Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reaalsus või kujutlus
#1
Mul praeb juba pikemat aega peas küsimus kas see oli reaalselt või ma kujutasin seda omale ette..

Mul on viimase poole aastaga imelikke asju juhtunus. Ma näen viirastusi ja vahest on raske aru saada kas see oli päriselt või mitte.NT ma küülasin oma mp3-me ja sealt tuli üks tuttav lugu, ma täpselt ei mäleta mis aga ma muigasin oma ette selle peale. Veidi hiljem ma aga avastasin et mul pole ühtegi selle esitaja lugu oma mp3-es. Siis oli selline asi et ma nägain üht maja, see oli suur elumaja 2 kordne ja sellel oli katus..kuid kui ma sellele lähemale jõudin ei olnud see maja see mida ma nägin, vaid akendeta ja katuseta kiviehitis..
Ma näen uses väga palju luupainajaid juba päris mitu aastat. Vahest need tunduvad nii tõepärased, kuid ma pole neid tõepähe võtnud. Vahest kui ma hommikul ärkan torkab mulle mingi meenutuspilt meelde ( või midagi sellist), see aga tundub nii tõelisena aga ma ei ole kindel kas see juhtus päriselt ka või mitte, sest mõni asi peab paika mõni mitte.

Kuidas saada lahti luupainajast ja mida teha viirastustega??
Vasta
#2
Niisiis. Esimeseks küsiks kohe, et kas oled viimasel ajal depressiooni/stressi all kannatanud või on kodus vanemate/õdede-vendadega/sõpradega muresid? Sellised asjad võivad just taolisel kujul välja lüüa. Muidugi, esimese variandina soovitaksin ma Sul pöörduda psühholoogi/psühhiaatri juurde, tema kuulab Sind ära ja vajadusel kirjutab Sulle teatud retseptiravimeid. Kui ei taha/julge minna, siis soovitaks asja mis on aidanud mind ennast luupainajate vastu-unerohi. Pole küll teab mis kogenud, aga julgen väita, et Sinu viirastused võivad tuleneda nendest samadest luupainajatest. Proovi luupainajatest lahti saada, ja siis näed, kas ka viirastused kaovad. Kui ei kao, siis soovitan uuesti tungivalt minna kas psühhiaatri või sensitiivi juurde. Edu Sulle Sinu probleemiga!
Vasta
#3
Siinse maailma ja paralleelmaailma kattumised on tõesti natuke segadust tekitavad. Mingi aja möödudes nad jäävad harvemaks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas needus või lihtsalt veab viltu? loviis 7 4,540 18-10-2018, 16:28
Viimane postitus: isemaag
  Kas lahkunu andis märku või oli kokkusattumus? PMK 3 2,834 10-08-2012, 21:56
Viimane postitus: brandy
  Halb enne või kokkusattumus ? nohand 14 7,176 22-07-2012, 09:50
Viimane postitus: Mannu
  Silmade ja aju füüsiline eripära või aura nägemine? Ülane 55 26,072 06-05-2012, 22:38
Viimane postitus: kuukaart
  hallutsinatsioonid või päris kummitused? birkab 0 2,072 08-12-2011, 22:06
Viimane postitus: birkab
  kas keegi on siit selgeltnägija või muude taoliste võimetega mõistatus 13 9,108 26-11-2010, 21:57
Viimane postitus: Ekvard
  Hallutsinatsioon ehk REAALSUS ??? - teispoolus ??? + hip hop laanesoo 130 32,011 23-02-2010, 20:13
Viimane postitus: vahvaasi
  jah või ei ? (Kas olen eriline) Celtic 24 8,130 27-07-2009, 17:03
Viimane postitus: Thorondor
  Ingel või... Mairiido 7 3,515 07-11-2008, 16:02
Viimane postitus: margarita
  Kokku sattumus või varjatud oskus. EatMySoul 10 4,432 23-10-2008, 18:49
Viimane postitus: K-k

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat