•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • 18
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Globaalsed kliimamuutused
Solvumisest on asi kaugel. Kui ma solvuks ,siis ma su anumat siin ei täidaks. Sa kohe eriliselt pead rõhutama kui palju ma sinust ikka lollim olen. Noh , palju palju lollim. Ma ei tea kui laia pilti ma näen. Minu jaoks on pilt siis lai kui ma näen ära tema mõlemad medali pooled. See sama teema ,mis objektiiviga. See mida seal tõena karjutakse........jäi ikka väga paljude aastate taha. Ka siin paras on see -jaga-valitse teema laialt läbi mälutud. Ja ma ise olen usutavasti sellesse oma andnud. Aga see ,,tase,, on möödanik. Mind ei rahulda see,mida nüüdseks eriti tarkadeks pidavad massid on ,,avastanud,,. S.t. neile on tõeks ette söödetud- omaks võtmiseks ,,kellegi,, tõed. See on siga boooooring. Ja pealgi esimene aste. Kitsas, stereotüüpne ja piiratud samuti polaarselt tarbimiseks. Ühekülgne ,,tõde,,. Medali teist poolt ei viitsi keegi isegi otsida. Hullem veel, kellegil ei tule pähegi ,et võiks olla seda. Meedia ja sotsvõrk topib ninaette ja vsjoo. Oma pea on relaksis kusagil.

Kas nagu VÄGA keeruline on mõista ,et ka vandenõudel on rohkem tahkusid kui 1? Et on mäng ,milles on sööta kõikidele osapooltele. Et kuidas saab rahulduda ettenämmutatud ühe sama mantraga kui see on vastuolus reaalsusega? KUIDAS on saanud troonile vandenõud ,mis suunavad tegelikult vaenama planeedi säästmist? Nu mõelge-on see ikka teie või te kogukonna ahaaaaa avastus või......? Et see pole siis veelgi mastaapsema globalismi .......oluliselt peenem-targem mäng? Ma ei tea, mul on terve elu olnud tõrge. Kui midagi hakatakse massiliselt pähe määrima, käivitub mul signaallamp. MIKS? Ja siis jõuad lihtsalt jälile ,et okuihea muusika, superäge film, vägainn vaimsus jne. on alati kellegile kasulik. Kõik on fkng marketing. Ja vandenõud ammugi. No mida mulle annab teadmine hetkel ,et eliidi ja NWO niiditõmbajate seas on ka tegelasi ,kellele CO2 on kasulik? Et seal on igast khm-khm õigest soost suuri onusid? Kas keegi ei taha siis teada ,mis veel avaramalt seal on? Reptiilid? Noja kas teid rahuldab see teadmine? Nojasiis et sisalikud? Aga kuidas ,miks, mil moel ja millisel eesmärgil, milliste suundadega, mida kasutades nad seda NWO-d juhivad? Et juhivad küll aga mitte kõik poliitikud pole nähtamatute niitidega ühendatud? Nt. EKRE-l pole neid üldse jah? Baaaahhhhh. Vandenõud tulevad alati ühest allikast aga nii ,et need,, rahuldaksid,, kõiki ,,nakatunuid,,. On ühele suunale , on teisele.....peaasi ,et neid progesid massid ka vedima hakkaks . ISE. Ja see mis toimub kasvõi meil.....ONGI massihüsteeriline nakatumine. Piisab ju vaid kokku leppida ,et tõde ja õigus on vot meie poolel. Eks ma ikka jälgin ka objet ja sotsmeediat. Ei tasu siin nüüd solvuma kukkuda. Kohatud ,,tasemes,, oma peaga mõtlemist ja analüüsi ei kohta. Kõikjal on vaid ette antud mämmutuste üle kordamine ,sõnu veidi muutes ja usutavaks tehes kasutatud. Mitte keegi ei püüa välja ,,lülitada,, olemasolevat ja kättesaadavat,, infomüra ning otsida aspekte ja nähtamatuid külgi. Ei ma siin ei kiida ennast , ei sea end supertargaks ja läbinägelikuks. Ma tõepoolest teen seda ,mida siin ülal silmas pidasin. Teen kasvõi enda pärast ja endale. Kellegist oma ,,tõde,, üle röökida ei püüa. Esitan omi nägemusi neile ,kel huvi. Ja olgem ausad, vähemasti para aktiivliikmete seas neid väga küll ei ole. Enamus juba teab ,et mu juttudest on kergem üle marssida või kõrvalt minna.

Hetkel ma olen seamoodi tüdind kõigest. Enam väga ei püüa end ,,õigustada,,. Ma tõepoolest ei kavatse sööta kaheksast harust vaid seda ülemist latva. Enamus ,kes siin nõuab arusaadavamat selgitust ju ei süvene teksti. Suurem osa passib peale kas ja kuidas saadud infot enda või oma mulli heaks ära kasutada. Ja ülejäänud lihtsalt toituvad.......nõudes jälle ja jälle - ,, haki toit peeneks, mälu pehmeks, pane kandikule ja lükka sõrmega suhu,,. Kes nüüd kiljatas , selgitusi lisaks ei vaja. Mul on vaja hoida ka muid harusid. Ja seda SIIN nuuman energoinfoga ikka nii nagu mu alarmid juhendavad.

No minupärast taguge kliima, loodus ja Grete pasteediks kui muidu elatud ei saa. Mind ei koti kui paljud suudavad temas ära näha pahade vandenõu fassaadi. Ma tahaks küsida kui mitu teist näeb tema vaimu ära aga ei küsi kah. No ei taha ma enam. Kui kellegile on ta loll ja haige invaliid. Letsgõu. Kellegile on ta ,,teisel tasandil,, midagi muud. Autismist oleme piisavalt rääkinud. Soovitan enamusel siiski END haletseda TEMA asemel ( oi vaena rumal ja harimatu ja niiiiii haige ning ,,ärakasutatud ). Tema ,,nõiduslikkus ja väekus,, ei peagi olema linnaturu mugavtarbitav toode. Palju siis ikka neid ,,napakaid,, on ,kes minumoodi on nõus oma madalat vaimsust ja intelektipuudust niimoodi tsirkuse telgis toiduks teisendama.

Nojah. Valigu, kes mida heaks arvab. ÕLatunne vist määrab. Kampas on julgem. Tahtsin meenutada ,et uusrahvuslased lubasid aidata seda ,,maad,, ja puukimist pidurdada. Jah jah jah. EKRE ministrid on hoos seda juurutades.
https://jarvateataja.postimees.ee/682864...Mee60-BBfY


Sorri aga ma teen valikuid ka oma kohustes. Ma jätaks osad küsimused targematele vastata. Neile ,kelle jaoks on vaid väljavalitud inimene ,,ELUS,, aga igasugune loodus elutu,hingetu ja vaimust hüljatud. Instinktides visklev toit endale ja oma kõrgideaalide-kuningate suus. https://www.ohtuleht.ee/987979/kurb-lugu...evat-hinge

Ja veel . Ma pole omand. Ma pole kohustatud, ma pole võlgu. Ja mitte igaüks pole see ,kelle ees ma PEAN. Enamus ,,nõuetest,, ei saabu siin sõnadega ,,lolli Loksterit käima tõmmates,,.

Ja Mannu, igast tegelasi on siin varjatult. No ikka väga erinevaid.
Vasta
Kriimsilm ,karuott ja rebane ei pea punnitama ,et oma intelligentsi ja kõrget vaimsust tõestada. Nad lihtsalt on ja elavad. Teaduslikult võttes pole selline asi kiskjate konkurentsis võimalik. Rasketel aegadel suudabki loodus kokku hoida........seeaeg kui vanameestest juhid püüavad välja nuputada ,kelle kõri peaks järgmisena läbi närima. No kas pole praegu mitte eriliselt vaimukas aeg? Mingi ,,tühine rämps, mingi mannetu plika ......hüsteeriline mittekeegi,,.........suudab juba terve AASTA koguda kümnete miljonite massipärdikute emotsionaalenergiat? Terve aasta huilgavad vanameeste eeskisaga .........kõik emotsionaal-tundelises hüsteerias........kui tähtsusetu on see plika. See plika ei vääri kohe mitte............eksole? Ma jään siis nüüd ootama ,millal Soros mind võtab NWO eliitloozi ja kannab mullegi megamillid arvele. Siis viskan raekale siidiahvi kasukast palistatatuna protesteerima. https://lemmikloom.delfi.ee/loomad/uskum...d=88578279
Vasta
Mina ei tahaks sellises seltskonnas elada

   
Vasta
(10-01-2020, 00:42 )Aadu66 Kirjutas: Mina ei tahaks sellises seltskonnas elada

Aadu - mis sul selle sea vastu on?!
Need pidid puhtad ja targad loomad olema.
Pealegi nälja tagavara wink
Vasta
Aadu aga kas keegi sunnib sind? Tahad ma selgitan veidi ühe egregori zoloogiat? Sulle on vastumeelt pildil ,et seal on kaks ,,looma,,. Loomatasemel madalat taset. Pead sina ja peab ÜK end ju kõrgemaks.
Nüüd ludista enda silmade eest läbi kõik need isased ,keda pead omale eeskujuks. Igaüks võib seda teha. Millised isiksused sind innustavad järgima? Nt. võtame vaimse maastiku. Liiv, Aarma, Laigna, Laisk, Hunt, Vanaküla ........... Mida te näete? Sittagi ei näe aga te tunnete vaistlikult. Teis määrab alateadvuslik loomalik instinkt. Neil kõigil on küljes alfa MÄRK. Edasi on juba kõik lihtne. Emased on märjad ja pöördes. Isased alluvad juhile vastu põtkimatta. NEIL KÕIGIL on kas lõualohk või lõuavagu ........ rohkem vähem nähtavalt esindatud.
Laadna vaimukad. Võtame siis me superiidoli Helme. Vaata lõuga ja meenuta. Ta ütles ajakirjanduses otse välja ,et rahvale meeldivad temasugused jõulised alfaisased. https://www.delfi.ee/news/paevauudised/e...d=86213501

Oi kui kõrgvaimne jah?

Aga nii ongi. Massimeel ei vaja eriarvamusi või ise arvamisi. Piisab jõuliste juhtfiguuride loosungeist. Mass määgib kaasa sõna sõnalt ega kahtlegi ,et see kõik on tuftaa. Tõed sünnivad ikka ju võimu toel. Gurud, karjaliidrid, arvamusgeneraatorid, ideoloogid....... KEHTESTAVAD tõdesid võimu ja valitsemisega. Puht karjalik teema. ,,Kui ma ütlen ,et nii ON, siis lammas kas nõustub või saab jalaga,, reeglid pannakse ruttu paika. Pime määgimine ei sea midagi ise kahtluse alla. Ja vat nii sünnivadki need ,,vaimsused,,........... ,,mina ( meie ) oleme paremad ja targemad aga me vaenlased on nii lollid, ära ostetud, ajupestud............,,. See ei erine mitte kriipsugi ehedast lambakarjast. Ja seejuures mina ei pea loomset ja looduslikku madalaks rämpsuks.

Kellegi ajurakud ei jõnksata MIKS juba terve aasta täpselt samade sõnadega korrutatakse emotsionaalses märatsuses üle ja üle kellegi valla päästetud hüsteeriat. No ma jätaks siin pubekad vahele. Miks kuradima pärast täiskasvanud ja tihti ka justkui arukad inimesed ei taha näha põhjusi ning ikka veel jätkavad ülelõugamist .......no vähemalt kord nädalas. Küll peites end ,,valusa ära panemise või laheka huumori ,, varju. Maski tagant paistavad emotsioonid ikkagi. Viha seejuures on alati sisemise hirmu tunnuseks. Tihti seda endale ei teadvustata. Kõik toimub ju alateadlikult ja instinktiivselt. Loomselt ja looduslikult.

Kõike saab kokku võtta ühe lause sisse - Kõik mis takistab ÜK-l endist mõnulevat tarbimist....asetub sellele ohuks. Meenutage kohaliku mastaabiga hüsteeriat. Kuradi Greta ju tahab ainult valgeid kottida ja eestile kallist elektrit susada.

Jätkuvalt otsin eestist mõnda ajupestud täisealist kes siis oleks SEE lollim ajupestud hirmus enamusvaenlane. Viidake mulle mõni selline . Neid ju pidada olema kõikjal. Muidu ju poleks olnud vaja OHUST lõuata. Pole vaja siin välismaale viidata.

Ja vat sellises seltskonnas ma elan. Tahan või mitte. Ma pole isegi seda suutnud leida ,kus mõni vähemasti oma mõtete või sõnadega püüaks nähtusi Grete vallast analüüsida. Netitarkused on ikka jah, see kõrgem -targem TASE. See on ju küll kõva sõna ,et ajaloos on maamunaga kõike juba olnud. JAH aga mitte kunagi pole olnud nii lühikese perioodi jooksul seda kõike. Kõik looduses toimuv on hetkel selline -,, ajaloo kõige...........,,. Tuletan meelde ,et kisakoori ,,teadust,, kujundavad eriti ässad ,,spetsialistid,,. Härril on lisaks elukestvale puudele ette näidata ärimajanduse alane kõrgem. Just nii. ÜK, majandus ja rahandus võtab sõna looduse kohalt. Eks tooge objektiivist või partei varamust mõni pädevam asjapulk välja kui suudate. Seejuures ma ei püüa kedagi veenda ümber mõtestama oma arvamusi. Tehke mida iganes. Aga teadke, vastutate kah ISE.


Vasta
Millist mõju ikkagi omab sotsmeedia ja feigindus. Piisas ühest feikfotost Sorosega ja saag tõmmati käima.
Piisas ühel jobul teha austraaliast feik sateliidi pilt ja saag vingub jätkuvalt uhada. Peaasi ,et massimeel ei ,,koperdaks,, jälle loodushoiu ,,mädasohu,,. Millises mahus oleks siis austet lärmaja klikivõmekus, et austraalias näha suuremat katastroofi kui see ,,tavapärane,, suvepõleng seal? Oluline on masside juhtimine mingite idiootsete vaidluste ja vastandumiste sisse. Zombilikult korrutades ,-,, loodusega on kõik ok , inimene siin rolli ei mängi,,. Katastroofi asemel näidatakse ja nähakse seal juba ,,moslemi süütavat kätt,, olulisemana kui põlengut ennast. Lahe. DElfi ju hetkel ei kirjuta ,et koos amazoonase, siberi, california ja veel tuhande erakordselt mahuka põlengu seest tasub näha suuremat pilti. Või on asi selles ,et õiged alfad ei pista õigeid loosungeid pihku? Kas delfi on kordagi kirjutanud ,et nt. ukraina on kümne aasta jooksul põlenud rohkem kui ükski teine maa? Praktiliselt poolel metsapinnal on olnud põlengud. Ja ka Tšernobõlis. Hetkel on oluline eriti lärmakalt vehkida kiriku ristiga. Küll siis vennaksed teavad kus tõrvikud läita ja ihud tinapudiga täita. Pannakse põlema kirik ,läheb ,,mets ja maa,, takka. Kui seda veel üldse varsti ekre ministrite käest alles jääb.
Ja need vikerkaarevärvides ja kanepiuimas rohelised jäävad kah hetkevalitsejate hingele.
Pole olemas nii kõrget jumalat või kuningat ,kelle peale ma ei raatsiks k....a. Jah aga seda teete ka te ise KÕIK. Mida kõrgemal laotuvad püramiidi ideaalide ,,särad,, ,seda sügavamal allilmas on nende varbakesed. Kurjaks saab maa sittamise pärast igal juhul keegi....... kes on PANDUD duaalseks vastanduseks siia vaenlasena. Oma juuri mädandades ........kasvate te jah eriliselt ,,kõrgvaimseteks,, olenditeks.
Vasta
(10-01-2020, 04:44 )Tyto Alba Kirjutas:
(10-01-2020, 00:42 )Aadu66 Kirjutas: Mina ei tahaks sellises seltskonnas elada

Aadu - mis sul selle sea vastu on?!
Need pidid puhtad ja targad loomad olema.
Pealegi nälja tagavara wink

Näljatagavarana on orikas hea.
Ma ei vihka loomi ega pane kahtluse alla sea intelligentsi. Olen nimelt zootehnilise kõrgharidusega ja sel alal ka enne 90-ndate revolutsiooni aastaid töötanud. Ja muidugi söön rõõmuga loomade toodangut ja loomi endid, kuid sellest hoolimata austan neid ja pean mõningal juhul ka sõpradeks. Toaloomadesse suhtun taunivalt. Aga mis mulle pildil ei meeldi?
Ma olen nimelt haisude suhtes ülitundlik. Ja vannita siga palju tahad ja millise šampooniga tahad, seale jääb ikka sea hais külge ja siga haiseb üsna vastikult. Mõni rippmaoga vietnami toasea õnnelik omanik lihtsalt ei tunne, mõni on harjunud ja mõni valetab, et ei tunne haisu. No aga selline 150-kilone pjeträän või jorkšir, mitte mingi ilusiga, vaid tõsine lihaorikas haiseb ikka tähelepanuäratavalt.
Ja samuti on üüratust vihast suisa sädemeid pilduval teimelisel väga tugev vihkamise hais küljes.

Vasta
Küsin uuesti. Kui inimkonna ette astuks,,usutav,, planeedi vaim, siis milline ta peaks olema ja kuidas käituma ,et olla tõsiselt võetav? Jessukad on valinud omale äratajaks antikristuse. Noja miuke peaks olema maavaim? Roosa , sõbralik, meeldiv ning positiivne haldjas ,kes kniksuga pakub kandikult ükssarviku imalaid pabulaid või? Ega hallitavad vanad pässid muidu ei keeks sapist kui alateadlik hirm ei oleks ajendatud väga väga vihase plika tulemisest. Ta kasvab just masside väestusest ja toitmisest. Aga omandab sellise palge nagu talle omistatakse. No mida te siis veel teete kui siin saavad reaalselt nähtavaks ajatarid, päevatarid....... valküürid ning põrgukoerad? Meenutaks samuti et KÕIK nimed ja nimetused mis algavad Mor..... ja Mar...... on pitseriga ,,surma lapsed,,. MART.....Martin......... Marduse rahvas.
Vasta
"Meenutaks samuti et KÕIK nimed ja nimetused mis algavad Mor..... ja Mar...... on pitseriga ,,surma lapsed,,."
Ah ära nii ka jama Loksu...mõni laps siin loeb kellel nimi Martin ja saab tead, et ta on "surma laps"...Smile
Vasta
Ja marmelaad on saadanast ja marinaad puhas surm!
Vasta
Härri tasemel arusaam on saanud normiks. Nagu isake Trump ees nii end looduspetsialistideks pidavad konservid järgi. ,,Uued uudised,, on ju pädev ilmavaate esindaja küll. Kopin paar lauset.......

-----------Austraalia põlengute taga on roheliste agenda, mis pole lasknud omanikel metsi korrastada......
Austraalia suurpõlengute taga ei tundu olevat mitte kliimamuutused, vaid kurjad inimesed.
Kogu selle rohelise poliitikaga kaasas käiva bürokraatia tõttu ei ole meil võimekust pääseda ligi põlengutele nende kontrolli alla saamiseks. Puud on kukkunud sõidukitele ja teedele ning inimesed ei pääse seetõttu tuld kustutama või tule eest pakku. Ja rohelise poliitika tõttu ei saa me ohtlikke puid langetada.“...........


Ja siit see tuleb...................

Austraalia maaomanikel hooldada ja puhastada omaenda metsi ning maid, seisavad valjuhäälsed, türanlikud ja INIMKONNAVASTASED rohelised aktivistid------------------------------------------------------------------
Vean kihla ,et enamus lugejaist noogutab jutule vihaselt kaasa -kõik ju õigesti öeldud. Ma küsin - kuhu oma pea jääb?

1. MIKS on ainuke kisa meedias ja netis vaid konservide endi pool? Pärrna Mall on parim näide. No annab suuremat vihkajat leida. Ja vaheldumisi tuleb nagu vändra laudu. Üks jutt täis sappi ja vihkamist. Ja kohe järgneb teine jutt- KUI hea, hooliv ja armastav ta ise on. Muidugi teised konservid on kaa väga head inimesed. Ja nii päevast päeva Kiriku ,,armastuse,, monopol. Pole mina veel kohanud samal tasemel ,,roheterroriste,,.
2. AINULT konservid ise olid need ,kes hakkasid austraaliast taga sonkima süütajate seas leiduvat usukuuluvust ja inimese rolli. Ainult konservid ISE kukkusid röökima ,et see pole seotud killmasoojenemisega????? A kes on väitnud ,et metsa süütas kliima?
3. Oma peaga vist ikka keegi ei suuda mõelda enam. Kas olete unustanud täpse analoogi? California põlengu süüdalseks tehti ju kes? Trump ütles otse välja- kuradi rohelised ,kes ei lubanud luua vajalikke tuletõkke vöönde- nad ei luba ju raiuda. Puukallistajad takistasid puulangetamisi ja on süüdi kohutavas tulekahjus. Noh , ikka veel noogutad kaasa? Jätkame siis just California näitega, sest austraalia oli selle kordus.

Rohelised olid vastu sealse maastiku ( hoonetest vaba ala ) muutmisele suureks lollidekülaks nagu venelastelgi kombeks. Majad üksteise hunnikus. Metsamaa taheti muuta suureks asunduseks. Vat selle vastu ei olnud mitte ainult rohelised vaid ka sealsed ( juba ) maaomanikud. Elitaarne oligi just rohelus. Rikkuritele meeldiski see ,,looduslähedus,,. Ja nii on see üle ilma. Ka kõige vihasem puutööstur tahab ise elada kusagil .......võimalikult kaitseala roheluses.

Sellises kompotis pole enam mingit tähtsust ,kas tule süütab äike, muslim või laps tikkudega.
Määravaks sai tule taltsutamatus aga just tänu inimlollusele. Ah et ,, peast rohelised,, ametnikud süüdi? Või olid süüdi maaomanikud ,kes ise oma maaalal rohelist ,,puukultuuri,, oma aiakeses kaifisid? Valgele on väga preztiizne oma maalapp kõrge aiaga veel ka teistest eraldada. Lisaks on oluline paigaldada tõkkepuud oma teeotsale, puldist avatav lükandvärav ning muidugi ronimist takistav aed. Mis puudutab aga ,,vastikuid ametnikke,, kes justkui takistavat puude piiramist........... keegi ei mõista sitsima eraomandile tunginud persooni tulistajat. No näidake mulle juhtum ,kus oleks peast roheline ametnik tunginud eramaale puu langetamist takistama.

Aga just siin see põhjus ongi. Ei ameerikas ega austraalias pole ametnikke justkui olemaski. See mida näete siin ja mida seal - on väga suur vahe.
KOGU see california lollideküla oli täielikult seaduste ja ettekirjutuste eiramisega superdebiilnäide. Mitte miski seal ei vastanud nõuetele. Üldse. Kooskõlastusi või projekte poldud ühegi ametkonnaga kontrollitud. Kel raha , sel maja. Kõik. Polegi vahet kas ametnik on kinni makstud, ametnikud idioodid ja laisad või pole neile kontrollimiseks tööd ettegi kirjutatud.

Jätame selles rahule muud nüansid. Ja vaatame ,millist rõhku ja ressurssi pandi seal ohutusele. Kitsamalt -tuleohutusele. NULL. Päästeteenistusele veevõtu kohti polnud üldse. No maa ju parem maha müüa. Mingi veekogu oleks ju raiskamine.


Ja lõpetuseks. Teede võrgustik kui selline , ei vastanud ühelegi korrastatusele. Täis kaosporr. Et need masinad ,kes isegi püüdsid seal kustutama pääseda, ei suutnud selles rägastikus isegi välja mõelda ,kuhu peaks jõudma. Ükski gps ei saa näidata ,seda mida pole planeeringus paikagi pandud. Kaoootiliselt kokku käkitud kitsaste teekõverike pundar. Seal ei olnud isegi majanubreid normaalselt välja mõeldud. Ja mida arvate ,kas rägastikus oli tänavanimesid? Või midagi ,mis meenutaks üldse tänavaid?

Enamus ehitusest oli pehmeltöeldes ebaseaduslik. Aga nii see ajalukku ka läks. Kuradi rohelised jäidki süüdi hoopis.

Seda vast nägite kuidas austraalias põleng ise tekitas kuivalt kärtsuvaid äiksepilvi. Aga seda ikka olete ise oma peaga analüüsinud ,et neid põlenguid tervikuna kokku pole see maamuna pidanud kunagi taluma nii lühikese aja jooksul? Viimased 7 aastat on kõik toimuv ,,rekordihõnguline,,. Et austraalias oli süütajate eesmärk kätte saada maaalad raudteevõrgustikuks ( no oli jnnakaid maaomanikke ,kes ei tahtnud ehitusele oma maad loovutada) - on ka roheliste süü? Puulembid ühesõnaga ,kes seal elutsesid olid süüdi? Jah kuradi jobud eks.

Sa vaata vaid, kuda objektiiv objektiivselt ilma näeb. Ah et rohelised on inimkonnavaenulikud? Või näljase ÜK -a prassimisest veidi teadlikumad?

Ja arvate ,et siinse raudtee eest mets kuidagi valutumat ära korjatakse? Uskuge mind , saavad siinsed ,,puukallistajad,, veel tundma ,,väga heade ja armastavate,, konservide raevu. Kuradi põõsakeppijad, nad ju ei lase fosforiidi trassi teha. Kuidas me siis nüüd ilma selleta saame rikkaks nagu norrakad?
Vasta
Meenub siinkohal üks aastatetagune jaanituli. Päikest ja sooja kummardav eestlane ju teab , et jaanipäev on enamasti samasugune kui nüödne jõul. Vat oli kah üks õnnelik taluostja. Jutud ,et eesti on täis metsastunud põllumaid.........jahhh. Temagi siis asus korraldama põldusid. See oli u.20 aastat tagasi. Selle asemel ,et puidukraam ahjus kasuks teha, tema tegi ilusa lõkkekuhja. Traktoriga ajas kokku ikka korraliku mäe. Ja toimis küll. Oli totaalne jaaniilm. Hall ja tatine torm. Aga lõkke kohal oli taevas selge, päikegi piilus veidi. Nii kaua kuni tuli uhas , nii kaua ka lapike peakohal oli puhas.
Austraalias oli sama fenomen. Kuumus ise lükkas võimaliku saju eemale. Oh ei oh ei. Inime ju loodust ei mõjuta. Ja sateliidifotode seast valime klikitavad feigid parem. Kes tahab veel väita ,et üks vulkaan suudab rohkem sossupilve välja ajada kui inimkond? Eks leidke arhiividest mõni vulkaani ,,jälg,,. Põlengusabasid ju ei viitsi otsida. Maailmalõpukuulutajad on ka inimkonna vaenlased. Tahavad ük-d paanikaga kaosesse lükata. Vaatan ringi. Mu teada on paanika tunnuseks hüsteeriliselt emotsionaalne kisa. Ja millegipärast on see koondunud just tänaste ,,loodusspetside Härride,, kraaksatuste ümber. Nojah. Meil ju erametsa.....rakukesed, liidud, ministeerium, RMK........ kah kaasab ,,oma ala asjatundjaid,,. MITTE ÜHTEGI reaalset loodusteadlast seal pole. Leht täna kribas ,et Fred Jüssi on mõtetu üleemotsioonija.
Niipalju nüüd ka ei viitsi otsida ,kas siberis kah rohelised süüdi jäid. Igatahes ei viitsinud ega raatsinud ei riik ega linnavalitsus lillegi liigutada nii kaua kuni tuli lähenes. Alles siis kui juba asi sitaks kiskus, saatis putja sinna mõned kopterid ,et ajakirjandus saaks laigitavaid fotosid klõpsida. Tule kohta öeldi lakooniliselt- ähhhh tavavärk. Et aga kogu ajaloo vältel mitte ainumas metsapõleng pole olnud nii hull kui nüüdsed 7 aastat on näidanud......... seda ju ei viitsiks klikkida. Amazoonia oli ju ka valitsuse ahnuse ning põllupidajate kätetöö. Metsakaitsjaid lasti naguu kährikuid maha. Pold ühti teismelised need. Puhta põlised metsaelanikud. https://elu24.postimees.ee/6759626/brasi...skaitsjaid

Kui ÜK panustaks kasvõi sajandiku sellest rahast ,mis kuulub inimkonna ÜK riigivormide kaitseks , looduse kaitsmisse ( oma sahver ju ) , me ei saaks enam klikkida ägekaid roheuudisi. Linnus vajab ju ikka keskväljakule peale mõnusat kõhutäit ka tsirkust.
Meie suurimad panused metsasossutamises kuuluvad just ,,kaitsejõududele,,. Mjah. Tehti ju lausa eelmine aasta ,,patukahetsus,, aktsioon. Sodiks pmmitatud kaitsealune maa ,,taastati,, jälle ,,metsaks,,. Mhmh. Kui oli vaja kustutada, siis tehnikat peale ei lubatud. Olla liiga ohtlik kuna igast lõhkematrejali vedeleb. Ah et taastati raba õilsate sõjardite käeläbi? Sitta need karud, las lendavad vastu taevast.

Vaid murdosa metsapõlenguist on loodusliku käekirjaga. Loodus ise reguleerib tasakaalukamalt. Ükski pikse süüdatud põleng ei lähe selliselt käest nagu praegused. Ikka on kellegi karvane või lohakas käsi ette jõudnud. Et loodus võiks olla arukas ja intelligentne ,kes tasakaalu ja mõõdukust ei ületa, usutavaks ei tee linnastunud jorssidele. Neil on väga valus kui vaene mets peab virelema ilma abistava peremehe käeta mädahunnikus.
Üks niuke ,, väga hea ,, inimene hiljuti teataski austraalia hüsteerilise roheliste süüdistamise peale ,et ,,vat saite, mets peab saamma harivat kätt, muidu tekivadki põlengud,,.

Ahahh. Mis see mets siis nüüd jälle tegi? Küll ta on mädanev euro kui vaja. Küll hoopis kuivanud tulematerjal. Kumb siis? Vahet ju pole ........asi on ju enda õigustamises ja vastase ,,üle armastamises,,. Pole vaatenurka ,mida ei kannataks röökides sodiks tampida kui see juhtub vastanduma ÜK ,,hoolivusele,,.
Ma annan näljastele uue kondi. Äkki kannatab sedagi ära kasutada. Maran on aastaid vene vanglas kinni istunud kaak. Jüssi on üldse sooja maa pagulane, mustade maal sündinud. Noja kuradi Lotman ja Turovski on ju valest rahvusest. Nemad küll pole seega piisavalt õiged looduspetsialistid. Puhas juutide vandenõu. Zuzu? Aaa , tema on juba oma saanud. Meri ütles ,et vaid väga saamatu ja nõrk valitseja läheb oma metsa kallale. Vot tema oli ju puhta kommude agent. Kama? No see ju ei oska aadellikult ülikondagi kanda. Raitar? Issand , ta on ju nii kole. Mikita? Ei IIAL. See ju müüs metsa. Rohelised ju ei luba ÜHTEGI puud raiuda. Rohelised ju ei tea ,mis asi on tasakaaluks või mõõdukus. Ning nemad ei tohi üldse olla konservatiivse suhtumisega. Ainult konserv võib olla äärmuslik ja põliseid ja püsiväärtusi hindav.
Vasta
Lõppu veidi Pärrna Malli ilukirjandust.

----Lihtsalt vapustav ja ajab tõesti vihale. Nii et kes siis õieti meil need vihaõhutajad on?
Liberaalid, te olete inimestes vabastanud kõige madalamad instinktid, vaadake, mis maailmas toimub. Inimesed ei tea enam, mida nad teevad, nad lähevad kirevate kampade kaupa tänavatele ja lihtsalt lõugavad seal nagu hulluksläinud loomad.

Liberaalsete väärtuste hulka näivad kuuluvat äärmine egoism, piiratud enesekesksus, isekus, rumalus, viha, kadedus, tigedus, teisitimõtlejate vihkamine ja halvustamine, siltide kleepimine kõikidele, kes liberalismi julgevad kritiseerida. ------

Proua Konnasilm silmapalki teiste tagumikku sobitades. Aga meie konservid oleme väga head inimesed juuuu, onju. Lihtsalt.........meie hüsteeria on õigustatud, jumalik ning ÕIGE.


Öeldes ,,roheline,, kaasneb kohe kogu suur ,,hoolivus,,. Katsu sa veel kobiseda midagi ÜK vastu, kohe oled piider ja marksist.
Vasta
(12-01-2020, 06:54 )Lokster Kirjutas: Lõppu veidi Pärrna Malli ilukirjandust.

----Lihtsalt vapustav ja ajab tõesti vihale. Nii et kes siis õieti meil need vihaõhutajad on?
Liberaalid, te olete inimestes vabastanud kõige madalamad instinktid, vaadake, mis maailmas toimub. Inimesed ei tea enam, mida nad teevad, nad lähevad kirevate kampade kaupa tänavatele ja lihtsalt lõugavad seal nagu hulluksläinud loomad.

Liberaalsete väärtuste hulka näivad kuuluvat äärmine egoism, piiratud enesekesksus, isekus, rumalus, viha, kadedus, tigedus, teisitimõtlejate vihkamine ja halvustamine, siltide kleepimine kõikidele, kes liberalismi julgevad kritiseerida. ------

Proua Konnasilm silmapalki teiste tagumikku sobitades. Aga meie konservid oleme väga head inimesed juuuu, onju. Lihtsalt.........meie hüsteeria on õigustatud, jumalik ning ÕIGE.


Öeldes ,,roheline,, kaasneb kohe kogu suur ,,hoolivus,,. Katsu sa veel kobiseda midagi ÜK vastu, kohe oled piider ja marksist.

Ei saa siinjuures märkimata jätta , et tegelikult pole Te selle "Pärna Malli" küünemustagi väärt ja kogu Teie jura siin foorumis on üks egotripne pullikaka. Aga jõudu pingutamaks.
Vasta
Tänan. Just nii. Mitte sittagi pole ma väärt. A kuda selle teisega jääb? Too jeesuse kehastuseks end pidav ja headuse jumaliku tasandi maaletooja Härra Härri? Ikka seesama eesti esikliimateadur ja autistide ekspert. Tal ju omal ka elukestev ajupuue. Tsiteeriks ehk tedagi veidi. Miks te arvate ,et ma nüüd kohe maha neid teen siin. Äkki hoopis rõõmustan? Kiriku headus teeb rinna rõemsaks.

------------------------------------------------------------------Tapmine võib olla ülim humanism. ( inimese).
Pimedust ei saa valgusega lepitada. Valgus käitub pimedusega üheselt - kaotab selle olematuks. Järelikult pole vaja mingit "keskmist hämarust," vaid vaja on juhinduda üksnes suunast, kust valgus paistab.
Loom minus elab siiski!
----
Oh, ma tahan olla hea ja mõistev inimene. Ja kohati mulle näib, et ma seda olengi...

Ja minus ärkavad koos minuga kõikvõimalikud loomalikud instinktid. Kiskja on äratatud. Ta tahab kellegi verd.

Tjah, ma olen ikka veel kauge oma inimideaalist. Uusaastaöö tõestas seda mulle väga selgelt. ( jutt käib hiljutisest hinnangust oma kaaslinlasest ligimese suhtes ).

Ilmselgelt polnud ma sel hetkel ainus, kes oli valmis mõrvaks.----------------------------------

.................................................................Vat selline tegelane kujundab enamuse e. eesti massimeele kliimat.
(12-01-2020, 10:23 )igihali Kirjutas: [quote='Lokster' pid='259809' dateline='1578804862']


Ei saa siinjuures märkimata jätta , et tegelikult pole Te selle "Pärna Malli" küünemustagi väärt ja kogu Teie jura siin foorumis on üks egotripne pullikaka. Aga jõudu pingutamaks.

Mina pean teietamist väga rämedaks solvanguks. Kolmainsuse relikt jäägu kogudustesse.
Jah ma pole tõest oma ego võõraile maha müünud. Ja oma emotsioone ei häbene.See rohkem linnuse teema, kanda maske. Valehäbi, võltsviisakus ja ülehoolimine. Aadellik topeltmoraal ning härralik kahepalgelisus.
Vasta
Nope FB-st:
Selles pole midagi halba, kui tark inimene pisut lollitab, hulluks läheb asi siis, kui rumal inimene pidevalt targutab.
Vasta
Eks siis võrdle nende ja minu logoröad. Iga päeva lõikes. Piske vahe veel. Need hirmus head ja valguslikud gurud ei suuda ilma jüngrite elujõuta päevagi toimida. Toote müük käib ikka positiivselt , sõbralikult, meeldivalt jne. See on seotud just psühhopaatiaga läbi nartsissismi. Kui ikka oma sõna ilu ja molu ei suuda tuhandeile maha parseldada ,siis on kehva olla. Ja kui nüüd võtta, millise osa moodustab kasvõi kiima osas .....EKRE, objektiivi, uute uudiste jne. stammideoloogide riba terve eesti ulatuses, siis ehk püüaks veel mõne järelduse välja sülitada siia??? KOGU eesti massimeele mentaali hoiab hetkel kinni seltskond konserve. P.s. ka mina olen ( vast rohkemgi ) konservatiivne OMA suhtes. Nemad aga võõra suhtes. TERVE maailma vaimsust hoiab kinni jumalakultus läbi religioonide. Mina neid ei oma.
Vata , isegi siin webus olen ma seejuures ÜKSI. Ise. Endast. Ja oma pinnalt. Teie ,,armee,, ulatub kümnetesse tuhandeisse. Niiet, kannatad ehk ära? Äkki ma kah ,,esindan,, siiski mõnd vaatenurka ja kogukonda? Ei või ve? Ja kas ma peaks seejures kah olema läikiva lõua ,ilase naeratusega hirmus ,,hea inime,,? Äkki siinpoolne ( oi kui pisike vähemus) eeldabki minu puhul samaväärset jõulisust igast võõraste parasiitikutega?
Asi on ju imelihtne. Siis kui inimkonda kandvast vaimsusest tekkisid religioonid ning inimesed ,,hangeldasid,, omale ka jumalad- algas ka jumalaile looduse söötmine. Ohverdamine. Diilidena. Annan ohvri- saan väikse õndsuslaksu vastu. Hea elu marketing.

Ja hetkel polegi muud kui üks suur kisma- kes suudab oma jumala siia kinnistada ja kehtestada. Eelkõige religioonide läbi. Sitta see mets kui ,,omad,, saavutavad seljavõidu jah? Ja nii tarnitakse ja reklaamitakse siia küll katoliiklust,luterlust, õigeusku........aga ka nende sektide juhfiguure. Kellegil on vaja siia importida euroopat. Kellegil jänkisid. Eriti agaralt nüüd muidugi venelasi. Peasi, et oma jumal võidaks. Seega võsitlus-kes suudab enim seda maalappi koos loodusega toiduks lükata. Linnaväljaku turuplats oma lihaleti ja marketingiga huugab uhada. Idamaade filossid, esoteerika, kaaba.........njueidz ruulib. Sellega kaasneb muidugi oma koha vaimu üle kirjutamine ning madaldamine.
Vat ei taha aru saada inime, millal ,,endakspeetu,, seest ..........ära näha ülalt laskuv kombits.
Proovin korra veel. Eelmistel kordadel keeras lugejail nii keeruline arusaam ajud krussi.

Loodusest ja planeedist hoolimine seostub orgaanilise empaatiaga. Vastandub mentaalsele empaatiale ehk nartsissismile ning psühhopaatiale. Psühhopaatia on tung kõike kokku tassida linnaväljaku turuplatsile ning see kasuks keerata. Sotsiopaatia kui empaatiline nähtus vastandub sellele. On soov turukärast eemale liikuda ning massidest eralduda. Selle alla kuulub ka mässumeel ning isemõtlemine. Linn peab sotsiopaatiat toimimisvõimetuseks ÜK-s. Niisamuti on psühhopaatia ohuks loodusele. Selles kõiges on just massimeele karjalik käitumine loomsem. Eraklus aga seostub teadvuse avardumisega e. kõrgema vaimsusega. Seda isegi paljukiidetud rel. filossis. Mõni leidis seal ,,saatana,, kõrbest. No mets oli juba ju hävitatud. On loomulik ,et meile on veel natsa metsa ,mida demoniseerida ning linna kasuks hävitada. Aga teerull on usin ning me tormame kõrbestumise teel uskumatu kiirusega.
Vasta
Nüri zombilik massimeel on edukalt tõestanud oma olemasolu. Vandenõude kogum ,mis oli määratud kaasama kõiki erineva mentaalitasemega pooli, töötab laitmatult. Vandenõud, vastuvandenõud ning vandenõud vandenõudest teenisid üht huvi ja see ka saavutati.

Ainus ,mida saavutada püüti -oligi igasuguse planeedi hoiu demoniseerimine. Enam ei julge keegi suhu võtta sõna ,,roheline,,. Veel vähem , asuda rohelise liini taha. See võrdub nüüdseks sotsiaalse enesetapuga. Igasugune positsioneerimine rohelise hoole taha on tehtud ,,kurjuseks,,. Seda valitsevad jõud on ka soovinud. Massid kaasati, massid ise levitasid ja jõustasid ning ka kaitsevad ,,oma tõena,, raevukalt võõrast ettesöödetud programmi. Mitte keegi ju ei taha saada endale homo, liberi, puudelise, lolli, haige, hüsteerilise, emotsionaalse jne. templiga otsaette. Karja mentaalis tähendab see ju põlu alla sattumist .....heal juhul. Võidakse üldse karjast välja tõrjuda või isegi maatasa teha. Isegi kui tahaks teisti mõelda või öelda.........jääb puudu munadest. MUnad kasvavad vaid juhul kui kriitiline mass suudab tekitada piisava uue ,,karja,, ja liikumise.

See kõik on muidugi väestatud väga madalal tasemel. Niivõttes materiaalsel dualistlikul tasemel. Ressursid ja raha pöörlevad lihakeha tasandil. Seda ka planeedi ulatuses.
Mis toimub aga laiemalt? Kõrvaltoimena külgneb aga valitsevale võimule soovimatu kõrvalmõju. Jah nad teavad seda. Nad teavad palju palju rohkem kui massidele meedias ette pudistatakse. Ja neil on ju mängustsenaariumis paika pandud ka tagajärjed ja muu. Neil on isegi rohi ja vasturohi ning lahendused kõigeks. Jaha aga mitte masside jaoks. Massidele saab osaks........ vat minge sinna kuulsasse lennujaama jänkistanis ,kus need surmaenergiaga apokalüptilised maalingud on tehtud. Seal on vastus ka massidele.
Ojaa. Nad on väga teadlikud apokalüptilistest tagajärgedest. ,,Äravalitutel,, on ammu paika pandud siit planeedit pagemise plaanid, mägedesse rajatud ilmalõpu punkrid ja ka DNA projektid ,mille kõrval ,,geeniusi,, vorpivad hiinlased kahvatuvad lumivalgeks. Seal on olemas ( ka meie eestlaste osalusel ) väga väärtuslik genoomimaterjal. Et ikka kuld ja siniverelised ,,jumalued,, saaks jätkuda ja asuda esimesel võimalusel klaashelmestega jumalateks ......kesiganes aborigeenide üle. KUs iganes. Marsikoloonias, mujal paraleelis, kuu peal, siin või teistest reaalsustes.

Nad nii siiralt usuvad ,et HIND, tagajärjed, vastutus, tasumine ja ka ,,põrgu,, jääb üleni masside endi kanda. Kuna massid ju ISE keeravad kokku siinse sita oma eluenergia ja hingede pinnalt. Kuradi tuttav arusaam. Meedianõiad arvavad oma posseradmise juures sama. Muudkui nea ja nõiu, küll tellija tasub.
Nagu näete siis neil teatud,, jõududel,, pole silmi avaramaks vaateks. OLgu muu nagu on. Neile on elus ja hingeline ning vaimust kantud vaid ÕIGED ja väljavalitud. Mass koos planeediga on neile surnud orgaanika.

Pikk jutt sitt jutt. Madalas tasemes võim ja valitsus ( tglt ,,kõrgemate,, käpikud ) noolib kõike, mida saab kokku krattida.
Avarams tasemes aga toimub mis? Kuhu purskuvad tegelikud elujõu vood tähelepanus? Noh muidugi ka ettesöödetud võimu ja valitsuse käpikutele ja nende egregoridele. Osalt.
Vaadake aga ,kes jääb ilma ,,peenenergiast,, massimeeles.Just need ,kes vorbivad vandenõusid. Varjude ilma hallid kardinalid. Niidi tõmbajad NWO-st ja kaugemaltki. Loozidest ja tagatubadest.

Jah aga eks vaadake millise osa saab tegelikult tagurpidi väestuses ,,vihane plika,,. Ja aina ,,vihasemaks,, massid teda loovad oma pursetega. Saab seleks ,kelleks voolitakse. Kasvab nii nagu kasvatatakse. Kehtib põhimõte - mida kardad ja vinkad ,see vaid kasvab. KUi võrrelda nt. Sorosega massimeele purskeid ,siis ta on puhta vaeslaps tähelepanu poolest. Ei saa sajandikkugi tähelepanust.
Jah aga duaalsed vastanduvad ,, vaenlased,, ongi vaid inimkonna sisesed ja põhised. Planeedi, looduse ja ka tolle ,,plika,, seisukohast pole olemas eraldunud hea-halva mõisteid. On vaid energoinfo ja selle suunatud vood. Võib ju võrrelda olemuselt ja mahult nt. raha energiaga. Pole ju see põhimõtteliselt ei hea ega halb inimeste lõikes. Novot. Hüsteerilised ,,lapsetapu,, röögatused on samuti kõigest energiajäävuse nähtused.
Ja niivõttes ka planeedi ja looduse vastupeegeldus saab olema sarnane olemuselt ja mahult. Kui mass panustab halva ja kurjaga , siis talle tuleb tagajärg sarnane. Suured onud loodavad kuiva nahaga pääseda. Loodus on aga kosmiliste jõududega samal,, lainel,,. Nii ei pääse keegi kuhugi energiajäävuse seadusest lähtuvalt. Põhjus ja tagajärg on poolitatud reaalsus. Hea ja halb on lahutamatud ka neile.
Vasta
Jah. See on nüüd kindel ja lõplik fakt minu maailmas ( ei pea vastama kellegi teise maailmale ). Massimeel ja seda liigutav kõrgete jumaluste panteon ei mõista ega näe oma sagedusribast ,,alla,, poole. Nad ei ulatu ega küündi avara täiusliku ja avatud sageduse ( tegelik vikerkaar) ulatuses. Neile lihtsalt ei eksisteeri planeedi ja looduse ,,taset,,. Nad ,,ulatuvad,, selleni vaid käpikute vahendatud ja teisendatud toidu ulatuses. Seeditav saab ju olla söök enda ,,kehandile,, vastavas piiritletud tasandis. Mass on vahendav lüli. Siit ka mõistetav , miks need valguspüramiidi kunnid nii agressiiv-meeldivalt suruvad peale hingelepinguid. Vastutasuks pudeneb õndsust, eufooriat ja vaadet kuningapalee aknassse e. silmas. Kuidas aga seal täiust ( täisavarust) ja terviklikust ( mitteduaalsust) ning täisspektrit ( tervikulatust) ning harmooniat ( kõige eelneva balanseeritud mõõdukat TASAKAALU ) serveeritakse ning polaarselt demoniseeritakse........on tõepoolest ,,meistrite vääriline,, demagoogia-poliitika. Ahnus kui kurjuse ema sünnita toodete turul.

On valguse ainujumala teenimine sinises.
On enda jumaldamine punases satanismis.
Aga on ka kõiksuse ala ja ülevööristamiseta elusus, milles hingestatud on kõik ning kõiges viibib loov vaim. Seega on ka pisim jumal ja suurim pole kaugeltki esma ja ainuautor.
Kas kolmandiku lüüakse siit nuffi. Eks hinnaku igaüks seda kolmandikku jääjaid.

Veel tahaks kuulda ikkagist ,miuhkesed need pimeduse hierarhia püramiidi juhtfiguurid siis õigupoolest on? Kas neil on jumalikuks tipuks sitt, saast, puhas pimedus? Või on see ikkagi säravate püramiidide seedejäägid jalamist alla poole laskumas? Kui keegi elatuks tõepoolest sama intensiivselt pimedusest, siis siin keskilmas oleks see sama kättesaamatu ( ulatuv) kui monopoliseeritud valgus egregorides. Kirik langetab allilma ( situb ) saatanat. Milline valgushierarhia seda ei tee? Kurjus ehk KÕIGE harmooniast manipuleerides toituv valguse palee ise sünnitabki kurjust ja pimedust.
Vasta
Nuh hüsteerilised kliima eitajad . Ajage sapipritsid soojaks. Pursake oma eluenergia vaenlase väestamisse. https://www.youtube.com/watch?v=aUCD_24c...nq_tiwfMn4

See on kindlasti väga ühiskonna vaenulik ning ninast põõsaid kasvatavatele vanameestele valus. Iga reaktsioon, jagamine ning kajastamine annab olulise panuse tähelepanu suunamises.
Tundub et vesiussi mürk ajab maksad pöördesse küll, sappi siriseb nigu kasemahla. Mees ,kes teab ussisõnu. Ja naised on ikka ussid küll.
Vasta
Ega enne nahka saa kui Eesti Kristliku Reformatsiooni Erakond endaga ,,maa,,naisi kaasama ei hakka ja ei muutu põlisrahvuslaste kogukonnaks.
https://www.ohtuleht.ee/989707/maailma-m...-thunbergi Näe ongi NWO suurloozi pääsenud. Ootan enda korda. Pablunni kah natumill oleks vaja. Keegi Sorose meile teab?
Vasta
Ülihea lugemine nii kliimamuutuste kui ka niisama arutlusvigade teemal. Kusjuures neid samu vigu võib massiliselt leida suvalise kliimamuutuste teemalise facebookipostituse alt... Ja ka siitsamast teemast.

https://www.err.ee/1025885/holger-kiik-a...ise-naitel

Tsitaat:...muutub aina keerulisemaks otseselt eitada kliimamuutusi või nende inimtekkelisust, kuid teadusevastaste seisukohtade esindajad justkui kordavad ajalugu, kus nii tubakafirmad kui ka teised suurkorporatsioonid ja riikide propagandatalitused on avastanud salakavala tõsiasja, et kui pole võimalik panna inimesi uskuma valesid ning kui pole kaalukaid ja tõsiseltvõetavaid tõendeid kaitsmaks väärarusaamu, siis piisab sellest, kui toota segadust, külvata kahtlust, n-ö ajada vett sogaseks ehk teisisõnu intellektuaalselt saastada avaliku arutelu.
Vasta
(20-01-2020, 16:15 )Nielander Kirjutas: Ülihea lugemine nii kliimamuutuste kui ka niisama arutlusvigade teemal. Kusjuures neid samu vigu võib massiliselt leida suvalise kliimamuutuste teemalise facebookipostituse alt... Ja ka siitsamast teemast.

https://www.err.ee/1025885/holger-kiik-a...ise-naitel

Tsitaat:...muutub aina keerulisemaks otseselt eitada kliimamuutusi või nende inimtekkelisust, kuid teadusevastaste seisukohtade esindajad justkui kordavad ajalugu, kus nii tubakafirmad kui ka teised suurkorporatsioonid ja riikide propagandatalitused on avastanud salakavala tõsiasja, et kui pole võimalik panna inimesi uskuma valesid ning kui pole kaalukaid ja tõsiseltvõetavaid tõendeid kaitsmaks väärarusaamu, siis piisab sellest, kui toota segadust, külvata kahtlust, n-ö ajada vett sogaseks ehk teisisõnu intellektuaalselt saastada avaliku arutelu.

Muutub aina keerulisemaks kliimahüsteeria üleskütmine, sest teaduslikke fakte kliimamuutuse inimtekkelisusest pole ja pole iial olnudki. Kõik need "hokikepid" ja muud teooriad on tänaseks tõestatud kui võltsingud ja algandmete valikulise kasutamise teel saadud vastupidised tulemused.
Teadusevastaste seisukohtade esindajad justkui kordavad ajalugu ja oma demagoogia ning massilise propaganda abil hullutavad noori, kes on kergelt manipuleeritavad ja kelle tegutsemist ei piira täiskavanulikud moraali ja eetikanormid. Tuletame vaid meelde ajaloost Sanonarolat, kelle lastejõugud terroriseerisid keskaegset Firenzet aastaid. Tuletame meelde Trotski artiklit pärast revolutsiooni, vist 23 aastal, kus ta tahtis vanade revolutsionääride "mädapaise" avada ja asemele tuua tänavaile laste ja noortejõugud (tegelik eesmärk oli säilitada enda võimu). Tuletame meelde Hiina teismelisi hungveipinge ja nende sooritatud õudusi. Kambodžas peksid just enamikus varateismelised kõblastega sisse miljoneid kolpasid. Kui valeteooriat, mis lüpsab kuldmune (triljon raha!!!), pole võimalik enam libateadlaste libateooriatega mõtlevale rahvale usutavaks teha, ajame lapsed tänavatele ja võidame ikkagi. Hallelujah!

Vasta
Jeerum. Kas ikka veel ei jõua kohale kõikide ,,vandenõude,, koondeesmärk oli igasuguse loodus-planeedi HOIU demoniseerimine? Ja see täitis oma eesmärgi. Kas on väga raske aru saada ,et päiksestki võimsamad mõjutajad kuumutavad maamuna aga inimene teeb sellele kaastööd? Ainuüksi metsalagastus võtab meilt loomuliku kaitse. Loodus ise suudaks puhvrina elurikkust säilitada kõigi jaoks. Inimene teeb asjad hullemaks kõigi jaoks. Ka enda jaoks. Ja ka tänu teile ekre hüsteerikud.......ei julge enam keegi ,,pead pakule panna,, ja iitsatada sõna -,,ROHELINE,,. Plikasid nuhtlev lämin mängibki Trumbid kätte kasumitöösturite ressursiahnusele. Kas krt Grte saatis meile palmidiisli? Et ta kutsub metsa istutama -te ei näe. Et teda ära kasutatakse KÕIKIDE ahnete jõudude poolt..........ja peksate TALLE näkku.........pidurdab kindlasti igavärvilist hullumeelsust jah? Kas rahatuusad käivad lugemas eesti keelset FBi? Ons teie kaasaröökimisest kasu ? Et see plikaviha on samuti teile ettesöödetud ,,vahend,,.....te ikka nagu näete või ei? Kas Sorosed magavad sitemini kui eestlased sotsmeedias lapsi materdavad? Või äkki õpiks aru saama vastutusest, jõukohasusest SIIN meil? Kui me usume ja arvame ,et meil ei OLE võimu ise oma looduse ja metsa üle, siis meil jahhhhh seda enam pole.

Igasugu CO2 karusell keerleks ka siis kui sellele poleks kleebitud Gretet. Või arvate ,et ilma temata see oleks ära jäänud? See ,et Grete suutis kümneid miljoneid inimesi oma tähelepanu suunama panna saastamisele, mürgitamisele ja üldse maamuna olukorrale -on ikka nii halb kui väidate? Mida on teil panusena ,mida võiks ulatuselt võrrelda Trumpi autoriteediga .......ette näidata? Pts. Kõige andekamad spetsialistid on ikka läbi ajaloo olnud kriitikud, arvamusliidrid jne. eks? MIKS te näete tema sadadest mõtetest ainult seda osa ,mida mingi ,,nähtamatu,, jõud näidata üritab? No päriselt ka panete talle süüks ülikeerulisi manipulatsioone majanduse tagatubades?

Täpselt sama edukalt oleks võinud suurorganisatsioonid võtta endale reklaamnäoks viimase väljasureva ninasarviku. Kas siis oleks pidanud välja kuulutama kah ninasarviku tapu ja vihkamise kampaania? Ülisuur osa ,,intelligentsest kõrgahritud,, koorekihist tõestab juba üle aasta , vähemalt kod nädalas KUI mittesittagi väärt tähtsusetu loll plika ikka neile tähendab või ei tähenda. Kui kokku lükkida kõik välja öeldud ja kirja pandud sõnad ÜHE autistist plika suunas............. saaks neid marsini laduda silla. On jõud ,kes on ikka kuradima sigahuvitatud ,et see mõõk kuum püsiks. Meil vähemasti nii kaua kuni ,,rohelistel,, kannatab suukorvi RB valmimiseni paigal hoida. Ei meenu ,et Grete oleks käinud idavirus põlevikivil trampimas. Ja kui arvate ,et see pisike plika määrab eesti EL-i hinna, siis ............olete jah ikka palju paremad, targemad, intelligentsemad, haritumad, väärilisemad...............Mitte paha illuminaat ei hoia plikat masside nina ees. Te ise ju olete teinud temast paavsti väärilise ,,saadana,, kes on TEIE poolt puhutud surematuks suuruseks. Teile jah muidugi deemonina, mitte planeedist hoolijana. Kas enne valimisi tuleb siuke loosung ka-,, Vali EKRE , me hoolime paremini ja õigemini kõigest ja kõigist,,??????? Ja kõik pasundavad rõõmsalt kaasa-,, kuna hiinlased on kõiges süüdi ,siis pole oma metsa kah mõtet hoida,,.

Grete tegi kõik sitasti ja ta on hoopis vaenlane? Mida teed sina õigesti?
Te püüate rahapaunadele ,,kätte maksta,, läbi kõige süütuma ja pisema, keda need SUUTSID Gretet oma enda kasuks väänata-NÄIDATA. See et ta üldse tänavale astus, oli põhjustatud just NEIST ,keda te püüate LÄBI TEMA peksta. Tema oli see ,kes vana maailma paksudele onudele vastu astus. Julgemalt kui kümned miljonid kokku. Ja te arvate ,et tema peaks olema läbinägelikum kui mitu miljonit kasutöösturit? Olema veelgi osavam ja kavalam kui see suur rahamaailm? Te süüdistate teda tema tegudes ja ,,tõestate,, kui mitte kirbusittagi ta väärt on aga sellise kisaga nagu eeldaksite , et ta oleks pidanud olema ülivõimetega ,,tark,, , kes teeb kõike seda mida te omast arust peate õigemaks aga isegi oma kodus pole suutnud teoks teha?????? Mõelge siis välja, kas ta on tühine täpike või on ta suurus, mis suudab mõjutada? Kui te arvate ,et ta on nukuke ,kes on suu kõrvuni rahameestega ühel nõul tegelikult ( väljaspool meediat) kuna taskud rahast punnis ja kogu see emotsionaalsus oli võlts............... see hoolimine vaid näitemäng ning tegelikult ta isegi ei saa aru ,mida taotleb ( teie arust on ju hälvikule sõnad suhu pistetud koos pisaratega) ......... siis olete kindlasti väga väga palju ,,õigemad,,. See ,et ta oma vanemad teda ära kasutavad on ju ka TEMA süü? See ,et KÕIK püüavad teda kleepida kuhu vaja ja püüavad max kasumit välja pigistada-on tema süü? See et teie ja EKRE oma partei eesmärkideks kasutate -on kaaaaa tema süü? Kõik püüavad tema najal midagi saavutada. Kirikurahvuslust, Trumpi rahvuslust.......valgete onude ülemvõimu.........kasvõi majandusmaailmas.......aasia ja aafrika kaevandustes, eurooplase mõjukust hiinaga kaubanduskokkuleppeid sõlmides jne. Te kõik püüate tema najalt õigustada seda ÜK lõputult loodust neelavast osa ,mida igaüks peab endale omaks ja õigeks. Isegi eramtesades toimuvat ahnust te õigustate kuna ,,omi,, peab kaitsma eelkõige. Sitta see linnurahu või elurikkus. See et mets seob co2, saasta, reostuse ja pidurdab kliimahullust.............. ahhh ma ei ootagi enam.
Kui keegi suudab siia pista kasvõi ÜHE süüdistuse ( sõnastus k.a. ) mis on pärit just meie eesti keelsest ruumist, siis ootan huviga viidet. Niipalju kui ma olen Greteismi näinud- kõik on pärit sealt..........ühisest katlast. Mujalt.
Vasta
(21-01-2020, 07:15 )Lokster Kirjutas: See et teie ja EKRE oma partei eesmärkideks kasutate -on kaaaaa tema süü? Kõik püüavad tema najal midagi saavutada. Kirikurahvuslust, Trumpi rahvuslust.......valgete onude ülemvõimu.........kasvõi majandusmaailmas.......aasia ja aafrika kaevandustes, eurooplase mõjukust hiinaga kaubanduskokkuleppeid sõlmides jne. Te kõik püüate tema najalt õigustada seda ÜK lõputult loodust neelavast osa ,mida igaüks peab endale omaks ja õigeks. Isegi eramtesades toimuvat ahnust te õigustate kuna ,,omi,, peab kaitsma eelkõige. Sitta see linnurahu või elurikkus. See et mets seob co2, saasta, reostuse ja pidurdab kliimahullust.............. ahhh ma ei ootagi enam.
Kui keegi suudab siia pista kasvõi ÜHE süüdistuse ( sõnastus k.a. ) mis on pärit just meie eesti keelsest ruumist, siis ootan huviga viidet. Niipalju kui ma olen Greteismi näinud- kõik on pärit sealt..........ühisest katlast. Mujalt.

Kule või meie ja meie Ekre, aga sinu Ref, Kesk ja härrassotsid alustasid Eestis lageraiet, lammas krt oma Gretakesega siin. Ma ei taha enam midagi sellest Gretekesest siin foorumis kuulda, sest ta ei tegele looduskaitsega vaid poliitigaga.

Gretekese kummardajad tegelge, alustage esmalt tõelise loodus ja keskkonna kaitsega koos viimase tõsise organiseerimisega, alustuseks oleks seegi, kui pakendikasutamise piirangud peale panna, no ei ole vaja kolme karpi näiteks küpsistele.
Tegelikkuses kaasneb kliimakaitse eneses tervet paketti tegevusi, kuni selleni välja, et toota tohib ainult kõrgkvaliteetseid esemeid, mis kestavad aastakümneid ja ka prügisse ei lähe enam midagi vaid kõik toodetakse ümber....pluss iga tont elab oma olemisareaalis ja ei reosta, ei pa*ska oma rändega puhast keskkonda...Ape õpib elama ilma vihmametsi raiumata ja Gretekesed lähevad neile seda õpetama.
Ahaha...ja lõpetage lollustega tegelemine ehk CO2 kaubandus, nu googledage ehk saad teada, kes sai sellest rikkaks ja kes edasi rikastub...ja kliimakaitse oleks kindlasti enam see kus CO2 saadud rahad suunduks vihmametsade taastamiseks igas regioonis üle maailma ?!
Loe lähemalt:
CO2 kaubandus võib valla päästa uue finantskiisi


Tsitaat:Keegi kirjutab
Millegi pärast meenub mulle hoobilt Kuveidi tüdruku nimega Nayirah, esinemine USA kongressi ees... ta olevat oma silmadega näinud kuidas Iraagi sõdurid inkubaatoritest vastsündinuid välja kakkusid ja põrandale surema jätsid...piinasid/tapsid inimesi ja maju maha põletasid jpm. Pärast selgus, et tegu oli Hill&Knowltoni poolt oskuslikult toodetud (tellija Citizens Of Free Kuwait jur. organisatsioon) võrratu emotsionaalse näitlejatööga mida terve maailm siis otse loomulikult shokis vaatas ja mis oli üheks invasiooni ettekändeks. Teine, massihävitustervad, on samuti 100% valeks osutunud. KAS KEDAGI VALEDE EEST KA KARISTATUD ON? Bushile avati temanimeline raamatukogu kuski... kas pole groteskne? 500 000 Iraagi last hukkus invasiooni käigus, riigisekretär M. Albright arvas väljuhäälselt meedias, et see oli vajalik ohver... vana zombistunud krõ**va! Ja jälle serveeritakse ignorantsetele massidele punnis silmadega plikatirtsu, kes teab täpselt süüdlasi ja mida teha. Ülepunnitatud lavastatud farss. Ei midagi muud. Võrrelge kahte esinemist omavahel. Ehk leiate sarnasusi.

https://www.youtube.com/watch?v=LmfVs3WaE9Y


Esimene asi millest aru saada on vaja, ongi fakt, et tegemist ei ole keskkonnakaitsega, vaid nagu väga selgelt ütles IPCC WG3 aseesimees Ottmar Endenhofer ei ole kliimapoliitika enam pea üldse seotud keskkonnakaitsega vaid jõukuse ümberjagamisega...

Tegelikult on kliimapoliitika saanud tänaseks suurima keskkonnakahju allikaks, näiteks põlevad metsad on sageli süüdatud kliimaeesmärkide tagamiseks sobivate maade vabastamiseks, et siis seal toota biolisandeid kütustele...

https://www.youtube.com/watch?v=8455KEDitpU


Gretekese silmakirjalikkus:

Greta kriiskas ÜRO-s ja mujal, et temalt olevat lapsepõlv (Rootsi heaoluühiskonnas) ära röövitud, siis kuidas peaksid seda nägema need Kongo lapsed kes peavad tema pere (harva kasutatava) elektriauto akude jaoks päevast päeva metalle kaevandama ja sageli hukkuma selle käigus -

https://www.youtube.com/watch?v=RBf58FjxJmk

Kas silmakirjalikkus ja häbitus saab veel võikamaks minna?

Keeg kirjutab:
Eesmärgiks on suruda rahvastel vägisi kõrist alla ebaadekvaatseid ja keskkonnavaenulikke tehnoloogiaid, milliste õige koht oleks ajaloo prügikastis - sinna kuuluvad nii tuulikud kui ka biokütused, mis tekitavad kahju kaugelt rohkem kui aitavad vähendada fossiilkütuste kulu... kui üldse, sest ilma erakordselt hinnaliste ja lühikese elueaga keskkonnavaenulike akupatareideta suureneb paljudel juhtudel ka kütusekulu (näiteks meil eestis on tuulikute lisandumisega sünkroonselt kasvanud põlevkivi erikulu 1.1kg/kWh kohta kuni 1.4kg/kWh-ni). Lisaks hävitavad tuulikud tuhandete tonnide kaupa putukaid ja selle läbi ka linde ja nahkhiiri, ükski keskkonnateadalik inimene ei tohiks neid monstrumeid toetada, sest mitte midagi peale kahju need ei tekita.
Laste kuritarvitamine jälestusväärse äri huvides on igas mõttes tülgastav, sõltumata asjaolust, et tegelikult ei ole ju ühtki vettpidavat tõendit süsihappegaasi lisandumise ja kliima soojenemise seoste kohta, mudelid, mis pidid selle asja asja selgeks tegema, on 100% äpardunud ja kirjeldavad miskit muud maailma, kus põhjus saabub kuni 800 aastat peale tagajärge... Aga lollide hirmutamiseks käib küll, nagu näha.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • 18
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat