Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mohni saarel kummitab
Autor Sõnum
Aerling
Veteran

06-06-2008 09:14
Postitus: #1
Mohni saarel kummitab
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...6&l=fplink
Smile1 Nelli Teatajat muidugi ei tasu ka tõsiselt võtta...aga Mohnil võiks ära käia ikka.

Muudetud: 6-6-08 kell 10:15:40 Aerling
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
DaamValges
Pure White

06-06-2008 13:40
Postitus: #2

Minu osakond plaanib just suvist väljasõitu (mis jääb küll sügise algusesse) Mohni saarele Smile Eks võin siis pilgu peale visata ja mõnes vaiksemas kohas pendliga vehkida.
Aerling
Veteran

06-06-2008 20:20
Postitus: #3

Tee seda kindlasti...Ma üritan kuidagi ka sinna saada ja loodetavasti varem kui suvelõpul...olen juba varemgi tahtnud Mohnile minna...Eelmine aasta käisin Pedassaarel, kus oli ka tore.
Ma küll ei pendelda seal aga üritan meeled valla hoida :-)
Aztecca
Tavaliige

14-07-2008 23:28
Postitus: #4

Kristiina Ehin kirjutas luulekogu "Kaitseala" elades samal ajal Mohni saarel. Kummitustest pole sõnagi, aga häid luuleridu jagub. Laugh

Air Intelligence still feels, flying saucers are optical illusion or atmospherical phenomena, but some Military officials are seriously considering the possibility of interplanetary ships.
United States Government. October 27, 1952.
xZ32Sd6
Uustulnukas

15-07-2008 02:15
Postitus: #5

Nojah väga võimalik, et selliseid anomaaliaid eksisteerib väga sagetasti suuremate veekogude lähedal, ma põhjendaks seda jängneva väitega, et mingi grupp teadlasi kui mitte mingid hüdroloogid uurivad elektromagneetiliste (ma võin eksida) lainete anomaaliaid suurte veekogude lähedal, mis mõjutavad kohati ka inimese tervist ja ajutegevust.
Võiks minna sinna kohapeale ja "tondipüüdjate" kombel mõõta elektromagnetkiirgust, mida ma arvan küll tondid ja kummitused ei põhjusta vaid hoopis midagi muud mis mõjutab ajutegevust sedavõrd, et silmanurgast tonte näed(tüüpilised viirastused mida võib gruppiviisi näha)

NB! ma pole skeptiline mind sellised nn. kummitavad ja muud säärased kohad huvitavad ainult sedaviisii, et tunnen nendes kohtades eranditult soojust ja rahu ning ühtki tonti ega muud ebaeetilist olevust ei kujutaks ettegi.
pole muidugi igalpool käinud ega oska sellepeale midagi muud tarka öelda.
Müstik
Shambalas

05-06-2009 07:47
Postitus: #6

Avastasin, et on kaks Mohni teemat ja võib omavahel ilmselt kokku liita.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Kalju88
Uustulnukas

13-10-2009 20:51
Postitus: #7

Käisin Mohni saarel,otseselt selliseid nägemusi ja tundmusi ei olnud. Surnuaed iseensest väike. Rituaalide kohad kindlasti olemas. Meie loodusrahval olid oma püha kohad,uskumused, mis sellel saarel kindlasti olemas. Midagi mütilist ei kohanud.
tervitades Kalju Paldis.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Millal kummitab paremini? Liine 38 8,743 03-01-2012 08:59
Viimane postitus: venezia

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog