Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karma parandamine
Autor Sõnum
kage
naegleria fowleri

16-02-2018 23:35
Postitus: #26
RE: Karma parandamine
(01-03-2014 16:32 )kalldunn Kirjutas:  Karma seadus on väga lihtne.
Kui ma mõtlen ...
Inimene ei ole selles maailmas siin, et endale piiranguid peale panna vaid selleks, et ennast avastada ja selleks on mõttevabadust vaja, et enda tunnete põhjused selgeks mõelda (inimene on tundepõhine olend). Kui nt kurjuse peale mitte mõelda, siis ei saa ju aru mis see on ja kuidas mõjub seega mõtlemise poole pealt PEAB vabadus olema, et aru saada tagajärgedest. Mõtlemist ei tasu karta ja sellega teisi hirmutada, sest sellega saab ennast endale arusaadavamaks teha ja ennast leida. Unustage karma ja teised elud ja olge hetkes ehk siis siinses maailmas, sest te elate siin mitte teistes eludes.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Vana kala

17-02-2018 09:27
Postitus: #27
(16-02-2018 23:35 )kage Kirjutas:  
(01-03-2014 16:32 )kalldunn Kirjutas:  Karma seadus on väga lihtne.
Kui ma mõtlen ...
Inimene ei ole selles maailmas siin, et endale piiranguid peale panna vaid selleks, et ennast avastada ja selleks on mõttevabadust vaja, et enda tunnete põhjused selgeks mõelda (inimene on tundepõhine olend). Kui nt kurjuse peale mitte mõelda, siis ei saa ju aru mis see on ja kuidas mõjub seega mõtlemise poole pealt PEAB vabadus olema, et aru saada tagajärgedest. Mõtlemist ei tasu karta ja sellega teisi hirmutada, sest sellega saab ennast endale arusaadavamaks teha ja ennast leida. Unustage karma ja teised elud ja olge hetkes ehk siis siinses maailmas, sest te elate siin mitte teistes eludes.

Klassikaline saatanistide mõtteviis! Pärast mind – tulgu või veeuputus.
Aga vaba valik, saab vaba olla ainult siis:
Kui mina täiesti täpselt tean – missugune on minu mõtete ja tegude tagajärg – minule enesele. See on - minu eelnenud eludest, minu selles elus, ning minu järgmistes eludes. Alles siis võin ma öelda, et olen täiesti teadlikult kujundanud end selliseks, nagu ma seda olen soovinud.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
kage
naegleria fowleri

18-02-2018 19:11
Postitus: #28
(17-02-2018 09:27 )kalldunn Kirjutas:  Klassikaline saatanistide mõtteviis! Pärast mind – tulgu või veeuputus.
Aga vaba valik, saab vaba olla ainult siis:
Kui mina täiesti täpselt tean – missugune on minu mõtete ja tegude tagajärg – minule enesele. See on - minu eelnenud eludest, minu selles elus, ning minu järgmistes eludes. Alles siis võin ma öelda, et olen täiesti teadlikult kujundanud end selliseks, nagu ma seda olen soovinud.
Kas siin ma peaks ütlema, et klassikaline piiratud inimeste mõtteviis? St, et seleta palun miks peaks inimene enda MÕTLEMIST piirama ja lähtuma kellegi käskudest kuidas mõelda ja tunda kui ta ISEENNAST tahab avastada? Vaata palun seda "minule enesele" tagajärge ja püüa üldistada seda kõigile ning MÕTLE selle peale MIKS SEE "minule enesele" võrdub "kõigile"? Nagu ma ütlesin - elada võiks hetkes mitte minevikus ehk siis eelnevates eludes. Kui üldse midagi eelnevatest eludes kaasa võtta, siis ainult infot, et kuidas oleks kasulik tegutseda.
(17-02-2018 09:27 )kalldunn Kirjutas:  Kui mina täiesti täpselt tean – missugune on minu mõtete ja tegude tagajärg – minule enesele.
Inimene ei tea mitte kunagi TÄPSELT missugune on tema mõtete ja tegude tagajärg temale enesele ja veel enam maailmale. See on selle maailma olemus ja sellega tuleb leppida ning sellega arvestada. Kui SA OLED INIMENE, siis sa võiksid ka inimese olemusest aru saada.
(selle postituse viimane muutmine: 18-02-2018 19:28 kage.)
kalldunn
Vana kala

19-02-2018 08:03
Postitus: #29
Karma seaduse mittetundmine – ei vabasta karma vastutusest.
Kahju – aga nii see on!

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Tinar
Tavaliige

19-02-2018 13:48
Postitus: #30
(19-02-2018 08:03 )kalldunn Kirjutas:  Karma seaduse mittetundmine – ei vabasta karma vastutusest.
Kahju – aga nii see on!
Mis seal kahjut on!? Karma - see on võimalus inimesel endal parandada enda vigasid ja valesid otsuseid. Peab vaid oma tehtud vale sammu tagajärjed ise ära kannatama. Agni Yogas on Mahatmate sõnad umbes nii: Liiga palju palutakse abi kõrgemalt poolt. Iga väiksemagi probleemi korral hakatakse palvetama kõrgemale poole. Inimene võiks ka ise nii mõnedki probleemid ise ära lahendada ilma, et peaksid abi paluma kõrgemalt poolt. Ehk nagu tänapäeval kombeks: Harjuge ära! Elu ongi raske! Ja lisaks omalt poolt: avastage, et teie ise olete ka olemas!
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog