Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kommentaar
#1
Enne, kui te selle ära kustutate, lugege ennem läbi ka.
Vabandust, et seda jama tekitasin, mis allpool kirjas on...

Ma tegin fake kasutaja, et lihtsalt kommenteerida vanusevärgi pärast. Ma olen tegelt noorem kui 14 ja teemad , mis siin foorumis kirjutatakse huvitavat mind väga. Ma tahtsin väga registreerida ning märkasin , et oli vanusepiir.

Kommentaar: On ka inimesi/lapsi ,kes võivad aru saada, mis foorumis kirjas on (nagu mina). Täitsa ebaaus, et kohut mõistetakse ilma teadmata... Võiksite vähemalt teha koha, kus peab avaldusi tegema ja kui alla vanusepiiri on, siis tehku mingi näide , et saaks teemadest aru.

Kõik info, mis ma enda kohta kirjutasin varjab minu identiteeti.
Kahju, et pole selliseid foorumeid, kus mõni alaealine ka ühineda saaks sellise huvitava foorumiga. Miks ma tegin fakekasutaja? Sest külastaja ei saa kahjuks kommentaari või sõna sekka panna. Ärge siis pidage pikka viha ja palun ise veelkord vabandust.
#2
Para-weebil puudub hetkel võimalus tulla koju kontrollima kui vana keegi on.
Kui isik suudab suhelda viisakalt ja mitte lahmides siis puudub vajadus kontrollida kui vana ta on.
#3
See vanusepiir on pigem selline sõel hoidmaks natukenegi eemal inimesi, kes ei jaga mitte midagi ja kes ajavad lihtsalt lolli juttu suust välja. Enamik alla 14 on sellised kes just kõige paremini ei sobi siia.
Nagu ennist mainitud, siis ei ole me korralikele inimestele kunagi kätt ette pannud, isegi kui nad on alla 14.
#4
Aham. Kas siis oleks võimalik teha mul uus kasutaja ja saada sellega sisse?
#5
Tsitaat:Algselt postitas Cerador
Aham. Kas siis oleks võimalik teha mul uus kasutaja ja saada sellega sisse?
Kui tohib küsida, siis milleks uut vaja on? Valitud kasutajanimi ei meeldi?
Oma muid andmeid saab muuta 'Kasutaja andmed' alt.
Ja, muide, seal samas saab ka mailiaadressi näitamise ära keelata, mis on kasulik spämmi vähendamiseks.
#6
Kui sa pead selle asja üle küsima siis on võimalik, et sa ei ole veel valmis.
Peamiseks näitajaks on inimese oskus teha vahet millal on küsimuste aeg millal aga tegemiste aeg.
#7
Hüva, kui ei ole valmis, siis ei ole valmis. Aega on palju ja õppida saan terve elu. Las saatus otsustab edasijäänu.
#8
Aga ära unusta meid - käi regulaarselt lugemas ja kord tuleb ka sinu tähetund Smile
#9
Selle vanusepiiri koha pealt olen küllalt kokkutulekutel vaielnud. Minu meelest ei saa kõiki (noori) inimesi ühe vitsaga lüüa, no ei saa!
#10
Tsitaat:Algselt postitas DaamValges
Selle vanusepiiri koha pealt olen küllalt kokkutulekutel vaielnud. Minu meelest ei saa kõiki (noori) inimesi ühe vitsaga lüüa, no ei saa!

Ei saa muidugi. Antud klemm on hea näide. Minule, kui filoloogile, on rõõm näha, et noored suudavad ilusti kirjutada ja enda mõtteid väljendadaSmile
#11
Creador - sa oleks võinud ka salaja sisse hiilida ja varjata oma tõelist vanust. Kui sa räägid normaalset juttu ja ei hakka läbutsema siin teemades, siis keegi ei oleks iialgi arvanud, et sa noorem oled.

See keeld on pandud sellepärast peale, et vahepeal on palju probleeme olnud inimestega, kes on alla 14 aasta vanad ning nad tulevad suure hurraaga siia foorumisse postitama. Esiteks nad teevad spämmpostitusi - ehk siis sisutühje ja mõttetuid postitusi näiteks "ahjaa" või "mina ka!". Siin foorumis eeldatakse, et sa ikka põhjendad miks sa nii või naa asjadest arvad. Teiseks võib olla neil mõned isiklikud kogemused ka ja nad tulevad meiega seda jagama. Siis selgub aga kui ülejäänud foorum nendega ei nõustu, siis oleme meie vastikud ja valelikud inimesed.

Selle jutuga tahtsin öelda seda, et kui sa oskad ennast üleval pidada, siis keegi ei panegi sind tähele kui noor või vana sa oled. Smile
#12
Selle teemaga seoses on mul üks küsimus - kas vanuse alampiiri lisajad ise ka usuvad, et see kedagi takistab kontot tegemast? Laugh
#13
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Selle teemaga seoses on mul üks küsimus - kas vanuse alampiiri lisajad ise ka usuvad, et see kedagi takistab kontot tegemast? Laugh


Ma ei arva, et seda, kuid selline reegel aitab lihtsalt läbustajatest vabaneda.
#14
Ma oleksin jah võinud küll vanust varjata, kuid mulle ei meeldi valetada. Ma eelistan tõde, aga ma käin edasi. Lihtsalt mõnikord oleks tore ka teemasid lugedes ka sõna sekka panna Smile
#15
Vanuse mitte "reklaamimine" ei ole ju otseselt valetamine Bleh

Samas on tore, et küsisid ja loodan, et küsimus on sellega lahendatud. Tere tulemast ja ole tubli laps Smile
#16
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Selle teemaga seoses on mul üks küsimus - kas vanuse alampiiri lisajad ise ka usuvad, et see kedagi takistab kontot tegemast? Laugh


Ma ei arva, et seda, kuid selline reegel aitab lihtsalt läbustajatest vabaneda.

Palun selgita. Et kui läbustab, siis on raudselt alla 14? Või kui läbustab ja on üle 14, siis ei saa midagi ette võtta? Ei saanud pihta praegu... Bleh
#17
ehk, siis olen liikmete hulgas? Lihtsalt küsin igaksjuhuks üle, et oleks täielikult selge
#18
Jah, peaasi et sa probleeme ei tekita. Ma natuke lasen sel teemal vegeteerida ning saadan ta prügikasti, sest seda ei ole enam vaja.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat