•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaiu raba vol2. 18-20 aprill
#51
See vast on piisav, et saaks ette kujutada, miks eelmine kord kohalikud vaatasid kahtlaselt, et keegi sellel ajal telkimas käib Laugh...
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
See vast on piisav, et saaks ette kujutada, miks eelmine kord kohalikud vaatasid kahtlaselt, et keegi sellel ajal telkimas käib Laugh...
Sellise telgi puhul mis viimati, vaevalt et sedasi küsitakse, pigem mõeldakse mis need hullud tahavad, või kas on ehk tulnukas maanudmisbaasi otsimas vms.
Vasta
#53
Andromeda, kuidas keskküttega telgi orgunn läheb?

Otsisin, aga ei leidnud kuskilt parmupilli. Järsku keegi ....? Jäi kunagi kõrvu selline kummaline teadmine, et see pidavat tublisti kaasa aitama nende-kelle-iganes ilmumisele. :o


Lisan veel kaardi punaste täppidega- kogunemine tolle alumise juures.
[Pilt: punased_tapid.jpg]

Muudetud: 13-4-08 kell 20:54:01 Tom
Vasta
#54
Ma ei jöua kella 7-meks ja seega ka need kes koos minuga tulevad..Mul tuli esinemine samaks kellaajaks aga me oleme kindlalt kohal..Bleh
Vasta
#55
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Mul olemas parmupill, sellejaoks shamaanitrummi ka vaja (et pärast ära saata), mis mul samuti olemas Laugh
Ma arvasin et seekord ei lähe sinna niisama nalja tegema. Kes sa kutsud sinna ja saadad sealt? Kas keskit võõrast või kohalikku? Kui kohalikku, siis kas pole mitte jultunud keskit saata ära tema enda kodust?
Vasta
#56
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Ma arvasin et seekord ei lähe sinna niisama nalja tegema. Kes sa kutsud sinna ja saadad sealt? Kas keskit võõrast või kohalikku? Kui kohalikku, siis kas pole mitte jultunud keskit saata ära tema enda kodust?

Ehk peame silmas hoopis võtit, millega mingit veidrat ust avada ja sulgeda. Hästi veider uks Laugh
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Ma arvasin et seekord ei lähe sinna niisama nalja tegema. Kes sa kutsud sinna ja saadad sealt? Kas keskit võõrast või kohalikku? Kui kohalikku, siis kas pole mitte jultunud keskit saata ära tema enda kodust?

Ehk peame silmas hoopis võtit, millega mingit veidrat ust avada ja sulgeda. Hästi veider uks Laugh
Tore sel juhul.

Muudetud: 14-4-08 kell 10:51:21 Metavo
Vasta
#58
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tore sel juhul.

Mis nüüd siis? Ei sobi midagi? Vaevalt, et sa seda siiralt mõtlesid Laugh
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tore sel juhul.

Mis nüüd siis? Ei sobi midagi? Vaevalt, et sa seda siiralt mõtlesid Laugh
Kusjuures mõtlesin siiraltSmile kui oleks smiley lisanud oleks vast siiram välja paistnud.


Võiks Para-webi telgi hankida, mille saaks püsti lüüa nii kokkutulekutel kui ka pikematel koosviibimistel.
Näiteks miskit sellst:
http://www.galleria-e.com/cgi-bin/Colema...uct/313201
või
http://www.sportsmansguide.com/net/cb/cb...tid=209309

Mis arvate? Teeme korjanduse ja siis ühe suure ostu.

edit: Vast sobiks ka siit miskit sellist. Seal on 5 meetrise läbimõõduga heksagooniline sõjaväe telk hinnaga 4500.-


Muudetud: 14-4-08 kell 12:35:34 Metavo
Vasta
#60
see mõte pole ausalt öeldes paha. kuid kaldun arvama, et selline asi tahaks natuke maha istumist ja läbi arutamist.
Vasta
#61
Kas ma loen õigesti välja, et andromera sebib meile keskküttega telgi? Ja see suure-ühise-telgi mõte pole üldse kohe paha....aga ise kaldun arvama, et selleks kokkutulekuks me seda kindlalt ei saa...niiet igaüks võtab ikkagi oma telgi? Ma tahaks ikkagi enne väljasõitu kindlalt teada kus meie autotäis magama peabwink
Vasta
#62
Tsitaat:Algselt postitas: katz
Kas ma loen õigesti välja, et andromeda sebib meile keskküttega telgi?

Mina seda küll kuskilt välja lugeda ei suutnud :O
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Andromeda, kuidas keskküttega telgi orgunn läheb?
ON JU
Vasta
#64
Nii... Pakun siis natuke lisa infot, et mul on võimalus isegi tulla sinna üritusele, kuid eks näis kas üks väikene asi läheb täna läbi, või mitte. Seega, ei tasu mind veel nimekirjast välja arvada, kuid paar küsimärki võib küll panna...

Muudetud: 15-4-08 kell 12:39:10 Nazz
Vasta
#65
Kes läheb Tartust autoga või kes saaks mind Tallinnas Balti jaama juurest hommikuse rongi pealt kaasa võtta, ehk annaks endast märku.

Trummide kaasavõtmine vist veidi kahtlane ei tundu? Vahet pole, mina jätan seekord oma trummi koju, siis jääb kotis vajalikuma kola jaoks rohkem ruumi. Kui keegi midagi välja kutsuda soovib, las teeb seda omal vastutusel (Encore vist mäletab, et Volke mainis võimalust parmupilliga haldjaid välja kutsuda - mina siiski kahtlen selles, kuna tõendeid pole, Volke võis seda öelda ju ka meie kontrollimiseks).
Vasta
#66
Käesolevaga veel lisan, et andromeda kahjuks ka ei saanud köetavat suurt telki.

Järelikult peavad kõik ise oma magamisaseme eest hea seisma.

Hetkel puudub mul veel täisvarustusest mingi potike või kruusike, millega lõkkes vett soojendada. Kas kellegil tulijatest on seda vajadusel laenata?
Vasta
#67
Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten
Kes läheb Tartust autoga või kes saaks mind Tallinnas Balti jaama juurest hommikuse rongi pealt kaasa võtta, ehk annaks endast märku.
Tean kindlasti öelda, et Monikal avanes üks auto koht, et seega tema saaks küll sind peale korjata, kuid nagu ikka reedeti on normaalsed inimesed tööl, ja ta Tallinnast välja liikuma ei hakka enne õhtul kella viite. Seda siis minu mäletamist järgi.
Vasta
#68
Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten
Kes läheb Tartust autoga või kes saaks mind Tallinnas Balti jaama juurest hommikuse rongi pealt kaasa võtta, ehk annaks endast märku.

Tartust saab kohale Gunnariga, kes lahkub Kaiust laupäeval.


Kas pühapäeval kellelgi vabu kohti on pakkuda tsivilisatsioonini jõudmiseks?


Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Hetkel puudub mul veel täisvarustusest mingi potike või kruusike, millega lõkkes vett soojendada. Kas kellegil tulijatest on seda vajadusel laenata?
Mul kaks potti, kuid lõkkesse neid panna ei luba.

Muudetud: 16-4-08 kell 11:01:46 Metavo
Vasta
#69
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Tean kindlasti öelda, et Monikal avanes üks auto koht, et seega tema saaks küll sind peale korjata, kuid nagu ikka reedeti on normaalsed inimesed tööl, ja ta Tallinnast välja liikuma ei hakka enne õhtul kella viite. Seda siis minu mäletamist järgi.

Minu autos kahjuks enam vabu kohti ilmselt pole.
Vasta
#70
Jah, Tartust saab minuga, start reedel umbes 17.15 vana Kaubamaja tagant (kes soovib, võin ka mujalt peale võtta). Tagasi sõidan laupäeva hilisõhtul.
Vasta
#71
ma v]tan kaasa mingi poti millega saaks vette keeta ja saab l6kkesse panna
Vasta
#72
Lõpuks ometi sain uudised kätte... Minul on kaiusse kohale jõudmine isegi soolas wink
Tuleb vaid loota, et viimsetel päevadel ei tule mingit katastroofi jälle... Aitab kah natukeseks nendest Bleh

Muudetud: 16-4-08 kell 19:06:22 Nazz
Vasta
#73
Noh, sinnasaamine on mul peamine ja kuna Gunnar on olemas, siis on hea. Tagasitulek pole nii problemaatiline, saab ka mõnes rabalähedases peatuses bussi peale karata või häälega minema panna.
Vasta
#74
Ahjaa, igaks juhuks küsin veel, et kas 25 cm kõrgused potikud kõlbavad seal rabas tuiamiseks või oleks mõttekam kusagilt kalamehekummikud osta? Praegu on muidugi juba ehk hilja seda teha (kiireks läheb), vajadusel saan botikutele kile ja teibiga pikendused külge aretada, kuid edaspidi on sellest infost ehk kasu.
Vasta
#75
Ää pabista, ega seal nüüd nii hullud ka tingimused ei ole. Igati tavalise ja klassikalise kummikuga saab üli hästi hakkama.

Ahjaa, Tagasi tulles on mul kaks kohta (vist siis Metavole ja paadikaptenile) olemas. (Kui on soov Tallinna jõuda.)

Tundub, et (ptui-ptui-ptui) vihmast me seekord pääseme, kuid öistest miinuskraadidest kahjuks mitte.

Ise jõuan sündmuskohale umbes 6-st.


Kellel kohustuslik kirjandus veel lugemata, viimane aeg Laugh
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=166131&d=20041129

Muudetud: 17-4-08 kell 19:01:19 Tom
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kolgu (ka Kaiu) raba väljasõit 27-29 apr Tom 217 114,949 08-09-2015, 20:32
Viimane postitus: zzz34
  Suvine Kaiu uurimiskäik 2009 Metafor 7 9,768 06-10-2009, 08:00
Viimane postitus: Tom
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,954 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Väljasõit rohelusse 17-19.aprill.09 Tom 20 8,910 20-04-2009, 16:00
Viimane postitus: Metafor
  Avasta Eestit vol2, ehk "Augusti(öö)st otsimas asju&quo Tom 23 9,945 29-03-2009, 20:38
Viimane postitus: JoJo
  Kaiu raba noltsik 75 23,781 22-08-2008, 19:25
Viimane postitus: noltsik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat