Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rutja rand 23-25 mai 08
#1
Niisiis,

Esimene etapp ürituste sarjast "Ufo-d Eestis" hakkab lõppema.

Jäänud on veel üle inspekteerida ilusa liivaranna ja põneva militaarse männimetsaga Rutja rand.

See siis kohaks, kus asus kunagine piirivalvekordon ja kus nii mõnigi kord nähti absurdseid ja vähem absurdseid seletamatuid nähtusi.
Minnes võiks veel õnne proovida Haljala dimensiooniväravaga.

Aeg siis 23-25 mai.

Osalejad:
Tom
InDemand
Metavo
Monika
Daam ja
Wilbach ka.
Liisu-Kiisu + kamp
Jaanis
Spirit007
Tutanhamon
PiziIngliito
Cassiopeia
Encore
Katz
Hope
maur

katkise käeluuga Kooky?

Muudetud: 28-4-08 kell 21:51:40 Tom
Muudetud: 28-4-08 kell 22:02:17 Metavo
Muudetud: 29-4-08 kell 11:56:06 Tom
Muudetud: 29-4-08 kell 17:40:41 Metavo
Muudetud: 29-4-08 kell 22:31:11 Tom
Muudetud: 30-4-08 kell 19:07:47 Metavo
Muudetud: 30-4-08 kell 22:34:44 Tom
Muudetud: 1-5-08 kell 02:22:27 Metavo
Muudetud: 5-5-08 kell 14:48:22 Tom
Muudetud: 8-5-08 kell 16:45:03 Metavo
Muudetud: 9-5-08 kell 08:40:03 Tom
Muudetud: 11-5-08 kell 14:55:09 Tom

Muudetud: 13-5-08 kell 09:19:49 Tom
Vasta
#2
Osaleja...
Vasta
#3
Tulen hea meelega, kuid arvatavasti jään natuke hiljaks.

Mis ühistelgist saab?

Kas see dimensioonivärav on ka üks sellistest, mis avanevad alles 180 kilomeetrisel tunnikiirusel? Kui nii, siis oleksin vabatahtlik dimensionaut kui mulle "süstik" antakse.
Vasta
#4
Ma arvan, et ma olen ka tulija. Kuid võid panna küsimärgi, sest iial ei tea, mis ette võib tulla. Smile
Vasta
#5
Mind võib ka küsimärgiga panna, võib-olla võtan kellegi kaasa ka, kui tulen.
Vasta
#6
Mind võib ka nimekirja panna.
Vasta
#7
Teeme reegli, tegu on uurimisväljasõiduga, ehk siis alkoholi saavad osad tarbida ka mujal kui seal.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Teeme reegli, tegu on uurimisväljasõiduga, ehk siis alkoholi saavad osad tarbida ka mujal kui seal.

Vastuvõetud märkusega.

Proovin ka teised reeglid kirja panna.

Reegel nr 1. Kõik osalejad osalevad väljasõidul vabatahtlikult ja vastutavad iseenda heaolu eest ise. Lahkumisel (lahkumise soovil) takistusi ei tehta.
Reegel nr 2. Grupi juhiks on teema algataja, kelle vastutus ja sõnaõigus kehtib vaid peatuskohtade ja laagrikoha valikul ning mõõdukalt ka üldise ajakava ja tegevuse eest. Grupijuhi soovil kehtib tema õigus seada sisse öövalve (graafiku alusel).
Reegel nr 3. Võimaliku ohu või abi vajava olukorra ilmnemisel koheselt teavitada teisi liikmeid (ole kindel, et sul on kellegi teise grupi liikme mobiili number).
Reegel nr 4. Alkoholi või muid meelemürke võib tarvitada vaid mõõdukas koguses(soovitavalt ainult karastusjoogina), mis ei sega (ega riku) nii enda kui ka teiste tähelepanuvõimet ja meeleolu.
Reegel nr 5. Kõik grupi liikmed peavad üksteisesse suhtuma heatahtlikult ning austusega. Vastasel juhul (nt.kui keegi kiusab) kohe teavitada teisi grupi liikmeid (grupijuhti), et kasutada vastavalt situatsioonile vastumeetmeid.


On veel pakkumisi?

Selle võiks ka edaspidi järgmiste väljasõitude juurde lisada.
Bürokraatia rokib Laugh
Vasta
#9
Daam ja Wilbach ka.
Vasta
#10
Arvata võib et,me (kaiu raba) öised külastajad oleme ka tulijad!!
Kui vähegi aega on siis kindlasti..mingi õhtu tuleme külla
Vasta
#11
Kuna mul eelmise käiguga (Kaius) on veidi halb mälestus ja näen, et mu tervis pole päris korras siis võib mind esialgu küsimärgiga kirja panna. Ehk siis vajan veel mõtlemisaega... Mul ju ka eksam tulemas ja koolis on seetõttu kiire.
Vasta
#12
Kuulge, kas seda üritust juuni alguses ei tahaks teha? Tulen ka praeguse väljapakutud kuupäevaga, aga küsin ikkagi üle...
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Wilbach
Kuulge, kas seda üritust juuni alguses ei tahaks teha? Tulen ka praeguse väljapakutud kuupäevaga, aga küsin ikkagi üle...

Hetkel võiks kuupäev jääda, sest piisava huvi korral võiks juunis juba uue pisema väljasõidu teha (ja juulis peaks juba suurem kokkutulek tulema).

No et oleks piisavalt aega jälle omi mõtteid koguda ja et kõri ette ei tuleks Laugh.
Vasta
#14
Seda me just omavahel arutasimegi, et liiga tihti on seda värki.
Vasta
#15
Minu arust ei ole.
Vasta
#16
Ma ka tuleb Smile
Vasta
#17
nii, et ise olen ka tulia siis...ja kuidas on lood toidlustamise ja ööbimisega ning transport sinna?
Vasta
#18
Ma arvan, söögi peab ise kaasa võtma, trantspordi peab suhteliselt ise sebima (teiste abiga) ja ööbimine toimub telikdes ja magamiskottides. Smile
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: Spirit007
nii, et ise olen ka tulia siis...ja kuidas on lood toidlustamise ja ööbimisega ning transport sinna?
Ise sööd, ise magad.
LihtneSmile


PS. Tuleb välja, et aega vähe, 26. mai eksam ja vaja kordamist teha. Niisiis üritan lahkuda laupäeval.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tsitaat:Algselt postitas: Spirit007
nii, et ise olen ka tulia siis...ja kuidas on lood toidlustamise ja ööbimisega ning transport sinna?
Ise sööd, ise magad.
LihtneSmile


PS. Tuleb välja, et aega vähe, 26. mai eksam ja vaja kordamist teha. Niisiis üritan lahkuda laupäeval.


..seda jah, kuid mind huvitab rohkem see kus me kokku saame ja mis kuupäev ja kell...ja mis puudutab toidlustamisse siis kui teeks mingi ühiskassa?

Muudetud: 8-5-08 kell 17:49:50 Spirit007
Vasta
#21
Ühispaja vastu, mõni on gurmaan, mõni ei ole. Mina olen, pakinuudleid ei taha ja mõnele teisele pole muud vajagi.


Aga mis puutub ühiskassasse, siis küll see tuleb, kui MTÜ valmis saab.

Muudetud: 8-5-08 kell 18:18:00 Metavo
Vasta
#22
Üritasin omale ka vabaks teha aga ei õnnestunud :-(
Vasta
#23
Mind huvitaks ka täpsed koordinaadid.Laugh Kas seal on mõni selline varjulisem paik ka...või peame päris rannaliival ööbima?
Vasta
#24
Püüan samuti kohale tulla, mind võib kirja panna ja Tartu poolt liikudes pakun transporti ka. Ei saa lubada, et jään kogu nädalavahetuseks.
Vasta
#25
Ma olen Tartus reedel, kes autoga läheb -> Tutanhamon, siis võiks peale võtta. Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Saka mõisa väljasõit 26 mai Tom 72 52,960 10-01-2011, 22:16
Viimane postitus: Tom

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat