Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitus sööb kassi ja koera toidu ära!?
#1
Tere. Mul natukene imelik lugu.
Mul on kodus kass. Alati hommikul enne õue viskamist panen nende söögi nõu toitu täis. Ja kui viskan välja on see veel täis. Ja päeva aeg koguaeg kuulen, et keegi krabistab seal kausi juures. Hiiri pole majasSmile See on kohe 100% kindel. Kuna seda pole näha ka. Olen arvutis ja vaatan teisse tuppa, kus see sööginõu on, ei näe ma seal mitte kedagi, aga kõrbistamine käib ja õhtaks on kauss tühi. Ja nii päevast päeva.
Kes see neid ära tassida võib? Hiired ega rotid ega sellised pole. Kuna ma kuulen ,et keegi krõbistab, aga ma ei näe neid. Olen ligidal siis kuulen ainult krõbistamist ja ei näe ,et midagi liiguks. Aga koguaeg väheneb vaikselt.
Koera toiduga on samamoodi. Panen hommikul kausi ette ja koeri pole ning õhtaks on kauss puhas. Nagu jah? Mis jama see on.


Muudetud: 4-6-08 kell 11:07:38 Tom
Vasta
#2
kindel, et kass ise ei hiili ja söö???
ole õnnelik , et kummitus sinu toitu ära ei söö Laugh
Vasta
#3
Esiteks, miks sa paned toidunõu toitu täis, kui kassi niikuinii terveks päevaks välja lased? Ja nii iga päev? Koera omaga on samamoodi. Ma olen 99% kindel, et teil on majas hiired, ega neid ei peagi näha olema. Krõbistamine on vast sellest, et nad viivad toidu põranda alla/seinte sisse ja söövad seal - loomulikult ei hakka nad otse kausi juures sööma.
Lisaks veel, et sinu jutu järgi on aru saada, nagu viskaksid sa toidunõu iga päev välja, ning koeri sul üldse pole. Teinekord loe oma jutt enne postitamist kõrvaltvaataja pilguga läbi Smile

Muudetud: 4-6-08 kell 15:10:03 tribalangel
Vasta
#4
Oletades, et see on kummitus ja ta käib kindlal ajal nagu kellavärk, siis on ju head kaadrid lausa koju kätte toodud! Kaamera üles ja maailma parim kummitusvideo olemas.
Vasta
#5
Üldiselt on nii, et kui koerte/kasside toidunõusid peale einestamist tuppa tagasi ei viida, siis on varsti kohal linnud. Ja kui selline situatsioon pannakse korduma, siis muutub ka lindude mõttetöö käik, ning nad muutuvad sagedasteks külalisteks.
Põhitegelased on tavaliselt varblased. Kord lugesin üle, et enda koerte pottide ümber keksis üle 20 varblase. Nad ei häälitse mitte mingil moel, seega täiesti helitud elukad, kes võivad olla kasvõi "kummitused".

Muudetud: 5-6-08 kell 20:34:23 Metavo
Vasta
#6
Vapsjee. Toas varblased? .Hommikul panen kassi toidu nõu täis. söövad ära ja lähevad õue. nõu jääb tuppa. Ja ma jälgin seda. siis on krabistamine. korra pead pööran on kausist jälle suht suur hunnik toitu läinud.Tegin telefoniga filmi ka. peale midagi nigunii ei jää.
Ja muide. Natukene aega tagasi. Mul on kausi peal need kõrbinad. Ma kuulen ,et kausi peal keegi liigutab neid mitte eemal. Aga jälgin. ja nothing.Nüüd enam niipalju pole pannud nagu tavaliselt panen ainult niipalju kui ära sööb. Aga mida vähem panen seda vähem kass sööb . Nagu tahab kellegile jätta.
Panen natukene. Sööb natukene. Aga tuleb kerjab mult süüa. Kui kauss paksult täis siis sööb kõhu täis ja kõik. Ta võiks muidu ka süüa kuna tal täpselt niipalju krõbinaid ,et sööks kõhu täis. aga ei tuleb mult kerjama ja endal kausis veel paljuSad

Muudetud: 5-6-08 kell 16:50:42 Borgir

Muudetud: 5-6-08 kell 16:51:08 Borgir

Muudetud: 5-6-08 kell 16:53:19 Borgir
Vasta
#7
Sinu kass võib ju hiljem tagasi sööma minna.
Minu kass näiteks sööb nii, et sööb natuke, läheb natukeseks eemale. Jälle sööb natuke, läheb natukeseks eemale...jne kuni lõpuks kauss tühjaks saab, muidugi kui koer pole sööki vahepeal pihta jõudnud panna. Laugh
Ega jah, minu kass unustab vahepeal ära, et tal veel süüa kausis ja tuleb ka siis uuesti juurde küsima.

Ja kuna sul on mõlemad nii kass kui ka koer, siis äkki sööbki koer vahepeal toidu ära või siis saavad nad omavahel nii hästi läbi, et jagavad üksteisega toitu. Smile
Vasta
#8
koer ja kass õuesSmile Aga nõud toasSmile
Aga see on imelik mida vähem paned seda vähem sööd.
Vasta
#9
Pool toidust kaob hetkega, aga filmi peale ei jää? Laugh
See ainult tundub sulle, et nad söövad vähem, kui vähem toitu paned. Või on nad siis väga ettenägelikud ja jätavad midagi hiljemaks, kui kõht tühjaks läheb.
Ma pole veel kuulnud ühestki poltergeistist, kellele meeldiks lemmikloomade toitu süüa. Miks mõni peakski seda tegema? Ära kujuta endale niipalju ette ja mõtle selle peale ka, et igale asjale võib tegelikult olla täiesti lihtne ja loogiline seletus. Aga kui ikka väga tahad uskuda, siis kuuledki koguaeg krõbinaid ja muid helisid seal, kus neid tegelikult ei ole.
Kui roosiõit korjates läheb näpp katki, siis ma ei hakka kohe arvama/lootma, et see oli pahane päkapikk, kes oma kodu kaitseb.
PS! Selle asemel, et tundide kaupa kuulata, kuidas keegi kusagil krõbistab, pane päevaks või kaheks hiirelõks üles - vähem vaeva ja võimalik, et rohkem tulemusi.

Muudetud: 6-6-08 kell 22:26:38 tribalangel
Vasta
#10
Meie majas vedasid hiired ühe ööda sünnipäevalaualt kõik küpsised ja muud kuivained oma pessa... See oli jube kui ma selle pesa leidsinLaugh igatahes... Veel tahtsin öelda, et käin praegu üht pisipõnni hoidmas ja tema sööb ka kassitoidu äraLaugh salaja, niiet mina ei näeks...pärast vaatan, et suu puha rohellisi ja kollaseid krõbinaid täis.
Vasta
#11
Ma juba lõksudega proovinudSmile Mul neid toas 5s tükki. Ja see pole korda kinni ka läinud ja pole ära ka söödud. Ja ma ei jälgi. See krõbistamine on nii võrd valju ,et üle minu muusika kajab. Kuulan Rasket muusikat kõvasti ja selle krõbin käib minust üle. See pole normaalne. Olen ligi ei kao midagi aga krõbin on. Pöörna pead on kauss tühjem.
Vasta
#12
Oota, kuhu see jutt kadus, et sa telefoniga filmisid seda.
Ja pildistamisega sa ka hakkama ei saa? Veel vähem nende internetti panemisega?
Ja sa paned ühte tuppa 5 hiirelõksu?
Ning kuulad "rasket muusikat" ja krõbin kostub üle selle?
Ja oma silme-alla ka seda toidunõud panna ei ole võimalik?
Küsimustega koera ja kassi toitumisharjumiste kohta võid pöörduda näiteks http://kutsu.ee/foorum poole.

Nüüd on kolm võimalust. Kas sul on kodus hiirte vaimud, päris elavad hiired või sa ajad lihtsalt sulaselget udujuttu

Teen pakkumised, et antud juhul on tegu kahe viimase kombinatsiooniga.
Vasta
#13
Antud juhul on see jutt küll väga uskumatu.
Tahaks teada mille järgi oled sa 100% kindel, et teil kodus hiiri ega rotte pole? Hiirelõksude üles panek, ja mitte millegi kinni püüdimine ei tähenda, et neid pole. Ise küllalt hiirelõksude jms kokku puutunud.
Muidugi, mida üldse hakkab kummitus söögiga peale?
Erinevate kummituste kirjelduste jms järgi saab järeldada, et tal ei lähe seda üldse vaja, ja samuti ei saa ta süüagi, kuna tal pole keha. Ja kui isegi jääks mingil kombel see tema sisse, siis kummitus on ju läbipaistev ja söök mitte. Seega oleks hõljuvat ja reaalajas seedivat sööki näha. Või oletame, et see söök muudetakse kah läbipaistvaks kuidagi, siis see materjal ikka ei kao kuidagi. Ja kui näiteks kummitus läbi seina läheks, siis jääks ikka söök ju maha.
Kui krõbin käib valjust raskest muusikast üle, siis on nagu väga tõenäoline, et see krabin tuleb sinu kõrvast.
Samuti, mis mõte on panna nõu sööki täis, kui loomad välja ja nõu toas.
Pole just keeruline kah panna videokaamera 24 tunniks seda nõud valvama.
Vasta
#14
Loete ka mida ma kirjutan w?
Ma panen kassi nõu täis. Kass sööb ja jätab natukene alles. Mida vähem panen seda vähem ta sööb. mida rohkem panen seda rohkem sööb.
Ja kust kurat ma peaks teadma kuhu need kaovad? Ma jälgin on krõbistamist kuulda. korraks ei jälgi on jälle natukene läinud.
parem ei hakka midagi küsima. Pange see teema lukku.
Vasta
#15
pange pigem jah teema lukku. vaidlemisest eriti tolku ei ole Smile
Vasta
#16
See ongi sulle karistuseks, et sa kassi toast VÄLJA VISKAD :S
Vasta
#17
Teema pealkiri on ka ägeLaugh Kummitus sööb kassi ära ja siis koera toiduLaugh
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: Ap0CalYps3
Teema pealkiri on ka ägeLaugh Kummitus sööb kassi ära ja siis koera toiduLaugh
Haha. Laugh
Vasta
#19
Oled sa kindel, et vanaemal, ega kellegil õhtu peale kõht tühjaks ei lähe ?
Vasta
#20
Aga tegelt oli asi hoopis sedasi et sa ise omale märkamatta sõid selle vaese kiisu toidu ise ärea.Ja ma arvan et seda tegu tehes sa polnud ise just eriti kaine . Krõbinat kuulsitki sellepärast et sul hamba-all krõbises selle vaese kiisu toiduke! Palun ära enam joo nõnna palju ! Laugh
Vasta
#21
Raputa kausi ümber jahu või muud sellist mis hästi järgi jätab. Hiirte või sarnaste elukate olemasolu testimiseks võiksid proovida ka hiireliimi (sarnane sodi mis kärbsepaberil on). Soovitakse seda kraami pahanduste vältimiseks siiski mitte põrandale määrida vaid kausi alla võiks panna vineeri või paksema papi. Ka tuleks sellisel juhul lemmikloomad "polügoonilt" eemal hoida. Kaamera pole ka paha mõte aga sellisel juhuks peaks sellel olema öövaatlusreziim, sest tavaliselt kõik kummitused reeglina ei armasta valgustatud kohti. Aga algatuseks proovi esimsest ja anna teada. Võimalik, et tuleb huvitav avastus :-)
Vasta
#22
Mina arvan et tegu on päkapikkudega Smile või siis sul endal krõbiseb peas Smile
Vasta
#23
Ph34r2Ph34r2Ph34r2Ph34r2
Vasta
#24
No mul naabril olid üldse kavalad hiired, Kõigepealt vedasid ka koeratoitu ära vaikselt, siis võtsid rotimürki ka märkamatult ja vedasid seda igale poole laiali. Paar hunnikut oli voodi all, üks oli üleüldse voodisse tekkide vahele tekitatud. Lõpuks oli päris haige. Koeratoit oli ühes hunnikus, teises oli rotimürk ja kolmandas kõik segamini. Ei saa lahti hiirtest no, näha pole neid, vahest harva ainult ja lõksu ka ei jookse. Ma võiks selle juhtumi ka mingi kummituse kaela ajada, aga ei, ma ei tee seda.
Vasta
#25
Aga meil viis kummitus kapsaraua ära.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pisike kummitus pildil arles 2 7,123 21-02-2014, 21:57
Viimane postitus: vasamasa
  Abi palun.Kummitus? IrisMoon 4 3,722 05-10-2011, 14:23
Viimane postitus: Marax
  Kas kummitus või ninja? Julius 12 5,821 27-07-2011, 23:01
Viimane postitus: silmilm
  Kummitus ? Mohmo 10 5,311 25-10-2010, 09:20
Viimane postitus: GraceK

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat