Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
Autor Sõnum
pipartyt
Tavaliige

05-02-2005 01:06
Postitus: #51

Oijah... See on jube kui midagi nihu läheb... Mu ema rääkis kuidas ta noorena sõbrannadega vaime välja kutsus ja üks tüdruk oli hakanud tõmblema... Nagu täiesti teadvuse kaotanud ja tõmbles... Ema kõrval tüdruk läks täiesti paanikassse - virutas mu emale vastu vahtimist ja lõi küünla pikali... Keegi oli veel mõistlikum ja tõi kiiresti kausitäie külma vett ja viskas sellele teadvuseta tüdrukule peale... Too ei mäletanud pärast midagi... Vähemalt nii mu ema mulle seda rääkis...

[Muudetud: 2-4-2005 pipartyt]

Olen harjunud kahtlema kõiges, kuid mitte seetõttu, nagu ei usuks ma millessegi, vaid kuna pean võimalikuks kõike.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Menelaguar
Uustulnukas

06-02-2005 18:22
Postitus: #52

Vaimude väljakutsumine on seotud suure riskiga. Teile võib ilmuda, kas mõni hea vaim - kes on teile mentori ja õpetaja eest või siis halvemal juhul - keegi teine. Üks mu sõbra sõber kutsus koos paari tüdrukuga ka kord vaime välja. Nad viisid läbi mingi rituaali mida olid kuskilt lugenud ja algul ei toimunud midagi kuid hiljem kui oli möödunud nats aega ja inimesed hakkasid naljatama, et midagi ei tulnud välja, hakkas see poiss, kes seda rituaali läbi viis imelikult käituma. Ta karjus ja põgenes justkui enda eest. Talle tulid sageli peale imelikud hood, kus ta rääkis väga imelikke asju ja käitus kummaliselt. Ta elu hakkas alla mäge minema, igapäevaga pööras ta üha rohkem ära. Ta ütles, et temas on justkui keegi teine, kes teeb tema elu põrguks ega lase tal elada. Varsti ei olnud võimalik temaga millestki rääkida - ta oli justkui omas maailmas ega saanud aru, mis ümberringi toimub. Ta vanemad käisid ravitsejate juures, kes ütlesid et ta keha on kurjavaimu küüsis ja nemad ei suuda teda välja ajada. Lõpuks leidsid poisi vanemad ühe vana memme, kes viis läbi mingi riituse, millega aeti vaim poisi kehast välja. Peale seda oli ta jälle endine - elurõõmus ja õnnelik. Poiss oli südamest tänulik sellele vana memmele, et too ta elu päästis.

Algul ma ei uskunud seda lugu - arvasin, et kutid on liiga palju filme vaadanud kuid hiljaaegu uurisin ma materjale kus kirikuraamatutes olid kirjas sarnased juhtumid - kudas kuri vaim inimese mõistuse enda kontrolli alla võttis. Kõik sellised lood on natuke väga kahtlased kuid kui neid uurida leiab tõsiseid fakte, mis panevad meie seisukohad kahtluse alla.

See on üks neti lehekülg, kus on toodud ära kaitseringid, mida kasutatakse kaitseks igasuguste jõudude eest. (NB! Minu arvates ei tasu uskuda midagi kinni silmi, meie alateadvusel on tohutu jõud ja sageli tunneb see intuitiivselt ära paha heast - kui süda ütleb teile, et ei tasu seda usaldada, siis kuulake oma südame häält - uskuge mind tal on õigus)
http://www.geocities.com/SoHo/Lofts/7946.../circprot/

[Muudetud: 2-6-2005 Menelaguar]

Once I belived in true love but now it`s just a hope. Hope for understanding.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

06-02-2005 19:19
Postitus: #53

Tsitaat:Algselt postitas: Menelaguar
Üks mu sõbra sõber kutsus koos paari tüdrukuga ka kord vaime välja.

mul oli kah üks SÕBRA SÕBER... keda ma ise ei tundnud aga TA ON KINDLALT OLEMAS... temaga juhtus see et ta muutus jäneseks. täitsa tõsijutt... ma ei valeta.
see pole ju linnalegend... mu SÕBRA SÕBRAGA juhtus nii...
Metafor
Veteran

06-02-2005 20:05
Postitus: #54

Sõbra-sõbrad on üldse ühed lahedad asjad

Esiteks: nad teavad kõike
Teiseks: nad on väga palju läbi kogenud
Kolmandaks: nad kipuvad väga tihti ära surema
Neljandaks: nad teevad väga palju imelikke asju
Viiendaks: sa ei kohtu nendega kunagi

Huvitav, kas pole

[Muudetud: 6-2-2005 metavo]
Menelaguar
Uustulnukas

06-02-2005 20:15
Postitus: #55

Ma väljendasin end nats ebatäpselt Laugh Tegelikult on see üks poiss, keda ma olen ise aint kaks korda näinud, nimelt näitas mu parim sõber mulle oma klassipilti ja rääkis siis sellest kutist. Tegelikult on see lugu tõsi ja mitmed inimesed võivad seda tõestada.

durian
Vana kala

06-02-2005 22:23
Postitus: #56

ma ei saa aru, milleks viriseda tühiste väljendite pärast... mis vahet on, kes midagi läbi elas... vb oli tegemist "sõbra sõbraga", keda ei eksisteeri, vb oli tegemist postituse autori endaga, kes üritas nii anonüümseks jääda... me ei tea seda kunagi ja sel pole ka vahet.. oluline on jutu point. Isiklikult leian, et 10 x asjalikum oli Menelaguari postitus, kui need kaks postitust, mis sellele järgnesid... ja viidatud hea vaimu (kes on mentori ja õpetaja eest ) väljakutsumise võimalusele, ütleks optimismi maha kiskimiseks, et tasuta lõunaid ei ole...
pipartyt
Tavaliige

09-02-2005 09:51
Postitus: #57

Tsitaat:Algselt postitas: Menelaguar
See on üks neti lehekülg, kus on toodud ära kaitseringid, mida kasutatakse kaitseks igasuguste jõudude eest. (NB! Minu arvates ei tasu uskuda midagi kinni silmi, meie alateadvusel on tohutu jõud ja sageli tunneb see intuitiivselt ära paha heast - kui süda ütleb teile, et ei tasu seda usaldada, siis kuulake oma südame häält - uskuge mind tal on õigus)
http://www.geocities.com/SoHo/Lofts/7946.../circprot/

Nagu ma sealt aru saan, siis on võimalik kaitset saada kõigi ja kõige käest? Aga kui näiteks kurjus ei ole nõus kaitset andma? Või ükskõik missugune sealt... Või on nad sunnitud selleks? Ei saa nagu sellest aru... Kui keegi juhtub teadma, siis võiksite ka selle teadmise siia foorumisse ülesse panna Laugh

Olen harjunud kahtlema kõiges, kuid mitte seetõttu, nagu ei usuks ma millessegi, vaid kuna pean võimalikuks kõike.
Menelaguar
Uustulnukas

19-02-2005 23:28
Postitus: #58

Nii palju kui mina arusaan on olemas nii nimetatud kahte liiki vaime: head ja kurjad. Head vaimud on valgustatud hinged, kellele on antud vaba voli teha mida nad tahavad, sammuti võivad nad liikuda ka mööda dimesioone kuigi teatud piirini. Näiteks paljud suured võitluskunstide meistrid, kes on saavutanud meditatsioonidega valgustatuse. Nad võivad ilmutada end õpilastele nende meditatsioonide või treeningute käigus ja õppetada, sammuti juhendada ja vaimselt kaitsta neid negatiivsete jõudude eest. Kurjad vaimud on justkui parasiidid, keda tõmbab ligi meie eluenergia ja emotsioonid. Need võivad olla olendid kõrgematest dimensioonidest ja paralleel maailmatest, olendid kes otsivad endale nii öelda vaimset toitu - toituvad meie emotsioonidest ja energiast. Sammuti on olemas ka jõud mis kontrollivad kõike seda, aga juhtub ka anomaaliaid. See on nagu iseseisev maailm. Olemas on ka veel vahepealne liik vaime, nimelt vabad vaimud, kes saavad liikuda ainult meie maailmas ja neid soevad selle maailmaga mingi sugused kohustused või võlad - tegemata jäänud asjad. Need vaimud käivad maa peal ringi rattast kuni ei täida oma kohustust, miskit mis neid siin hojab sammuti ei ole neil võimu inimese vaba voli ega keha üle nad on justkui õhk, mis on olemas kuid millest me saame läbi minna ilma et too meid mõjutaks. Tegelt on see teema suht keeruline ja raskesti mõistetav kuid ääretult huvitav ja igasugustelt vaimsetele võimetele pööratud kursustelt peaks nende asjade kohta teavet saama. Seal sain ka mina midagi teada millest ma varem midagi kuulnud ei ole. Näiteks on inimese hingel 3 taset jne jne.

Celtic

20-02-2005 00:42
Postitus: #59

Tsitaat:Algselt postitas: durian
. Isiklikult leian, et 10 x asjalikum oli Menelaguari postitus, kui need kaks postitust, mis sellele järgnesid... ja viidatud hea vaimu (kes on mentori ja õpetaja eest ) väljakutsumise võimalusele, ütleks optimismi maha kiskimiseks, et tasuta lõunaid ei ole...

vaata... kui inimese kehasse asub väidetavalt elama kuri vaim siis miks peaks ta oma energia allika ruineerima?
ei oska mina seda öelda... ehk oskab keegi teine

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
payn2
Uustulnukas

12-03-2005 21:05
Postitus: #60

kuskil oli mingi juhus olnd et poiss oli tüdrukuga kohtama läinud ja kohtingul oli tüdrukul valge kleit ja ta ajas sinna punast veini peale ja hiljema nad poisiga leppisid kokku et nädala pärast kohtuvad uuesti ja nii siis läkski poiss tüdruku vanemate juurde lilled ja puha ja ütles et läheb nende tütrega kohtama aga tuli välja et tüdruk juba 2 aastat surnud ja siis kaevati tüdruk välja ja ta oli väga hästi säilinud ja tal oli valge kleit veiniplekiga tüdruk aga maeti mustas kleidis. ma ise olen aga metsas jalutades näinud tumedat kogu mis mind nähes kohe ära jooksis ainult et 5 korda kiiremini kui loom või inimene
Mordor
Uustulnukas

16-03-2005 17:27
Postitus: #61

Isa on mitu korda mulle ja oma sõpradele rääkinud kuidas nad kutsusid nagu kellegi tuttava kellegagi, ja see tuttav ilmutas siis ennast suht suure skorpionina mingi seina peal, JAHH just skorpioni nägid asjaosalised. Rohkem mai mäleta rääkida....aga kui asja ei jaga ära näpi, Tagasisaatmisega võivad konksud sisse tulla....ja kui teed siis mitte KODUS!

Paranormaalsus on meile mõistmatu tõsiasi, millest väljapääs puudub vähestel.
Celtic

16-03-2005 18:50
Postitus: #62

Tsitaat:Algselt postitas: payn2
ma ise olen aga metsas jalutades näinud tumedat kogu mis mind nähes kohe ära jooksis ainult et 5 korda kiiremini kui loom või inimene

njah... oletades et inimene jookseb keskmiselt 25-30 kmh
siis 5X30=150 kmh

pidi see vast kiire tegelane olema.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
vaher
Uustulnukas

02-05-2005 21:13
Postitus: #63

Tsitaat:Algselt postitas: celtic
Tsitaat:Algselt postitas: payn2
ma ise olen aga metsas jalutades näinud tumedat kogu mis mind nähes kohe ära jooksis ainult et 5 korda kiiremini kui loom või inimene

njah... oletades et inimene jookseb keskmiselt 25-30 kmh
siis 5X30=150 kmh

pidi see vast kiire tegelane olema.
1)ta kõndis
2)kõnnib ikka aeglaslt
vaher
Uustulnukas

02-05-2005 21:16
Postitus: #64

Ma ei tea kas see jutt on tõsi aga naabri tüdruk rääkis , et tema vanem õde rääkis talle kuidas nad olnud ühikas koos teiste poiste ja tüdrukutega ja üks poiss kutsus välja . Siis paugupeal hakkas mingi jama . See kes kutsus küsis kes sa oled . to kohtmitses nagu mingi valjva häälega .Üks tüdruk sai aru et to oli tolle poisi vend kes kummtiusena ringi lasi. Siis mingi seletasid seal mine ära ja mine ära : Ei tea kas läks ära või ei läinud . Loodan saate jutust aru. Kui ei saa ärge jätke seda meelde Bleh
Driimu
Tavaliige

19-05-2005 18:29
Postitus: #65

Kunagi,kui ma kuskil 10 aastane olin,siis õe ja ühe sõbrannaga olime sõbranna pool.Kolmekesti,eks.Suht igav oli ja sõbranna tegi ettepaneku neid vaime välja kutsuda.Me ei osanud kedagi kindlat kutsuda,aga mäletan,et kutsusime vist Valget Daami (võin ka mööda panna). Toas oli jumala pime,ainult küünal põles.Uks oli kinni,istusime köögis,kardinad olid ees. Panime siis küünla keset valget lauda põlema ja mõlemale poole küünalt peeglid.Üks paberileht oli vist ka laua peal,kuhu kirjutasime peale kaks sõna ühele poole nagu "Jah" ja "Ei". Ja paberi peale panime valge taldriku ja tegime ühte äärde sõetükiga mingi kriipsu ja panime taldriku nii,et see sõetükikriips oli täpselt "Jah" ja "Ei" vahepeal.Algul kutsusime tükk aega "Valge daam,valge daam,tule näita end..." või misiganes.Kuidagi läks köögi uks iseenesest lahti ja küünlaleek hakkas samaaegselt võbelema.Vaatasime siis üksteisele tummalt otsa ja oletasime,et ta on kohal.Sõbranna pani köögi ukse uuesti kinni.Algul oli vist tere kaa,aga hakkasime teda küsimustega pommitama.Et kui "Jah" siis liiguta taldrikut "Jah" peale. Ja kui "Ei",siis "Ei" peale.Küsisime mingi kaks küsimust ja mingi küsimus oli,et kas me võime sinu kaudu midagi soovida ja guess what? Taldrik liikus "Jah" peale.Ma ei tee nalja,see oli nii. Õde oli mingi 8 siis ja soovis mingit nukku.Mina soovisin vist pleierit,sõbranna soovi ma ei mäleta. Igaljuhul soovidega see asi lõppes ja ütlesime nagu õhku,et sa võid nüüd lahkuda.Nüüd enam köögiuks lahti ei läinud,küünlaleek jäi paigale ja selle me kustutasime ära.Paberi põletasime ära.
Läks siis mööda umbes kolm kuud,tulid jõulud. Tore õhtu,kõik oli tore. Ja guess what? Mina sain pleieri ja õde oma nuku. Laugh Eks? Kõik tore.
Aint,et ma usun,et tookord tõesti keegi oli meiega,aga et see Valge Daam oli,seda eriti ei usu.
Hallucigenia
Veteran

19-05-2005 20:07
Postitus: #66

Tsitaat:Algselt postitas: Driimu
Läks siis mööda umbes kolm kuud,tulid jõulud. Tore õhtu,kõik oli tore. Ja guess what? Mina sain pleieri ja õde oma nuku. Laugh Eks? Kõik tore.
Aint,et ma usun,et tookord tõesti keegi oli meiega,aga et see Valge Daam oli,seda eriti ei usu.

Päkapikk ehk?
Driimu
Tavaliige

20-05-2005 13:19
Postitus: #67

Päkapikk? Para-päkapikk? Ise ka usud,mida räägid? Bleh
fragger
Tavaliige

20-05-2005 17:32
Postitus: #68

Sõbranna ema-isa kuulasid uksetaga mida te tegite ( huvitas neid või midagi) ja keegi vajutas õigel momendil kogemata ukselinki, uks läks lahti, nemad kiirelt uksetaha. Siis su sõbranna pani ukse kinni ning ta vanemad kuulasid edasi, kuulsid teie soovid ära ja helistasid su vanematele ning rääkisid asja ära.
-----
Või siis jõuluvana päkapikud on see aasta vägagi usinad ja kuulavad aknapilust salamisi teie soove. .... ma lihtsalt pidin selle siia lisama Bleh

Muudetud: 20-5-05 kell 18:33:30 fragger
Driimu
Tavaliige

20-05-2005 20:59
Postitus: #69

Sõbranna vanemad olid tööl.Kedagi polnud kodus peale meie kolme.Sõbrannal pole isegi kassi või vähemalt tollel ajal ei olnud veel.Mu ema ja isa ei teadnudki,mida ma jõuludeks tahan.Meil ei käi nii,et teed mingi soovide nimekirja ja ema ja isa lubavad,et edastavad selle jõuluvanale või mis iganes. Laugh

Päkapikud? Kuradi usinad siis. Bleh
trek
Tavaliige

29-05-2005 14:46
Postitus: #70

Mine pimedasse ruumi kus on peegel. Hakka ennast ringiratast keerutama (mitte kiiresti) ja ültlema: Bloody Mary. 13 korda ja üha valjenevalt. Alustada sosinal ja viimane peaaegu karjudes, siis peaks peeglisse ilmuma vaim, kes on üleni verine. Ja ettevaatust, kui vaim ilmub, tuleb kiirelt jalga lasta või tuli põlema panna, sest ta üritab sul nägu ära kratsida või sind lihtsalt tappa.
Driimu
Tavaliige

29-05-2005 14:56
Postitus: #71

Tsitaat:Algselt postitas: trek
Mine pimedasse ruumi kus on peegel. Hakka ennast ringiratast keerutama (mitte kiiresti) ja ültlema: Bloody Mary. 13 korda ja üha valjenevalt. Alustada sosinal ja viimane peaaegu karjudes, siis peaks peeglisse ilmuma vaim, kes on üleni verine. Ja ettevaatust, kui vaim ilmub, tuleb kiirelt jalga lasta või tuli põlema panna, sest ta üritab sul nägu ära kratsida või sind lihtsalt tappa.

Seda ma järgi ei proovi. Bleh
Driimu
Tavaliige

29-05-2005 14:57
Postitus: #72

Elu on kallis. Laugh
Andres
Tavaliige

29-05-2005 15:34
Postitus: #73

Ei toiminud.
Driimu
Tavaliige

29-05-2005 15:49
Postitus: #74

Tsitaat:Algselt postitas: Andres
Ei toiminud.

Tegid ikka kõik nii nagu oli?
Wolfgirl
Metsaelanik

29-05-2005 16:07
Postitus: #75

Mõnel on vist eluisu otsas...
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu. kalldunn 41 2,993 07-04-2019 00:44
Viimane postitus: isemaag
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 22,056 01-11-2018 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 31,921 25-12-2016 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 11,443 16-04-2012 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 10,299 10-04-2011 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 8,817 31-05-2010 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 9,463 12-05-2008 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 7,973 07-07-2007 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 6,765 08-10-2006 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog