Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
Autor Sõnum
hiidlane
vol.4

19-03-2004 17:22
Postitus: #26

Tsitaat:Esialgne postitaja nefertiti
Aga ei või kunagi teada, kas see vaim on hea või halb. Pärast tuleb ja jälitab sind kogu aeg, sest sa kutsusid ja lubasid talle midagi.

jah see nüüd oleneb täielikult vaimust.....kui sa tõesti näiteks üritad kutsuda välja oma vanavanaema või kedagi sellist, siis vaevalt, et see vaim sinu peale kuri on....aga mine tea äkki tõepoolest....et esimesena tulekski endale sisestada või endas otsusele jõuda keda sa soovid välja just kutsuda....kuigi need, kes ei usu seda mitte üldse, siis jah tavaliselt nemad kohe võtaksid mõne nö. vikati mehe suguse vaimu või kellegi, kuna nad ei usu, et sellise asja suudavad välja kutsuda, aga kui tõepoolest suudavad, siis jah......see on ka 1 võimalus, võttes siit nefreteti postitust ja ka eespool olevaid postitusi, et sa võid mängida oma eluga, kuigi tavaliselt on kogu paranormaalsete asjade uurimine ja kõik see seondunud sellega, et sa riskid oma eluga..... --- muide henzukaz oli kah juba seda eespool maininud

[Teadet on muutnud 19-3-2004 postitaja hiidlane]

uus algus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Coolfh
Uustulnukas

28-03-2004 18:39
Postitus: #27

Vaimude väljakutsumisega ple mõtet tegelda kui oled amatöör muidu võib sl see õnnestuda aga tagasi viimisega hakkab jama.Ma olen kuulnud päris palju juhtumeid kus on vaim välja kutsutud ja ei osata enam tagasi saata.Ja vaim jääb kutsujat segama.Mina küll endale sellist jama ei tahax :ink:
Wolfgirl
Metsaelanik

09-04-2004 21:25
Postitus: #28

Nujah, mina ka rääkima ei hakka kuda see käib.
Meil oli koolis laululaager. Ma seal ei olnud, sest mina ei käi laulukooris ( ma ei oska eriti hästi laulda). Need seal kutsusid ka vaimu. Nimi oli tal vist Dave. Aga nad ei teadnud, et vaim tuleb ära ka saata. Ei tea kellel nüüd järgi tolgendab. Kindlasti läksid kõik koju ja proovisid järgi. Üksi ikka huvitavam ja nüüd on kõikidel oma vaim...
Ma tahtsin kaa ükskord proovida (kui väikem olin) aga ema ei lubanud. Ütles, et tee seda ükskõik kus aga mitte kodus
monsa34
Uustulnukas

09-05-2004 00:57
Postitus: #29

Ma ise pole küll kunagi vaime välja kutsunud, aga oma emaga sai aastaid tagasi nii muu seas räägitud, et mida ta teeb, kui siit ilmast lahkub:. Sai siis edasi elatud kuni ema haiguseni(halvaloomuline ajukasvaja).Juhtus siis nii, et ema läks manalasse.Ema ähvardas küll et tuleb mind kummitama aga tegelikult suhtlen temaga teleka kaudu edasi. Ah et kuidas? Noh vat teleka puldil on nupp``sleep`` ja kui mitte kellegi käsi ei puutu pulti ja järsku telekas ekraanil näitab sleep 100, või mõne muu numbriga siis ei saa muud olla kui ema seda tegi(ema vaim). Sedasi hakkas just peale matuseid juhtuma. Siis veidi hiljem-nii 3 kuud - oli vaja mul otsustada, mida ma teen ema tuhaga ja pöördusin küsimusega ema poole et mida ma teen ja jah vastuse puhul lülib teleka välja. Pidin umbes 2 minutit ootama ja ta vajutas telku välja. Ma tean et ta on kuskil seal vahepeal ootamas, ja vahest annab endast märku ka.Ja see et hing on ainult mingi 30-40 päeva nö. maapeal ja siis lahkuvad, on minu arust vale.
yodalr
Tavaliige

09-05-2004 02:37
Postitus: #30

Väga huvitav, kas olex võimalik, et me para-webiga teeksime seal mingit eksperimenti. Oleksime väga tänulikud.

maailm pole kunagi üxi olnud.
monsa34
Uustulnukas

09-05-2004 02:45
Postitus: #31

Ma ei usu et sellest midagi välja tulex.Ta annab märku ainult mulle ja kui mul väga masendus peale tuleb.
rha
Vana kala

09-05-2004 13:25
Postitus: #32

Tsitaat:Esialgne postitaja monsa34
Ma ise pole küll kunagi vaime välja kutsunud, aga oma emaga sai aastaid tagasi nii muu seas räägitud, et mida ta teeb, kui siit ilmast lahkub:. Sai siis edasi elatud kuni ema haiguseni(halvaloomuline ajukasvaja).Juhtus siis nii, et ema läks manalasse.Ema ähvardas küll et tuleb mind kummitama aga tegelikult suhtlen temaga teleka kaudu edasi. Ah et kuidas? Noh vat teleka puldil on nupp``sleep`` ja kui mitte kellegi käsi ei puutu pulti ja järsku telekas ekraanil näitab sleep 100, või mõne muu numbriga siis ei saa muud olla kui ema seda tegi(ema vaim). Sedasi hakkas just peale matuseid juhtuma. Siis veidi hiljem-nii 3 kuud - oli vaja mul otsustada, mida ma teen ema tuhaga ja pöördusin küsimusega ema poole et mida ma teen ja jah vastuse puhul lülib teleka välja. Pidin umbes 2 minutit ootama ja ta vajutas telku välja. Ma tean et ta on kuskil seal vahepeal ootamas, ja vahest annab endast märku ka.Ja see et hing on ainult mingi 30-40 päeva nö. maapeal ja siis lahkuvad, on minu arust vale.
ehk on sellel telekal lihtsalt sleep funktsioon "lühises" või on seda juhtunud sul rohkem kui ühe televiisoriga?
Tutanhamon
Veteran

09-05-2004 18:01
Postitus: #33

Tsitaat:Esialgne postitaja monsa34
Ma ei usu et sellest midagi välja tulex.Ta annab märku ainult mulle ja kui mul väga masendus peale tuleb.
On sul see võimalik näiteks lindi peale salvestada kuidagimoodi..? Paneksid paljud uskuma seda, mida kaine mõistus ei taha vastu võtta..

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
monsa34
Uustulnukas

10-05-2004 00:50
Postitus: #34

See telekas oli ema oma- selle nuppe ta tundis. Ma ei ole kindel, et tegu on lühisega. Enne matuseid sellist asja polnud, peale matuseid hakkas juhtuma. ntx-täpselt 7.30 näitas neoon kirja 2 korda ja siis 5 minti jiljem lülis telku välja- lapsed pidid kodust välja minema, kes lasteaeda kes kooli. Samal hommikul teist korda 9.30 täpselt sama- ma ei võinud ntx hommikust seebikat vaadata, et tee ka kodus midagi ära( korista jne.) Ja nii esimesed nädalad. Lõpuks hakkas vaikselt segama, oli küll jõuetuse päevi kus ei tahtnud midagi teha aga lapsed ju tahavad süüa ja kasimist. Ma siis ühel hommiku poolikul panin küünla põlema ja rääkisin nagu elusale emale, et ole nii hea ja püüa lahkuda jne, siis nägin ema korra unes elusana ja kurvana ja peale seda teleka variant on tunduvalt vähemaks jäänud . nüüd veel väga harva see SLEEP ilmub ekraanile. Mõni nädal tagasi nägin unes: olin valges pikas öösärgis pimedas maamajas koos mõne tüdrukuga ja mu jalad külmetasid , ema hõljus kohale ja ütlesin et jalad külmetavad. ema andis omad sokid, hakkas kohe soojem ja siis kallistasime. Selline tunne et sain andex antud ja nüüd ta läheb. Päris kindel veel ei ole.
Inku
Uustulnukas

30-06-2004 12:26
Postitus: #35

Ise pole eriti tegusalt vaimude välja kutsumisega tegelenud, sest sõbrad hirmutavad oma kogemustega... (Üks sõber pühendas ühe lehe oma kodukal vaimudele ja nende väljakutsumisele, aga millegi pärast kustus see leht ära...)
Üks huvitavam asi on see, et olid siis paar mu sõpra ühe klassiõe sünnipäeval (mina seal kahjuks ei viibinud). Päris õhtu poole hakkas siis sünnpäeva laps niisama naljaviluks kutsuma Bloody Mary't. Ütles seda nime viis korda... (samal ajal ütlesid küll teised talle, et ärgu ta kutsugu... värisesid seal....). Peale kutsumise lõpetamist ei juhtunud siis midagi erilist. Mõne aja pärast läheb aga üks teine plika ahju puid juurde panema (nad olid pooleli olevas maja keldris...) ja saab kreepsu - ühele halule on söega ja ilusas käekirjas "Mary" kirjutatud! Küll nad siis värisesid ja lugesid kiiresti tagasi ("Bloody Mary 5, Bloody Mary 4, Bloody Mary 3..." jne) ning ruttu Issanda palve ka veel otsa. Hiljem olid kõik täielikus hüsteerias ja ei ole vist siia maani enam eriti vaimudega mässanud.

I'm up no good...
pixekiir
Uustulnukas

13-09-2004 22:10
Postitus: #36

Ise pole kunagi vaime välja kutsunud, olen nii palju igasugust ohtlikku wärki sellest kuulnud ning p6nnama löönudLaugh Aga see võib täica fun olla.

Kle Inku, äkki keegi nendest synnipäevalistest kirjutas selle Mary sinna?

Pole probleemi, k6ik okSmile
truude
Uustulnukas

22-09-2004 19:15
Postitus: #37

Vaimude maailma on materiaalsusele lähim tasand.See on tõsi ,et nende energiatega mängimine on ohtlik. {stu <<ära roni , tapab ! Nagu kõrgepingeliinide all hoiatuseks .:-)
truude
Uustulnukas

23-09-2004 22:15
Postitus: #38

Ka pendli kasutajad suhtlevad pendli kaudu vaimuga .
Samuti taldrikukeerajad ja kuulivahtijad.....
Mina arvan et eks igaüks leiab sobivad kargud sel teel kalpsamiseks .

Helgust!
kitu
Uustulnukas

17-10-2004 16:25
Postitus: #39

Tsitaat:Kuid muidu see värk 'must maagia' ja teostatav.

Vaimude väljakutsumine ei ole must maagia. Must maagia on see, kui tehakse teistele inimestele kurja või ollakse omakasupüüdlik.
Ei soovita vaime välja kutsuda, sest vaim ei pruugi enam tagasi minna, võite sattuda mõne kurja vaimu otsa.
Kui siiski otsustad vaimu välja kutsuda, siis esiteks pead olema viisakas. Kui vaim on andnud märku, et ta seal viibib, küsi tema käest, kas ta on nõus küsimustele(või mis eesmärgil ta välja kutsusid) vastama, kui ta ei ole nõus, siis tuleb asi pooleli jätta ja vaim minema saata (viisakalt: näit. palun lahku siit majasr vms.). Kui ta on nõus siis küsi oma küsimused. Mäletan, et ei tohtinud küsida mingeid konkreetseid küsimusi, aga praegu ei tule meelde. Võib-olla see, et ei tohi küsida sellised küsimusi, nagu näiteks millal ma suren jne. Kui oled lõpetanud, täna vaimu ja palu tal lahkuda.

Järgmise loo rääkis mulle sõbranna ema ja ma tean, et ta ei mõelnud seda lugu välja!
Sõbranna ema koos tuttavatega otsustasid vaime välja kutsuda. Kasutasid paberivarianti. Järsku kuulsid nad teises toas jooksusamme. Mitte põrandal, vaid seinal ja laes. Kõik läksid paanikasse. Asi lõppes nii, et sõbranna ema viskas selle paberilehe ahju (tavaline gaasipliit, mis oli muidugi enne taha pandud) ja ahjust oli kuulda kriiskeid, nagu keegi põleks seal sees. Siis võttis ta lehe ahjust välja ja pani kraani alla.
Nii said nad vaimust lahti.

Muudetud: 8-9-06 kell 17:02:48 Tutanhamon
DaamValges
Pure White

17-10-2004 16:51
Postitus: #40

Hing on siin ilmas veel 40, mitte 30 päeva.
Imotep
Vana kala

17-10-2004 19:41
Postitus: #41

Tsitaat:Esialgne postitaja FLT
mul on sugulane, kes peale vanaema surma hakkas unes rääkima. ta ema ärakas öösel üles selle peale ja hommikul küsis, et mida sa öösel rääkisid. ta vastas et ei midagi. järgmine öö kordus sama asi. ta olla õelnud siis et jah tervitan teisi ka jne. ta emal hakkas hirm, sest seal olevat olnud tunne et vanaema on samas ruumis ja räägib sugulasega...
see oli mingi 3-4 päeva peale vanaema surma... mu ema rääkis et vanaema olevat teda nagu läbi une külastanud vms. seal kus vanaema elas on öösiti ikka päris kõhe olla...

ma igatahes usun et vaime on võimalik välja kutsuda...

Minu emaga oli sama asi kui mu vanaema ära suri. Olin siis mingi 6 aastane, mind väga kaua vanaema ei külastanud unenägised, aga emal oli see asi öudne. Ema käis siis paljude tarkade juures aga abi ei olnud, siis sai räägitud niisama ühe venelasest naabri naisega, kes soovitas soola leiba süüa ja pits viina peale. Ja see asi aitas. Läks mingi aasta mööda kui tuli vanaema uuesti ema unenägudesse, aga nüüd tahtis ta minu vanaisa kaasa kutsuda, et koguaeg oli ema unenägudes sedasi et vanaema kutsus vanaisa endaga kaasa, aga õnneks läks alati mu ema seal vahele ja mingi aja tagant lõppes ära see.
marduuhin
Uustulnukas

22-10-2004 11:22
Postitus: #42

Wot see on huvitav asi küll.. Vahepeal see ei tule välja aga vahepeal õnnestub vägagi korralikult...

Ükskord jommis peaga oli 7 inimest minu juures ja kutsusime vaime... Tuled lasime ära ja ma läksin laua juurde omaa õlleklaasi otsima... Ja siis pandi tuli põlema ja kõik oli klaasist väljas, aga klaas oli püsti.....
Metafor
Veteran

15-12-2004 17:46
Postitus: #43

Tsitaat:Esialgne postitaja marduuhin
Wot see on huvitav asi küll.. Vahepeal see ei tule välja aga vahepeal õnnestub vägagi korralikult...

Ükskord jommis peaga oli 7 inimest minu juures ja kutsusime vaime... Tuled lasime ära ja ma läksin laua juurde omaa õlleklaasi otsima... Ja siis pandi tuli põlema ja kõik oli klaasist väljas, aga klaas oli püsti.....

Tänapäeva noorus.
12 aastased räägivad, kuidas nad ykskord jommis peaga olevat vaime välja kutsunudSad
igatahes oli see õnnelik tyyp, kes nii kiiresti õlle ära jõi, kui ma nyyd su jutust aru sain
DeadLyShadow
Uustulnukas

15-12-2004 23:25
Postitus: #44

kui seda vaimude välja kutsumist ise ei oska siis ei ole soovitav seda ka ise teha...parem asjatundjatel kes tegelevad selliste asjadega.........sest kui sa nt hakkad kodus vaimu välja kutsuma võib midagi väga valesti minna.....ja vaim võib ka mitte minema minna pärast välja kutsumist......ja praegu sa vb tõesti mõtled et oh adrenaliin ja oi kui vaffa oleks vaimu välja kutsuda jne jne........olen kuulnud et on inimesi kes on ka vaime välja kutsunud ja pärast seda lolliks läinud...ühesõnaga vaimu näinud ja lolliks läinud...........nii et ei tasu jamada sellega millega pole vaja........:o

The world is a game to be played

http://WWW.NIGHTLIFE.PRI.EE
m3angel
Uustulnukas

04-01-2005 21:31
Postitus: #45

vaime võib välja kutsuda , nendega võib suhelda aga omad ohud eksisteerivad . otsiga ka kaitset ja puhastamise meetodeid pärast vaimudega suhtlemist ..... viiruki suits , kirikus palvetamine , enda kontrollimine . Samuti ei maksa halbade ja kurjade vaimudega tegemist teha sest see on eriti riskantne .
glukoza
Uustulnukas

07-01-2005 15:48
Postitus: #46

Kunagi oli mingi päkapiku maania("päkapikk,päkapikk ilmu"jne),sellekäigus hammustasid ja küünistasid meie klassi( 4.kl olin siis) lapsed ennast ja pärast väitsid et need kurjad päkapikud olid teinud jne :S
kord läksime kellegi keldrisse neid välja kutsuma ja hirm oli nönda suur et sa hakkasidki ette kujutama et keegi näpistab sind jne.. Köik kiljusid minu ümber ja aiatasid aka "aia-aia,hammustas". Mina ei saand aru mis värk on, et kas ma olen eriline,kuna mulle nad liiga ei teinud,ma mötlesin siis et ma olen kurjast Laugh
kellelegi ma ei ole siiani öelnud et ma seal midagi ei tundnud (A)
aga keegi siin rääkis mingist magnetväljast vms.. see seletab ka selle ära, et meil öhuvärskendaja teleka pealt koguaeg maha hüppas, aga me olime kavalad vötsime ära selle sealt Laugh
tglt on nii et kui ma olin 8 siis mu isa uppus( Valgerannas) ja nüüd on mul tunne et ta üritab need 7 aastat minuga koguaeg kontakti saavutada :S
deeem..
see ajab hirmu peale :S
kuskilt kuulsin et kui tahad inimese hinge vabaks lahti pane tema pilt kuhugi ära (sahtlisse nt.) vöibolla selles ongi asi: ema lasi nädal pärast isa surma isast suure portree pildi teha ja raamis selle ära ... ta ei lase lihtsalt isa hinge minema :S
aaam..
et kuidas siis ta kontakti üritab vötta?
unes näen koguaeg kuidas ähmane minu isa moodi kuju sirutab kätt minu poole, täpselt nii nagu ta vajaks minu abi :S
tema pilt jälgib mind.. vahest naeratab(isa oli tösine mees), vahest kurjustab..
mul on koguaeg olnud mingit moodi eriline vöime oma möttejöuaga asi paremaks/halvemaks teha.. nüüd teen wodun nukku et isa aidata, hing vabaks lasta (A)
Metafor
Veteran

08-01-2005 12:29
Postitus: #47

need ei olnudpäkapikud >:(
päkapikud ei küünista ega hammusta, kuna tavaliselt on neil mõnusad kirved, millega sulle virutada....>:(

[Muudetud: 8-1-2005 metavo]
glukoza
Uustulnukas

08-01-2005 18:37
Postitus: #48

ei..mina ei tea mis need olid :S
aga välja kutsuti küll :"päkapikk,päkapikk ilmu"!
sca
Uustulnukas

10-01-2005 23:53
Postitus: #49

ega keegi ei tea mõnda raamatut kust saaks lugeda vaimude välja kutsumise kohta ja sellega kaasnevaid ohte jne??. . . . siit oli huvitav lugeda kyl aga rohkem tahaks teada .. Smile
robero666
Uustulnukas

19-01-2005 21:45
Postitus: #50

Tsitaat:Algselt postitas: ralkoth
Oli üks saade "Kahvel." Seal kutsuti ükskord vaime välja. Oli taldrik, siis kõik istusid ringis ümber taldriku ja siis pandi sõrmed peaaegu vastu taldrikut. Sõrmed taldrikut ei puutunud, siis see kutsuja kutsus ja siis see taldrik liikus seal mööda lauda edasi-tagasi nii, et kõigi asjaosaliste sõrmed olid ümber taldriku, aga ei puutunud taldrikut. Äkki oli see feik, aga äkki ka mitte.
Kas keegi nägi seda osa?(vist oli "kahvel")

[Teadet on muutnud 23-12-2003 postitaja ralkoth]

Me käisime saksamaal ja seal kutsusime vaime välja nii mittu korda , kolmas kord vist kutsusime samamoodi nagu siin ja juhtus 2 asja. Esiteks küsisime kuna me koju jõuame?Vaim vastas pühapäeva hommikul aga tee peal tekib probleeme küll te homme näete or something.Arvake ära järgmine päev läks buss katki mingi toru lõhkesLaugh ja kui me leedu-läti piirile jõudsime läks buss katki Laugh ennem seda oli üks tüdruk bussiaknast väljavaadates üht naist öökleidis näinud. Teine asi oli aga see et peale seda hakkas taldrik liikuma ainult s-u-r-m , s-u-r-m jne. kõik olid paanikas osad tüdrukud nuttsid ja läksid endast välja. küsisime kas sa tahad koju minna vaim vastas ei taha ja nii mitu korda järjest. Lõpuks küsisime mis värk selle surmaga siis on? Ta vastas et 2 teist saavad 2004 a jaanuaris surma poiss ja tüdruk uppuvad aga õnneks seda pole siiamaani juhtunud...
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu. kalldunn 41 2,979 07-04-2019 00:44
Viimane postitus: isemaag
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 22,040 01-11-2018 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 31,918 25-12-2016 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 11,439 16-04-2012 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 10,296 10-04-2011 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 8,813 31-05-2010 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 9,458 12-05-2008 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 7,973 07-07-2007 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 6,765 08-10-2006 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog