Postita vastus 

Teema reiting:
  • 4 Häält - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu!
Autor Sõnum
Metafor
Veteran

17-12-2005 10:30
Postitus: #76

Natuke noor ei ole et siia kirjutada?
Õpi komasid ja punkte kasutamaSmile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
krissukiizu
Tavaliige

18-12-2005 00:11
Postitus: #77

Loomulikult on nad olemas
Pole ju loogiline , et meie ainukesed olendid maa peal
On vaimud on tulnukad ja kindlasti veel mitmeid teisi olevusi..., mida meie ei ole ei näinud ega kuulnud..
aga nad on..kusagil...
lissu
Uustulnukas

10-05-2006 21:12
Postitus: #78

ise ma ei ole niimodi päris nendega kokku puutund aga olen kohutavalt palju keerutanud taldrikut vahepeal tegin seda mitu korda päevas aga mitte midagi ei ole minuga juhtunud ainult sobrannaga kyll.ma ei tea kas enam seda uskuda tahax nagu mingit teist moodi neid välja kutsuda aga ei tea midagi muud peale bloody maery aga see on juba lliga hirmus seda kyll teha veel ei tahaSmile
M&M
Uustulnukas

11-05-2006 20:37
Postitus: #79

olen ühest kohast lugenud kuidas poltergeist ühe noormehe suguelundeid näppima hakkas,see on loogiline ,sest poltergeistid suudavad füüsiliselt asju liigutada,lennutada jne väga hirmus kui mingi poltergest su suguelundeid näppima hakkaks
sass1414
Uustulnukas

15-08-2007 10:27
Postitus: #80
Mis ainest on kummitused?
ma ei tea kas see siin on juba olemas aga ikkagist...
mind kummitab see et millast ainest on kummitused ???!!! ma tean et see on kahtlane
udu et vaevalt
ja kas siis tõesti on olemas see põrgu ja taevas ...
ja kuidas ültse inimesed hakkasid uskuma sellist asja et on olemas jumal jne ...???:o

Muudetud: 15-8-07 kell 13:18:07 Hallucigenia

Ghosts are all around us!
universum...lõputu???
kes me oleme???
Hallucigenia
Veteran

15-08-2007 12:19
Postitus: #81

Nii palju küsimusi korraga! Kui tegeleks siin siis ainult selle esimesega - tegin ka pealkirja vastvaks.
InDemand
Veteran

15-08-2007 13:51
Postitus: #82

Siin on näiteks üks arutlus sel teemal.
Kui inglise k. raskeks läheb, andke märku.
Hallucigenia
Veteran

15-08-2007 19:00
Postitus: #83

Tsitaat:Algselt postitas: InDemand
Siin on näiteks üks arutlus sel teemal.
Tegin Su viitest väikese ekstrakti (vabandan, tõlkida ei jõudnud)

Yes, there are probably somethings that we do call ghosts but they are probably energy that we simply cannot explain away in any other fashion. However this energy is beyond what modern science has incorporated or willing to accept in the framework of known understanding about physics.

Well, there are several theories, including:
1. Ectoplasm
2. Pure Energy
3. Magnetic Field
and so on. However, there's no real way to know since nobody can actually capture a ghost or even give definite proof that they exist, those are all theories.

It is my belief that ghosts are made up of the same energy that was flowing through their body at the time of death and is just imprinted upon the surroundings or something that they were fond of in the vicinity of them. Now I do believe that is energy doesn't dissapate completely but also pulls energy from the heat of the area and people who may be in the area also. But as has been said, we honestly don't know what they are made of and if anyone says that they know what they're made out of without a doubt is lying, unless they can prove it.

The real question are ghosts actual material objects (like strangely correlated pieces of dust, perhaps ionized or energized somehow), or are they merely figments of our imagination, that are due to self-generated emotions based on legend.

They are made of energy - we are too. Everything is in one state of energy or another. The spirit is not something you can see with physical eyes. The kind of thing you can see is one that has basical 'clothed' (for lack of better word) itself with material from here (our physical reality). It may be nothing more than mist in the air or a particular vibration that we see in the form of color.
A 'ghost' needs no material form - material energy is 'trapped' energy. Who'd want to purposely trap themselves?! But can they? Yes. And when they do - I guess some set of circumstances may be best suited for their 'appearance' ... I don't remember what those are though.

I have heard that they are made of ectoplasm and/or magnetic fields. If they are how do those people know that? They haven't been proven to exist so I doubt that you will find a good answer.

Ghosts are like humans but live in a different dimension. We cant see them because our eyes are not designed to detect their emmisions. They are made of the fourth state of matter called plasma. Plasma is the very component of fire. They do have souls like us humans and in order to live on earth and in their dimension, they do need a vessel. Like us, we do have a soul which resides in a material body. A body which is made of the earth's soil (chiefly carbon, nitrogen, oxygen, phosphorous,potassium, selenium and other minerals). Thus our bodies only enable us to live in our dimension. The dimension ghosts live in cannot be seen by us and since their bodies are made of the finer elements, only they can live in their own dimension.

Ja lühikommentaarid:
1. Magnetväljad - saadame pikalt. "Animaalse magentismi" aegadest on juba paar sajandit möödas ja magnetväljast (paraku/õnneks) nii palju teada, et vaime sellest ehitada küll ei anna. Mis ei välista, et mingi marginaalne kokkupuude neil kahel asjal olla võib (nagu nt ka meil endil magnetväljaga), kuna lõpeks on kõik kõigega seotud.
2. Plasma. Juba pisut parem aga tekitab keerulisi küsimusi (on äärmiselt ebapüsiv ja eeldab püsimiseks mingeid väliseid energiaallikaid).
3. Ektoplasma. Ega tundmatule asjale nime andmine veel eriti palju seleta.
4. Puhas energia. Ma ei tea, mida see tähendab. Füüsikas pole energia mitte entiteet vaid atribuut. Kas "puhta energia" näiteks võiks olla valgus? Kui jah, siis ei - vaimud pole valgus, kuigi jälle - mõned valgusilmingud võivad nendega seotud olla.
5. Väide millega ma enim nõustuks (veidi küll jälle norides sõna "energia" kasutuse üle):
"Yes, there are probably somethings that we do call ghosts but they are probably energy that we simply cannot explain away in any other fashion. However this energy is beyond what modern science has incorporated or willing to accept in the framework of known understanding about physics."
Teadmine algab oma mitteteadmise ausast tunnistamisest.
tymuxas
Tavaliige

15-08-2007 19:16
Postitus: #84

ektoplasma Laugh

Thee shall be blinded by the fear
blinded by the pain
blinded by me
binded by me
Cursed by me
So mote it be!
demonhunter
Uustulnukas

16-08-2007 18:17
Postitus: #85

kõige tavalisemalt tunnevad inimesed neid ained guy ectoplasma ja electrylised lained(teine ei ole aine)
need kess asia ei tunne need ütlevad lihtsalt plasma.

demonhunter is always there
Hallucigenia
Veteran

16-08-2007 18:46
Postitus: #86

Tsitaat:Algselt postitas: demonhunter
kõige tavalisemalt tunnevad inimesed neid ained guy ectoplasma
Ma sellega täitsa nõus, kui määratleda, et "ektoplasma on see aine, millest koosnevad kummitused".

electrylised lained
Noid ma väga äste ei tia.

need kess asia ei tunne need ütlevad lihtsalt plasma.
Ärme siis nii ütleme, jah, muidu peavad veel rumalateks.
Nazz
Veteran

10-10-2007 10:13
Postitus: #87
Mis või kes on vaim, ja muud nendest...
Kuna ma ei hakka siia pikka teksti panema, sest ühes teises kohas on ka see juba minu poolt kokku pandud...
Vaimud leiad siit
Celtic
ja sina pead kandma maailma

10-10-2007 11:21
Postitus: #88

Tsitaat:Koha Mälestused – Ma ei ole päris kursis selle teooriaga, kuid selline „kummitamise“ tüüp on põhimõtteliselt mineviku juhtumite kordamine.

Mis siin ikka kursis olla. Kui inimene on mingi asukohaga oma eluajal väga tihedalt seotud olnud või on temaga seal midagi vägivaldset juhtunud (nii või naa emotsionaalselt tähtis koht olnud) siis peale surma tema energiakeha mitte ei haju laiali vaid tegutseb edasi. Eriti siis kui tema lähedased tal minna ei lase. Sel juhul omandab energiakogu osaliselt teadvuse ning tegutseb tolles ajahetkes edasi, mil tema emotsionaalne seotus tolle kohaga toimus. Kuna energeetiline keha ei ole ise teadvus, vaid ta kasutab oma tehisliku teadvuse loomiseks planeedi mälupanka, siis on tal ligipääs vaid piiratud infole. Lisaks hajub ta pidevalt üha rohkem ja rohkem laiali ning tema "nägemise" korrad jäävad harvemaks. Energiakeha mis kunagi võis olla nagu päris inimene ning isegi elementaarsel tasemel suhelda füüsilise reaalsusega, muutub ajapikku udukoguks ning pikapeale jäävad temast alles vaid sammud või koputused.

See viimane areng on seotud ka sellega, kuivõrd palju füüsilises keskkonnas muudatusi tehakse. Enamus lossidest hoitakse audentsetena alles, seetõttu on seal ka neid energiakehasi rohkem esinenud. Samas kui keskkonda muuta, siis seda väiksemaks muutub energiakeha seotus tolle emotsionaalse mälupildiga.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Thorondor
Administraator

10-10-2007 12:05
Postitus: #89

See hingede ja vaimude mõiste sõltub kontekstist?
Inimene pidi ka koosnema hingest ja vaimust. Hing olevat see mis on iga elu erinev ning vaim on see inimese põhiolemus.
paadikapten
Seilamas sädemete kannul

10-10-2007 21:22
Postitus: #90

Ja ikka see haldjate teema, mis mind tõmbab.. nimelt kas haldjas hing või on tal mingi keha? Arvestades eri allikate infot võib ta olla nii seda kui teist... näiteks kui ta on surematu, võib ta olla hing või, arvestades seda, et ta haldjaid elab ka meie seas, siis vaim. Aga kui teda saab tappa, võib tal olla keha, mis muidugi on kohandunud tema keskkonnaga ja tingimustega ning mis meile on üsna tajumatu...
krrrristi
Uustulnukas

25-11-2007 15:53
Postitus: #91

Noo. Na olen ikka päris kindel et nad on olemas. Mul ühe tuttava vanaemal oli korter mustamäel. Ja selle vanaema ema kummitas seal. Oli nii et igalpool oli see korter müügis, kodulehtedel janii. Ja siis mu tuttava vanaema kutsus nõia, too ütles et see vanaema räägiks vaimuga ja paluks tal ära minna. Vaim läks ja peale seda hakkasid inimesed helistama ja tahtsid seda korterit. Väga paljud helistasid. Ennem seda aga mitte kordagi. Ma ei usu et see lihtsalt kokkusattumus oli. wink

creeeepy. and i luv it.
Andromeda
Vana kala

25-11-2007 18:57
Postitus: #92

Tsitaat:Algselt postitas: Adrianne
nii. ma ei tea, kui hästi see lugu siia sobib. ag ei hakanud selle jaoks eraldi teemat ka tegema.

olete te kuulnud, et inimese hing võib isegi siis rännata, kui veel elad? See on siis, kui inimene magab. tihti peetakse seda unenäoks. aga tegelikult saab su hing rännata ilma kehata.
olete te näiteks näinud unenägu, kus käite kuskil võõra linna tänavatel ja keegi justkui ei märka teid? Hommikul ärkate üles ja arvate, et see oli uni ja unustate selle õige pea ära. tegelikkuses pole see mingi ime, kui su hing oli tõepoolest kohapeal.

Ma usun, et sa rääkisid siis astraalprojektsioonist ja kui soovid lähemalt teada saada, siis foorumis on teema sellest siin: http://www.para-web.org/viewthread.php?t...9#pid50911

Me kõik teame, et me pole siin üksi.
coolymarxy
Vana kala

25-11-2007 21:44
Postitus: #93

ma ei saa aru miks keegi ei filmi selliseid asju on ju moblad millel on kaamerad peal ja need on ju enamustel ja kui sellised kummitused korduvad miks ei kutsuta eksperte kohale kes suudavad kummituse tõestada tänapäeval on ju tehnika kõvasti arenenud. Ootan meeleheitlikult seda hetke kui näen vaimu või olen nõus isegi kummitusega. kui kuskil kummitab või liiguvad vaimud andke teada tahaks kahh neid uskuda .
SeTh
Uustulnukas

07-01-2008 15:03
Postitus: #94

Minu arust on vaim, kummitus, misiganes nime all ta on, mingi koolnu viimasest soovist energiat saav olevus,
samuti kui te arvate et mõni vaim on hea ja mõni halb vms. Toetubki minupoolsele teooriale, sest kui koolnu viimaseks sooviks oli näiteks et keegi terveks saaks, on ka see vaim heatahtlik kuigi ta võib teid hirmutada, aga kui ta sellele teatud inimesele oma energia üle kannab et too terveks saaks, saab ka see vaim siit ilmast lahkuda.
Aga kui selle koolnu viimaseks sooviks oleks kellegi surm vms. on asi sama lihtsalt vastupidi , ta uitab ringi siin ilmas inimestele halba tehes, ja tema lihtsalt kasutab oma energiat kellegi surmamiseks, ja lahkub samamoodi sest see viimase soovi a.k.a Last will põhimõte on täidetud ja see energia mis vaimu elustas on ära antud.
Ootan vastust kas keegi on selle teooriaga nõus.
SeTh.
Cassiopeia
Veteran

15-06-2008 12:57
Postitus: #95

Minu isiklik arvamus on veel välja kujunemas. Kuna palju tõendeid viitavad sellele, et nad siiski eksisteerivad, hoian ma silmad-kõrvad lahti iga teema ja krabina suhtes, mis tõestavad või lükkavad ümber nende olemasolu.

Tooksin siia välja mõned lingid, mis on vaimudest või nende kohta käivast informatsioonist.

See artikkel räägib nn. Ghost huntersitest ja vaimudest üleüldse.
Briti teadlased vaimudest.
Skeptiline vaatenurk vaimudest.
Ühe ghosthuntersi arvamus.
Skeptikud hoos - TAPS-i maha tegemas.

Kindlasti on netis olemas erinevaid allikaid ja artikleid veel nendest, aga rohkem ma hetkel ei jõudnud välja otsida.

Selge on see, et teadlased on tõestanud/üritanud tõestada oma võimete piirides, et vaime ei ole olemas. Kuid samas jääb alati erinevatesse teooriatesse kahtlusevarjund. Samamoodi on ka tõsiuskujatega, igaüks on kogenud midagi ja arvab, et see ongi vaim. Võibolla tõesti enne ei saa midagi vaimudest arvata, kui oled neid ise näinud. Aga siiski, kas on piisavalt palju tõendeid jms, et arvata, et vaimud olemas on.

Võibolla tõesti keegi on olemas, mida meie viis meelt ei suuda tajuda, vaid ainult tunnetada suudame. Kuid siis peaks ju olemas olema või leiutama tehnika, mis suudaks neid detekteerida ja teha nii, et me ka nendega saaksime arvestada.Võibolla on see meie alateadvus või meie endi aju, kes meile vingerpussi mängib, ja meie arvame, et see oli vaim või mingi muu asi. Võibolla, võibolla, võibolla. Kõik on kahtlane, kõik on lahtine.

Vaatame, kas meie ühine arutelu toob selgust teemasse. Smile

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
artursa
Uustulnukas

15-06-2008 13:55
Postitus: #96

Küsimus: Miks näevad vaime ainult need kes neisse usuvad?

Ise olen käinud mitmetel mitmetel sõjaradadel detektoriga piiksutamas, peaks olema tegevus mis vaimud väga närvi ajab?
Aga näed, kas olen üksi või mitmekesi, keegi ei tule kallale, isegi ei ilmuta ennast...

Olen ka käinud magnetiga kaevudes kus pool eestit ää on uppunud, puhanud sõrve sääres, käinud öösel surnuaias ja mida veel. Mitte keegi põle ära söönud (hyes)
Nazz
Veteran

15-06-2008 14:07
Postitus: #97

Vaimude enda ilmutamisel on mitmeid teooriaid.
Näiteks, mõni väidab, et vaimud ilmutavad ennast ainult usklikele, kuna sealt saavad nad oma energia, et kontakti luua. Või siis uskumatu ei tooks vaimule mingit kasu, kuna ta eitaks seda.
Kallale tulemise kohalt väidetakse, et hirm toidab vaenuliku hinge. Seega jällegi skeptik ei tooks mingit kasu, kuna ei saa sealt energiat.
Need ei ole minu tõekspidamised. Kõigest tavalised teooriad.
Cassiopeia
Veteran

17-06-2008 20:07
Postitus: #98

Ma siin olen mõelnud. Enamus meie foorumi liikmetest vist usub vaimudesse. Kaasaarvatud mina. Kuid siiski ma kahtlen. Kõiges. Ma püüan võtta asja teaduslikust ja/või loogilisest aspektist. Et kui kummitus ongi olemas, mis ta siis on?
Olen Ghost Hunterseid vaadates ning dokumentaale jälgides aru saanud, et vaime saab seostada mitmete füüsikaliste nähtustega. Vaimud peaksid olema elektromagnetlained, sest tänu vastavatele aparaatidele, saab neid sedasi leida. Samas on vaimudega seotud kohtades tunda ka külmapunkte või hoopiski sooja vms. Leida saab neid siis ka termokaameraga.
Ka on kasutatud infrapunakaameraid ja infrapunalampe. Et neid leida. Kui tõene on 'Ghost Huntersite' materjal, seda ma ei tea, aga neid on selles valguse näha - tavaliselt siiski varjudena. Harva on nähtud helendavaid vaime.
Seega on siis vaimud elektromagnetlaineid kiirgavad, soojust neelavad, madalama sagedusega olendid, kui inimsilm neid näha suudab.
Hmm... Vaimude hääli pidavat detekteerida suutma ka erinevate elektrooniliste lindistavate seadmetega - seega püüavad nad elektronilisi hääli, mida ümbrus tekitab.

Kui me ei näe vaime, siis arvatakse, et vaimud ei ole materiaalsed olendid. Samas, kuidas nad koputada suudavad seintele, ustele, uksi ja aknaid kinni ja lahti lüüa, sammude hääli tekitda, inimesi katsuda jne. Siis nad peavad olema (ka) materiaalsed, mitte energeetilised. Hmm. dilemma missugune.

Mis siis ikkagi vaimud on? Kas nad on meie psüühika ettekujutis, mis on tingitud vastavatest ruumidest ( oludest seal - ntx kiirgub elektromagnetlaineid, mis mõjutavad meie alateadvust nii, et me ise sellest aru ei saa), tingimustest, ilmastikuoludest jpm faktoritest? Või kas nad on ikka päris, kas neid saab püüda erinevatele salvestatavatele aparaatidele jne?

Enamus levivaid videoid on varem või hiljem maha tehtud, sest enamus on võltsid olnud. Kas on olemas mingisuguseidki fakte mis toetaks ühte või teist poolt sellest dilemmast?

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
Freedom11
Uustulnukas

18-06-2008 11:25
Postitus: #99

Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Vaimude enda ilmutamisel on mitmeid teooriaid.
Näiteks, mõni väidab, et vaimud ilmutavad ennast ainult usklikele, kuna sealt saavad nad oma energia, et kontakti luua. Või siis uskumatu ei tooks vaimule mingit kasu, kuna ta eitaks seda.
Kallale tulemise kohalt väidetakse, et hirm toidab vaenuliku hinge. Seega jällegi skeptik ei tooks mingit kasu, kuna ei saa sealt energiat.
Need ei ole minu tõekspidamised. Kõigest tavalised teooriad.
Ma ei tea minuarust on küll just see et kui sa ei usu neisse siis nad ilmutavad ennast sulle. Kui me olime ükskord maal, seal oli ka 1 poiss ja 1 tüdruk, siis keegi ei uskunud kummitustesse, aga kui me panime küünla põlema ja läksime teise tuppa sööma(seal oli pidu) siis kui tagasi tulime oli seal toa nurgas liikuv vari mis kudus ja kiikus kiiktoolis. Tegelikult oli seal nurgas vaid diivan. Peale seda me hakkasime neisse uskuma ja pole peale seda ühtegi vaimu enam näinud.(hyes)

Muudetud: 18-6-08 kell 12:26:26 Freedom11

1 Shot 3 Kills no skills just hack.
atlantic456
Tavaliige

27-06-2008 19:22
Postitus: #100

Tsitaat:Algselt postitas: Cassiopeia

Ma siin olen mõelnud. Enamus meie foorumi liikmetest vist usub vaimudesse. Kaasaarvatud mina. Kuid siiski ma kahtlen. Kõiges. Ma püüan võtta asja teaduslikust ja/või loogilisest aspektist. Et kui kummitus ongi olemas, mis ta siis on?

See oleneb.Minagi usun hingedesse,kuna siiamaale mõeldes,olen ma märganud,et alati on miskis heas ka halba.Ning vastupidi.Mis aga siin mind segadusse ajab on see,et miks mõned vaimud jäävad omast tahest siia maailma,samas kui teised aga on sunnitud jääma.Sealt olen ma alati tuüpikusse jooksnud.Küll aga usun nende olemasolu,sellepärast et olen neid näinud.

Tsitaat:Algselt postitas: Cassiopeia

Võibolla tõesti keegi on olemas, mida meie viis meelt ei suuda tajuda, vaid ainult tunnetada suudame. Kuid siis peaks ju olemas olema või leiutama tehnika, mis suudaks neid detekteerida ja teha nii, et me ka nendega saaksime arvestada.Võibolla on see meie alateadvus või meie endi aju, kes meile vingerpussi mängib, ja meie arvame, et see oli vaim või mingi muu asi. Võibolla, võibolla, võibolla. Kõik on kahtlane, kõik on lahtine.

Tsitaat:Olen Ghost Hunterseid vaadates ning dokumentaale jälgides aru saanud, et vaime saab seostada mitmete füüsikaliste nähtustega. Vaimud peaksid olema elektromagnetlained, sest tänu vastavatele aparaatidele, saab neid sedasi leida. Samas on vaimudega seotud kohtades tunda ka külmapunkte või hoopiski sooja vms. Leida saab neid siis ka termokaameraga.
Ka on kasutatud infrapunakaameraid ja infrapunalampe. Et neid leida. Kui tõene on 'Ghost Huntersite' materjal, seda ma ei tea, aga neid on selles valguse näha - tavaliselt siiski varjudena. Harva on nähtud helendavaid vaime.
Seega on siis vaimud elektromagnetlaineid kiirgavad, soojust neelavad, madalama sagedusega olendid, kui inimsilm neid näha suudab.
Hmm... Vaimude hääli pidavat detekteerida suutma ka erinevate elektrooniliste lindistavate seadmetega - seega püüavad nad elektronilisi hääli, mida ümbrus tekitab.

Kui me ei näe vaime, siis arvatakse, et vaimud ei ole materiaalsed olendid. Samas, kuidas nad koputada suudavad seintele, ustele, uksi ja aknaid kinni ja lahti lüüa, sammude hääli tekitda, inimesi katsuda jne. Siis nad peavad olema (ka) materiaalsed, mitte energeetilised. Hmm. dilemma missugune.

Mis siis ikkagi vaimud on? Kas nad on meie psüühika ettekujutis, mis on tingitud vastavatest ruumidest ( oludest seal - ntx kiirgub elektromagnetlaineid, mis mõjutavad meie alateadvust nii, et me ise sellest aru ei saa), tingimustest, ilmastikuoludest jpm faktoritest? Või kas nad on ikka päris, kas neid saab püüda erinevatele salvestatavatele aparaatidele jne?

Alateadvus on palju seotud.Inimene suudab eristada muud tehnilist energiat hinge energiast.Igal inimesel on see olemas,kuid väheste alateadvus teab sellest ja seetõttu näevad ka vähesed vaime sealkohas,kus teised ei pruugi neid näha. Vaimud ei ole päris materiaalsed,aga ka mitte päris energeetilised.Nad on midagi selle vahepeal,sellepärast ongi nad ainult teatud sagedusel näha ja kuulda.Ja vähesed inimesed näevad teatud sagedusi.

Muudetud: 27-6-08 kell 20:23:44 atlantic456

Muudetud: 27-6-08 kell 20:24:27 atlantic456
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 4,967 05-01-2017 15:07
Viimane postitus: Nofretete
  Vaimulaadsete olendite liigitamine (arutelu) Cassiopeia 33 12,918 26-04-2016 10:18
Viimane postitus: Sekhmet
  Riisipere mõisa kummitused joosephelve 5 7,198 18-08-2014 18:43
Viimane postitus: Wilholmensis
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 27 6,043 24-01-2014 02:06
Viimane postitus: murmur
  Kummitused kardavad valgust? KiShaper 16 3,349 25-10-2013 14:40
Viimane postitus: DaamValges
  Kassid ja kummitused catu0 48 6,037 27-09-2013 11:53
Viimane postitus: missykissy
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 8,131 14-01-2013 01:05
Viimane postitus: Pia
  Kuidas kodust vaimud ja halvad energiad välja saada? kitikene 3 5,114 07-10-2012 17:09
Viimane postitus: star scream
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 9,289 01-02-2012 21:46
Viimane postitus: Ginger
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 3,834 11-02-2011 08:37
Viimane postitus: OuijaFan

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog