Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testi, kas oled hull!
#1
Kui oled vahel mõelnud, et kaldud hullumeelsusele, siissiin saad seda testida.

Head hullumeelsuse avastamist! Laugh
#2
12,5
Peaks ütlema, et olen suht normaalne inimene. Vist. Kuigi vahel tunnen end ikka püstihulluna. Laugh
Eks sõltub päevast.
#3
Seal testis on suht labased küsimused ja ega see väga objektiivne ei ole. Kui sul peas on hääled, ei tähenda see seda, et sa hull oleksid. Mõni spirituaalne inimene, kel on hääled, peas võib ju öelda, et hoopis need on hullud, kel neid pole. Ja ometi on see spirituaalne inimene vägagi normaalne.
#4
What a long and boring way to insanity! It seems I'm too hasty to be insane ...
#5
33,5% hull. Mida ainult sellest järeldada? Kas üle 50% on hull või 100% on hull?
Kui hull on hull? Kas hull on see, kes vajab psühiaatrilist abi või isik, kelle peas liiguvad asjad lihtsalt natuke teistmoodi? Kas termin "hull" on seotud terminiga "hullama?"

Ning kuhu jäid küsimused "Kas lõpetad enamus lauseid hüüumärkidega!" ja "Kui nii, siis kas sa ka kirjutad oma elutoa seinale suurelt rasvaselt kirju hüümärkidega?" ja "Kas sul on vajadus külas olles teha samamoodi, keset kõnelust kostitaja või mõne teisega?"ja "Kas sa kasutad enamasti rohkem kui ühte hüümärki?"
Kui kõigile neile vastad "Jah", siis oled 100% tõenäosusega hull.
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Seal testis on suht labased küsimused ja ega see väga objektiivne ei ole. Kui sul peas on hääled, ei tähenda see seda, et sa hull oleksid. Mõni spirituaalne inimene, kel on hääled, peas võib ju öelda, et hoopis need on hullud, kel neid pole. Ja ometi on see spirituaalne inimene vägagi normaalne.

Ega see olegi selline adekvaatne test. Kesse ikka oskaks mõõta, kas inimene ON ikka hull või ei.
Antud test oligi rohkem nagu naljana võtmiseks ; )
#7
45,5% :o . einoh, normaalne. hullult kaua võttis aega, aga teada saamise tahe oli nii suur, et tegin ausalt kõik lõpuni ära. Laugh
#8
Ihhiii.. lahedad küsimused!

When you are bored do you sometimes set fire to people or animals just to watch them burn.?
Have you ever opened the back of your television to let all the little people out?
#9
mul on 27.2 % ja elvis presley ei ole elus,kahju et sellel leheküljel mingit myspace koodi ei antud
#10
Ei no mida küsimusi Laugh
"Have you ever opened the back of your television to let all the little people out?" hahaha Laugh
22.1% hehehe Smile
#11
Päris huvitav test
9,6% ainult - on see hea või halb? Laugh
#12
8,5%, vahva test.
#13
30,6%
LahjavõituLaugh
#14
Mida ütles üks hull teisele? " Pole hullu..."

"Hull" on suhteline mõiste. Keegi võiks selle täpsemalt ära defineerida. Kui ma veel oma juukseid patsi ei pannud, kiputi mindki vaid mu metsiku soengu tõttu hulluks pidamaSmile Okei, Igor Volke ehk mõtles seda naljana (kes olid tol õhtul seal Rahvusraamatukogus, need ehk mäletavad, mida Volke mu kohta ütles - "vaat see on hull mees"), aga on ka neid olnud, kellel tundus täitsa tõsi taga olevat...
#15
ma veel päris hull ei ole aga sinna poole teel..Bleh
#16
15.340909090909091% hullLaugh
#17
32,9 %.
I'm nuts Laugh
#18
0 %
Väga lame test naguLaugh

Muudetud: 31-8-08 kell 20:56:39 xZ32Sd6
#19
Ma olen normaalne...hääled mu peas ütlesid seda... Bleh Bleh(H)
#20
Mul arvuti ei ava seda linki miskipärast, aga ma tean seda ilma testitagi, et olen vist küll natukene hullumeelne. :S
#21
Kus see link on?
#22
Tsitaat:Algselt postitas: --Marru--
Kus see link on?
Esimeses postituses sõna SIIN on link, selle leiab üles hiirega üle teksti lastes, samuti on lingid enamasti teist värvi või alla joonitud, olenevalt profiilist...
#23
Hm, liiga pikk ei viitsi täita... Põhimõteliselt oman F21. skisotüüpilist häiret, ennast ajab see loomulikult muigama. hahahaha, hulluselt geniaalsuseni on õhuke õhuke vahe. wink
#24
Tsitaat:Algselt postitas: elis
Tsitaat:Algselt postitas: --Marru--
Kus see link on?
Esimeses postituses sõna SIIN on link, selle leiab üles hiirega üle teksti lastes, samuti on lingid enamasti teist värvi või alla joonitud, olenevalt profiilist...
Oi jah vabandust ma lasingi üle,aga ilmselt siis ei märganudSmilejuhtub
#25
Have you ever tried to fly?
Did you die as a result?

Do other people have dreams about you killing them?
If so, do they ever tell you about them?

Hea Laugh

Aga mõned küsimused on väga mööda. Kuidas ma olen rohkem hull kui mul on müts peas? Või sellepärast, et ma tean, mis küsimusenumber on. Numbrid on ju kirjas.
Ise sain nats üle 9 %
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas läheb sõjaks ? Aerling 202 85,271 07-08-2019, 10:47
Viimane postitus: Mannu
  Millest oled Sina sõltuvuses? DeepHell 19 6,558 29-08-2007, 20:51
Viimane postitus: Thorondor
  Pilt kas või kuidas Ricard 4 3,608 20-12-2006, 11:45
Viimane postitus: Celtic
  Kas sa oled oma unes sõda näinud ? encore 32 15,284 04-10-2006, 17:10
Viimane postitus: Thorondor
  kas te? M&M 6 3,246 30-09-2006, 17:12
Viimane postitus: Tutanhamon
  Mis asi see on, kas keegi oskab aidata? kaimok 4 3,432 20-06-2006, 14:01
Viimane postitus: mossu
  Kas nii on kõigil teil? rivo 0 1,873 25-05-2006, 01:43
Viimane postitus: rivo
  Väike küsimustik: mis usku oled chappi 47 16,345 23-04-2006, 09:21
Viimane postitus: Celtic
  kas väljamõeldis või mitte? kriipskraaps 4 3,063 17-03-2006, 07:07
Viimane postitus: Celtic
  Kas te olete voodoot kasutanud? cereb 1 1,626 20-02-2006, 17:04
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat