Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Segavad faktorid foorumis
Autor Sõnum
Celtic
ja sina pead kandma maailma

04-04-2008 16:30
Postitus: #151

5 aastat on siin töö käinud ja inimesed sõbrunenud/tuttavaks saanud/palju infot vahetanud. Ja nüüd järsku on vaja hakata mingi skeptiku poolt seda foorumit reformima? Vot see on minu arust tõsine parateema.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused
Müstik
Shambalas

04-04-2008 17:28
Postitus: #152

Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Tsitaat:Algselt postitas: Jason @ skeptik.ee

Hjarg, siin tuleb ka muidugi teataval määral vahet teha - kui vaimumaailmas on koos 90% hullud, siis parawebis on samas oakaalus õnnetud inimesed, kellele nende vanemad lapsepõlves muinasjutte ei jutustanud ja kes nüüd vanemana (aga mitte oluliselt targemana) neid ise otsivad.

tjaa, kallid lapsevanemad, pöörake oma laste kasvatamisele ÄÄRMIST tähelepanu, et neist para-zombisid ei saaks! muidu tulevad nibiru planeedilt koledad reptiloidid ja söövad teid ära (teie lapsi nad muidugi ei söö sest nemad loevad “Elulille saladust” ning õpivad sealt kunste, kuidas minna üle seitsmendasse tihedusse).

See repliik näitab täielikult Jasoni olemust ja miks ta siin foorumis käib. Ainult selleks, et meie foorumile tuul alla teha.
Sellepärast ma Jasoni rünnakuid tõrjuda püüdsingi, ehkki muidu ma niisugustes vaidlusteemades pole kunagi osalenud.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

04-04-2008 19:35
Postitus: #153

Lisaks sellele määrab ta selles lõigus väga ilusasti ISEENNAST ja oma põhjuseid.

Kahju lapsest :-(

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Jason
Bännitud

04-04-2008 19:37
Postitus: #154

Kelle jaoks loba, kelle jaoks mitte. Jällegi sa solvad para-webi kasutajaid - sinu sõnade järgi ajame me loba.

loba on loba. solvugu selle ajaja siis või mitte - see on juba oma teha. pole minu süü, kui mingi seltskond on eriliselt tundlik.

5 aastat on siin töö käinud ja inimesed sõbrunenud/tuttavaks saanud/palju infot vahetanud. Ja nüüd järsku on vaja hakata mingi skeptiku poolt seda foorumit reformima? Vot see on minu arust tõsine parateema.

tore jah, et 5a on seltskond käinud ja tutvunud ja harjunud mingi teatavat sorti "info" vahetamisega. elu on aga selline, et aeg-ajalt tuleb teha korrektiive - meeldivad need meile või mitte. seejuures oleks muidugi kasulik ka tulevikule mõtelda. kas see, mis hetkel tundub nii kole ja õudne (vajadusel oma väidete tõestamine) on pikemas perspektiivis kasulik või kahjulik.

kui leiate, et kasulik, tuleb see omakorda pikemas perspektiivis kogu foorumile kasuks sest selline mõtteviis tõstab ilmselgelt ka foorumi kredibiilsust (näiteks praegu on siinne seltskond laiemas ilmas tuntud üsna totra pundina - ei, mina peamiselt nii ei arva - olen seisukohal, et enamuses on tegu rahvaga, kel mingil põhjusel pole lihtsalt ettekujutust väitlusest ja argumentatsioonist).

Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Tsitaat:Algselt postitas: Jason @ skeptik.ee

Hjarg, siin tuleb ka muidugi teataval määral vahet teha - kui vaimumaailmas on koos 90% hullud, siis parawebis on samas oakaalus õnnetud inimesed, kellele nende vanemad lapsepõlves muinasjutte ei jutustanud ja kes nüüd vanemana (aga mitte oluliselt targemana) neid ise otsivad.

tjaa, kallid lapsevanemad, pöörake oma laste kasvatamisele ÄÄRMIST tähelepanu, et neist para-zombisid ei saaks! muidu tulevad nibiru planeedilt koledad reptiloidid ja söövad teid ära (teie lapsi nad muidugi ei söö sest nemad loevad “Elulille saladust” ning õpivad sealt kunste, kuidas minna üle seitsmendasse tihedusse).

See repliik näitab täielikult Jasoni olemust ja miks ta siin foorumis käib. Ainult selleks, et meie foorumile tuul alla teha.
Sellepärast ma Jasoni rünnakuid tõrjuda püüdsingi, ehkki muidu ma niisugustes vaidlusteemades pole kunagi osalenud.

1) ei ole minu eesmärk teid tuulutada ega muud taolist. avaldan vaid oma ARVAMUST ;-) see on ju ometi lubatud ja midagi tõestama ei pea - eksole. niimoodi pidi kõigile meeldima. nagu pidi meeldima ka teiste arvamuse austamine ja aktsepteerimine. nii, et pole siin kobiseda midagi - seda enam, et kõnealune arvamus on avaldatud hoopistükkis mujal. või...tahad sa öelda, et mu arvamusel on midagi viga? tahad sa öelda, et ma ei tohi seda avaldada? tahad sa öelda, et ma pean oma seisukohti lausa TÕESTAMA??????

2) vabanda, aga sa oled "niisugustes" vaidlusteemades tänase seisuga VÄGA aktiivselt osalenud. nii, et...arvamus arvamuseks aga lihstalt valetada pole ilus ;-)

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Jason
Bännitud

04-04-2008 19:38
Postitus: #155

Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Lisaks sellele määrab ta selles lõigus väga ilusasti ISEENNAST ja oma põhjuseid.
Kahju lapsest :-(

tänan kaastundeavaldamise püüde eest aga - sorry, ei vaja wink

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Celtic
ja sina pead kandma maailma

04-04-2008 20:53
Postitus: #156

Aitab naljast. Kaua võib.

Loodame, et foorumi töö taastub normaalsetele radadele.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Teema on suletud 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog