Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vajan abi
#1
Tere, sattusin siia foorumisse viimases ahastuses. Äkki oskab keegi aidata?
Minul nimelt on see probleem, et irl-is olen ma pigem skeptik, kui usun vaime, teispoolsust jne. Narkootikume ei tarvita, ei pidutse igal nädalavahetusel jne. Inimesena olen ylitundlik- tajun lõhnu tugevamini kui teised, peale tylisid boyfriendiga jään haigeks kaheks päevaks vähemalt ja pillin iga kodutu kassi pärast. Korrapärast eluviisi harrastada ei suuda magamise mõttes- olen teinud erinevaid graafikuid, rezhiime ja paraku on ikka nii et on perioode kus ma ei saa magada ja siis magad jutti poolteist päeva. Tundub, nagu mu jaoks ei eksisteeriks 24 h ööpäeva.

Vastikud unenäod hakkasid lapsepõlves, kus hing läks nagu kehast välja ja siin foorumis on sellest juttu olnud kui astraallendamisest. Erinevalt teistest ma ei kaifi seda vaid see on minu jaoks meeletult piinav ja ma kardan magama jääda. Pigem võiks öelda et sel hetkel kui n.ö. see hing kehasse lõpuks tagasi saab, tunnen ma vastikut ja ebameeldivat tunnet. Pean kohe ära mainima, et ma ei usu et see on mingi hing kes kuskil ringi kolab, vaid pigem arvan et tegu on mingi aju verevarustuse häirega. Sellega ma olen leppinud. Ma olen käinud ja lasknud suures ahastuses isegi oma pea yle vaadata seal kookoni laadses asjas- arstide arust on kõik ok ja ei mingeid häireid.
Umbes 2-3 aastat tagasi hakkas lisaks sellele mul tulema unenäod, kus ma näen reaalseid asju, mis on juba juhtunud, aga millest ma ei tohiks mitte midagi teada. Tavaliselt need unenäod lõpevad sellega et ärkad yles keset läbimärga voodit (närvipingest higistamine?) kylm higi otsa ees ja sellel päeval käid ringi nagu mingis mullis. Näiteks nägin ma unes inimest, kellest ma polnud 2 aastat midagi kuulnud, et tal syndis tytar. Helistades ta emale selgus et tal oligi tytar syndinud. Neid näiteid on lõputult. Täna nägin ma unes vanavanaisa maja (vanavanaisa suri enne mind!) kus telliskivi myyride taga oli majas teine uks. Ma hakkasin neid telliskivisid sealt lammutama ja välja tuli roheline, vana värv maha koorunud, vanaegse lukuga uks, mida ma pyydsin meeleheitlikult avada ja lõpuks sain selle lahti ning tuulutasin kogu aeg seda maja. Tegelikult olen ma oma elus lapsepõlves käinud selles majas vb 2-3 korda, mul puudub selle majaga igasugune emotsionaalne side ja see maja on maha myydud oma 15 aastat vähemalt tagasi. Ma saatsin täna maili oma emale ja palusin tal kysida vanaema käest, kas sellel vanal majal kunagi oli teine uks ka ja sain vastuseks sellise jutu:

[i]Helistasin , oli jah majal teine uks veel. Aga teie seda lastena näha küll ei saanud, sest see uks oli kolikambris, kus oli suur riidekapp ette lükatud. Muidu oli jah uks roheline ja ukselukk oli jah vanaaegne, aga tol ajal olidki kõik lukud sellised. Väljaspoolt oli majale telliskivi vooder ümber pandud ja ust näha ei olnud.
Ma ei oska midagi öelda, ülemagamisega tekivad ka igasugused unenäod. Need sinu unenäod on küll imelikud, seda enam sa peaksid pshühholoogi võtma.
[/i]

Ma olen käinud psyhholoogide juures, ma olen palunud ennast hullumajja panna- kõik väidavad et ma olen normaalsem kui keskmine inimene ja et kõik on juhus või asjade kokku langemine. Mul on nagu see probleem, et mina ei taha mitte midagi ei ette ega tagantjärgi näha, ma ei taha endas mingeid võimeid ei arendada ega tekitada vaid ma tahaks elada nagu normaalne inimene- ilma totakate unenägudeta. Minu poolest olgu need kehast väljumised kas astraallendamised w ajuhäired - ma ei taha kumbagi. Boyfriend ytles viimase unenäo peale et oh, lahe, lähme otsime selle maja yles ja teeme selle ukse lahti, äkki seal on mingi vihje w vana ajaleht. Minul selleks julgust pole ja ma oleks 100 x nõus pigem väitega et äkki lapsepõlves keegi siiski rääkis sellest uksest. Kuid ma võin 100% väita et ei rääkinud, veel vähem et see uks oli roheline ja vanaaegse lukuga. Sest see polnud mingi mystiline uks, vaid tavaline uks mida ei kasutatud ja mis oli väljaspoolt kinni myyritud. Ilma igasuguse tähenduseta.

Kas on olemas võimalus tõesti kuidagi suruda sellised asjad maha kasvõi mingite ravimitega. Mulle on kirjutatud rahusteid, sellega on see asi, et magama jäämist ma siis ei karda ja jään magama, aga kõik muu kordub ikka. Kui need astraallendamised vmi need siis ka pole, on nagu pidevalt, siis neid teistsuguseid unenägusid näen ma periooditi ja siis tuleb korraga ikka mitu ööd jutti. Isegi, kui 1 % on võimalik, et eksisteerib mingi muu maailm ja teine elu ja ma tänu oma tundlikusele tunnetan seda- ma tõesti ei soovi seda võimet arendada. Ma tahan magada tavalist und ja mitte midagi teada hinge lahkumisest kehas või märkidest unenägudes. Kas sellele yldse on abi või pean ma kunagi surema ka teadmisega et ise teadsin et ma olen hull, aga mitte keegi ei uskunud...
Vasta
#2
Üks hea varjant selle vastu võitlemiseks on näiteks hüpnoos, sest probleem võib olla hoopis sinu varajases lapsepõlves.
Võimalik, et sa oled seda probleemi isegi alateadlikult arendanud sest asjaolude ja juhtste kokkulangemine võib sellele sarnase psüühilise olukorra tekidada.
kui sa nüüd ennast rohkem analüüsiksid siis võibolla sa saaksid sellest aru.

Enne magama minekut proovi võimalikult vähe mõelda ja kui siis ainult oma sügavatele ja ja headele mälestusetele, mida unisemaks sa jääd seda lalteadlikumalt sa mõtled ja seda vähem sa mäletad mida sa mõtled, selline seisund on vahetult enne unne jäämist.
Sa mainisid, et sul on unega raskusi, selline kehast väljumise tunne on paljudel kellel on unehäired kohati ka kaasasündinud probleem, probleem kesknärvisüsteemiga.
Ürita järjekindlalt võidelda enne uinumist oma mõtetega(sisemise dialoogiga) ja proovi korduvalt oma uinumishetk meelde jätta, mida rohkem sa seda harjutad seda paremini sa saad oma und kontrollida ja sa saaksid isegi kontrollida unes ennast ja ennast ümbritsevad kaasa arvatud seda sinu suurt probleemi, aga eelkõige aitab selle vastu enda vabastamine igasugusest hirmust!
Võtad ennast kokku tunned ennast nii võimalikult hästi kui saad ja lähed oma tulevikuka kaasa!

Kui probleem on sul eneseteostuses või tähelepanuvajaduses soovid mingisuguse plämaga ennast eriliseks teha, siis ole eelkõige aus ja leppi sellega mis su ümber toimub
pole mingit probleemi wink

Muudetud: 14-7-08 kell 00:56:38 xZ32Sd6
Vasta
#3
Lp. Kairikas000.
Alustan sinu kirje lõpust- Sa kohe kindlasti ei ole hull ja vähemalt mina usun, et selline asi on võimalik. Kui sa tõesti ei taha asjaga edasi tegeleda, siis vaata enda sisse ja küsi endalt, mis võivad põhjustada selliseid unenägusid? Kui see tõesti ei aita, siis soovitaksin end tuttavat psühhiaatrit-hüpnotiseerijat, kes aitaks Sul vabaneda häiriva(te)st lapsepõlvemälestus(t)est.
Vasta
#4
Lugedes seda kirja, oli mul juba päris alguses peas ainult üks mõte - paras!
Lihtsalt on tobe lugeda neid halavaid kirju, kus inimesed karjuvad sulle näkku, mida nad peavad tegema aga EI TAHA teha ja siis küsivad, et mida nad peavad tegema.

Mida rohkem midagi alla suruda, seda suuremaks tolle energia konsentratsioon sinus muutub, seda teravamalt ta sinus esile lööb. Söö tablette, pane ennast hullumajja, see ei aita sind grammivõrdki, pigem rikud lihtsalt oma tervise ära.

Aga mis teha, eks igalühel omad õppetunnid õppida ja oma rist kanda. Sinu ristiks on anne, millest sa midagi kuulda ei taha. Minu jaoks oleks lahendus lihtne, eks näis, millisele lahendusele sa ise jõuad.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleemile abi? Jinny 1 2,607 30-08-2016, 17:33
Viimane postitus: Habemik
  Luupainaja - Kehavaldaja ??? Palun abi! Kittekassitar 22 12,427 21-02-2016, 11:24
Viimane postitus: Kayaman
  Abi selgeltnägemise/nägemuste/segaste mälestuste jms alal. LostSoul 6 3,968 17-07-2015, 10:00
Viimane postitus: Anonymous
  Ühesugused numbrid(vajan asjalikku nõud) Kylalyne 6 5,004 15-03-2015, 19:51
Viimane postitus: Kylalyne
  Vajan nõu/abi, mida teha Drnv 17 8,113 11-07-2013, 15:40
Viimane postitus: Psühholoog
  Palun abi- magamine Kai-Ri 11 6,051 10-05-2013, 12:27
Viimane postitus: lahendused
  Oleks abi vaja. Co0zhy- 6 3,352 28-11-2011, 12:55
Viimane postitus: Co0zhy-
  Paluks abi! riinukene 10 3,078 01-08-2010, 11:29
Viimane postitus: Cassiopeia
  Otsin abi probleemi lahendamisel. Serks9 4 2,847 12-03-2010, 17:34
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat