Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surnuaiad
#1
Mix enamus inimesi peab surnuaedasid nii müstilisteks ja kummitavateks kohtadeks? Pole seal ju keegi ära surnud (ikka kas kodus, teepeal vm)! Lihtsalt inimestel on vaja mingit maalappi, kuhu oma laibad maha matta. Imelik oleks ju hakata oma maja taha matma! Ma saan aru, et kummitab ntx seal, kus inimene sureb, aga mix peaks hing koos laibaga kuhugi surnuaeda kaasa kooserdama?? Mina isiklikult ei ole kyll surnuaias midagi eriskummalist näinud ja arvan, et need kujutlused (vaimud), mida inimesed seal omaarust näevad, on tingitud lihtsalt sellest, et surnuaias olles me alateadlikult sisendame endale, et 2 meetrit meist allpool on koormate kaupa lagunenud ja lagunemata koolnuid ja see lihtsalt tekitab kõhedust ning ilmselt nõrgema närvikavaga inimsetel ka mingeid hallutsinatsioone.

Muudetud: 2-5-08 kell 18:16:09 heajuut
Vasta
#2
kehahing mingi aeg tolkneb ikkagi oma keha läheduses, võibolla isegi niikaua kuni laip laguneb.
Kes kardab, kes ei karda. Vanad eestlased olid matnud üsna küla külje alla, igal külal naabruses oma matmiskoht. Et aga oleks hea esivanematega suhelda.
Vasta
#3
Inimesi saab kahastumistevahelisse olekusse süvahüpnoosis tagasi viia.
Michael Newton´i raamatud annavad süvahüpnoosi viidud inimeste taasavatud mälu kaudu üksikasjalise pildi inimeste kehastumistevahelisest elust.

http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/isik?15483

Viimane raamat „Hinge saatus. Uued eludevahelise elu uuringud”, on eriti inforikas.

http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?25135


Keegi ei ole tunnistanud, et surnukeha lahkunu hinge kinni hoiaks või kuidagi huvitaks.
Suheldakse ikkagi leinavate omastega või elavate lähedastega. Mõned viibivad ka mahajäänud omandi (farm jne.) läheduses.

Surnuaiad on elavate huviobjektiks, surnuid need ei huvita.
Vasta
#4
olen Newtoni ramatuid lugenud, kuid-kuid-kuid päris 100% ma nüüd seda tõe pähe küll ei võta. Rohkem selline ameerika eneseabi raamat neile, kes surma kardavad. Ma lähtun oma maailmanägemuses rohkem põhjarahvaste hingeteooriast, kus inimesel oli hingi mitu. Üks neist jäi laiba juurde, teine reinkarneerus. Eks igal rahval pisut isemoodi.
Aga igalühel vaba voli valida, mida uskuda, mida mitte wink
Vasta
#5
surnuaedasid otseselt just ei karda, aga öösel tuleb tavaliselt tibu tagi peale küll ( mitte et ma eriti tihti öösel surnuaeda satuks Laugh )
Üks matuseauto juht kord rääkis, et surnu pannakse autosse jalad ees, et hing näeks kuhu ta läheb. Surnuaias keeratakse kirst mingi aeg ( ei mäleta millal, kas autost välja võttes, või hauaplatsile jõudes ) ringi, et hing segadusse satuks ja surnuaiast koju tagasi ei läheks. Loodan et liiga segane tekst ei tulnud.. wink
Vasta
#6
ilmselt siis autost välja võttse. sest minumeelest viiakse surnut alati jalad ees. huvitav mix?

Muudetud: 3-5-08 kell 23:00:03 heajuut

Muudetud: 3-5-08 kell 23:01:18 heajuut
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat