•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
(26-03-2012, 20:17 )karmaw0rks Kirjutas: Kunagi umbes 5- aastase pätakana võeti mind ka kampa, et WC-s Valget Daami välja kutsuda. Tuled pandi kustu, üks sõber jõi klaaside kaupa vett, teine korrutas mingisugust lauset. Lõpptulemus oli see, et mina hakkasin hirmust nutma ning vett joonud sõber käis iga natukese aja tagant vetsu vahelt.
Teine kord üritasin juba natuke vanemana vaime välja kutsuda. Jõle põnev oli aga midagi ei juhtunud.
Praegu olen juba nii palju vanem ja targem, et parem ei hakka selliste asjadega mängima. Parem jätta torkimata kui pärast kahetseda.

Mingit Valget Daami ei ilmunud tegelikult! Kõik oli sugestsioon. Igal vaimul on ka nimi, nii kui meie ilmas ja vaimu tuleb välja kutsuda konkreetselt nime järgi. Ka meie ilmas ei saa ju kutsuda kohale lihtsalt inimest, et saadame kutse kuhugi lambist kohta ja kutsume kohale isiku, noh, nagu kiri maale vanaemale.
Kui tõesti on eksisteerinud mingi Valge Daam (valge daam), siis oli ka sellel pärisnimi olemas.

Vasta
(27-03-2012, 09:34 )Wilholmensis Kirjutas:
(26-03-2012, 20:17 )karmaw0rks Kirjutas: Kunagi umbes 5- aastase pätakana võeti mind ka kampa, et WC-s Valget Daami välja kutsuda. Tuled pandi kustu, üks sõber jõi klaaside kaupa vett, teine korrutas mingisugust lauset. Lõpptulemus oli see, et mina hakkasin hirmust nutma ning vett joonud sõber käis iga natukese aja tagant vetsu vahelt.
Teine kord üritasin juba natuke vanemana vaime välja kutsuda. Jõle põnev oli aga midagi ei juhtunud.
Praegu olen juba nii palju vanem ja targem, et parem ei hakka selliste asjadega mängima. Parem jätta torkimata kui pärast kahetseda.

Mingit Valget Daami ei ilmunud tegelikult! Kõik oli sugestsioon. Igal vaimul on ka nimi, nii kui meie ilmas ja vaimu tuleb välja kutsuda konkreetselt nime järgi. Ka meie ilmas ei saa ju kutsuda kohale lihtsalt inimest, et saadame kutse kuhugi lambist kohta ja kutsume kohale isiku, noh, nagu kiri maale vanaemale.
Kui tõesti on eksisteerinud mingi Valge Daam (valge daam), siis oli ka sellel pärisnimi olemas.

Vähemalt Haapsalus on Valge Daami lugu 30ndate väljamõeldis - atraktsioon supelsakstele.

Vasta
(27-03-2012, 09:34 )Wilholmensis Kirjutas:
(26-03-2012, 20:17 )karmaw0rks Kirjutas: Kunagi umbes 5- aastase pätakana võeti mind ka kampa, et WC-s Valget Daami välja kutsuda. Tuled pandi kustu, üks sõber jõi klaaside kaupa vett, teine korrutas mingisugust lauset. Lõpptulemus oli see, et mina hakkasin hirmust nutma ning vett joonud sõber käis iga natukese aja tagant vetsu vahelt.
Teine kord üritasin juba natuke vanemana vaime välja kutsuda. Jõle põnev oli aga midagi ei juhtunud.
Praegu olen juba nii palju vanem ja targem, et parem ei hakka selliste asjadega mängima. Parem jätta torkimata kui pärast kahetseda.

Mingit Valget Daami ei ilmunud tegelikult! Kõik oli sugestsioon. Igal vaimul on ka nimi, nii kui meie ilmas ja vaimu tuleb välja kutsuda konkreetselt nime järgi. Ka meie ilmas ei saa ju kutsuda kohale lihtsalt inimest, et saadame kutse kuhugi lambist kohta ja kutsume kohale isiku, noh, nagu kiri maale vanaemale.
Kui tõesti on eksisteerinud mingi Valge Daam (valge daam), siis oli ka sellel pärisnimi olemas.
Ma ju vihjasingi, et mitte midagi ei juhtunud?
Vasta
olen nooremana ka ise proovinud paganat ja teisigi välja kutsuda aga pole midagi juhtunud.[/i]
Vasta
(06-04-2012, 22:18 )ripnoi Kirjutas: olen nooremana ka ise proovinud paganat ja teisigi välja kutsuda aga pole midagi juhtunud.[/i]


Kui ikka teadmisi selleks pole, siis ei juhtugi midagi.
Vanakuradi kohapealt nii palju, et nii mõnigi ei peagi teda välja kutsuma kuna ta ongi juba kuradi meelevalla all. Või siis, tema väljakutsumiseks piisab vaid tahtest.
Vasta
Tere,


Minul juhtus see aasta detsembri kuus selline lugu seoses selle teemaga , et algul ma läksin sõbranna sünnipäevale ja seal hakkas meil lihtsalt igav kuna sünnipäevalaps polnud ühtki tegevust välja mõelnud. Niisiis me otsustasime hakata vaime välja kutsuma. Me võtsime ühe tavalise A4 suuruse paberi , kirjutasime ülevalt vasakust nurgast paremale poole tähestiku , siis kirjutasime alumisse äärde numbrid 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 ja igasse paberinurka panime ühe teeküünla ning paberi keskele tegime ringid EI ja JAH . Võtsime ühe suvalise ajalehe surmakuulutused lahti ja vaatasime keda välja kutsuda siis me leidsime sealt ühe vanema naise . Nüüd panime küünlad põlema, pudelikorgi keset paberi lehte ja kõik asetasime oma nimetissõrme korgile .
Nüüd me proovisime teda kutsuda kuid see ei õnnestunud kuidagi keegi ei vastanud, ja ega me korraga kõik ei uskunudki sellese. Ja järsku sai söök valmis ja me läksime kõik korraga sööma.
Kui me tagasi, aga tulime oli üks küünal ümber aetud, tagurpidi vaibal kõik oli vaha täis, ja seda ei saanud ükski meie seast teha kuna me olime esimesel korrusel ja rituaal toimus teisel korrusel, kui me teiselt koruselt lahkusime kustutasime me küünlad ära ja tulime kõik koos ära ja kõik küünlad olid siis ilusti igas paberinurgas püsti ja kedagi teist vahepeal seal toas ei käinud ka.
Ja nüüd tõesti keegi vastas meile (kork hakkas ise liikuma, liiga pikk jutt mis vaim meile rääkis aga kõik mis ta rääkis oli tõsi ) ning kõik hakkasid kartma ja läksid eemale, aga mina ja mu sõbranna jäime sinna temaga rääkima. Ta rääkis meile selliseid asju mida mina ei teadnud oma sõbranna kohta ja sõbranna minu kohta niiet seal oli ikka vaimujõud mis korgi liikuma pani.
Nüüd kui me õhtul lahkusime sealt ei saanud me mu sõbrannaga öösel üldse magada me ainult vähkresime terve öö ja põhimõtteliselt kogu aeg olime üleval .
Vasta
No kui ikka mingit sidet inimesega pole, teda ei tunne ja mingitki ettekujutust inimesest pole, siis ei too mingigi spiritistlik seanss seda vaimu välja. Noh, tuleb, aga see pole mitte see keda arvavat. Ajalehekuulutus on seansi paigas vaid kõigest paber.
Riituste ja spiritistlike katsetuste eelduseks on VAIMUSEISUND, kui see pole vastaval tasandil siis igasugune toiming selle juures on kõigest askeldamine nagu teater.
Vasta
(10-07-2012, 10:41 )Wilholmensis Kirjutas: No kui ikka mingit sidet inimesega pole, teda ei tunne ja mingitki ettekujutust inimesest pole, siis ei too mingigi spiritistlik seanss seda vaimu välja. Noh, tuleb, aga see pole mitte see keda arvavat. Ajalehekuulutus on seansi paigas vaid kõigest paber.
Riituste ja spiritistlike katsetuste eelduseks on VAIMUSEISUND, kui see pole vastaval tasandil siis igasugune toiming selle juures on kõigest askeldamine nagu teater.
Just täpselt, Kuidas sa muidu tead korki salaja liigutada kui vaimu kohta midagi ei tea. Smile

Vasta
Mina soovitaks ühte moodust mis ei tohiks olla väga riskantne.See oleks siis nii:
On vaja mitut inimest(kõige parem oleks kolm )ja vaja on ka kaardipakki kust seest
Tuleks välja sorteerida kõik jokkerid, ja kaardipakk korralikult ära segada.

Inimesed saaksid istuma hämaras toas võib ka täiesti pime olla. Kõik inimesed peavad panema oma kaks näppu kaardipakile, silmad sulgema ja mõttes lausuma 7 korda:...tule vålja, ...tule välja jne . Kui on see tehtud avage silmad ja küsige korda-mööda jah-ei vastusega küsimusi.(unustasin mainida, et kaardipakk pean olema tagurpidi)punane kaart on ei ja must kaart jah. Kaarte tuleb Pakistan võtta kõigepealt alt siis ûlevalt ja lõpuks alt.pärast saadke vaim åra nii et pange jälle näpud kaardipakile ja lausuge mõttel 7 korda ... mine ära jne.
Aga kõigetähtsam on ikka uskuda sellesse.
Aga mina isiklikult ei soovita mingit pidi nende vaimude maailma tikkuda sest kunagi saame sinna kôik.Smile
KUNAGI EI TOHI VAIMUDELT KÜSIDA MITTE ÜHTEGI KÜSIMUST SURMA KOHTA VÕI ET KAS OLED TAEVAS VÕI MIDShockAGO HAUATAGUSE[/align] ELU KOHTA!!!!!!!!!!!
Vasta
nooremana sai ise ka sõbrannadega vaime välja kutsutud, sest tegevuse põnevus ületas tegeliku ohtlikkuse teadvustamise. noored ja mõtlematud.
kutsusime küünla ja taldriku abil. hetkel ei tea kahjuks öelda, kas nüüd mitmeid aastaid hiljem sõbranna majas, kus me seda tegevust mitmeid kordi läbi viisime, ka mingeid paranormaalseid sündmusi on juhtunud, sest viimane on sealt nüüdseks juba välja kolinud.
kuid märkimisväärsena tundus ehk üks juhtum, kus soovisime, et "väljakutsutu" meile mingi sõnumi edastaks. taldrik hakkas kiirelt liikuma, käies järjest tähtedel: "A N D U G U E V E S A T A N .."
seda sõnumit me tal lõpetada ei lasknud, vaid palusime tal koheselt lahkuda.
mis meid ära kohutas oli nimelt see, et üks neiu meie seltskonnast oli Eve-nimeline ja kuigi "külaline" kirjutas meile "saatan" ühe A-ga, siis lause võimalikust kontekstist saime me kohe aru ning see kohutas meid väga.

ei soovita tegeleda selliste asjadega. kuid, kui uudishimu siiski nii suur on, siis palun, vähemalt saatke kutsutud külalised hiljem minema (paludes viisakalt neil lahkuda) ükskõik, kui hirmsaid asju nad selle taldrikuga tegema peaksid hakkama. sest kindel on see, et ärasaatmata külalised jäävadki külla.
Vasta

Siin siis yks selgitus selle "taldriku keerutamise" kohta.

http://www.youtube.com/watch?v=cma5Zn7xrWU
Vasta
(12-07-2012, 02:14 )huvitaja Kirjutas: Siin siis yks selgitus selle "taldriku keerutamise" kohta.

http://www.youtube.com/watch?v=cma5Zn7xrWU

No üleüldiselt ei veena, vahest klipis nad tõesti ise keerutavad. Meie teismelistena keerutasime ka taldrikut, reegliks oli, et sõrmed ei puuduta taldriku pinda vaid on selle kohal. Tõsi, vaim seda keerutama ei asunud (no ega ei osanud seda väljakutsuda ka), aga avastasin midagi muud.
Vasta
(11-07-2012, 19:42 )Mona-Maria Kirjutas: Mina soovitaks ühte moodust mis ei tohiks olla väga riskantne.See oleks siis nii:
On vaja mitut inimest(kõige parem oleks kolm )ja vaja on ka kaardipakki kust seest
Tuleks välja sorteerida kõik jokkerid, ja kaardipakk korralikult ära segada.

Inimesed saaksid istuma hämaras toas võib ka täiesti pime olla. Kõik inimesed peavad panema oma kaks näppu kaardipakile, silmad sulgema ja mõttes lausuma 7 korda:...tule vålja, ...tule välja jne . Kui on see tehtud avage silmad ja küsige korda-mööda jah-ei vastusega küsimusi.(unustasin mainida, et kaardipakk pean olema tagurpidi)punane kaart on ei ja must kaart jah. Kaarte tuleb Pakistan võtta kõigepealt alt siis ûlevalt ja lõpuks alt.pärast saadke vaim åra nii et pange jälle näpud kaardipakile ja lausuge mõttel 7 korda ... mine ära jne.
Aga kõigetähtsam on ikka uskuda sellesse.
Aga mina isiklikult ei soovita mingit pidi nende vaimude maailma tikkuda sest kunagi saame sinna kôik.Smile
KUNAGI EI TOHI VAIMUDELT KÜSIDA MITTE ÜHTEGI KÜSIMUST SURMA KOHTA VÕI ET KAS OLED TAEVAS VÕI MIDShockAGO HAUATAGUSE[/align] ELU KOHTA!!!!!!!!!!!
See teooria tundub natuke ulme kuna kaardid on juba ära segatud ning paigas ja kui sa hakkad siis alles küsima ja kaarte võtma, pole vaimul selle juures mingit sõnaõigust. Vaid kaartid tulevad nii kuidas nad peale viimast segamist jäid. Kuid mind huvitab siiski sinu teoorja et kunagi ei tohi vaimult küsida hauatagusest elust. Miks see nii on?

Vasta
Väidetavalt, on vaimudelgi omad reeglid ja need on asjad mida lihtsalt inimene ei pea teadma.
Ja kui lugeda kõiki postitusi mis siin on on umbes 40-60% vaimu ägestumises süüdi küsimused surma kohta.Inimene peab siiski jääma inimeseks ja teadma-tegema inimese asju.wink
Vasta
(08-11-2003, 21:45 )XHK Kirjutas: Kas kellegil on õnnestund vaime välja kutsuda või kas üldse teab midagi selles? Sõbrad on kutsunud valget daami välja keldris ja olnud kuulnud treppidel samme, siis kohe kustutasid küünla ära ja sammud kadusid, ühesõnaga nii see käibgi vist, et küünal põlema ja kordad midagi sellist: "Valge daam tule välja, valge daam ilmuta end." Vist oli nii, teinekord küsin veel üle :o Olen öelnud, et kutsuge veel välja ja võtke mind ka kampa, aga ta ei julge enam...nujaa tglt kui ikke kummitust näed või kuuled siis päris hirmus võib ike olla.

Kuigi ma teadvustan endale, et vastan 9 aastat vana teemale, kriban siia ikkagi midagi. Arvan, et "vaimude väljakutsumine" on kutsutavate jaoks suhteliselt segav tegevus, neil on oma asju teha, kuigi kindlasti mõningad "vaimud" ei pea liiga suureks vaevaks meiega ühendust võtta või siia korra lähem pilk visata, siis enamuse jaoks on see vast suht segav. Eriti kui selleks puudub tegelik põhjus, peale oma uudishimu rahuldamise. Samuti võib kutsuda kedagi, keda algselt ei olnud plaanis kutsuda ja algajatele võib see mitte just kõige positiivsem kogemus olla. Samas see on ainult minu arvamus ja tee mis tahad. Tegelikult kuna seal kus "vaimud" pesitsevad puudub minu teada aeg, nii nagu meie seda tajume siis on nad võimelised olema teadlikud meist ja meie tegemistest nagunii. Pigem saavutada mingi sügavam arusaam jne, mitte lihtsalt "lambist" kutsuda "vaime välja". Aga kogemustest õpid samas Ph34r2
Vasta
(25-03-2012, 11:26 )MarmorDraakon Kirjutas: Ma usun ka, et ega sul vaim ikka taldriku alla vist ei tule. Kunagi ammu kutsusime küll, uskusime ka. Enam mina ei usu, kõhe oli küll muidu. Nüüd arvan, et see on täielik absurd! Aga see "kamp" kellega me kunagi seda läbi viisime tegustseb praegugi, kuid mina olen sealt ammu lahkunud. Alati kui kuulen, et nad on seda jälle läbi viinud, naerdakse nad välja. Ma ütlen ka alati sõna sekka, et see on nii lapsik. Nemad jäävad küll endale kindlaks. Minul on juba oma "hõim" kellega tegutseme juba suuremalt, mitte ainult vaimude väljakutsumisega. Pendlite, ja igasuguste muude asjadega loomulikult, ning reiki ka sealhulgas. Muidu kõik see taldriku jama on vale, ning sellega sa ainult valetad vaimude kohta. Deemonid peavad vaimude kohta valetamist nende kummardamiseks, ning peagi võid nende ohvriteks sattuda. Vaimude nägemise kohta nende kutsumise ajal ma ei mäletagi, kas olen neid näinud, või üldse nende poole vaadanud, sest alati on meil vaja midagi teada saada, mitte neid näha. Igapäevaselt näen neid koguaeg.
''
Tundub, et Sa oledki deemonite mõju all juba. Taldriku keerutamine on sama mis pendliga või mõne muu vahendi kasutamine vastuste saamiseks.


Vasta
(05-08-2012, 11:08 )Heakuulaja Kirjutas:
(25-03-2012, 11:26 )MarmorDraakon Kirjutas: Ma usun ka, et ega sul vaim ikka taldriku alla vist ei tule. Kunagi ammu kutsusime küll, uskusime ka. Enam mina ei usu, kõhe oli küll muidu. Nüüd arvan, et see on täielik absurd! Aga see "kamp" kellega me kunagi seda läbi viisime tegustseb praegugi, kuid mina olen sealt ammu lahkunud. Alati kui kuulen, et nad on seda jälle läbi viinud, naerdakse nad välja. Ma ütlen ka alati sõna sekka, et see on nii lapsik. Nemad jäävad küll endale kindlaks. Minul on juba oma "hõim" kellega tegutseme juba suuremalt, mitte ainult vaimude väljakutsumisega. Pendlite, ja igasuguste muude asjadega loomulikult, ning reiki ka sealhulgas. Muidu kõik see taldriku jama on vale, ning sellega sa ainult valetad vaimude kohta. Deemonid peavad vaimude kohta valetamist nende kummardamiseks, ning peagi võid nende ohvriteks sattuda. Vaimude nägemise kohta nende kutsumise ajal ma ei mäletagi, kas olen neid näinud, või üldse nende poole vaadanud, sest alati on meil vaja midagi teada saada, mitte neid näha. Igapäevaselt näen neid koguaeg.
''
Tundub, et Sa oledki deemonite mõju all juba. Taldriku keerutamine on sama mis pendliga või mõne muu vahendi kasutamine vastuste saamiseks.

Pendli kasutamisel ei ole küll "deemonitega" mingit seost. Deemon on üldse vale nimi minu arust.

Vasta
ei tea mis oleks edasi juhtunud... alles hiljuti olin sõbra pool ja tegime sõbraga ja tema õega plaani "Bloody Mary" välja kutsuda(pead ütlema pimedas toas peegli ees: Bloody mary, Bloody Mary, Bloody Mary. ja viieteist sekundi pärast pead tule põlema panema...). siis öösel täpselt kl. 12 läksime sõbra õe tuppa, kus oli hiiglaslik peegel. sõbra õde oli 9-aastane ja ta läks oma voodisse teki alla sest ta kartis ilgelt. siis me ütlesime pimedas toas peeglis bloody mary 2 korda ja siis ma ütlesin kiiresti,et mai taha seda teha ja sõber pani tule põlema.
öö läbi mõtlesime mis oleks võind juhtuda kui me oleks kolmas kord ka seda öelnud ja me ei julgend enam magama minna.
Vasta
(10-08-2012, 09:34 )I_The_Mighty Kirjutas: ei tea mis oleks edasi juhtunud... alles hiljuti olin sõbra pool ja tegime sõbraga ja tema õega plaani "Bloody Mary" välja kutsuda(pead ütlema pimedas toas peegli ees: Bloody mary, Bloody Mary, Bloody Mary. ja viieteist sekundi pärast pead tule põlema panema...). siis öösel täpselt kl. 12 läksime sõbra õe tuppa, kus oli hiiglaslik peegel. sõbra õde oli 9-aastane ja ta läks oma voodisse teki alla sest ta kartis ilgelt. siis me ütlesime pimedas toas peeglis bloody mary 2 korda ja siis ma ütlesin kiiresti,et mai taha seda teha ja sõber pani tule põlema.
öö läbi mõtlesime mis oleks võind juhtuda kui me oleks kolmas kord ka seda öelnud ja me ei julgend enam magama minna.

ilmselt ei oleks juhtunud midagi. arvatavasti oleksid hakanud kõike juhtuvat seostama bloody maryga. ntx kui elekter läheks ära või mingi hääl tuleks kusagilt väljast siis sa kohe "OOO ongi bloody mary, meil oli õigus ooooOOoooOOOoooOOO"
Vasta
Mina võin teile seda öelda et kui minu ema vanaema suri ei saanud ta magada ültse.Ehk kui päris täpselt öelda ,siis minu vanavanaema hoiatas teda kogu eag et mis hakkab hommikul viltu minema üks kord rääkis emps mulle et vanavanaema oli teda hiatanud selle eest et homme tuleb mingi kiri kohtust või midagi sellist ma täpselt ei mäleta ja kui emps hommikul tõusis helises ukse kell ja ukse taga oli postiljon ja ta andis empsile kohtukirja ja pärast seda pani emps endale iga kord tegi ta voodi kohale pliiatsiga ristining peale seda pole see enam kordunud

Creepy right.
Vasta
(14-08-2012, 00:01 )Teenie989 Kirjutas: Mina võin teile seda öelda et kui minu ema vanaema suri ei saanud ta magada ültse.Ehk kui päris täpselt öelda ,siis minu vanavanaema hoiatas teda kogu eag et mis hakkab hommikul viltu minema üks kord rääkis emps mulle et vanavanaema oli teda hiatanud selle eest et homme tuleb mingi kiri kohtust või midagi sellist ma täpselt ei mäleta ja kui emps hommikul tõusis helises ukse kell ja ukse taga oli postiljon ja ta andis empsile kohtukirja ja pärast seda pani emps endale iga kord tegi ta voodi kohale pliiatsiga ristining peale seda pole see enam kordunud

Creepy right.

ilmselt kokkusattumus. Ma nägin ükskord unes et leidsin oma ammu kadunud mobiiltelefoni üles. ja mõni päev hiljem leidsingi. Riste ma ei joonistanud kuhugi ja edaspidi pole seda juhtunud...creepy right?
Vasta
(06-04-2012, 22:18 )ripnoi Kirjutas: olen nooremana ka ise proovinud paganat ja teisigi välja kutsuda aga pole midagi juhtunud.[/i]

Vanapaganat polegi tarvis välja kutsuda, sest ta on meil kukil niikuinii, ta ongi ju SELLE ILMA VÜRST!
Ma ei usu mitte ühti primitiivset vaimude väljakutsumise jama! Vaimude väljakutsumine eeldab teadmisi ja ärasaatmine lisaks veel suuri kogemusi, selle jaoks on äraproovitud, kauge ajalooga ja keerulised rituaalid ja needki toimivad vaid nendel inimestel, kes saavutanud nõutava meeleseisundi ja vaimse mõtlemise struktuurid.
Vasta
Imekspandav on minu arst see, et keegi selle ala huviline kes on surnud, ei ole ennast ise kuidagimoodi ilmutanud, et me saaksime vaimude olemasolus kindlad olla ja oma küsimustele vastused saada...
Vasta
(10-09-2012, 17:47 )Remoo Kirjutas: Imekspandav on minu arst see, et keegi selle ala huviline kes on surnud, ei ole ennast ise kuidagimoodi ilmutanud, et me saaksime vaimude olemasolus kindlad olla ja oma küsimustele vastused saada...

Minnes sinna müstilisele "teisele poolele" muutuvad isiku/hinge prioriteedid.
Ehk - pole siis vajalikuks peetud või see ei ole lihtsalt võimalik.
See millega siin "rinda pistetakse" on meie endite energia psüühilise aspekti manifestatsioon.
Vasta
(10-09-2012, 17:58 )excubitoris Kirjutas:
(10-09-2012, 17:47 )Remoo Kirjutas: Imekspandav on minu arst see, et keegi selle ala huviline kes on surnud, ei ole ennast ise kuidagimoodi ilmutanud, et me saaksime vaimude olemasolus kindlad olla ja oma küsimustele vastused saada...

Minnes sinna müstilisele "teisele poolele" muutuvad isiku/hinge prioriteedid.
Ehk - pole siis vajalikuks peetud või see ei ole lihtsalt võimalik.
See millega siin "rinda pistetakse" on meie endite energia psüühilise aspekti manifestatsioon.
On võimalik näidata, miks enamasti seda ei teha ei oska mina öelda. Kuid mu vanaema oli päris pahane, et vanaisa ei näidanud või ei teatanud, kas elu on sealpool või mitte, kuigi olla lubanud. Vanaema omakorda lubas, kui peab lahkuma siis jaa... ühesõnaga korraga olid sündmuse tunnistajaks kaks inimest. Toimus füüsiline eseme liigutamine, algul ühele poole keerlemine, siis teisele poole, teate saanutele tuli ka teadmine, et vanaema nüüd on läinud.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,384 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,463 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,471 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,029 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,359 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,336 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,929 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,368 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat