•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
(08-11-2003, 21:45 )XHK Kirjutas: Kas kellegil on õnnestund vaime välja kutsuda või kas üldse teab midagi selles? Sõberad on kutsunud valget daami välja keldris ja olnud kuulnud treppidel samme:ink: siis kohe kustutasid küünla ära ja sammud kadusid, ühesõnaga nii see käibgi vict et küünal põlema ja kordad midagi sellist:"Valge daam tule välja, valge daam ilmuta end." Vict oli nii, teinekord küsin veel üle :o olen öelnud et kutsuge veel välja ja võtke mind ka kampa aga ta ei julge enam...nujaa tglt kui ikke kummitust näed või kuuled siis päris irmus võib ike olla :vaim:

(08-11-2003, 22:32 )rha Kirjutas: eks need rohkem last väljamõeldud põnevad tegevused ole. Ise olen ka kunagi 6aastaselt vist, mingite taldrikute, peeglitega jne. vaime väla kutsuda. Mitte midagi pole juhtunud.

Meil on tulnud mitu korda välja sest ma tean ja oskan! Minu sõbra vanavanaema kuulis öösel vihtlemishäält saunas ja ta läks vaatama aga kedagi polnud!Hrmm 2. Minu sõber läks enada sõbrapoole ja ta sõber läks vetsu ja ta rääkis sõbra emaga ja ta nägi seal sellist imeliku asja ja ta kysis mis asi see on ja sõbra ema vastas kummituste äraajaja ja sõbraema rääkis miks: Kui ta oli väike laps siis tal oli synnipäev ja ta sai uue ilusa kleidi ja ta läks selle kleidiga magama ja öösel ärkas ja ta ees istus väga vanamees ja ta kartis ja ta jäi magama tagasi hirmunult , ja ta ärkas ja see vana mees käis tal koguaeg järel ja ta kolis teise majia ja vanamees oli ikka ta palus väga aga ta ei läinud ja kolis veerlkordja ta palus nii kõvsti ja lõpuks ta läks ära ja ta kolis veel ja tal on nyyd se kummituste äraajajawink
Vasta
Tehke Peegelkoridor. Kuid hoiatan on juhtumeid, kus inimpsüühika ütleb üles!!!
Kui huvi, vaba tahe, siis jutt järgmine: tuleb asetada kaks suurt peeglit vastamisi, nende vahele asetage tool koos lauaga, laud katke musta riidega. Laua peale süüdake küünal. Seanss peab toimuma keskööl 24.00, siis istute ise toolile, küünlavalgel ning vaatate peegelpildis oma seljatagust. Mingil ajahetkel hakkate nägema asju, mis võtab hingetuks. Hea on teada MEIE ISA PALVET, igaks juhuks. Võib olla ka mingi muu loits, mis kaitseb. On teada juhuseid, kus Inimesed on saanud selle seansi ajal südameatakki. Sealt on võimalik näha tulevikku, minevikku, erinevaid olendeid(ka Kuradit), iseennast erineval kujul jne. Nõrganärvilistele mitte soovitatav! Parimad ajad on täiskuu ja talvine pööripäev. Seal on 7+1-erinevat Maailma, meie oma on 9-s. See +1 Maailm on kõige..., teised on talutavad. Kõik oleneb, kes tuleb GIIDIKS! Küsige nime.
Vasta
(09-02-2011, 22:28 )ayyu Kirjutas: Seanss peab toimuma keskööl 24.00
Kas tuleb arvestada üleminekuga suve/talveajale? Kui, siis milline saavutad prioriteedi? Bleh

Vasta
Kasutatakse seda aega, kus Riigis Elatakse ja talvine pööripäev on see, kui valgus võidab pimeduse.
EDU.
Vasta
Mul on üks kogemus vaimu väljakutsumsega .
See oli kohutav :S
Aga eks ma räägin teile siis : Mu kaks sõbrannat tahtsid välja kutsuda vaimu aga ma polnud nõus sellega aga nad ikka võtsid mu kaasa . Me tahtsime välja kutsuda umbes 5 aastat tagasi surnud mu sõbranna vanaisa. Nii tegime paberi mille sees on auk ja vasakul pool paberit oli vist "jah" ja paremal "ei" all paberil on numbrid ja üleval tähestik. Läksime me akendeta tuppa, vannituppa, võtsime kaasa 2 küünalt . Võtsime siis sõbranna juuksekarva ja panime niidi otsa . Siis ütlesime : "Volli, tule siia" (midagi sellist ja vanaisa nimi oli Volli) Siis igaüks küsis tema käest küsimuse . Me alguses tundsime soojust ja kuna me hakkasime kartma siis hakkas külmaks minema . Me hakkasime kartma, sest küsime ta käest : "Kas sa oled taevas?" ja siis niit liikus tasapisi ei poole. Ja siis me küsisime sellepeale: "Kas sa jääd siia?" Siis niit liikus jahi poole. See oli jube pann ruttu lambid põlema ja siis mu sõbranna läks teise tuppa ja ta nägi voodi all vanaisa moodi olevat varju (Kummitsusel oli sellinne kiilakas pea ja vanaisal oli ka kiilakas pea) OMG siis me panikme igal pool tuled põlema ja siis koer vaatas suurte silmadega koguaeg ühte nurka . Me ei suutnud sõbranna pool olla . Me läksime siis minu poole . Seal ei näinud me midagi, ainult siis kui mu kaks sõbrannat olid peegli ees ja peeglis oli näha et keegi oli rõdul ja seda nägi ainult mu sõbranna kelle vanaisa see oli . Nii eks siis Mu teine sõbranna läks koju ja mina ja mu s6branna saatsin ta koju ja jäin tema poole nataks ajaks. Kõik oli sellel ajal korraks aint kõhe oli . Mu teine sõbranna rääkis järgmisel päeval : " Kui ma astusin uksest sisse, siis ma nägin valget kuju enda ees seismas." Aga mu teine sõbranna rääkis : "Öösel nagu keegi krõbiseks riiuli juures, kuigi kõik magasid ja koer oli koos ta vanematega." Ja ma olin ainuke kes ei näinud midagi... Vanaisa vist jättis mu rahule, sest mina arvasin kogu see aeg seda halvaks mõtteks ! Smile Me nüüd ei taha kunagi seda rohkem proovida . Ja see surnud vanaisa kadus ära 3 päeva pärast ära. Kõige rohkem piinas ta mu sõbrannat, kes oli tema vanaisa . Aga jh... Ma ei soovita eriti teile seda teha, ta võib isegi kauem teid piinata. kui 2,3 päeva. Smile Ja see pole väljamõeldis, ausalt . Mul on kogemusi .
Vasta
olen ühekorra kutsund õnneks ei juhtund midagi
Vasta
Ja 20 aastat hiljem painutatakse pead,
et miks elus kõik vasakule veab..
Vasta
Minul on ka olnud ohtlikke asju välja kutsumisega , nüüd ma enam ei tegele sellega! Kõik ütlesid mulle alguses: ära tegele sellega,kui ei tea, mis on Ouija laud ja milleks seda kasutatakse. Minul muidugi oli ju ükskõik!Niisiis , hiljuti ma kutsusin välja ja sellel hetkel olid mu kardinad kinni kolme või nelja klabriga , ma enam ei mäleta. Siis mul põles kolm küünalt, üks oli laua peal. Kutsusin kedagi välja , ise ka ei tea keda , ütlesin ainult laual : ouija ouija ouija ja ootasin. järsku plahvatasid kardinad lahti ja laual olev küünal kustus! Enam ei tegelenud sellega . Põletasin laua ära ja tegin puhtaks kõik. Nädal hiljem ,umbes hiljuti olin ma arvutis ,kui mulle lendas padi näkku ja köögis keegi tegutses.See kestis ainult 20 sekundit umbes.Aga ma olin liikumatult ,ja ma pidin püksi hirmust kusema. See kuidas padi mulle näkku lendas , see võttis mul hingamise peaaegu ära ja ma ei mõelnud millegile. Vanemad ei uskunud mind. Nüüd seda pole olnud. Mitte kunagi muidu pole seda olnud. Mulle siiamaani ei taha see kohale jõuda!!!! Seega , ÄRGE JAMAGE VAIMUDEGA ! Omast kogemusest...
Vasta
(01-11-2009, 11:08 )Kirke Kirjutas: Meie oleme sõpradega umbes 5 korda proovinud .. ei tööta Sad
Ja nüüd Halloweeni peol (Minu pool) proovisime ka , kutsusime mu ema .. JA TÖÖTAS
mu ema on mingi 3 korda oma elus vaime kutsunud ja alati on töötanud .. ta ütles et ta tegeleb reikiga ja tal on pruunid silmad ja tugevad käejooned (need 2 viimast omadust peaks ouja boardiga kutsumisel tähtsad olema). Peale mu emaga kutusmist hakkas meil ka ilma temata tööle , me rääkisime mu vanaisaga , ta lobises meiega u 2h . ja me meeldime talle ! Mul on nii tore vanaisa .. kahju et teda enam pole .. TA ÜTLES ET TA KÄIB MEID VAHEL KÜLASTAMAS ..kui äge !!??

Ohsaa jutt, mul ka pruunid silmad ja tugevad käejooned Laugh

Peaks äkki proovima..
Aga ei. Sõbra kummitamisest juba on küllalt. Ei taha mingit teist enda koju kutsuda.
Vasta
Vaimude maailma ei tasu karta, kuid kas neid ilma olulise põhjuseta häirida maksab? Selle üle tasub enne järele mõelda.

Muutus: lause algab suure algustähega, kirjavahemärgi järel on tühik, ei ole ju niiii raske?
Vasta
Mul oli näiteks ükskord nii, et klassiõhtul (kui olime 6. klassis) tahtsid mõned klassikaaslased ka vaime välja kutsuda. Mina ja teised 2 ei julgenud ja me läksime üles korrusele (üleval korrusel on WC ka). Järsku prantsatas uks kinni. Me jumala ehmatasime! Üks hakkas meist isegi nutma. Me läksime kohe alla korrusele ja käskisime neil lõpetada. Nad muidugi ei teinud seda ja me läksime ära. Täiega creepy oli. Oi oi, küll neil võis lõbus olla....
Vasta
Tere! Tahaksin teada kust saaks EVP (Electronic voice phenomena) osta või isegi neti teel tellida. Olen juba igati uurinud, aga ikka ei leia. Ehk teab keegi midagi?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
(05-05-2011, 19:52 )TempleMaster Kirjutas: Tere! Tahaksin teada kust saaks EVP (Electronic voice phenomena) osta või isegi neti teel tellida. Olen juba igati uurinud, aga ikka ei leia. Ehk teab keegi midagi?

ebay.com
Vasta
Kas keegi oskab rääkida, kuidas saaks vaime kõige paremini välja kutsuda?
Vasta
(14-05-2011, 11:34 )-WhiteKitten- Kirjutas: Kas keegi oskab rääkida, kuidas saaks vaime kõige paremini välja kutsuda?
Puhtad ja korralikud riided selga, suuõhk kontrolli alla ja lilled kätte?

Vasta
Kedagi Viljandist pole kes tahaks vaime välja kutsuda ?
Sõbrad ei usu keegi vaimudesse , niiet pole kedagi kellega kutsuda :p !
Vasta
Mu sõber rääkis, et ta oli oma sugulastega batuudi peal kutsunud välja musta tüdruku ja nad nägidki teda õunapuu all.
Vasta
(14-05-2011, 11:37 )Ilo Kirjutas:
(14-05-2011, 11:34 )-WhiteKitten- Kirjutas: Kas keegi oskab rääkida, kuidas saaks vaime kõige paremini välja kutsuda?
Puhtad ja korralikud riided selga, suuõhk kontrolli alla ja lilled kätte?

... ja ärge unustage eelnevalt aega registreerimast: olen kuulnud, et
järjekorrad on väga pikad - eriti, mis puudutab ajaloost hästi tuntud-teatud suurvaime.
Igasugused muud "prügikalavaimud", passivad sinu kõrval ilma, et neid
kutsuma peaks. Neilt mingit infi, sa ei saa. Ajavad niisama segast ja
puterdavad ühtelugu.

Vasta
Hmm.. mul oli huvitav juhtum koolis..et me naljapärast kutsusime wc's vaime välja..( kontrollisime et kedagi teist seal poleks, võtsime kätest kinni ja läksime keset tuba.. kõndisime ringirattast korrutades.. '' vaim tule välja'' ja umbes 5 minuti pärast hakkas kraanist vett voolama, panime tuled põlema ja ned ainult vilkusid.. :s

ja siis veel ,et kuidas vaim ära saata ? tahaks veel kutsuda, aga ei soovi mingeid probleeme hiljem,et äkki keegi teadjam räägiks natuke sellest ka : P
Vasta
Kuhu te neid vaime siis kutsusite? Restorani, seiklusparki, loodusesse?
Ja miks WC? See pole ju üldse romantiline koht, kus kedagi välja kutsuda.
Loogiline, et "kraanist hakkab vett jooksma" kui te WC vaime välja kutsute.
Ma oleksin ka suhteliselt häbi-masenduses kui mind kutsutakse kuskil WC välja.
Aga kuidas pärast vaime ära saata? Džentelmen saadab ikka koju vaimu(tari)
Probleeme ei teki siis kui kaitsevahendit kasutad! std jms välistatud.
Vasta
Laugh haha , nu sel juhul ..pole ma väga kogenud romantik.. vabandan
Vasta
Hmm.. olen lugend siin juba oma jagu postitusi ning tahaks nyyd küsida "kas teiega(kes on vaime välja kutsund ja vaim on ilmutand ennast) on siis midagi tragöödilist juhtunud ka?
Kõik räägivad ju seda, et hiljem võivad tagajärjed olla jubedad jne.. aga kus te seda võtate, kui teie endiga ple midagi juhtunud(ei peagi juhtuma wink ).

Oma silm on siiski kuningas.
Vasta
Sellised teismeliste primitiivased rituaalid on rohkem nagu omalooming ja siis ei juhtu midagi ja kui midagi ikka on, siis tegemist psühholoogilise efektiga, vaimudega pole siis midagi pistmist.
Vaimude manamiseks on tarvis keerukamaid ja põhjendatud rituaale - maagiat, alkeemiat, mõnd religiooni.
Vasta
Ma usun ka, et ega sul vaim ikka taldriku alla vist ei tule. Kunagi ammu kutsusime küll, uskusime ka. Enam mina ei usu, kõhe oli küll muidu. Nüüd arvan, et see on täielik absurd! Aga see "kamp" kellega me kunagi seda läbi viisime tegustseb praegugi, kuid mina olen sealt ammu lahkunud. Alati kui kuulen, et nad on seda jälle läbi viinud, naerdakse nad välja. Ma ütlen ka alati sõna sekka, et see on nii lapsik. Nemad jäävad küll endale kindlaks. Minul on juba oma "hõim" kellega tegutseme juba suuremalt, mitte ainult vaimude väljakutsumisega. Pendlite, ja igasuguste muude asjadega loomulikult, ning reiki ka sealhulgas. Muidu kõik see taldriku jama on vale, ning sellega sa ainult valetad vaimude kohta. Deemonid peavad vaimude kohta valetamist nende kummardamiseks, ning peagi võid nende ohvriteks sattuda. Vaimude nägemise kohta nende kutsumise ajal ma ei mäletagi, kas olen neid näinud, või üldse nende poole vaadanud, sest alati on meil vaja midagi teada saada, mitte neid näha. Igapäevaselt näen neid koguaeg.
Vasta
Kunagi umbes 5- aastase pätakana võeti mind ka kampa, et WC-s Valget Daami välja kutsuda. Tuled pandi kustu, üks sõber jõi klaaside kaupa vett, teine korrutas mingisugust lauset. Lõpptulemus oli see, et mina hakkasin hirmust nutma ning vett joonud sõber käis iga natukese aja tagant vetsu vahelt.
Teine kord üritasin juba natuke vanemana vaime välja kutsuda. Jõle põnev oli aga midagi ei juhtunud.
Praegu olen juba nii palju vanem ja targem, et parem ei hakka selliste asjadega mängima. Parem jätta torkimata kui pärast kahetseda.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,276 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,260 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,449 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,344 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,275 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,879 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,345 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat