Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaiu raba vol2. 18-20 aprill
Autor Sõnum
Jaanis
Uustulnukas

17-04-2008 18:41
Postitus: #76

Kui lugupeetud foorumlased ei pahanda, siis külastaks ka homme õhtul neid "hotspote" ning teeks mõned klõpsud. Öösel kimaks koju tagasi, sest hommikul peab vist tööle minema.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metafor
Veteran

17-04-2008 19:42
Postitus: #77

Tsitaat:Algselt postitas: Jaanis
Kui lugupeetud foorumlased ei pahanda, siis külastaks ka homme õhtul neid "hotspote" ning teeks mõned klõpsud. Öösel kimaks koju tagasi, sest hommikul peab vist tööle minema.
Ei pahanda miskit... (kui ¹okolaadi tood)Smile
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

17-04-2008 23:09
Postitus: #78

Kui keegi tulijatest leiab SD mälukaarte suuruses 32, 64 ja 128 MB, võiks neid kaasa võtta ja mulle kasvõi laenata. Minu fotokas üle 128 MB kaarte ei taha (netist leitud info pluss enda katsed 512 MB kaardiga, mis mujal ilusasti töötab). Vastasel juhul pean end pildistamisel tagasi hoidma (aparaadi sisemälu on 16 MB). Excubitoris millalgi mainis mulle, et tal peaks sobivas suuruses SD mälukaarte olema - äkki saab keegi enne tulekut teda veidi tülitada?

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Jaanis
Uustulnukas

18-04-2008 07:06
Postitus: #79

Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten
Kui keegi tulijatest leiab SD mälukaarte suuruses 32, 64 ja 128 MB, võiks neid kaasa võtta ja mulle kasvõi laenata. Minu fotokas üle 128 MB kaarte ei taha (netist leitud info pluss enda katsed 512 MB kaardiga, mis mujal ilusasti töötab). Vastasel juhul pean end pildistamisel tagasi hoidma (aparaadi sisemälu on 16 MB). Excubitoris millalgi mainis mulle, et tal peaks sobivas suuruses SD mälukaarte olema - äkki saab keegi enne tulekut teda veidi tülitada?

Ma vaatan oma varud üle ja loodan, et teid üles leian.
paadikapten

18-04-2008 12:54
Postitus: #80

Tsitaat:Algselt postitas: Jaanis
Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten

Ma vaatan oma varud üle ja loodan, et teid üles leian.

Kui tartu bande kohale jõuab, otsi mind nende hulgastSmile

Metafor
Veteran

20-04-2008 00:25
Postitus: #81

Osad meist on taas jõundnud kenasti kodu, seekordne Kaiu rabas käik oli olemuselt miskti loodusretke ja pararetke vahepealset.
Paari viperuse ja vajaliku varustuse puudumise tõttu olin sunnitud naasma koju. Jõudsin teha ka paar pilti, mis asuvad aadressil http://picasaweb.google.com/metavo/KaiuRabaVol2

Toon välja mõned pildid:

Lennuk
Selle taga võib olla potentsiaalselt ükskõik mis
7 päkapikku
Para 89
Veel üks Para 89
Para-web kohalikku põldu kündmas, vaata ka järgnevaid pilte
Sinna oleks pidanud kartulit panema
Kurb orb

Muudetud: 20-4-08 kell 13:32:30 Metavo

Järgmine kord sellise ilma puhul lähme küttega telgiga või ei lähe üldse.

Muudetud: 20-4-08 kell 14:11:39 Metavo
paadikapten

20-04-2008 16:47
Postitus: #82

Jah, oli tõesti pigem selline chill matk kui parauurimine, kuna kahtlasi kogemusi peaaegu polnudSmile "Peaaegu" ütlesin seetõttu, et paar veidrat asja siiski oli.
Esimene oli siis, kui mina koos kahe neiuga olin peale lootusetut rabaläbimise katset laagriplatsile tagasi pöördunud ja ülejäänud bande ammu kusagil seal üle raba asunud kuusevõsas või kaugemalgi. Mingi aeg peale laagrisse jõudmist kuulsin paar korda umbes tolle kuusevõsa poolt midagi, mis nii väga meenutas parmupillimängu. Kuna mul oli teada, et keegi tahtis parmupilli kaasa võtta, tekkis mul mõte, et nüüd seal keegi pinistabki... ja kui ülejäänud bande oli kah tagasi jõudnud, selgus, et keegi meist polnud "süüdlane". Niisiis, kas oli peale meie seal veel mõni surelik (kes siis parmupilli tinistas), oli see mõni lind (kes suutis mu kõrvad osavalt ära petta) või oli tõesti midagi...
Teine sihuke kord oli, kui me kogu bandega enne teisele laagriplatsile sõitma hakkamist metsatiiru tegime. Kusagil kõrgepingeliinide lähedal mainis kõige viimasena tulnud retkeline, et talle tundus, nagu kõnniks keegi meil kannul.

Muidu ilmal polnud eriti miskit viga - meil oli lihtsalt vähe vahendeid selle normaalseks üleelamiseksSmile Ma pugesin teisel ööl lausa jopega magamiskotti, suusamütsi panin pähe ja sai olla küll, ainult soe aluspesu andnuks mõndagi juurde, sest vahel hakkasid jalad külmetama. Samuti oleks võinud olla rohkem kuivi halge.

Ma pean leidma endale veel hea vahendi iivelduse vastu... viimased 5 aastat on mul see jama, et ma talun halvasti sõitmist uutes autodes. Näiteks Gunnari masin tekitab mul sama "kaifi" nagu isa võidetud Opel Astra aastaid tagasi, Tom´i auto oli tiba leebem, aga Alfari masin oli juba mõnusalt neutraalne, seal mul peaagu üldse halb ei hakanud - vanemaid masinaid talun ma paremini.

Muudetud: 20-4-08 kell 17:50:16 paadikapten

Cassiopeia
Veteran

20-04-2008 16:57
Postitus: #83

Niisiis, sain mina ka oma pildid üles. Siin nad on.

Kaiu on väga looduskaunis koht, nagu paljud võivad tõdeda. Kuigi jah. Kevadel on seal palju vett wink
Mina midagi erilist seal ei kogenud. Ainult mingil hetkel, kui hakkasime sealt mahalangenud puude juurest ära tulema, siis tundsin, et keegi on nagu minu selja taga järgi tulemas (kuigi ma olin rivi viimane). Ja samal ajal kuulsin oksa prõksumist nagu keegi oleks sellele peale astunud. (See oli enne seda kui me sinna mahajäetud maja juurde läksime).
Pimedas oli mets muidugi õudne. Aga ma arvan, et eks see ole kõigi metsade puhul.

Hmm. Tooksin välja mõned pildid.
See siin on suits, mitte midagi paranormaalset.
Teen pilti!
Nelinurkne tiigikene.
Vana puu.
Ohvrikivi?

Nüüd saab vaid oodata uusi pilte nendelt, kes pühapäeval rabast jõudsid.

Uurisin eile õhtul Kaiut linnulennult maainfo serverist. Leidsin huvitavat staffi sellest soo poolest, kus me ei käinud (see mis üle tee jäi) Pilt 1 ja Pilt 2.

Muudetud: 20-4-08 kell 18:08:57 Cassiopeia

Muudetud: 20-4-08 kell 18:09:20 Cassiopeia

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
Metafor
Veteran

20-04-2008 18:13
Postitus: #84

Ausalt öelda mind hämmastas orbi piltide vähesus, veel üks mille leidsin enda piltidest, on siin: Orb istub oksal
Kui keegi on huvitatud originaalpiltidest, siis andku teada.

Muudetud: 20-4-08 kell 19:17:57 Metavo
Lotharius
Tavaliige

20-04-2008 18:14
Postitus: #85

Pildid võiks veits parema kvaliteediga olla, või need miskise mobiiliga tehtud?

Aga nii et siis mitte midagi parat otseselt ei näinud, ei vaime, haldjad ega lendavaid taldrikuid? Hmm... eks ta vist nii ole, et kui otsima lähed, siis ei leia ja kui oodata ei oska juhtub ikka midagi põnevat.

Iseenesest orb on tavaliselt lihtsalt (kompakt)kaamera defekt, siis põhjustatud tolmust (mis võib olla ka kaamera obje sees), niiskusest ja kaamera välgu peegeldumisest nendelt osakestelt. Et mis moodi te nüüd eristate orbi, mis on tekkinud tolmust vmt sellisest orbist mida põhjustab mingi paranähtus?

Muudetud: 20-4-08 kell 19:22:12 Lotharius
Metafor
Veteran

20-04-2008 18:21
Postitus: #86

Tsitaat:Algselt postitas: Lotharius
Pildid võiks veits parema kvaliteediga olla, või need miskise mobiiliga tehtud?
Solvata üritad või?

Tsitaat:Aga nii et siis mitte midagi parat otseselt ei näinud, ei vaime, haldjad ega lendavaid taldrikuid? Hmm... eks ta vist nii ole, et kui otsima lähed, siis ei leia ja kui oodata ei oska juhtub ikka midagi põnevat.
Eelmisel korral oli hoopis teine asi, ju siis vaimud, kummitused, tulnukad ka puhkavad mõndadel päevadel. Teine võimalus on see, et keegi on käinud ja koha negatiivsest puhtaks lükanud.
Mu enda kodus pole ka niivõrd neutraalne kui oli seal seekord.

Iseenesest orb on tavaliselt lihtsalt (kompakt)kaamera defekt, siis põhjustatud tolmust (mis võib olla ka kaamera obje sees), niiskusest ja kaamera välgu peegeldumisest nendelt osakestelt. Et mis moodi te nüüd eristate orbi, mis on tekkinud tolmust vmt sellisest orbist mida põhjustab mingi paranähtus?
Tähendab kui pildistasin oma orbid digipeegliga, siis on kindlustatud et see pole tolm?

Muudetud: 20-4-08 kell 19:26:10 Metavo
Lotharius
Tavaliige

20-04-2008 18:24
Postitus: #87

Ei ürita solvata, lihtsalt originaalmõõtmetes pilt on väga halva kvaliteediga ehk siis umbes selline nagu mul mobiili 1,3Mpix kaamera teeb. Pealegi see ei käinud sinu pildi kohta Metavo.

Muudetud: 20-4-08 kell 19:25:12 Lotharius
Gunnar
Tavaliige

20-04-2008 18:31
Postitus: #88

Loodusmatkana 5+, paranähtuste osas aga ümmargune 0.
Ei näinud midagi. Ei kuulnud midagi. Ei tundnud midagi. Ja video esmakordsel ülevaatamisel samuti midagi kahtlast ei täheldanud.
Seega tuleb mingi aeg ilmselt teha Kaiu raba vol.3.
Kuigi midagi paranormaalset ma ei kogenud, sai vähemalt loodust nautida ja põlluralli oli ka lõbus Smile
Cassiopeia
Veteran

20-04-2008 18:49
Postitus: #89

Ses suhtes, minul ei olnud mingisugust profifotokat. Ja pildld ei tulnud hea kvaliteediga vb. Telefon see küll ei olnud.

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
Tom
Veteran

20-04-2008 18:50
Postitus: #90

Kui vaid peavalu üle läheks, oleks täitsa tore olla Angry

Minu pildid siis:
http://www.foto24.ee/album/34041

Ja mõned väljanopped:
Harjutused ufo pildistamiseks.
Metsaalune, kus pidi olema metsikult rohu/nõia/seeneringe.
Koht, kus eelmine aasta jäi DaamValges'i fotoka ette must kogu, kes puu tagant piilus.
"EDASI EI LÄHE: Aivar Antohin on mees, kes aastate eest ajas tuletõrjeautoga taga tundmatut objekti, mis maandus taamal paistva kidura kasevõpsiku juurde. Puud pole sellest ajast suuremaks kasvanud."-SlÕhtuleht
Kaugusest paistev oranz kera, mis minutid hiljem osutus kahjuks lennukiks.
Öine metsaskäik.
Koht, kus eelmine aasta üks digifotokas "segi" läks.
See sama eemalt paistev kidur kasevõpsik, kuhu maandus tundmatu objekt.
Sportlik vahepala
Koht, kus aastaid tagasi seal käinud foorumlase piltidele jäi palju "kuradikesi"
Raba nõudis ohvriandi.
Hommikune meeltesegadus.
Stopperikatse. Kaasas olnud stopper jõudis 33 minutit rohkem tiksuda, kui kodus olnud.

Lisaks tervitus veel laupäeva öistele para-huvilistele.

Anna teada: paravihje@gmail.com
Lotharius
Tavaliige

20-04-2008 19:05
Postitus: #91

Stopperikatse on küll huvitav. Hetkel vaatan X-File läbi algusest saadik ja seal ka pidevalt tehakse seda.

Igatahes kus sul stopperil töötanud päevade arvu näeb? Hetkel oleks mõlemal nagu ainult 3h+ aeg tiksunud... Igatahes hea oleks ka kui kolmas (või veel parem kui neli stopperit, ehk siis kaks kodus ja kaks kaasas) stopper veel oleks, nö kontroll, et elimineerida võimalikud elektroonika viperused Smile

edit: skeptikuna suudan ikka lolle asju küll nõuda Bleh

Muudetud: 20-4-08 kell 20:08:44 Lotharius
Cassiopeia
Veteran

20-04-2008 19:11
Postitus: #92

bMul ka kusjuures pea valutab, eilsest saadik juba. Huvitav kas see on siis üldine, või hakkan ma niisama haigeks jäämaSmile

lepa
Tavaliige

20-04-2008 19:27
Postitus: #93

Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Kui vaid peavalu üle läheks, oleks täitsa tore olla Angry

Minu pildid siis:
http://www.foto24.ee/album/34041

Ja mõned väljanopped:
Harjutused ufo pildistamiseks.
Metsaalune, kus pidi olema metsikult rohu/nõia/seeneringe.
Koht, kus eelmine aasta jäi DaamValges'i fotoka ette must kogu, kes puu tagant piilus.
"EDASI EI LÄHE: Aivar Antohin on mees, kes aastate eest ajas tuletõrjeautoga taga tundmatut objekti, mis maandus taamal paistva kidura kasevõpsiku juurde. Puud pole sellest ajast suuremaks kasvanud."-SlÕhtuleht
Kaugusest paistev oranz kera, mis minutid hiljem osutus kahjuks lennukiks.
Öine metsaskäik.
Koht, kus eelmine aasta üks digifotokas "segi" läks.
See sama eemalt paistev kidur kasevõpsik, kuhu maandus tundmatu objekt.
Sportlik vahepala
Koht, kus aastaid tagasi seal käinud foorumlase piltidele jäi palju "kuradikesi"
Raba nõudis ohvriandi.
Hommikune meeltesegadus.
Stopperikatse. Kaasas olnud stopper jõudis 33 minutit rohkem tiksuda, kui kodus olnud.

Lisaks tervitus veel laupäeva öistele para-huvilistele.

Tervitused kohale toimetatud! wink

[Pilt: leegionifoorumibnnerkirvt3.jpg],
arcturus
Uustulnukas

20-04-2008 19:54
Postitus: #94

http://picasaweb.google.com/metavo/KaiuR...8386490914

kas see võib ka kuidagi seotud olla sellega, et seal üleloomulikke asju kogetakse? wink

kahju, et ei saanud osaleda teie ekspeditsioonil, aga plaanin sinna lähiajal omal käel minna.
Metafor
Veteran

20-04-2008 20:00
Postitus: #95

Tsitaat:Algselt postitas: arcturus
http://picasaweb.google.com/metavo/KaiuR...8386490914

kas see võib ka kuidagi seotud olla sellega, et seal üleloomulikke asju kogetakse? wink

kahju, et ei saanud osaleda teie ekspeditsioonil, aga plaanin sinna lähiajal omal käel minna.
Ei oska kommenteerida, väga paljudes kohtades on kahjuks võimalik leida sellist jama, aga üks võimalik seletus seegi.
Lotharius
Tavaliige

20-04-2008 20:02
Postitus: #96

Äkki käivad seal tulnukad hoopis joomas? See tuletas mulle ühe A-Rühma laulu meelde, nimelt Anomaalsed Alkashid. Seekordne paranormaalsuste puudumine võis ka olla seletatav selliselt, et tulnukad juba kaugelt nägid, et kõige parem laagriplats oli juba miskiste inimeste poolt hõivatud ja otsustasid mujale sõita, teine variant on see, et nad magasid pohmakat välja.

BTW metsaalusese koristamatusest rääkides - kas siinsed foorumlased juhuslikult mingit Tartu gruppi kokku pole pannud 3. mai aktsiooni tarbeks?

Muudetud: 20-4-08 kell 21:05:29 Lotharius
lepa
Tavaliige

20-04-2008 20:11
Postitus: #97

Aga jah täitsa tore oli.Kõvad vennad olete , et suutsite selle külmaga vastu pidada!Ma ise poleks suutnud seal terved ööd olla.wink

[Pilt: leegionifoorumibnnerkirvt3.jpg],
Metafor
Veteran

20-04-2008 20:15
Postitus: #98

BTW metsaalusese koristamatusest rääkides - kas siinsed foorumlased juhuslikult mingit Tartu gruppi kokku pole pannud 3. mai aktsiooni tarbeks?
Para-webiga ei saanud kokku piisavat tiimi, mul ka juba olemas üks teine.
InDemand
Veteran

20-04-2008 20:17
Postitus: #99

Minu pildid on siin: http://www.foto24.ee/album/34051. Orbe ega miskit pildile jäänud, ainult siin on üks huvitav udukogu.

Külmale vaatamata oli siiski tore. Sai Eestimaa ilu nauditud ja niisama muheda seltskonnaga aega veedetud.
Midagi paranormaalset samuti ei kogenud, tundus nagu iga tavaline väljasõit loodusesse.
Kordaks kunagi veel, aga soojema ilmaga Laugh
katz
Tavaliige

20-04-2008 20:18
Postitus: #100

Katz tõusis talveunestBleh ja minu arvamus on käigust positiivne. Muide paadikapten sa unustasid mainida seda seika kui me nazziga öösel seal maja juures käisime ja seal huvitavat ojavulinat kuulsime rabast, mis huvitavalt hääbus. Siis veel tahaks tänada piltide eest ja ilma eest. Kuigi ööd olid küll magamiskõlbmatudLaugh Mu nohu on kolm korda hullemaks vist läinud. Esmakordselt sai käidud ka metsameeste pukkides (Metavo puppisLaugh) Ja suured tänud alfarile autotunni eest ja monicale tema suure raske auto eest, millega me saime huvitavalt aega täitaLaugh Ja motavole ka kes sisustas oma aega "ujumisega" ni rabas kui allikasLaugh Tore loodusmatk oli

Hingemäng.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kolgu (ka Kaiu) raba väljasõit 27-29 apr Tom 217 79,079 08-09-2015 20:32
Viimane postitus: zzz34
  Suvine Kaiu uurimiskäik 2009 Metafor 7 8,339 06-10-2009 08:00
Viimane postitus: Tom
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 7,436 24-08-2009 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Väljasõit rohelusse 17-19.aprill.09 Tom 20 5,982 20-04-2009 16:00
Viimane postitus: Metafor
  Avasta Eestit vol2, ehk "Augusti(öö)st otsimas asju&quo Tom 23 6,929 29-03-2009 20:38
Viimane postitus: JoJo
  Kaiu raba noltsik 75 17,215 22-08-2008 19:25
Viimane postitus: noltsik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog