•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
#76
No jah siis. Bleh
Ise pole järgi proovinud.Elu on kallis... veel. Smile
Vasta
#77
Ma mõtlen, et ei tasu kohe kõike järele proovima minna. Enamus selliseid toiminguid on keegi oma haige fantaasiaga välja mõelnud. Kirjutagu parem mõni raamat, palju kasulikum tegevus.
Vasta
#78
on juhtunud kyll et olen yritanud aga see oli nagu rohkem selline naljategemine ja asi ei andnud tulemust ja ex ta oli ka nii et ega keegi seda tõsiselt ei wõtnud tegelikult ise olen asjast wäga huvitatud aga tean et see ple naljaasi ja ei hakka sellist asja ennem tegema kui olen selle kohta piisavalt teavet saanud niiet ootan ka mingil määral wastuseid kysimusele et kust wõin selle asja kohta teavet saada :o
Vasta
#79
Tsitaat:Algselt postitas: Andres
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Mine pimedasse ruumi kus on peegel. Hakka ennast ringiratast keerutama (mitte kiiresti) ja ültlema: Bloody Mary. 13 korda ja üha valjenevalt. Alustada sosinal ja viimane peaaegu karjudes, siis peaks peeglisse ilmuma vaim, kes on üleni verine. Ja ettevaatust, kui vaim ilmub, tuleb kiirelt jalga lasta või tuli põlema panna, sest ta üritab sul nägu ära kratsida või sind lihtsalt tappa.
Ei toiminud.


Unustasin veel selle, et kõige paremini pidi välja tulema reede keskööl.
Vasta
#80
Ma kutsusin eelmine kord vaime välja mingi aasta tagasi. Siis oli meil kahjuks kaasas veel 2 tüdrukut. Hakkasime siis kutsuma (küünlaga stiilis) ja siis kui oodata tuleb, hakkasid tüdrukud just kartma ja panid tule põlema. ( seda ei tohi enne ära saatmist teha, muidu võib see vaim sinna jääda, kui keegi tuli üldse) Igatahes, siis saatsime kiirelt ära, kuid see sõber kellepool me seda tegime, ütles et oli endatoas see õhtu näinud mingeid silmi. Ei tea kas ta luiskas natuke, aga jah.
Vasta
#81
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Tsitaat:Algselt postitas: Andres
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Mine pimedasse ruumi kus on peegel. Hakka ennast ringiratast keerutama (mitte kiiresti) ja ültlema: Bloody Mary. 13 korda ja üha valjenevalt. Alustada sosinal ja viimane peaaegu karjudes, siis peaks peeglisse ilmuma vaim, kes on üleni verine. Ja ettevaatust, kui vaim ilmub, tuleb kiirelt jalga lasta või tuli põlema panna, sest ta üritab sul nägu ära kratsida või sind lihtsalt tappa.
Ei toiminud.


Unustasin veel selle, et kõige paremini pidi välja tulema reede keskööl.
Eks ma siis üritan reede uuesti.
Vasta
#82
mina ei kutsux neid vaime,pärast äkki leiad ennast ei tea kust pärapõrgust!!!Sadja mina jään erapooletux selles kas nad on olemas või mitte...:vaim:


mõelge oma elu peale,kas te siis ei taha enam elada??mõelge selle peale!Sad
Vasta
#83
Tsitaat:Algselt postitas: susservusser123
mina ei kutsux neid vaime,pärast äkki leiad ennast ei tea kust pärapõrgust!!!Sadja mina jään erapooletux selles kas nad on olemas või mitte...:vaim:


mõelge oma elu peale,kas te siis ei taha enam elada??mõelge selle peale!Sad
Tore siis, ära kutsu.
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas: susservusser123
mina ei kutsux neid vaime,pärast äkki leiad ennast ei tea kust pärapõrgust!!!Sadja mina jään erapooletux selles kas nad on olemas või mitte...:vaim:


mõelge oma elu peale,kas te siis ei taha enam elada??mõelge selle peale!Sad

Mida te teete siin lehel üldse,kui te midagi paranormaalset ei usu?

X lehelt lahkumiseks on üleval paremas nurgas.
Vasta
#85
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Tsitaat:Algselt postitas: Andres
Tsitaat:Algselt postitas: trek
Mine pimedasse ruumi kus on peegel. Hakka ennast ringiratast keerutama (mitte kiiresti) ja ültlema: Bloody Mary. 13 korda ja üha valjenevalt. Alustada sosinal ja viimane peaaegu karjudes, siis peaks peeglisse ilmuma vaim, kes on üleni verine. Ja ettevaatust, kui vaim ilmub, tuleb kiirelt jalga lasta või tuli põlema panna, sest ta üritab sul nägu ära kratsida või sind lihtsalt tappa.
Ei toiminud.


Unustasin veel selle, et kõige paremini pidi välja tulema reede keskööl.
Ei töödanud ikka.
Vasta
#86
See värk nüüd millest siin räägitud viimasena on, see bladi meeri, see on raudselt töödanud ainult ühel inimesel, ja siis on seda teistele õpetanud.. Kui loogiline see on et sa teed nii ja siis tuleb verine vaim kes tahub Su nägu kriipida.. Ja kui tõesti see kellelgi on töödanud siis ta lihtsalt väga uskus sellesse ja näkkas.. Asjadesse uskudes on üldse suurem šanss, et see juhtub.. positiivne mõtlemine ühesõnaga, aga antud olukorra positiivsuse kohta ma ei hakka kommenteerima. Või siis äkki see vend keda tõesti üritas keski verine vaim ära tappa oli lihtsalt natukene napakas(ma nüüd ei taha siin kedagi solavat) ..
Vasta
#87
Ma arvan ka, et see blaadi meeri värk on pigem väljamõeldis. Ega's sa ikka saa nüüd midagi peeglist endale ründavat vaimu välja mõelda.
Vasta
#88
Tsitaat:Algselt postitas: Driimu
Tsitaat:Algselt postitas: susservusser123
mina ei kutsux neid vaime,pärast äkki leiad ennast ei tea kust pärapõrgust!!!Sadja mina jään erapooletux selles kas nad on olemas või mitte...:vaim:


mõelge oma elu peale,kas te siis ei taha enam elada??mõelge selle peale!Sad

Mida te teete siin lehel üldse,kui te midagi paranormaalset ei usu?

X lehelt lahkumiseks on üleval paremas nurgas.

Südamlik vastuvõtt Laugh
____________________
Kõigepealt korjad kuskilt kaks punast kivi, suurus ei ole tähtis. Paned need kodus vaikses toas teineteise kõrvale põrandale maha. Kivid võiksid üksteisest vähemalt 40 cm kaugusel olla. Nende vahele asetad söögiga täidetud kausi. Ükskõik mis toit, vähemalt söödav peab olema. Sinna samasse kõrvale paned küünla. Süütad selle põlema. Ütled kolm korda: „Minu and sinule“. Varsti peaks ilmuma hall vanapapi. Temalt võid kõikvõimalikke küsimusi küsida. Kui vastust ei tea, siis ta lahkub.
Ma võin veel kirjutada, et kuidas Batmänni, Supermänni, Spidermänni, Ameerika presidenti ja politseinikku välja kutsuda.
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Tsitaat:Algselt postitas: Driimu
Tsitaat:Algselt postitas: susservusser123
mina ei kutsux neid vaime,pärast äkki leiad ennast ei tea kust pärapõrgust!!!Sadja mina jään erapooletux selles kas nad on olemas või mitte...:vaim:


mõelge oma elu peale,kas te siis ei taha enam elada??mõelge selle peale!Sad

Mida te teete siin lehel üldse,kui te midagi paranormaalset ei usu?

X lehelt lahkumiseks on üleval paremas nurgas.

Südamlik vastuvõtt Laugh

Muig.Aga tõesti. Laugh
Vasta
#90
Vaatasin filmi "Vaim" Kanal 2-st ja seal oli väga hästi ära toodud see, et kui tegeleda sellise asjaga nagu kontakti saamine vaimudega, võib see sul õnnestuda sulle endale mitte teadlikul teel ja nagu näha tagajärg oli see, et vaim ei lasknud enam rahus olla, täpselt samuti võib olla ka päriselt nende väljakutsumisel :ink:
Ka ise sai väiksena tegeletud selliste asjadega sünnipäevadel aga jah see tundus siis suht sünge tegevus, aga vähemalt põnev oli :hy: aga mul sugulane rääkis (ei kujuta ette kas on tõsi või mitte) loo ta tuttavast kes maal heinaküünis kirjutas kirja küünlavalgel valgele daamile, kiri oli olnud positiivse sisuga, aga mingi jama pärast oli ilmunud mingi valges kleidis naine küüni ning oli küüntega tõmmanud tüdrukul üle näo :ink:, ei kujuta ette kas see on tõsi või mitte aga jah, ei tasu nende asjadega tegeleda, kui ikka asjaga kursis pole {gr
Vasta
#91
Tsitaat:Algselt postitas: dutr134
Vaatasin filmi "Vaim" Kanal 2-st ja seal oli väga hästi ära toodud see, et kui tegeleda sellise asjaga nagu kontakti saamine vaimudega, võib see sul õnnestuda sulle endale mitte teadlikul teel ja nagu näha tagajärg oli see, et vaim ei lasknud enam rahus olla, täpselt samuti võib olla ka päriselt nende väljakutsumisel :ink:
Ka ise sai väiksena tegeletud selliste asjadega sünnipäevadel aga jah see tundus siis suht sünge tegevus, aga vähemalt põnev oli :hy: aga mul sugulane rääkis (ei kujuta ette kas on tõsi või mitte) loo ta tuttavast kes maal heinaküünis kirjutas kirja küünlavalgel valgele daamile, kiri oli olnud positiivse sisuga, aga mingi jama pärast oli ilmunud mingi valges kleidis naine küüni ning oli küüntega tõmmanud tüdrukul üle näo :ink:, ei kujuta ette kas see on tõsi või mitte aga jah, ei tasu nende asjadega tegeleda, kui ikka asjaga kursis pole {gr

Praegu kell 0:32,kõhe on sellist asja lugeda sellel kellaajalSmile
See on küll räme kui küüntega üle näo tõmmatakseSad
Vasta
#92
Keegi para-weebi kasutajatest võiks katse teha vaimude väljakutsumiseks.Ja kui ellu jääb siis võiks tulla siia ja kõigile nähtust(kui ültse midagi juhtub)seletada.
Ok,kes võtab ülesande enda peale???
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas: Armageddon
Keegi para-weebi kasutajatest võiks katse teha vaimude väljakutsumiseks.Ja kui ellu jääb siis võiks tulla siia ja kõigile nähtust(kui ültse midagi juhtub)seletada.
Ok,kes võtab ülesande enda peale???

Ma pakun,et 50% Para-webi kasutajatest on ammu vaimude väljakutsumise ära proovinud,mõned on isegi siia tulnud rääkima.Vaata ringi natuke,äkki leiad. (Siinsamas foorumis kusjuures.) Head lugemist. Bleh
Vasta
#94
Tsitaat:Algselt postitas: Armageddon
Keegi para-weebi kasutajatest võiks katse teha vaimude väljakutsumiseks.Ja kui ellu jääb siis võiks tulla siia ja kõigile nähtust(kui ültse midagi juhtub)seletada.
Ok,kes võtab ülesande enda peale???
Need, kes süüdistavad kõiges oma tuttavate tuttavaid.
Mõttetu, ütlen mina.
Isegi kui õnnestub midagi taolist korrata, siis kes hakkab sellest rääkima?
Vasta
#95
Mina hakkaks!
Ja need kes siin on rääkinud kummituse väljakutsumisest on mõtetud...mingi täielik jura ju:keeruta peegli ees 13 korda ja näed mingit edward käärkätt.
Vasta
#96
Palun, kas kellelgi oleks täpset allikat, kuidas saab vaime välja kutsuda. Ma ei taha teha seda mingi adrenaliini-vajaduse pärast, vaid tõesti on vaja. Palun andke teada
Vasta
#97
Tsitaat:Algselt postitas: Adrianne
Palun, kas kellelgi oleks täpset allikat, kuidas saab vaime välja kutsuda. Ma ei taha teha seda mingi adrenaliini-vajaduse pärast, vaid tõesti on vaja. Palun andke teada

Vaevalt, et Sind väga aidata oskan, küsin aga siiski - kas tegmist on mõne konkreetse inimese vaimuga? Tahad Sa tema käest midagi teada saada või talle ise midagi teada anda? Või võib olla suvaline vaim? Või võib isegi fake (aga piisavalt mõjuv) olla?
Vasta
#98
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Adrianne
Palun, kas kellelgi oleks täpset allikat, kuidas saab vaime välja kutsuda. Ma ei taha teha seda mingi adrenaliini-vajaduse pärast, vaid tõesti on vaja. Palun andke teada

Vaevalt, et Sind väga aidata oskan, küsin aga siiski - kas tegmist on mõne konkreetse inimese vaimuga? Tahad Sa tema käest midagi teada saada või talle ise midagi teada anda? Või võib olla suvaline vaim? Või võib isegi fake (aga piisavalt mõjuv) olla?

tegemist on kindla inimese vaimuga. oleks soov temega veel viimast korda kontakti saada.
Vasta
#99
Siin oli et kui keegi julgeb vaime välja kutsuda siis võiks kutsuda ja teile rääkida ma julgen kõike aind et ideid pole, niiet öelge mis teen ja ma räägin mis juhtus kui keegi huvitatud on Laugh
Vasta
Sellist peegli ees keerutamist ja kukesulgedesse nuuskamist vaimude väljakutsumiseks ei tahaks nagu hästi uskuda. Lõhnab kangesti nn "sünnipäevameelelahutuse" järgi.
Mingis transis vms olekus vaimudega suhtlemine tundub loogilisem.

Mõned aastad tagasi kuulsin emalt sellist juttu, et ta oli unes näinud oma isa. Istunud vana aida ukse ees trepil. Tõusnud püsti ja öelnud umbes, et "tütreke...too mulle toast pintsak. väga külm on täna." Hommikul helistati Tartust, et vanaisa olla õhtul ära surnud.

Sellistel juttudel tundub suht kindel tõepõhi all olevat.
Sellegipoolest....olgu ta vanaisa või mõni muu lähedane, vaimudega omal algatusel ja "pulli pärast" jamada ehk ei maksa.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,381 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,461 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,471 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,029 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,359 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,335 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,929 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,368 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat