Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surnud poiss käib mind tänamas.
#1
Mäletan, et kui väike olin, siis oli üks poiss keda väga palju kiusati.Mina tavaliselt peatasin selle, aga poiss suri kahjuks ära mingi haiguse järel. Praegu ma olen temaga väga palju suhelnud, sest ta käib mind kogu-aeg ikka tänamas. Ma lihtsalt ei saa öösel magada, ärkan üless tema nutu pärast. Ja ta ütleb :"Aitähh". Mida teha? Ta on juba niimoodi teinud 4korda.

Muudetud: 27-5-08 kell 20:50:42 kikku99

Muudetud: 5-6-08 kell 15:37:01 Tom
Vasta
#2
Sa peaksid proovima temaga rääkida. Samas see võib olla lihtsalt trauma tagajärg ja see läheb pikapeale mööda.
Vasta
#3
Proovi tõesti temaga rääkida ja teda rahustada.Ta jääb sulle tänulikukis.Ja kuui ta on rahunenud,siis jääb ta sind valvamaSmile

Eks mul oli sarnane lugu,aint asi oli selles et teda mitte niiväga ei kiusatud kui käidi pinda.Pärast seda kui ta õnnetuses suri,oli ta esialgu pea koguaeg minu juures.Hiljem hakkas ta küll harvem külastama kuid ikkagi külastab mind vahestSmile
Vasta
#4
Minu sõbranna ema suri ära haigusesse ja ta oli mulle nagu ema eest , me suhtlemee öösel temaga , ja ma ei saa sellepärast ültse magada. Ma ärkan ülesse tema kolinate pealee . Ühel ööl ta ei tulnud enam minu majja , ja ma sain magada , ma kutsusin ta vaimu välja ja tänasin teda !
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Cherrycat
Minu sõbranna ema suri ära haigusesse ja ta oli mulle nagu ema eest , me suhtlemee öösel temaga , ja ma ei saa sellepärast ültse magada. Ma ärkan ülesse tema kolinate pealee . Ühel ööl ta ei tulnud enam minu majja , ja ma sain magada , ma kutsusin ta vaimu välja ja tänasin teda !

Vihma käest räästa alla?
Vasta
#6
Jah, ma arvan sama..räägi temaga, et kõik on korras ja aitäh, et tänad mind, ja et nüüd võid rahus minna wink
Vasta
#7
Räägi....juba alateadvuses saad hakkama...
Vasta
#8
Sa proovi temaga räääkida ja ürita ta maha rahustada . Ja siis jätab ta su rahule ...
Vasta
#9
Võimalik, et ta tahab, et sa teaksid, et ta on/oli sulle südamest tänulik, et sa tema vastu niivõrd hea olid, kuid ta ei tea,kas sa oled sellest juba aru saanud või mitte.Proovi suhelda!Edu!Bleh
Vasta
#10
Soovitaksin sulle sama. Ürita talle selgeks teha, et sa said tema tänulikkusest aru ja mine nyyd rahus. Ise ma vist muidugi paneks laks tule põlema ja vahiks öö läbi üleval, sest ma väga kardan selliseid vaimu teemasi.
Vasta
#11
Jah, paljud soovitavad nii. Ka mina, proovi luua selle hingega side. Tahaksin juba uudishimust teada, mis võiks teil edasi juhtuda. Smile
Vasta
#12
Ootan ka huviga juba mis järgmiseks juhtub? Loodame, et see jutu ajamine temaga/sellega asja keerulisemaks ei aja..
Vasta
#13
Nii nüüd sain eile öösel räägitud , tema aga ei taha mind rahule jätta tundub . Ta läks väga närviliseks selle peale ja lõhkus pildi raami ära :S ! Ema soovitas vaimude välja ajaja kutsuda , aga mulle ajab ta hirmu peale ! Tahaks et ta mu rahule jätaks :o
Vasta
#14
Kas sa tunned hirmu kui ta sind külastab?
Või hoopis haletsust?

[Muudetud: 1-31-2009 Sekhmet]
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas Sekhmet
Kas sa tunned hirmu kui ta sind külastab?
Või hoopis haletsust?

[Muudetud: 1-31-2009 Sekhmet]

hirmu , see ajab judinad seljale kui ma sellele mõtlen , nüüd on see juba muutunud lihtaks kolkimiseks üle niiet olen sellega harjunud , igatahes tänud aitamast
Vasta
#16
Aga äkki ta pole ära läinud sellepärast, et ta tahab teha tagasi sellele kes teda väga kiusasid. Vms te aravate ? Olen lugenud kuskilt välismaa lingilt et yhel inimselel käis tema sõber peaaegu, et igal öösel külas ja nad lõpuks said jutule ja vaim ütles et ta tahab ennem millegi siin lõpetada ning siis lahkuda!

[Muudetud: 9-14-2009 Majoneshh]
Vasta
#17
kunagi oli mul üks kutt kes armastas mind, ja peale antud korvi too sai avariis surma ja peale seda oli mul iga õhtu ilutulestik, küll pandi tuled põlema küll kustutati , pandi laule raadiost kuid see kadusSmile
Vasta
#18
Hehee, aga ehk peaksid ütlema, et "pole hullu" vöi et "teinekordki" vms. Sest olgem ausad, kui sina kedagi tänad ja selle peale vait ollakse, tekitab see tunde, et ei pandud tähele
Vasta
#19
äkki ta ei tea et ta surnud on? soovitaks temaga kaasa minna ja rääkida (kui see probleem juba lahendust leidnud pole)
Vasta
#20
Kui mul vanaisa mingi umbes 5 aastat tagasi ära suri siis läks pool aastat mööda ja siis hakkasin teda unes nägema , koguaeg rääkis minuga ja see polnud nagu unes see oli nagu une ja reaalsuse vahepeal. Mul on komme öösiti kõndida ka ja rääkida ja ni itihtigi seisin kuskil kapi ees ja rääkisin iseendaga. aga Alati kui vanaisa nägin ma ei tea kuidas ma reaalselt käitusin, ja ta käis unenägudes päris pikalt kuni rääkisin emale ja ema ütles et lähme kirikusse ja paneme küünla põlema, käisime kirikus panime küünla põlema ja enam ta ei käinud. Sama oli vanavanaemaga , käis mul küll koguaeg unes ja tihtilugu tunnetasin teda maal kui olin et nagu oleks voodiserval ja nagu paitaks aga kartsin liiga et selllele tol ajal reaalselt mõelda. ja kuulsin ta karkude hääli koguaeg. Unes kutsus mind kaasa igale poole ja koguaeg andis midagi, aga räägitakse et unes ei tohi surnuga ei tohi kaasa minna et sisi võid ise ka ära surra või mingid sellised legendid käisid ja räägiti et ei tohi vastu ka midagi võtta, aga ma ei teas see puhtjuhus või mis kui ühel öösel hakkasin peaaegu kaasa minema aga siis ärkasin millegi peale ülesse ja siis jäin paari päeva pärast kopsupõletikku. Ja igakord kui tunnen või näen kedagi surnud sugulast unes siis lähen panen kirikus kohe küünla. see aitab, ehk peaksid ka selle poisiga nii proovima.Smile
Vasta
#21
Sa ütlesid, et ta nutab kui ta tuleb. Mismoodi ta seda tänulikkus väljendas? Võib-olla on tal hoopis taaskord sinu abi vaja või on sinu elus midagi, mille eest ta sind hoiatab.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi käib minuga kaasas? BL69 7 5,145 27-08-2019, 18:44
Viimane postitus: Avatud aken
  Venna vaim kaitseb mind? pekine 6 4,858 17-12-2013, 14:08
Viimane postitus: Raibert IV
  Mind nähti helendamas ja hõljumas Annukas5 5 3,685 31-08-2013, 10:27
Viimane postitus: Staffi
  Küsimus: külm tuba & varem surnud inimene? karlapoiss 9 7,372 09-06-2013, 16:06
Viimane postitus: DragonLady25
  Käib kaasas? Rooland^^ 8 4,255 22-09-2012, 15:20
Viimane postitus: Rooland^^
  Surnud sõber jätkuvalt ilmutab ennast minu unenägudes getzuke 3 3,688 03-04-2011, 21:13
Viimane postitus: getzuke
  Mis toimub - näen unes surnud tüdrukut, kes magab minu kõrva piacere 14 7,752 15-11-2010, 19:25
Viimane postitus: ekke721
  Surnud koeraga pendli abil suhtlemine. kikku99 12 6,943 02-05-2010, 22:04
Viimane postitus: troodon
  Surnud inimese vaim . gragmetohell 0 2,467 21-09-2009, 18:54
Viimane postitus: gragmetohell
  Hirm, et mind jälitatakse -LilleNeiu- 13 6,111 16-07-2009, 17:22
Viimane postitus: temporary

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat