Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lugu kassiga.
#1
Tegin selle teema ühte teise foorumisse ka, kuid sealt ma midagi tarka teada ei saanud, küsin siis siit.

Õhtul siis olin voodis juba, lugesin raamatut. Kass pikatas minu kõrval, voodi nurgas, ühe fliisteki peal. Järsku, kõik on vaikne ja kass kargab kohutava ehmatusega sealt püsti, neli käppa koos, teise voodi otsa. Vaatan siis teki juurde, mitte midagi ega kedagi pole. Võtan kassi vaikselt sülle, tõstan sinna tagasi, ajab nagu hull küüntega vastu, karvatutid lendavad, ja tirib mu käele kohutava haava. Panen ta siis uuesti õrnalt sinna nurka, tõstan selle teki maha. Kass hakkab vaikselt, hirmuga liikuma voodi nurga poole, ja järsu- jälle ühes punktis, kargab tagasi. Nii kauakaua proovisin tagasi teda panna sinna, ja ikka kartis. Samas tundis mingit tugevat lõhna (mina ei tundnud midagi) ja aevastas. Ise ma ei julgenudki enam voodisse minna, ei või teada, mis jõud seal möllavad. Tõstsin siis pea teisele poole voodis, läksin pikali, panin kassi põrandale ja tule kustu. Kõik on vaikne ja järsku kuulen, kuidas kass hakkab jalutama. Panen tule põlema, vaatan, kass on tooli juures ja toolil küüntega kallal. Kui ta mängida tahab, siis lihtsalt natuke tõmbab küüntega, aga sellel toolil ta oli täesti kallal. Jälgisin siis vaikset teda. Läks toolist eemale ja vaatas hirmuga nii tooli kui voodi nurka, hakkad tooli peale teda tõstma, ajab jälle küüntega vastu, niiet minu kätest veri lendab. Hiljem läks toast välja ja ikka ja jälle hiilis tagasi minu tuppa ja vaatas seda tooli ja voodi nurka. Kui ta oleks lihtsalt ehmatanud, poleks ta tagasi tulnud. Aga ta tuli, ja see tähendab, et seal oli midagi. Mis, seda ma ei oska öelda. Igal juhul oli mul endal väga kõhe magama jääda.
Keegi oskab seletada ehk?
Vasta
#2
Mingi vaim äkki. Ei tegelt ma arvan et ta tundis et tal pole ohutu ja siis möllas
Vasta
#3
Kui kõik, mida sa siia kirjutasid, vastab 100% tõele ega midagi pole juurde lisatud, siis võiks öelda, et keegi istub küll seal tooli peal. Kassid muidu peaks tajuma, jah, seda paremini kui inimesed. Ega sul juhuslikult mõni lähedane ära pole surnud? Ta ei pea olema just Väga lähedane, kuid hinged kipuvad ühendust võtma kõige vastuvõtlikuma inimesega, kes võtaks tõenäoliselt asjaga midagi ette. Muidu varem pole selliseid kokkupuuteid olnud sellega?
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: EiTahaOllaMina
Kui kõik, mida sa siia kirjutasid, vastab 100% tõele ega midagi pole juurde lisatud, siis võiks öelda, et keegi istub küll seal tooli peal. Kassid muidu peaks tajuma, jah, seda paremini kui inimesed. Ega sul juhuslikult mõni lähedane ära pole surnud? Ta ei pea olema just Väga lähedane, kuid hinged kipuvad ühendust võtma kõige vastuvõtlikuma inimesega, kes võtaks tõenäoliselt asjaga midagi ette. Muidu varem pole selliseid kokkupuuteid olnud sellega?

Kõik rääkisin nii, nagu oli.
Nüüd ta juba vaikselt julgeb isegi voodisse magama tulla. Ja enne kokkupuuteid ei ole olnud, lähedane pole surnud ning nüüd hiljem nagu on ka kõikk korras olnud.
Vasta
#5
Siis võis tegu lihtsalt mingi ajutise negatiivse energiaga olla su toas. Mitte midagi hullu, ma arvan.
Vasta
#6
Kassiomanikud vahetavad kogemusi: http://www.kiisu.ee/foorum=14&fl=63&t=1365&start=0
Isegi vahest täheldanud, et kass kummaliselt käitub. Ju nad meist rohkem näevad/tajuvad.

Muudetud: 18-3-08 kell 18:42:19 Jaanis
Vasta
#7
See võis tõesti mingi vaim olla. See ei pidanud isegi olema tuttav. Vahest keegi kes seal varem elandu oli vms. Aga jah, ega täpselt ei tea ju .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu lugu. antiamerikanist 0 1,829 17-11-2020, 01:55
Viimane postitus: antiamerikanist
  UFO lugu Alendriei 32 11,272 29-12-2012, 10:57
Viimane postitus: Elessandra
  veider lugu -booO- 12 5,584 13-06-2010, 17:41
Viimane postitus: jooshik
  Imelik juhtum kassiga. Imotep 25 9,150 10-04-2008, 22:54
Viimane postitus: johny166
  Muusika/lugu kummitamas me kôrvus hiidlane 16 6,595 09-01-2006, 16:58
Viimane postitus: trek

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat