Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Äratundmine eemistest eludest
Autor Sõnum
*Enkeli*
Uustulnukas

13-04-2008 13:41
Postitus: #1
Äratundmine eemistest eludest
Kas teil on kunagi sellist juhust olnud,et kui kohtate kedagi,täiesti "võõrast",siis sa võiksid vanduda ,et tead seda inimest juba kaua,kui mitte aastaid?!Minul on selliseid nö.juhuseid olnud päris mitu korda.Selline tunne,et seda inimest ma lihtsalt tean,olen terve elu teadnud...Ta on nagu oma pereliige.
Kõik tundub kuidagi loomulik,ei ole ebamugavustunnet,jutt jookseb ja siis leiate ,et teil on hämmastavalt palju ühiseid huve ja sarnasusi.
Leian ,et see on äratundmine eelmisest/eelmistest eludest.
Järelikult on eluteed neid kahte inimest jälle kokku viinud,kokkulepped vms.
Ja teine asi ,mida mina olen kogenud,on see,et kui ma vaatan ennast peeglist,siis ma ei tunne ennast ära...või ma vaatan ennast,aga mõtlen,et mida ma selles kehas teen?Tundun endale võõras.
Mida teie sellest kõigest arvate?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Krissahh
Uustulnukas

14-04-2008 07:39
Postitus: #2

kui esimest korda oma praegust abikaasat nägin,oli meil mõlemil tunne,et oleme teineteist varem näinud ja jutt läks ladusalt ja oleksime teineteist nagu forever tundnud.Väga hea tunne!Smile

Angels on the sideline,
Puzzled and amused.
Why did Father give these humans free will?
Now they're all confused
ruthie
Tavaliige

14-04-2008 08:14
Postitus: #3

Selliseid juhuseid on igayhel olnud..kuid sellele ei pöörata suurt tähelepanu.

The end is only a beginning!
Tehnoloog
Veteran

14-04-2008 08:42
Postitus: #4

Tsitaat:Algselt postitas: Krissahh
kui esimest korda oma praegust abikaasat nägin, oli meil mõlemil tunne, et oleme teineteist varem näinud ja jutt läks ladusalt ja oleksime teineteist nagu forever tundnud. Väga hea tunne!Smile
Vägagi tõenäoliselt on see samuti reinkarnatsiooni teema,
selliseid tähelepanekuid on uuritud regressiivhüpnoosi
abil, raamatust "Te sündisite taas, et olla koos"
kirjutasin lühikese näite teemas
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=786
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

05-05-2008 11:46
Postitus: #5

Lisan ka ühe lingi - kindlasti huvitav lugeda.

Selline artikkel siis

Muudetud: 5-5-08 kell 12:46:34 excubitoris

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Hallucigenia
Veteran

05-05-2008 19:17
Postitus: #6

Regressiivhüpnoosi tulemused - isegi kui nad on suht kindlalt samastatavad kunagi-kusagil elanud teise inimese elukogemustega - ei viita veel üheselt reinkarnatsioonile, sest
1) ehk vaimud teispoolsuses lihtsalt lobisesid pisut omavahel,
2) ehk püüan ma regressiivhüpnootilises seisundis lihtsalt kinni kusagil hulpivaid (kellegi) mälestusi? Meediumiseanssidel väidetavalt ju kõnelevad meediumi kaudu erinevad vaimud - mitte et meedium olekski oma varasemas elus selle vaimu "kandja" olnud.
3) spontaanselt ilmnevaid mälestusi "eelmistest" eludest tuleb kõrvutada "kanaldamisega", kus inimene usub, et tema teadvuse kaudu kõnelevad teised olendid, kellega tal mingit varasemat suhet pole olnud.

Pole seda teemat eriti uurinud (ega ilmselt uurigi), aga enamteadjate käest oleks huvitav kuulda:
1. Kas regressiivhünoosi kogemus on korduv - st hüpnoos viib sama katsealuse korral alati samadele (või vähemalt koherentsetele - kooskõlalistele) tulemustele?
2. Kui see on nii - kas siis ka sama katsealuse ja erinevate hüpnotisööride korral?
Celtic
ja sina pead kandma maailma

05-05-2008 19:34
Postitus: #7

Hallu küsimustele on raske vastata ses mõttes, et isegi, kui töötaks sama rännak erinevate hüpnotisööride juures, oleks "rändajal" siiski juba väga tugevat emotsiooni kandev varasem kogemus olemas ning seetõttu see tahes-tahtmata mõjutab tolle inimese alateadlikku oskust sama lugu uuesti rääkida.

Ise olen neid seansse lugedes jõudnud järeldusele, et kui inimene on juba teatud esialgse etapi läbinud nn. vaimudeilmas, siis tahavad nad minna üha edasi ja edasi ning esimesed, juba läbitud etapid jäetakse kiiresti selja taha.
Seega peale esimest seanssi minnes teise regressioonterapeudi juurde, võtab hüpnotiseeritav automaatselt "jälje üles" juba sealt, kus eelmine kord pooleni jäädi, ihates minna edasi. Seega vast ei ole kunagi need jutustused samased.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Metafor
Veteran

05-05-2008 20:30
Postitus: #8

Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Regressiivhüpnoosi tulemused - isegi kui nad on suht kindlalt samastatavad kunagi-kusagil elanud teise inimese elukogemustega - ei viita veel üheselt reinkarnatsioonile, sest
1) ehk vaimud teispoolsuses lihtsalt lobisesid pisut omavahel,
2) ehk püüan ma regressiivhüpnootilises seisundis lihtsalt kinni kusagil hulpivaid (kellegi) mälestusi? Meediumiseanssidel väidetavalt ju kõnelevad meediumi kaudu erinevad vaimud - mitte et meedium olekski oma varasemas elus selle vaimu "kandja" olnud.
3) spontaanselt ilmnevaid mälestusi "eelmistest" eludest tuleb kõrvutada "kanaldamisega", kus inimene usub, et tema teadvuse kaudu kõnelevad teised olendid, kellega tal mingit varasemat suhet pole olnud.

Pole seda teemat eriti uurinud (ega ilmselt uurigi), aga enamteadjate käest oleks huvitav kuulda:
1. Kas regressiivhünoosi kogemus on korduv - st hüpnoos viib sama katsealuse korral alati samadele (või vähemalt koherentsetele - kooskõlalistele) tulemustele?
2. Kui see on nii - kas siis ka sama katsealuse ja erinevate hüpnotisööride korral?
Lisaksin sinu listi heameelega veel ühe võimaluse:
4) Geneetiline mälu. On meie kehad siiski ju vaid vahendid mõndade teoreetikute jutu järgi(meemid jätame seekord kõrvale).
devilouspriest
Uustulnukas

13-05-2008 16:29
Postitus: #9

Mul sellist ära tundmist pole et keegi täiesti võõras oleks nagu pereliige,küll aga kogen ma seda kuidas täiesti võõras inimene mõistab mida ma tunnen,kuidas meil on ühised huvid jne.See on vist midagi hingegrupiga seoses.Ja ma olen ka seda tähele pannud,et inimesed kellel on minuga samal sünnipäeva päeval sünnipäev on minu moodi,nagu me oleme kõik sarnased.Näiteks nendel kes on sündinud 16.kuupäeval on sarnane käitumisviis ja nad mõtlevad samamoodi.

Peeglisse vaadates on minul ka ebamugav tunne,nagu ma oleksin vales kehas,rääkimata minu koledast lõustast
Cthepy
Vana kala

13-05-2008 16:44
Postitus: #10

hihii...Ma pole siis ainus, kes ennast peeglist vaadates ära ei tunne? Mitte, et ma oleksin kole, vaid mu keha on mu jaoks võõras. Mõnikord, kui ma peeglist mööda lähen, küsin endalt: "See olin mina v??"
Ma pole veel kahjuks kedagi sellist kohanud, keda ma nagu teaksin juba ammu, kuigi ta on võõras.

Aga muidu olen ma ise väiksena oma eelmisest elust vanematele ja mõnele sugulasele oma rääkinud, kuigi ma ise sellest mitte midagi ei mäleta.
Jaje
Uustulnukas

21-05-2008 12:57
Postitus: #11

mu emal oli niimoodi, et kui ta esimest korda tuli tallu ( kus me ka elame), siis ta tundis, et ta on siin varem käinud, kuid mitte inimesena, sest ometi oli ta esimest korda ka saaremaal. ta teadis, kus mingi koht asub oma alateadvuses, kuid te ei teadnud kust ta teab seda (nt. teadis ta milline näeb välja tagatuba, kuigi ta polnud ennem majas ju käinud). veel- ühe asja järgi võis olla mu ema eelmises elus kass, kes välistab, et ta ei võinud varemgi elada siin?
OlenAnnu-
Uustulnukas

21-05-2008 14:33
Postitus: #12

ma olen ühte väga toredat inimest elus aint 2 korda näinud ..
kuid kui me kokku saame ...tundub vähemalt mulle nii .. nagu ta oleks sisemiselt mu kaksik ...
meid huvitavad samasugused asjad jne ..
temaga on lihtsalt nii mõnus rääkida Laugh
kuigi ma olen teda 2 korda elus näind siis selle sisse kaasneb ka 5 päeva koos ´´elamist ´´
(olin koos temaga teatud põhjustel kodust jooksus Laugh ) (mu elu parimad 5 päevaLaugh)

Smile
ChillDevil-
Uustulnukas

21-05-2008 15:52
Postitus: #13

Ka minul on alatasa selline tunne,et inimene,kes mulle peeglist vastu vaatab,pole mina.See tunne on suht häiriv,aga sellega harjub ära,kuid mitte täiesti...

Heaven’s gates won’t open up for me,with these broken wings I’m fallin’...
Sekhmet
Seku

21-05-2008 21:41
Postitus: #14

mul pole mitte alatasa tunne aga mul on täiesti reaalne teadmine ja mälestus ja kogemus eelmistest eludest
elud meenuvad vahel nagu vanad mälestused mis tulevad meelde mõnes olukorras,
ma ammu kardan vett, kord nägin nägemust,et olin väike tüdruk, umbes 5a ma kukkusin paadist välja ja isa või vanaisa kes püüdis mind päästa ag ei suutnud seda teha, siis jälle nägemus kuidas olin punastes riietes mees kes otsustas kellegi elu ja surma

Kui Sekhmet saadeti maale inimkonnale kätte maksma võttis ta lõvi kuju
rüüstas ja ja rändas läbi kõik paigad, juues inimeste verd.
*Enkeli*
Uustulnukas

02-06-2008 14:18
Postitus: #15

Tsitaat:Algselt postitas: Cthepy
hihii...Ma pole siis ainus, kes ennast peeglist vaadates ära ei tunne? Mitte, et ma oleksin kole, vaid mu keha on mu jaoks võõras. Mõnikord, kui ma peeglist mööda lähen, küsin endalt: "See olin mina v??"
Ma pole veel kahjuks kedagi sellist kohanud, keda ma nagu teaksin juba ammu, kuigi ta on võõras.

Aga muidu olen ma ise väiksena oma eelmisest elust vanematele ja mõnele sugulasele oma rääkinud, kuigi ma ise sellest mitte midagi ei mäleta.

Ossa sädeSmile lahe...ma tean veel peale enda ühte inimest,seoses selle peegli asjaga Bleh ja see on ausaltöeldes vägaa...freaky.
Sekhmet
Seku

10-06-2008 23:53
Postitus: #16

peegli värk on ka tuttav, ma olen väga lähedal oma avatari välimusele
aga ma ei pea seda ilusaks vaid kui riietusesmeks , kestaks, meigiks,lookiks
pärisel pole ma sellise välimusega, seespooltLaugh

Kui Sekhmet saadeti maale inimkonnale kätte maksma võttis ta lõvi kuju
rüüstas ja ja rändas läbi kõik paigad, juues inimeste verd.
atlantic456
Tavaliige

30-06-2008 10:15
Postitus: #17

on küll nii olnud.eriti tuttavad on vahest raamatutegelased...justkui nagu teaks neid endeid.
Mõnda raamatusse suudan ma isegi niimoodi süübida,et ei kuule ültse ümbrust.Samas on imelik see,et mõnikord ma nagu ise elaks raamatus.

Sammuti on paari inimesega nii olnud,et kohe alguses lihtsalt meeldib tolle inimesega olla.Jutt jookseb jne.Samas kui muidu aga ei räägi kellegagi,olen vaikne.
Incendia
Uustulnukas

08-08-2009 18:52
Postitus: #18

Aga on ju ka selline teooria et inimene elab ühte ja seda sama elu, koos kõikide vigadega, uuesti läbi, ja ei saa midagi muuta. Ilmselt DejaVu ongi väikesed mälestused oma eelmisest korrast maal.

Is always darkest just before the Dawn,
But Dawn never fails to arrive.
ayyu
Bännitud

08-08-2009 20:00
Postitus: #19

Üks teooria räägib, et elu on kui arvutimäng; kõik erinevad lõpud on juba läbi mängitud, kuid, HETKEL, siin ja praegu määrad ise oma järgmise LEVEL`i. Seepärast tegibki DEJAVU tunne.
Ka Buddha ütles; et elus ei ole juhuseid, kõik on millekski vajalik. Uus kogemus, mida me ise valmistasime ise endale.

olen see, kes ma olen.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nägemused eelmistest eludest Elsara 17 5,112 02-06-2009 14:02
Viimane postitus: tundmatu77

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog