Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Põrgu, tegelikus või müüt?
#1
Ei osanud teha seda mujale kohta, kui vaja tõstke ümber.

Nimelt Põrgu- Paljudel uskudel tuginev koht, kus piinlevad halvasti käitunud inimeste inimhinged igavesti..

Nimelt enne arvasin et siukest kohta pole olemas aga nüüd olen hakanud seda uskuma nähtud videode tõttu.

Nimelt äkki olete kuulnud maailma sügavamast august, mille sügavuseks on 13-14km(siberis). On küsimusi, miks ei kaevatud neid edasi ja vastusteks on olnud et polnud vajadust ja tehnikat enamaks. Äkki asetseb põhjus selles..
video asub siin
(14km sügavusel ei ole temperatuur kindlalt 2000 F(900-1000C umbkaudselt, minu teada).
Ülejäänud sündmus videos.

Mees suri ja tuli tagasi:
video asub siin

Kas uskuda või mitte?

Muudetud: 27-5-08 kell 20:44:58 auch

Muudetud: 27-5-08 kell 20:45:46 auch
Vasta
#2
Siis juurde sobib suurepäraselt üks kunagine zedi värvikas kirjutis (postitati 1-10-2005 kell 00:29:31 ).
(zed, we miss you!)
Vasta
#3
No mis puutub nendesse häältesse sealt Siberi puuraugust, siis mulle jättis see mingisuguse ususekti propagandakampaania mulje. Lõpus hakati ette näitama hirmsaid asju, mis põrgus ees ootavad ja seejärel võimalusi end põrgust päästmiseks. Huvitav igaljuhul.
Vasta
#4
No 50/50 on see. Minul võttis küll junni jahedaks kui kuulsin seda. Kui kuulata hästi teravalt siis osa nagu räägiks nt. Help us vms.

Ok leidsin Hallucigenia abil ka huvitava lingi, kust juttu sellest samast kaevamisest:
jutt asub siin

Muudetud: 27-5-08 kell 22:57:30 auch

Muudetud: 27-5-08 kell 22:57:44 auch
Vasta
#5
põrgus ei piinelda igavesti tegelt.meie keelis igavesti on vaimude aastate järgi umbes miljon aastatuhandet.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: auchMinul võttis küll junni jahedaks kui kuulsin seda. Kui kuulata hästi teravalt siis osa nagu räägiks nt. Help us vms.

Jah, põrgus kindlasti räägitakse inglise keeles. Ma pigem tõesti usun, et tavaliste meetoditega on sealt väga raske juba edasi minna. Peale temperatuuri on seal ka ju väga kõrge rõhk.

Igatahes juttu august: http://en.wikipedia.org/wiki/Kola_Superdeep_Borehole

Ja ka nendest "põrgu häältest" juttu http://en.wikipedia.org/wiki/Well_to_Hell_hoax

Muudetud: 28-5-08 kell 17:31:59 Lotharius
Vasta
#7
Okei, asjaga siis ühelpool nüüd. Niiet hoopis sügavaim auk on Kola. Okei, sain targemaks. Aitäh info eest.
Vasta
#8
see mees suri ja tuli tagasi. see oli fake mingi usklik
Vasta
#9
Miks sa selle punkti sinna lause, või mis moodustis see on, vahele panid. Ilma selleta oleks hoopis põnevam olnud.
Vasta
#10
Tulin pühapäeval autoga Pärnumaalt Virtu maanteed pidi Tallinna. Hakkasin kella 23 paiku sõitma. Lihulas esimese asjana oli põder teel täpselt samas kohas kui eelmine päev minnes. No see selleks. Oli üks telefoni kõne sõbraga, mis algas enne Ristit ja lõppes peale Ristit Haapsalu maanteel. Peale kõnet ca kella 00:00 paiku soovisin panna automaki uuesti mängima kui sealt hakkas ülitugevalt mängima antud videos alates 00:25 olevale helile sarnane karje (https://www.youtube.com/watch?v=Xbrbx0ApQ8k) Ehmatusest käis rool korra peaaegu risti, tegin päris suured jõnksud autoga. Naine kõrvalistmel ehmatas samuti tugevalt võpatades ja hakkas nutma. Sain auto teeäärde ja hakkasin makinuppe taguma kiiresti, et see vait jääks. Kui selle olin seisma saanud siis olin vist isegi shokis, naine nuttis ja tundsin kuidas see hääl/heli oli teinud väga tugevat valu ja peale haiget.
Autos ei ole kindlasti nii võimsat helisüsteemi, mis teeks sellist häält, et valus hakkab. Telefoniga mõõtes olen saanud maksimaalselt 87 detsibelli ja seda ka vaid hetkeks. Wikipedia sõnul helisid, mis on tugevamad, kui 85 dB, peetakse kahjulikuks, 120 dB on ohtlik ning 150 dB põhjustab juba inimese organismile kahjustusi. Inimese kuulmekile puruneb umbes 190 dB helitugevuse juures ning 200 dB võib põhjustada juba inimese surma. Pakun, et see oli tunduvalt rohkem kui 100db. Midagi sarnast kui reaktiivlennuk lendab peakohalt üle.

Oleksin väga tänulik kui keegi suudaks seletada antud juhtumi loogiliste põhjendustega lahti, kuidas on selline asi võimalik ja mida see tähendama peaks???
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,198 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Tont või tulnukas?! Killcode 12 3,132 16-01-2022, 22:43
Viimane postitus: Killcode
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,318 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Luupainajad või unehalvatus? Isabella 17 15,556 20-10-2018, 17:11
Viimane postitus: Tinar
  palju kaalub hing või vaim.? Taivo 70 27,087 24-09-2010, 17:52
Viimane postitus: Nielander

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat