulge pasundama, et teil mingi FAKT või TÕEND on. niisama lihtne ongi


Kui sind ei huvita mida meie usume mida paganat sa siis passid siin ja verbaalselt "pasandad" ? Las meie oleme siis lollid ja usume omaette - ürita sina pääseda MENSA ühingusse oma tarkusega ... (H)
#32
aga kullake, oleks siis jutt uskumsiest käiks. siin on ju ikka ja jälle tõendid ja faktid põhiteemaks.
#33
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
ma arvan, et ma võiks tsiteerida vastuseks paljusid tuntud ja tundmatuid isikuid ning rebida nende ütlusi suvalisse konteksti, mille peale need ütlejad ise ilmselt hauas ringi keeravad - t5egelikkust see kahjuks ei muuda.

muidugi...kindlasti on teatav tõde igaühes eneses olemas aga see ei tähenda kahjuks (nagu paljud siin ilmselt arvavad), et enesest ajaloo- või matemaatikaeksami vastuseid otsima hakata kui kodutöö tegemata on jäänud. see tähendab, et väljamõtlemisega tõde ei tekitata.

Rumalus! Selles see vahe ongi, et meie ei otsi siin vastuseid matem.eksami küsimuste lahendamiseks, meie otsime vastuseid inimeksistentsi seni lahendamata küsimustele.
#34
sellisele küsimusele vastuste leidmiseks tuleb tugineda üsna täpsetele vaatlusandmetele. milliseid need teil siis on? kust pärinevad?
#35
Sellisele küsimusele just teaduslikud metoodikad ei annagi ju vastust.
Teadus ei anna ju siiani vastust kõige tähtsamale küsimusele: kust me tuleme? kuhu läheme? miks me siin planeedil üldse oleme?
Selleks ongi humanitaarteadused ja alternatiivteadused. Nad annavad inimestele võimaluse tegeleda eksistentsiaalprobleemidega.
Sinu jaoks on see täiesti vale foorum. Sind huvitavad vaid teaduslikult tõestatud faktid. Meid huvitab just see, mida teadus ei suuda tõestada.
#36
inimeksistentsi senilahendamata küsimused?

ja mismoodi siis teadus neile vastuseid ei saa pakkuda? kas pole asi pigem selles, et pakutavad vastused lihtsalt ei meeldi sulle ning seepärast otsid alternatiivi kuskilt mujalt?

ära õpeta mind, mis mulle õige, mis vale. olen, kus tahan ja kirjutan, kus tahan
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat