•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu!
#51
Tsitaat:Esialgne postitaja nefertiti
Siis see "olend" tuli sult energiat võtma. Oli see siis sinu vanaema või mitte.

ma hakkasin mõtlema et kuna see suundus arvuti poole siis vb ple see kummitus olnudki, vaid mõni maaväline tegelane... nad ei pea ju olema füüsilise kehaga vaid võivad ka olla energia-olendid...
Vasta
#52
energia olend kes otsib lisa energiat?
palju tal seda energiat sinna ikka läheb või siis hoopis toitub energiast?
Vasta
#53
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
energia olend kes otsib lisa energiat?
palju tal seda energiat sinna ikka läheb või siis hoopis toitub energiast?

ei tea, igatahes väga hirmus oli...
Vasta
#54
Tsitaat:Esialgne postitaja FLT
ok täna öösel oli midagi mu toas, mäletan et unes karjusin:"vanaema" (vanaema on surnud juba aastaid). mingi kella 5 paiku öösel ärkasin üles ja külma värinad käisid üle ning kui ma kapi poole vaatasin, nägin mingit valget objekti, rohkem nagu energia ja seda nähes enam ei saanud liigutada :S... see läks must mööda otse arvuti poole ja kadus, vaatasin kella ja mõtlesin et mis asi see veel oli, lootsin et varsti on hommik...
umbes tund pärast seda ilmus objekt uuesti, see kord tuli arvuti poolt, jälle tundsin külmavärinaid ja terve tuba tundus jahe... objekt tuli otse mu poole ja siis kadus mul pilt eest ära... mingi aeg ärkasin uuesti üles, jälle oli külm ja ma üritasin ennast ringi keerata (olin seina vastus) ja mitte kohe ei suutnud :s


mäletan et samalaadne asi juhtus minu isal........ärkas öösel ülesse tuba oli jahe ja nägi mingit kogu liikumas.......ja isa oli naq tardunud ühele kohale paigale......ja vb tõesti toituvad nad energiast............igatahes ma sügavalt loodan et minul nii ei juhtu........:o
Vasta
#55
Tsitaat:Esialgne postitaja DeadLyShadow

mäletan et samalaadne asi juhtus minu isal........ärkas öösel ülesse tuba oli jahe ja nägi mingit kogu liikumas.......ja isa oli naq tardunud ühele kohale paigale......ja vb tõesti toituvad nad energiast............igatahes ma sügavalt loodan et minul nii ei juhtu........:o

vähemalt ma ple ainus kes seda kogenud on... vahepeal hakkasin juba oma mõistuses kahtlema Bleh ... ilma naljata, ma loodan et keegi teine ei pea sellist asja läbi elama sest see on väga hirmus...
Vasta
#56
Mul tekkis selline küsimus, et mis juhtub siis kui ma lähen näiteks ühte kohta magama kus on inimene umbes aasta või rohkem ära surnud? Kas sinna on midagi maha jäänud, mis hakkab mulle mõjuma.
Meil füüsika õps elab mingis vanas mõisas...seal oli teda öösel koridoris keegi nii tugevasti tõuganud, et ta lendas vastu seina. Majas polnud kindlasti kedagi...Mõnikord pidid ukselingid iseenesest alla minema jne. Minu eelmine koolimaja oli ka varem mõis...söökla oli tehtud endisesse keldrisse(või kuidas seda nimetada)...seal on sellised konksud kuhu otsa asetati vanasti surnud looma liha seisma. Kokk läks alati kell kuus tööle ja keegi kolistas seal hommikuti nõudega. Pärast seda kadus see ära kui ta hakkas vaimudega rääkima. Lihtsalt rääkis ja palus, et nad enam niimoodi ei teeks jne.
Päris õudne kui keegi jookseb öösel su toas ringi, aga kui sind hakatakse vastu seinu loopima, siis on asi ikka päris hull
Vasta
#57
ok, nüüd sain teada, et emal on sama kogemus olnud...
Vasta
#58
tulles nüüd selle pärnu surnukuuri loo juurde tagasi kas see on see sama teenindus maja mis seal kuninga-(osad tunnevad seda kui kiigu-)pargis?
ok kui see ongi kummitus kes üritab märku anda mida ma siis tegema peaksin konkateeruma temaga? ta ära saatma kuhugi?




-=]edit:liitsin 2 postitust kokku[=-



[Muudetud: 7-1-2005 z3r0 c001]
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas: yodalr
mõtlen, et võix moodustada, midagi ghost bustersi taolist aint meie oleksime ghost chasers, sest püüaksime vaime lihtsalt lindile jäädvustada.
Peax uurima selle maja kohta, läheks sinna mingi kambaga ööbima vms.

mina olen sinuga ::o

hmm..
Mönikord ma ärkan öösel üles.. süda tahab rinnust välja karata!
köige pönevam on see, et ma ei näe unes et ma kukun(see ehmatab ka ära niiet sa üles ärkad), ma lihtsalt tunnen läbi une et keegi vilksab väga ruttu mööda ja selle peale hakkab süda automaatselt väljapääsu nöudma :S
ja magama jäämisest pärast sellist intsidenti vöid ainult unistada...
külmavärinad tulevad, mingid valged ja mustad vääga laiali valgunud ja udused kujud liiguvad mööda tuba..
hirmus
peidad pea teki alla, tunned kuidas keegi tekki sikutab :S
siis proovid köike teha et tekk sinule jääks ja vaatad et kuskilt ometigi varvast vöi midagi sellist ei paistaks :o




-=]edit: liitsin 2 postitust kokku[=-



[Muudetud: 7-1-2005 z3r0 c001]
Vasta
#60
Tsitaat:Algselt postitas: FLT
... füüsilise kehaga vaid võivad ka olla energia-olendid...

Uhhh ... ma püüan enda jaoks tõlkida ...

... füüsilise kehaga = koosnevad meile tuntud ainest (aatomid = elektronid + (tuumad = neutronid (= udd kvarkkolmik) + prootonid (=uud kvarkkolmik)) ...

... energia = väli, mis on suhteliselt nõrgas interaktsioonis standardmudeli fermionväljadega (st eelkõige sellesama "füüsilise" ainega), mis (selleks on kõvasid argumente) suure tõenäosusega ei ole kumbki standardmudeli bosonväljadest (elektromagnetiline väli ja gravitatsioon), mis seega peab olema mingi standardmudeli raamidest väljapoole jääv ja iseendaga tugevasti interageeruv väli (et need "energia-olendid" ikka koos püsiksid) - ma ei hakka siinkohal spetsiifilisemaks minema ... veel vaid seda, et kaasaegses füüsikas on konstruktsioone (küll suht spekulatiivseid), mille peale (ehk) õnnestub need "energia-olendid" liistule tõmmata ...

Ja veel niipalju, et kui ma kusagil siin foorumis eelöeldud sõnu kasutan ... siis (kes soovib) võite nad rahumeeli "energiaks" tagasi tõlkida ... me räägime samast asjast!

PS.: Need konkreetsete juhtude kirjeldused on muidugi huvitavad ja põnevad. Maailmas on päris palju ghostcam-e püsti (otsida, siis leiab), pole niipalju neid uurinud, et kas mõni sellise tõsisema vaimu või kummituse on kah objektiivi saanud.
Vasta
#61
vaevalt et on..
Vasta
#62
mina usun küll et vaimud on olemas ja arvan et olen ka ise näinud. kuna ükskord kui ma metsas jalutasin märkasin ma mingit tumedat kogu mis oleks justkui minema jooksnud ainult umbes 5 korda kiiremini kui inimene või loom oleks suuteline. mina usun vaime juba väiksest peale. ja võta ükskõik milline inglismaa vanaaegne loss ja selle kohta öeldakse et seal kummitab ja inimesed on neid näinud ja pealegi mitte ainult üks inimene vaid mitmed on üht ja sama asja näinud. ning nagu eestis mingil raudtee ülesõidul pidi olema et kui sa auto keset seda seisma jätad ja isegi käsipiduri peale paned see lihtsalt liigub ise selle pealt ära seal tehti isegi katset neid filmida ja pandi auto pagasiruumi luugi peale jahu aga filmile midagi ei jäänud peale auto liikumise aga jahu peal oli näha et seal olid näpujäljed
Vasta
#63
Mind paneb vaimudesse uskuma vaid energiajäävusseadus - energia ei kao kunagi vaid muundub. Kui inimene sureb, ei ole tema energial justkui kuskile "realiseeruda". Järelikult midagi jääb inimesest siiski alles. Mingisugune energia või selle muunudunud vorm. Iseasi, kas vaimud pidevalt just mööda vanu maju või surnuaedu tahavad kollata - see läheb rohkem folkloori alla. Usun, et kõigist nö kummituslugudest on tõepõhi all vast 5 protsendil.
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas: yodalr
mõtlen, et võix moodustada, midagi ghost bustersi taolist aint meie oleksime ghost chasers, sest püüaksime vaime lihtsalt lindile jäädvustada.
Peax uurima selle maja kohta, läheks sinna mingi kambaga ööbima vms.

Võiks küll
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas: payn2
mina usun küll et vaimud on olemas ja arvan et olen ka ise näinud. kuna ükskord kui ma metsas jalutasin märkasin ma mingit tumedat kogu mis oleks justkui minema jooksnud ainult umbes 5 korda kiiremini kui inimene või loom oleks suuteline. mina usun vaime juba väiksest peale. ja võta ükskõik milline inglismaa vanaaegne loss ja selle kohta öeldakse et seal kummitab ja inimesed on neid näinud ja pealegi mitte ainult üks inimene vaid mitmed on üht ja sama asja näinud. ning nagu eestis mingil raudtee ülesõidul pidi olema et kui sa auto keset seda seisma jätad ja isegi käsipiduri peale paned see lihtsalt liigub ise selle pealt ära seal tehti isegi katset neid filmida ja pandi auto pagasiruumi luugi peale jahu aga filmile midagi ei jäänud peale auto liikumise aga jahu peal oli näha et seal olid näpujäljed
kas sa oskad ka öelda kus see ülesõit paikneb?
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas: Nasca
Mind paneb vaimudesse uskuma vaid energiajäävusseadus - energia ei kao kunagi vaid muundub. Kui inimene sureb, ei ole tema energial justkui kuskile "realiseeruda".

Ma pole just päris kindel, kas see energia, millest teine lause räägib, on seesama energia mille kohta jäävuse seadus kehtib ...

Tsitaat:Algselt postitas: Nasca
Kui inimene sureb, ei ole tema energial justkui kuskile "realiseeruda". Järelikult midagi jääb inimesest siiski alles. Mingisugune energia või selle muunudunud vorm.

Muidugi jääb - kehasoojus (laip jahtub ja soojendab ümbrust), hulk keemilist energiat, mis vabaneb laiba kõdunemisel (või mõneti kiiremini selle põletamisel). Kas veel midagi - isegi kui jah, on seda suht raske kindlaks teha. Tõsisemalt suhtuksin ma sellesse surmahetkega kaasnevasse kaalukaotuse juttu ... seda suht lihtne mõõta ..
Vasta
#67
Kuidas sa seda Jaani kiriku värki järgi saad uurida? Ööseks sinna kedagi ei lasta ju.Muidu läheks küll. Bleh Päeval vaevalt midagi näeb seal.
Vasta
#68
Mul ükskord oli nii, et ma olin just üksi kodus ja esikus ning panin kingi jalga et välja minna, kui rasked sammud hakkavad minu poole tulema mööda meie pikka, umbes 15 meetrist koridori. No ma muidu oleks arvanud kasvõi et põrandalauad niisama kriiksuvad, aga siis ma täiesti lambist pomisesin et, kas see oled sina vanaisa ja kui oled siis vilguta kolm korda seda lampi. Ja lamp vilkus kohe kolm korda. Öösel mina kui tondikartlik inimene jätan alati koridoris tule põlema, eriti kui üksi kodus olen ja ükskord kui jäingi üksi koju ja olin tule koridoris põlema pannud, ärkasin hommikul ja tuli oli kustus. Ja lülitist, lamp läbi põlenud ei olnud. Korduvalt, vähemalt korra nädalas olen kuulnud neidsamu raskeid samme koridoris, ja tuli on seal vilkunud, ükskord ärkasin öösel kell neli selle peale, et dušš jooksis, aga kõik teised magasid ja teinekord pimedas trepikojas olen häguseid kujusid silmanud. Pärast seda pole vist vaja öelda, et vaime ma usun.:vaim:
Vasta
#69
nii. ma ei tea, kui hästi see lugu siia sobib. ag ei hakanud selle jaoks eraldi teemat ka tegema.

olete te kuulnud, et inimese hing võib isegi siis rännata, kui veel elad? See on siis, kui inimene magab. tihti peetakse seda unenäoks. aga tegelikult saab su hing rännata ilma kehata.
olete te näiteks näinud unenägu, kus käite kuskil võõra linna tänavatel ja keegi justkui ei märka teid? Hommikul ärkate üles ja arvate, et see oli uni ja unustate selle õige pea ära. tegelikkuses pole see mingi ime, kui su hing oli tõepoolest kohapeal.
Vasta
#70
Väike küsitlus siis vaimude kohta!

Usute vaimudesse?
Miks sa usud nendesse? Oled neid näinud?
Kas teie vanemad/vanavanemad usuvad vaimudesse?
Miks nad ei usu?
Kas oled kunagi vaime välja kutsunud?
Mis ajast usud vaime?

No kergem oleks öelda:
"Kõik, mis sa vaimudest tead!"Laugh

Mina ise usun. Minu sisetunne ütleb, et nad olemas.
Minu ema aga jällegi ei usu. Sest tema arust pole see loogiline. Ja isa käest ma pole küsinud, kuna me ei ela koos.
Kunagi väiksena sai lollitatud. Aga siis me tegime seda taldrikuga jne. Ja ma tundsin kuidas sõbranna käsi oli kõige all ja tema liigutas seda taldrikut.
Ma isegi tea, mis ajast ma neid usun. Pole just kõige rohkem aega vaimudele pühendunud! Aga nüüd juba vist neljapäevast saadik. Asi hakkas ootamatult hästi palju huvi pakkuma. Sellest ajast ka sellinne tunne nagu keegi jälgiks mind koguaeg. Juhutma on hakanud ka väga kummalisi asju. Aga samas need võivad olla lihtsalt kokkusattumused.
Aga see vist ikka ei ole, kui mu Vend(tglt ta pole mu vend..aka mänguvend) näeb, kuidas uks läheb lambist lahti. Õues. Tuul seda ei suudaks. Ja siis läheb hästi aeglaselt tgsi kinni. Ta läks veel vaatama, et kes seda tegi. Tühjus oli. Ja see uks läheb kiiresti iseseisvalt kinni mitte aeglaselt.

Aga minu arvates on vaimud olemas. Uurin enda kodulinnas toimuvad sündmused ära ja siis teen asjale lõpu. Ei taha hulluks eriti minna!Smile

Aga jagage siis enda kogemusi!
Vasta
#71
Kuna mulle meeldib vastata küsimustele, siis palun....
Jah, usun vaimudesse
Ma ei tea, lihtsalt usun. Pole kunagi näinud, vähemalt ei meenu. Vanemad usuvad samuti. Väiksena sai paar korda neid asju arutatud. Tegelikult on minu isa koos oma emaga kogenud vaimu kohalolekut- pärast minu vanaisa surma. Koridorist oli kosta jõulisi samme ja esemed lendasid kapi pealt maha. Surma põhjusest ma praegu parem rääkima ei hakka. Ütlen ainult, et palun ärge jooge ennast purju! Vanaema lihtsalt ei suutnud talle seda andestada. Lõpuks ta süütas küünla ja andestas oma abikaasale juhtunu. Sellega lõppes ka kogu seik.
Ei ole tegelenud vaimude väljakutsumisega
No näiteks 13- aastasena ma ei uskunud vaimude olemasolusse. Teeb kokku paar aastat....Kuigi ma olin väiksena siiralt veendunud, et vaimud on olemas.
Vasta
#72
mina olen kogu elu vaimudesse uskunud. ma arvan ka et mu kodus kummitab...

ükskord olin sõbraga arvuti taga ja kuulsin samme. ei pööranud tähelepanu ,sest arvasin et sõber ei kuulnud. natukese aja pärast tundsin et keegi jälgib mind. vaatasin peeglisse nägin kuidas udu kogu hõljus minema. küsisin sõbralt "nägid ka?" sõber noogutas. vaatasime natuke aega ringi. ei leidnud midagi.a siis istusime arvuti taha tagasi. see ei saanud viirastus olla kui me mõlemad seda nägime... või sai?
Vasta
#73
Tsitaat:Algselt postitas: arts
mina olen kogu elu vaimudesse uskunud. ma arvan ka et mu kodus kummitab...

ükskord olin sõbraga arvuti taga ja kuulsin samme. ei pööranud tähelepanu ,sest arvasin et sõber ei kuulnud. natukese aja pärast tundsin et keegi jälgib mind. vaatasin peeglisse nägin kuidas udu kogu hõljus minema. küsisin sõbralt "nägid ka?" sõber noogutas. vaatasime natuke aega ringi. ei leidnud midagi.a siis istusime arvuti taha tagasi. see ei saanud viirastus olla kui me mõlemad seda nägime... või sai?
Ma ka noogutaksin kui keegi minu kõrval virutaks peegli segi ja küsiks "kas nägid?"

Muide, mida täpsemalt ta nägi?
Vasta
#74
ma ei tea mis ta nägi. aga mina nägin udukogu. ma usun et ta nägi ka sest ma vaatasin peeglise juba korraks enne ka siis nägin mingit liikumist aga ei teinud välja. siis kui ma teist korda ka vaatasin keeras ta pead ütles et nägi ka midagi halli.
Vasta
#75
räägin ühe loo olin 3 aastane ja rakveres nägin ühte meest siuke vana mees oli abe ees ta vaatas mind kuidagi imelikult läksin jooksin ema juurde ma kartsin teda natuke aga ei rääkinud emale sellest ja läks 2aastat mööda nägin seda meest unes ja jälle jooksin ema juurde jooksin jooksin järsku kukkusin maha hakkasin nuttma ema tuli ruttuminu juurde ja küsis mis juhtus ma ütlesin ma kukkusin ärkasin ülesse läksin wc meil oli wc ukse peal peegel vaatasin peeglit ja miski tundus mulle imelik läksin wc tulin tagasi läksin ema juurde magama ja isa läks jälle paar aastat mööda siis sain krossari ühel päeval sõitsin isaga krossi isal ka krossar no ja ma jäin seisma isa pani edasi no meil oli metsa sees se rada panin käigu sisse sõitsin edasi järsku nägin otse sirgel seda sama meest sõitsin tast läbi ehmatasin panin pidureid läksin tagasi ei olnud kedagi ja siia maani aru ei saa kuidas se nii juhtuda saj



äkki ütleksite mis juhtus või mis oli kuidagi imelik oli se :ink::ink:
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kui Kuressaares jalutasid vaimud ringi.. Maario 1 164 06-03-2024, 19:34
Viimane postitus: Maario
  Vaimulaadsete olendite liigitamine (arutelu) Cassiopeia 60 34,504 17-02-2024, 14:50
Viimane postitus: selgus
  Riisipere mõisa kummitused joosephelve 6 12,312 14-10-2021, 13:30
Viimane postitus: Leonhard
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 65 24,282 24-06-2020, 21:36
Viimane postitus: jeekim
  Head vaimud ja kurjad vaimud hingepüüdja 16 9,837 28-05-2020, 18:41
Viimane postitus: Naut
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 7,062 05-01-2017, 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Kummitused kardavad valgust? KiShaper 16 8,451 25-10-2013, 14:40
Viimane postitus: DaamValges
  Kassid ja kummitused catu0 48 14,699 27-09-2013, 11:53
Viimane postitus: missykissy
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 17,264 14-01-2013, 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 16,227 01-02-2012, 21:46
Viimane postitus: Ginger

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat