Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uurimisgrupi telk
Autor Sõnum
Metafor
Veteran

14-04-2008 14:53
Postitus: #1
Uurimisgrupi telk
Hetkest haaratuna loon siia uue teema Para-telgi aruteluks.
Nimelt leian, et oleks äärmiselt tore kui Para-webi uurimisgrupide käsutuses oleks üks suurem telk kõigi ära mahutamiseks.
Telki päris niisama kätte ei saa, ning hetkel oleks kättesaadavaim variant USA armeetelk Hexagonal M50 hinnaga 4500.-

Kes oleks käsi seda ettevõtmist toetama oma rahakotiga?
Ise olen nõus välja käima max. 500.-

Arutlus ja mõtted (nt. kas on ikka vaja jne) on samuti oodatud.

wink

Muudetud: 15-4-08 kell 20:48:35 Metavo

[Muudetud: 1-11-2010 Metavo]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

14-04-2008 15:55
Postitus: #2

Mina olen kah nõus toetama... Seda siis kah selle 500.- kandis...
Tavaline mure on ju rahvas kusagile ära mahutada, ja samuti ka see soojuse teema. Esimene Kaiu retk näitas, et selline sõjaväetelk on väga hea, isegi natuke suurema külma korral.
Lotharius
Tavaliige

15-04-2008 18:22
Postitus: #3

Kas tollesse telki on võimalik ka ahi sisse panna nagu osadesse neist või see siiski niisama telk?
Metafor
Veteran

15-04-2008 20:06
Postitus: #4

Peab uurima seda, ma loodan et on võimalik.
Tom
Veteran

15-04-2008 20:41
Postitus: #5

Käisin just Matkaspordis magamiskotti ostmas ja nägin ka selle teemaga seonduvat põnevat kraami.

Telk, 5 inimest. 6590.-
Gaasisoojendi. 1590.-
Kokku: 8180.-

Järsku võiks para-web ülemisse äärde reklaamipinda müüma hakata. Palju klikke päevas lehel onSmile ?

Muudetud: 15-4-08 kell 20:41:30 Tom

Anna teada: paravihje@gmail.com
Metafor
Veteran

15-04-2008 20:56
Postitus: #6

Tom, vaata, kui jääks praegu US armee telgi juurde, tuleks see vähemalt 2090.- võrra odavamSmile
Gaasisoojendi puhul pole eriti kindel, vast oleks päris hea alternatiiv katlale. üks 6+ tunnine balloon maksab ka kuskil 79.- mis on päris mõeldav.
katz
Tavaliige

16-04-2008 20:18
Postitus: #7

Mina oleks ka toetamas paari-kolmesaja krooniga;p Mitme inimese telk see üldse on?

Hingemäng.
Metafor
Veteran

16-04-2008 21:00
Postitus: #8

Tsitaat:Algselt postitas: katz
Mina oleks ka toetamas paari-kolmesaja krooniga;p Mitme inimese telk see üldse on?
Peaks olema samades mõõtmetes Janari telgiga. Läbimõõt 5 meetrit, ümbermõõt 15,7 meetrit, see mitme inimese telk see on, sõltub täielikult meie mõõtmetest ja kui palju me endi magamisruumi ohverdada laseme.
PS! Minu mõõtmiste järgi mahub 17,5864 inimest koos käesirutusruumidega...keegi võiks ka üle arvutada, vaadata mis tema saab.

Täna käisin Matkapoes, seal pakuti välja suurim telk mis neil on(8 inimesele) 3899.- eest, see koosneb kahest osast pluss esikust keskel, kui tahta, mahutab mõlemasse osasse 5 inimest ära ja eesruumi kile alla, ning veel 5 inimest mahub lisaks. Sõjaväe telk vast ses suhtes parem.

Muudetud: 16-4-08 kell 21:04:28 Metavo
InDemand
Veteran

16-04-2008 21:51
Postitus: #9

Ma ei taha paha olla ega miskit, aga.. mõte on teil ju iseenesest hea ja üllas, aga kahjuks ei ole mul lisaraha, mida välja käia, seega jääksin mängist välja hea meelega.
Aga kui teil asi ka õnnestub, siis.. siis on parakatel vähemalt mingigi osa sellest 'uurimisgrupi varustusest' olemas Smile
elis
roheline

17-04-2008 09:34
Postitus: #10

Kui juba ostmiseks läheb, siis võiks selle komplekti juurde osta ka väikse (paraja) paja, millega saaks lõkke/pliidi peal süüa-juua keeta.
Küsimus tekib ka kohe, et kelle kätte telk jääb, kas Tallinnlaste või Tartukate? ; )
Eeldatavasti saan ka toetada üritust.

http://spaceweather.com/
Metafor
Veteran

17-04-2008 15:01
Postitus: #11

Tsitaat:Algselt postitas: elis
Kui juba ostmiseks läheb, siis võiks selle komplekti juurde osta ka väikse (paraja) paja, millega saaks lõkke/pliidi peal süüa-juua keeta.
Küsimus tekib ka kohe, et kelle kätte telk jääb, kas Tallinnlaste või Tartukate? ; )
Eeldatavasti saan ka toetada üritust.
Arvatavasti see, kelle kätte jääb sõltub sellest, kelle autos rohkem ruumi on.
Suurematest ööbimistega väljasõitudest võtavad osa niikuinii kõik uurimisgrupid.

Ühise paja mõtet ma enam ei toeta. Mõni ei mõista miks üldse miskit peale kiirnuudlite süüa, samal ajal kui teine ei lepi vähemaga kui koduküpsetatud kartulid sealihaga.
Tom
Veteran

17-04-2008 17:45
Postitus: #12

Et telgi-projekt mõtekuselt ära tasuks peaks iga teine-kolmas nädalavahetus mõne väljasõidu tegema. Siin aga saavad mõtted otsa, sest peale Kaiu ongi (vähemalt mul) ainult veel kaks-kolm kohta soolas.

Või arvate, et neid mõtteid tuleb jooksvalt pidevalt peale? Veidi kahtlen.

Minu lahendus oleks see, et kui me leiame ühe väga helde ja suuremeelse suursponsori või teeb MTÜ kuskile eduka toetus-avalduse (neid noorsoo toetus fonde peaks nii mõnigi olema) siis teeme selle kauba ära. Oma taskust finantseerides jätaks asja katki, sest nii väga-väga selle olemasolu ka vajalik ei ole. Või ?

Anna teada: paravihje@gmail.com
Metafor
Veteran

17-04-2008 18:26
Postitus: #13

Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Et telgi-projekt mõtekuselt ära tasuks peaks iga teine-kolmas nädalavahetus mõne väljasõidu tegema. Siin aga saavad mõtted otsa, sest peale Kaiu ongi (vähemalt mul) ainult veel kaks-kolm kohta soolas.

Või arvate, et neid mõtteid tuleb jooksvalt pidevalt peale? Veidi kahtlen.

Minu lahendus oleks see, et kui me leiame ühe väga helde ja suuremeelse suursponsori või teeb MTÜ kuskile eduka toetus-avalduse (neid noorsoo toetus fonde peaks nii mõnigi olema) siis teeme selle kauba ära. Oma taskust finantseerides jätaks asja katki, sest nii väga-väga selle olemasolu ka vajalik ei ole. Või ?
Oleks päris hea, kui saaks asja ajada MTÜ kaudu, arvatavasti pole ka probleemiks iga kuiseid ufo-vaatlus retki korraldada või muud miskit sarnast.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog