Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
palju kaalub hing või vaim.?
#1
kas kellegil on infot palju inimhing või vaim kaalub?
Vasta
#2
Mis sa selle infoga peale hakkad?
Vasta
#3
pidavat kaaluma 2g, kuskilt lugesin.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: killuke1
pidavat kaaluma 2g, kuskilt lugesin.
Kus siis nii vähe, räägivad hoopis, et 21 grammi.
Vasta
#5
Ja osad räägivad, et 14 g. Ma arvan, et hinge kaal sõltub kehakaalust... (E=mc2Laugh)
Vasta
#6
mul oli selline värk et ma kaalusin 108 kg ja tahtsin kaalust alla võtta ei söönd ei joond midagi käisin kaalu peal paar korda ja äkki tuli pähe tohutu raskus ja läksin siis kaalu peale uuesti ja kaalusin 110 kg.Ma ise kahtlustan kurja vaimu., sest ma hakkasin mõtlema kiriku peale ja sinna ma läksin ka lõpuks aga enne kirikusse minekut hakkas mu kehakaal langema, kaalusin 109.4 kg. Vot selline värk.
Vasta
#7
Ma usun, et vaim ei kaalu mitte midagi
Vasta
#8
Kunagi uuriti surijaid inimesi ja neid kaaluti ülitäpsete kaaludega siis saadi 7 kuni 14 grammi.Sellest oli kusagil pikem artikkel isegi.See sõltus paljudest asjadest.
Vasta
#9
Hinge olemasolusse ma usun, kuid tema kaalu olemasolusse mitte.

Kaalu olemasolul peaks ju ta alluma kõiksugu füüsikalistele seadustele, mis panevad piirangud näiteks liikumisele - massi kiiruse muutmiseks on energiat vaja, läbi teise mateeria liikumine (läbi seina). Ja kus see vaim seda E-d siis võtab? Ja mis tema massi moodustab? Molekulide hunnik - siis mis aine?

Kuigi paramaailmas ei pea midagi loogilist olema, on see liiga ebaloogiline.

Ja et kaalukausid u sada aastat tagasi näitasid suremise hetkel miinus 10g, see võib näiteks tulla sellest, et inimene kaotab koguaeg massi- toitu seedides ja vett välja hingates. Või siis näiteks surma hetkel massiliselt surema hakkavad verelibled kuidagi mõjutavad seda tulemust... ?
Vasta
#10
Hea küsimus, püüa kinni ja kaalu äraLaugh
Vasta
#11
Ma arvan ka et ta ei saa midagi kaaluda sest muidu ta jätaks ju mingid jäljed või krabinakoguaeg järgi aga mine sa tea kui ta 7-14g kaalub ...vb siiski on...
Vasta
#12
Jah. Aga kui hing koosneb näiteks tuhat korda väiksematest aineosakestest kui on tüüpiline prooton või neutron, siis saab hing ka liikuda vabalt kõikide molekulide vahelt. Kunagi sähvatas pähe, et tegelikult on olemas üliväikesed aineosakesed, aga neid ei ole võimalik lihtsalt uurida. Ja kui need pisikesed aineosakesed kokku panna, siis grammi tulevadki.
Vasta
#13
Ma ei teadnudki, et mingisusgusel energia liigil võib olla kaal... tõesti lahe...
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
Kunagi uuriti surijaid inimesi ja neid kaaluti ülitäpsete kaaludega siis saadi 7 kuni 14 grammi

mäletamistmööda - 7 grammi (pole minu kaalutud)

Muudetud: 22-7-08 kell 23:13:40 telex
Vasta
#15
Aga ikkagi kordaks oma küsimust - mida hakata peale teadmisega, kui palju kaalub hing?
Hinge saab kaaluda vaid maa peal, siit lahkudes pole selle numbriga enam miskit peale hakata.
Vasta
#16
Suure asi kutsume vaimu välja pane kaalu peale ja asi antsLaughLaughLaugh
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: WizardInWinter
Ma ei teadnudki, et mingisusgusel energia liigil võib olla kaal... tõesti lahe...

Kõik, mis koosneb millestki (elementaarosakestest) omab massi (kaalu), sh näiteks ka valgus (arvestades valguse dualismi), mõnede arvates ka heli (kuigi heli on laine ja ei koosne iseenesest millestki), sest gravitatsioon pidavat väidetavalt heli mõjutama, aga gravitatsioon mõjutab ainult massiga 'objekte'.

Seega on ka vaimudel kaal, sest muidu ei mõjutaks neid gravitatsioon ja nad ei püsiks MaalSmile .

Aga hing ja vaim pidavat olema eriasjad? Või mida me vaimu alla mõistame? Tonti, kummitust või?

Muudetud: 23-7-08 kell 15:27:45 neoon
Vasta
#18
Jaapani teadlased olla palju aastaid tagasi tegelenud hinge massi väljauurimisega ja kaalunud ning filminud surijaid. Kaalumisel olla saadud ~ 7 grammine nihe surma ajal. Jäädvustatud (mil moel või aparatuuriga???) olevat ka roheka valguskera eraldumine lahkunu kukla-piirkonnast. Info pärineb ühest raadiosaatest, mida kuulasime füüsikatunnis (aasta võis olla 1980-1981) ja mis tekitas abiturientide seas pikaks ajaks elevust. Huvitav, kas hingel on siis peale kaalu (massi) veel kuju (vorm) ka?
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Mis sa selle infoga peale hakkad?

Ma arvan, et vastus oli see:

Tsitaat:mul oli selline värk et ma kaalusin 108 kg ja tahtsin kaalust alla võtta ei söönd ei joond midagi käisin kaalu peal paar korda ja äkki tuli pähe tohutu raskus ja läksin siis kaalu peale uuesti ja kaalusin 110 kg.Ma ise kahtlustan kurja vaimu., sest ma hakkasin mõtlema kiriku peale ja sinna ma läksin ka lõpuks aga enne kirikusse minekut hakkas mu kehakaal langema, kaalusin 109.4 kg. Vot selline värk.
Vasta
#20
Ei usu,et hinged midagi kaaluvad...Ja pealegi,tahaks näha,kuidas keegi neid kaalub.HA-haaLaugh
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Taevaplix
Ei usu,et hinged midagi kaaluvad...Ja pealegi,tahaks näha,kuidas keegi neid kaalub.HA-haaLaugh
nu kaalutaksegi nii et inimene on suremas kaalupeal fikseeritakse kaal enne ja pärast surma ja tekkind vahe ongi hinge kaal.
Vasta
#22
Oleneb muidugi surmast. Lihasspasmid ja igasugu kehavedelike eritumine muudab samuti kaalu, eriti kui seda veel grammitäpsusel mõõdetakse.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Oleneb muidugi surmast. Lihasspasmid ja igasugu kehavedelike eritumine muudab samuti kaalu, eriti kui seda veel grammitäpsusel mõõdetakse.
Aga on see siis võimalix et 7 grammi kaob sekundiga?
Vasta
#24
Sekundiga? Mine kaalule ja vaata mis sa seal oled, seejärel tõmba kõht kramplikult sisse - miinus 0,5 kilo, pinguta säärelihaseid - pluss kilo jne.
Kaal kui selline on lihtsalt mingi suurus, mille abil müüdetakse meie keha ja maa omavahelist olekut. Hallu ehk seletab kunagi "teaduslikumalt läbi." Seega kõik muutused meie kehas mõjutavad meie kaalu, kuna kaal registreerib seda jõudu, millega me allapoole talle mõju avaldame.
Vasta
#25
Mingi lihase pingutamine võib küll vaid hetkelist mõju avaldada tänu sellele, et sa liigutasid end kaalul ja kaal seepärast liikus üles-alla. See, et kõhulihaste pingutamine kaalu muudaks (kasvõi ainult pingutamise ajaks), on küll jama.

Muudetud: 15-8-08 kell 12:31:01 Tom
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,246 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Tont või tulnukas?! Killcode 12 3,212 16-01-2022, 22:43
Viimane postitus: Killcode
  Hing ja elundite siirdamine LibaHunt 4 4,269 20-05-2021, 16:00
Viimane postitus: Q11
  Kui kaua on hing pärast surma maa peal? PurjusEesel 34 27,723 17-12-2020, 17:00
Viimane postitus: kalldunn
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,380 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Luupainajad või unehalvatus? Isabella 17 15,591 20-10-2018, 17:11
Viimane postitus: Tinar
  Põrgu, tegelikus või müüt? auch 9 5,077 19-06-2018, 20:04
Viimane postitus: Kivoos
  Vaim tahab suhelda? Kerttuti 2 2,923 09-02-2014, 10:36
Viimane postitus: Kerttuti
  Vaim ©otimaa lossis? r4mirez 6 4,039 07-06-2008, 13:51
Viimane postitus: Elina
  Veealune vaim X-Files 17 7,008 29-05-2008, 12:35
Viimane postitus: atlantic456

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat