Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karma parandamine
#1
Kas on see võimalik?
Vasta
#2
Ikka on võimalik. On võimalik ka karmat ületada. Ent esmalt tasub siiski alustada parandamisest.
Vasta
#3
Ja kuidas alustada parandamisega?
Vasta
#4
Ikka tasa ja targu.
Vasta
#5
Ise teed ise vastutad. Kui sul pole veel meest siis leia ta, kui on siis muuda suhtumist.
Rohkem praegu aidata ei oska.
Vasta
#6
Smile

Muudetud: 5-11-08 kell 19:50:26 Aletheia
Vasta
#7
Mis see Luthieni mees teemasse puutub? Karma pidevalt areneb, ent kergem on alustada minevikust ja mineviku parandamisest, kui olevikust.
Vasta
#8
praegult meenub : My name is Earl Laugh
Vasta
#9
Karmat parandad armastusega, muidugi tingimusteta armastusega
Vasta
#10
Karma on loomingu tulemus. Universumis endas ei ole mingit omast peegeldamisvõimet. Need näilised peegeldused, mida inimesed vahel karmaks nimetavad, on tegelikult pärit kehtivatest teadvusemustritest, mille nemad ise on loonud.

Meil kõigil on oma karmamuster, mis meenutab seinavaipa, kuhu on põimitud mitu erisugust ristuvat energiat. Iga lõng, mis sinu karmamustris sisaldub, pandi sinna sinu loomingu ajel – kui sa olid tekitanud teatud teadvusemustri.

Karmaseaduse järgi tõmbavad mõttemustrid ligi nimelt selliseid kogemusi, mis nende mustritega kokku sobivad. Inimese terviklik karmamuster on kogumik igast mõttemustrist, mis ta endale on loonud. See muster võib alati muutuda, kui tõsta oma teadvuse taset spirituaalse arengu abil, aga karmaseadus ise ei lakka kunagi toimimast.

See seadus on loomingu lahutamatu osa ning toimib alati kõigil loomingu tasanditel täielikult, tõmmates ligi neid mustreid, mille sa oled loonud oma kavatsuste, tunnete ja tegudega.

http://alkeemia.ee/artiklid/Loominguline...26/c-1528/
Vasta
#11
Üheks mooduseks võib olla rituaalne rituaalse draakoni ehitamine, rituaalse muusika saatel.
Miyoko - Shida Rigolo
https://www.youtube.com/watch?v=bkFoAKuib5k

Lihtsalt võimas.
Vasta
#12
Sõna Karma tähendab teo tagajärge. Kui räägime Karmast, siis igaüks räägib oma isiklikust teo tagajärjest. Selline nagu ma olen, siinses materiaalses maailmas - on minu teo tagajärg. See on minu Karma.
Karma seadus on väga lihtne.
Kui ma mõtlen või teen teistele head. Saan ma omale kaks korda rohkem headuse jõudu (pluss laenguga energiat) juurde, kui on selle teo suurus. Mõtlen või teen teistele halba. Saan ma omale kaks korda kurjuse jõudu (miinus laenguga energiat) juurde, kui on selle teo suurus. Hingede maale peab hing jõudma puhtana. (Ilma miinus laenguga energiata). Oma hinge puhastamiseks kulub mul kaks korda rohkem headuse jõudu, kui on puhastatava mõte või teo suurus. Järgmiseks kehastuseks saate kaasa täpselt nii palju, kui palju on järele jäänud energiat, hinge poolt teostatud puhastuse lõppedes.
Siin ma kirjeldan, ajus asuva hinge kodu suurust.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid193678
Hinge kodu on ikka kolossaalne - võrreldes sellega - missugune hing seal sees on.
Sellepärast ongi elu mõte, või siia ilma sündimise vajadus paradoksaalne.
TÄIUSTADA HINGE.
Kui köster käskis Tootsil oma hinge eest hoolt kanda, oli Toots segaduses. Kuidas ma seda pean tegema? Kas pean oma hinge nööriga kaela riputama, et hinge eest hoolt kanda?
Väga paljud elavad põhimõtte järele: Pärast mind – tulgu või veeuputus. Mina elan siin ja praegu. Tahan seda elu nautida. Võtta sellest viimase. See mis minust pärast surma saab, seda ma ei tea ja ei tahagi teada. See mind ei huvita. Mõnes mõttes on see õige. Inimesed ei taju, ei tunneta, ei näe seda mis nendest tulevikus saab. Kui aga perre sünnib puudega laps. Süüdistatakse kõikki teisi, mitte aga last. Kes on oma eelnenud elude tegevusega, ise end selliseks vorminud.
Nüüd siis küsimuse juurde. Kas karmat on võimalik parandada? Mingil määral on see tõesti võimalik. Aga selleks tuleb kolossaalselt palju tööd teha. Alustada tuleb siit.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Ei ole võimalik edasi minna, kui igal pool on prahihunnikud.
(Tegelen praegu ühe polüümikuga. Tema polüümia on tekkinud neli elu tagasi toimunud sündmuse tagajärjel. Selle sündmuse koristamine on kolossaalne töö. Arvan et väga paljud, seda elu segavad asjad on pärit , selle inimese eelnenud eludest). See juhend on mõeldud algajatele. See millega mina tegelen on edasijõudnute rida.
Kõige tähtsam on aga ikkagi.
Soovige ja tehke üksteisele head!



Vasta
#13
(01-03-2014, 16:32 )kalldunn Kirjutas: Sõna Karma tähendab teo tagajärge. Kui räägime Karmast, siis igaüks räägib oma isiklikust teo tagajärjest. Selline nagu ma olen, siinses materiaalses maailmas - on minu teo tagajärg. See on minu Karma.
Karma seadus on väga lihtne.
Kui ma mõtlen või teen teistele head. Saan ma omale kaks korda rohkem headuse jõudu (pluss laenguga energiat) juurde, kui on selle teo suurus. Mõtlen või teen teistele halba. Saan ma omale kaks korda kurjuse jõudu (miinus laenguga energiat) juurde, kui on selle teo suurus. Hingede maale peab hing jõudma puhtana. (Ilma miinus laenguga energiata). Oma hinge puhastamiseks kulub mul kaks korda rohkem headuse jõudu, kui on puhastatava mõte või teo suurus. Järgmiseks kehastuseks saate kaasa täpselt nii palju, kui palju on järele jäänud energiat, hinge poolt teostatud puhastuse lõppedes.
Siin ma kirjeldan, ajus asuva hinge kodu suurust.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid193678
Hinge kodu on ikka kolossaalne - võrreldes sellega - missugune hing seal sees on.
Sellepärast ongi elu mõte, või siia ilma sündimise vajadus paradoksaalne.
TÄIUSTADA HINGE.
Kui köster käskis Tootsil oma hinge eest hoolt kanda, oli Toots segaduses. Kuidas ma seda pean tegema? Kas pean oma hinge nööriga kaela riputama, et hinge eest hoolt kanda?
Väga paljud elavad põhimõtte järele: Pärast mind – tulgu või veeuputus. Mina elan siin ja praegu. Tahan seda elu nautida. Võtta sellest viimase. See mis minust pärast surma saab, seda ma ei tea ja ei tahagi teada. See mind ei huvita. Mõnes mõttes on see õige. Inimesed ei taju, ei tunneta, ei näe seda mis nendest tulevikus saab. Kui aga perre sünnib puudega laps. Süüdistatakse kõikki teisi, mitte aga last. Kes on oma eelnenud elude tegevusega, ise end selliseks vorminud.
Nüüd siis küsimuse juurde. Kas karmat on võimalik parandada? Mingil määral on see tõesti võimalik. Aga selleks tuleb kolossaalselt palju tööd teha. Alustada tuleb siit.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Ei ole võimalik edasi minna, kui igal pool on prahihunnikud.
(Tegelen praegu ühe polüümikuga. Tema polüümia on tekkinud neli elu tagasi toimunud sündmuse tagajärjel. Selle sündmuse koristamine on kolossaalne töö. Arvan et väga paljud, seda elu segavad asjad on pärit , selle inimese eelnenud eludest). See juhend on mõeldud algajatele. See millega mina tegelen on edasijõudnute rida.
Kõige tähtsam on aga ikkagi.
Soovige ja tehke üksteisele head!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Mitte ükski heategu ei jää karistuseta.

Kas karmat on võimalik parandada? On võimalik. Parandage pääd ja parandage vaimu, meeleparandus tuleb järele.

Kopipaste: Kui aga perre sünnib puudega laps. Süüdistatakse kõikki teisi, mitte aga last. Kes on oma eelnenud elude tegevusega, ise end selliseks vorminud.

KOMMENTAAR minult: Ühe mulle tuttava tudengi laps ta üsas vormiti värdjaks meditsiiniteaduse kaudu nii et ta pidi abordi tegema. Kas tuleb last süüdistada et teda ravimitega mürgitati? See on küsimuste küsimus. See on isiklikult nähtud ja kuuldud tolle inimese suust, mitte kusagilt maha loetud!
Vasta
#14
Mina olen fatalist. Kui nii oli ette nähtud sellele lapsele, kui selline oli tema karma või karmavõlg, mis vahet seal on, kust see nätakas talle tuli. Ükskõik mis viisil, oli siis süüdlane emake loodus või mõni medikament, või arst, tema saatus oli selline. Kui karma oleks olnud positiivne, poleks lihtsalt juhtunud. Ja kui see laks olekski jäänud olemata, oleks mats tulnud mujalt, aga tulemata poleks ta jäänud!
Vasta
#15
Kalldunniga 100% ühel meelel. Aga tõesti karmat on võimalik parandada. Vaikset viisi nokitsen ka ise enda kallal ja endal suudan seda puhastada/parandada aga õppida on oi kui palju ja raskem on kui pead seda tegema üksi, kui pole õpetajat. Aga olen siiani hakkama saanud. Ise kasutan koode maha võtmiseks kui väääga raskeks lähebLaugh
Vasta
#16
Mõtlesin kaua, kas seda teavet teile edastada , või mitte? Püüian siiski rääkida, nii vähe – kui vähegi võimalik.
Karmat on võimalik muuta. Aga selleks tuleb teha kolossaalselt palju tööd. Ning õppida.
Need imedeks tunnistatud paranemised, ongi muudetud karma tagajärg. Ja kõikke seda saab muuta - kusagil ajus asuvates ruumides.
Ka Hatma Lama Itigelov on lahendanud nende ruumide saladuse. Ning tema keha ei roiskugi.


Vasta
#17
Kas ei ole nii, et kui suudad oma karmat parandada siis see avaldub järgmises kehastuses, mitte enamasti olemasolevas? Ma mõtlen suuremaid sündmuseid elus mitte igapäevast pudi padi.
Vasta
#18
(09-02-2018, 09:27 )xcad Kirjutas: Kas ei ole nii, et kui suudad oma karmat parandada siis see avaldub järgmises kehastuses, mitte enamasti olemasolevas? Ma mõtlen suuremaid sündmuseid elus mitte igapäevast pudi padi.
Noh – jah, nii ta on jah! Aga kes see seda usub? Kõikjal pasundatakse pidevalt – tuleb maailma lõpp – tuleb maailma lõpp. Tuleb harmagedoon – tuleb harmagedoon. Võtke sellest elust kõike mis on võimalik. Nautige seda, sest see on üks ja ainus. Pärast surma ei ole ju midagi. Surm on kõik. Surm on lõpp. Ja punkt.
Enamik inimkonnast mõtleb just niimoodi. Tarbimisühiskonnale on niisugune mõtteviis kasulik. Ja tehakse kõik – et niisugune mõtteviis kestaks aegade lõpuni.
Kui nüüd üks lollpea, nagu mina, tuleb ja ütleb, et asjad ei ole niisugused, nagu te arvate, siis lähevad asjad ütlejale väga kurjaks. Noh jah – nii ta on jah.



Vasta
#19
Maailma lõppu on mitut moodi....isiklik, tuleb 100% selle nimi on surm, et inimkond hävib see on ka suure tõenäosusega aga millal on teadmata, sõltub inimestest. Et aga universumi lõpp saabub on ebareaalne ja kui kunagi saabub siis see ei puuduta enam inimkonda. Mis aga tarbimist puutub siis tõesti on nii, tarbi aga rohkem ja õgi või end lõhki, see on viimase aja Suur Hälve, mida enne (vist) pole sellisel kujul avaldunud?
Vasta
#20
Ma ei saa aru – mida selle maailma lõpu all mõeldakse? Kas – kogu elava hävingut? Planeedil nimega Maa. Universumis asuva Päikesesüsteemi hävingut? Või kogu universumi hävingut?
Inimkond saab ainult, iseend hävitada! Oma lollustega. Aga inimese enda, isiklikku lõppu ei ole olemas! On olemas muutumine, ühelt tasandilt teisele. Sest sünd ja surm on märgi lõppmatuse – kahe ringi puutepunkt. Seksuaal energia mis vallandub purskel on ringi sulgur. Ka normaalse surma hetkel, saadakse samasugune nauding, nagu seksuaal purske ajal. Kus kohal see surm siis on? Hing eksisteerib ju edasi. Hing käib vahepeal hingede maal puhkamas, ning siis sünnib ta siia materiaalsesse ilma uuesti.
Sellega avatakse uus lehekülg oma eluraamatus. Uut lehekülge aga mõjutab kolossaalselt eelmistes eludes tehtud teod. Kahju – aga nii see on.
Ning seda mõjutust, nimetamegi karmaks. Osaliselt saab karmat muuta ka spiritistliku meditatsiooni abil. Kustutades ära eelnenud eludes tehtud teod.
Sünnime ikkagi siia ilma – ainult selleks et täiustada oma hinge.
Selleks et muutuda jumala sarnaseks.
Vasta
#21
Meie esoteerilises maailmapildis mõeldakse maailma lõpu all meie tsivilisatsiooni arengutsüklite vahetumist. Ühe juga lõppemist ja teise algamist. Neid muutusi saadavad suured looduskataklüsmid ja katastroofid millega kaasneb suure osa inimkonna häving. Ühed hinged saavad edasi, osad langevad tagasi ja kolmas osa jääb vahepeale kõikuma.
Vasta
#22
Ükski arengutsükel ei lõppe järsu pauguga. Ka praegu sünnib siia ilma uuttüüpi hingedega inimesi. Nii et – inimeste hingede vahetus käib pidevalt. Kõik see toimub väga aeglaselt.
On olemas veel üks aspekt, mida tuleb samuti arvestada. See on meie maakera liikumine, selles kosmilises ruumis. Kõik tähed ja tähesüsteemid mõjutavad meie ja meie maaima käitumist. Arvan et meie päikesesüsteem läbib praegu, väga negatiivset välja. Kõik märgid näitavad seda.
Aga inimeste hinged rändavad täpselt nii nagu nad on oma käitumisega siin ilmas omale ette määranud.
Vasta
#23
Jah, tsükkel ei käi pauguga vaid üks läheb sujuvalt üle teiseks aga iga oma arengu lõppu jõudnud "rass" hävib mingis katastroofis. Eelmine läks vee stiihiaga meie on kaob tule läbi.
Vasta
#24
Selles eksid sa rängalt! Inimese eelkäiad ei hukkunud katastroofis. Nemad tõid meid siia, koos vee ja meie loomadega. Ise lahkusid sellelt planeedilt. Inimene hävitab end ise. Seda on inimene juba üks kord teinud. Kui ta hävitas oma esimese koduplaneedi. Nii et inimkonnal on kogemused juba olemas. Aga seekord ei ole meil kuhukile kolida. Ning ei ole ka enam neid, kes meid kolimisel aitaks.
Vasta
#25
Ma tänapäeva muinasjutte ei loe ja eriti ei tea neid "plejaadlasi" aga seda, et siin vahetuvad nn rassid ja toimivad arengutsüklid, räägib kogu esoteeriline traditsioon. Üle maailma kõik salaõpetused räägivad ühte ja seda sama. Ni, et ma ei eksi. Pigem eksivad need moodsa new age apologeedid oma plejaadlaste ja siiriuslaste juttudega.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat