•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
Pole ise kunagi proovinud välja kutsuda..
Sest usun, et pole vist kuigi tark niimoodi jamada..
Aga huvitav oleks ise näha küll mõnda kummitust vms..Bleh
Vasta
Kõik need jutud ajavad millegi pärast kahtlase tunde peale. Ei ole nõrganärviline aga neid lugedes tekib tunne nagu ma ei tohiks seda teha..nagu keegi ei lubaks ja vägisi tekib tunne et keegi on lähedal...
Aga neid päkapikkude kutsumise jutte olen ise ka sõbralt kuulnud. Seal oli veel 3 erinevat moodust üks neist oli selline et kui neid kutsuda siis tuleb päkapikk ja tapab selle inimese kes neid kutsus et nagu juhi vms..ja jutt mingist ropendava päkapiku vaimust on eriti kiiksugaLaugh et kutsud piku ilmub läbi peegli või seinal oleva valgusallika laigu tuppa kukub ropendama ja kui midagi talle ütled tuleb kallale aga jah sellega on nii nagu ta on
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: liblik
Kõik need jutud ajavad millegi pärast kahtlase tunde peale. Ei ole nõrganärviline aga neid lugedes tekib tunne nagu ma ei tohiks seda teha..nagu keegi ei lubaks ja vägisi tekib tunne et keegi on lähedal...
Aga neid päkapikkude kutsumise jutte olen ise ka sõbralt kuulnud. Seal oli veel 3 erinevat moodust üks neist oli selline et kui neid kutsuda siis tuleb päkapikk ja tapab selle inimese kes neid kutsus et nagu juhi vms..ja jutt mingist ropendava päkapiku vaimust on eriti kiiksugaLaugh et kutsud piku ilmub läbi peegli või seinal oleva valgusallika laigu tuppa kukub ropendama ja kui midagi talle ütled tuleb kallale aga jah sellega on nii nagu ta on

Kallale vast ei tule,aga ähvardab sussi tühjaks jätta? LaughBleh
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Driimu
Kallale vast ei tule,aga ähvardab sussi tühjaks jätta? LaughBleh

Ai-ai, Driimu - nüüd viskad juba ise kah pikupäkkade üle nalja, aga minuga küll pahandasid:

Tsitaat:Algselt postitas: Driimu
Päkapikk? Para-päkapikk? Ise ka usud,mida räägid? LaughBleh
Vasta
* Driimu naerab. Laugh
* Driimu püüab edaspidi sõbralikum olla.
Vasta
Mul siin kaks juttu no esimene on see, et kui olime mingi 10-12-sed siis kutsusime sõbra keldris vaime(kahjuks ei mäleta kuidas) ja no mitte midagi algul polnud ja järsku tekkis õhku hallikam udukogu ja seal keskel oli mingi hirmuäratav nägu mingi juuksed kräsus ja see oli hullult hirmuäratav,no mis meil muud üle jäi panime täiega jooksu keldri trepist ülesse ja kui jooksu ajal taha vaatasin oli see nägu ikkagi umbes 2 meetri kaugusel...peale seda pole selliste asjdega tegelenud ja ei tahaks ka erit see oli mega hirmus...
teine lugu on sellest kui mu Isa ära suri.Läksin neljapäeva ühtul magama ja nägin unes, et oli isaga kodus ja järsku astus nagu isa teisik uksest sisse ta oli täpselt nagu mu päris isa ja no tegelik isa läks kööki ja ma nagu ise olin suurestoas ja tagasi tuli 1 nedest aga ma ei tea kumb.no rrede hommikul läksin kooli ja olin seal mingi 4 tundi ja lasin jalga siis, kui koju jõudsin siis õed ütlesid, et isa surnud.täitsa jube oli peale sellist hirmsat unenägu veel kõige hirmsamat uudist kuulda.tegelikult usun, et ta ikkagi minuga ja usun, et ta ikka kaitseb mind nii nagu ta seda teiselpool ilma suudab.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: ralkoth
Põnevus põnevuseks, aga mis siis kui juhtub selline asi millest inimene rääkis? Kutsutakse noa vaim välja ja see tapab kellegi ära. Alguses on jah äge ja huvitav, aga siis kui olukord väljub kontrolli alt, siis vaata kuda ellu jääd. Fyb'i jutt on täitsa õige.


äkki seletad mulle ära, mis on noa vaim, mingi animistlik tegelane :ink: ??
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Nestonia
Tsitaat:Algselt postitas: ralkoth
Põnevus põnevuseks, aga mis siis kui juhtub selline asi millest inimene rääkis? Kutsutakse noa vaim välja ja see tapab kellegi ära. Alguses on jah äge ja huvitav, aga siis kui olukord väljub kontrolli alt, siis vaata kuda ellu jääd. Fyb'i jutt on täitsa õige.


äkki seletad mulle ära, mis on noa vaim, mingi animistlik tegelane :ink: ??


Inimene
mõh?
Sõbrasõber sai niimodi surma.Kutsusid mingi noa välja see tappis ühe lapse ära aga künlad jõuti ennem ära kustutada kui see nuga teistele jõudis kallale minna.Ma ei tea kas see on tõsi aga ikka ei tasuks nendega jamada.



XHK
Usun et ohtlik...
Henzukas kuidas sa oma vanaisaga kohtusid kas oligi selle transiseisundi abil palun seleta veel natuke selle kohta, päris huvitav, aga hirmus võib see olla küll.

Eriti seda 30päeva jutt on natuke kahtlane, aga mine tea
Vasta
pakun, et su sõbra sõber polnud sel hetkel kaine, võibolla mingi poltergeist aga neid lapse jutte teab
Vasta
kõik aind räägivad, mis juhtunud on aga keegi ei räägi detaillselt kuidas neid välja kutusuda :zzz:
Vasta
See teema on jälle "popiks" saanud.ˇˇ
Laske edasi. wink
Vasta
me kutsusime khh maal kunagy kuskil oja 22res vaime v2lja....

hakkasime yle heinamaa kodu poole liikuma kuid yht2kki lendasime k6ik viiekesi korraga

keset heinamaad k6huli ....Sad

mai usu eryty et see juhus oli nohhh!!!Laugh
----
asi on selline et v6tad peegli ,kyynla ,taldrikuja rulli wc paberyt

siis paned peegli ette taldriku ja selle peale kyynla
paned selle p6lema lased umbs mingy viis mintsa p6leda ja see jarel hakka wc paberyt alt poolt ylesse ymber kyynla rulli ma ise sealjuures korrutad selle olendy nime keda soovid kutsuda rullid niikaua kuniu kyyynal kustub ja vaim ungu kohal

edit: Liitsin postitused kokku, kuna ei ole ilus teha mitut postitust üksteise järel sedasi. Vot nii.


Muudetud: 26-10-05 kell 23:15:53 Thorondor
Vasta
Mina usun täielikult vaimudesse!
Endal nii palju juhtumeid olnud!
Nüüd eile tekkis selle asja vastu suurem huvi ja hakkasin asja kohta materjali koguma. Olen leidnud päris palju huvitavaid asju. Ühte vihikusse kirjutan kõik ja seda vihikut kannan kaasas.
Küsitlen ka varsti inimesi vaimude koha pealt.
Ükskord,kui mul on piisavalt teadmisi(hetkel on neid natuke liiga vähe), siis ma üritan ka vaimud väljakutsuda!

Aga ma olen kindel, et nad olemas, sest kuidas muidu räägitaks nendest niipalju!
Mingi tõepõhi peab ometi all olema!

Aga asi, mis tundub kahtlasena on see, et enamus täiskasvanuid ei usu seda...pigem sellised nooremad kuskil 10- 18 aastased!
Kas keegi teab, mis võib olla põhjuseks?
Ma üritan selle välja selgitada igastahes!
Vasta
Kui kutsuda vaimu välja peab veel eriti ettevaatlik olema et sa ise hulluks ei lähe või mis iganes.
Olen kuulnud kus üks naine kutsus vaimu välja ja ta ei suutnud seda enam asja kontrolli all hoida jäi see vaim temaga.
See tähendab veel seda et naine läks hulluks vaimu pärast.
Naine käis isegi kirikus et vabaneda sellest vaimust ja palvetas aga see ei aitanud enam.Ühel päeval juhtus temaga jälle selline asi et
vaim sisenes tema kehase ja ta põletas kõik oma riided ja raha ära ja nii see juhtus päris sündmus lugu...nii et mõelge enne selle peale kui hakkate kedagi kutsuma välja vaimudemaalt...:vaim:
Vasta
oskan küll kutsuda aga elu sees ei kutsu! kui siis ainult häid vaime kui väga vaja.
Vasta
Seepärast ma ei kavatsegi neid ennem välja kutsuda, kui mul on kindel põhi all.
Kuna ise usu ja ei soovi, et midagi nihu läks siis seepärast uuringi kõik võimalike asju jne.
Vasta
Kuidas kutsuda välja vaime? Noh, asi on selles, et meil tuleb klassiõhtu ja ma mõtlesin, et võiks seal vaime välja kutsuda. Olen teadlik sellest, et seda tehes riskime oma eludega. Aga äkki kirjutaks keegi kuidas vaime välja kutsuda ja kuidas neid ka ära saata..kirjutage ka oma kogemusi vaimudega.
Oleksin väääga tänulik.
Vasta
oh õudust.

ütle üks mõjuv põhjus miks sul oleks vaja neid kutsuda?

ennem võiks foorumis natuke ringi ka vaadata ju:

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1305
Vasta
Soovitan tungivalt niisuguste rumalustega mitte tegeleda!
Mõni teispoolsuse olend võib jääda terveks ülejäänud eluks teie ebaõnnestumistele kaasa aitama.
Vasta
Kõige lihtsam vast on ikka taldrikuga,tegime seda kunagi 1989 a. malevas.Aga ka sellega oli mingi jama,sest alati pidid kaks teatud maleva tüdrukut taldriku keerutamise juures olema,muidu lihtsalt asi ei n.ö töödanud.Ülajäänud rühmaga võisime üksi võisime proovida nii palju,kui tahtsime,aga ei midagi.
Vasta
Alles eile kutsusime. Tegime aluse peale tähestiku, numbrid 0-9, jah ja ei. Alguses tuli keskenduda ja õelda mitu korda: vaim, vaim tule välja. Näpud hoidsime pitsi peal, mis oli teist pidi keeratud. Iga kord mõjus. Aga ei soovita, näiteks sain teada, et minul ja ühel teisel tüdrukul on üle aasta vaim järel käinud. See polnud kaitsevaim vms. Ütlesid, et kndlal põhjusel, mida nad ei avalda. Keegi ei liigutanud, sest nad rääkisid asju mida me polnud üksteisele rääkinud.Ütlesid veel niipalju, et ruumis viibivad nad koguaeg ja meie neid ära ei saa saata või kutsuda. Meie saavat kutsuda neid ainult endga rääkima.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
oh õudust.

ütle üks mõjuv põhjus miks sul oleks vaja neid kutsuda?

ennem võiks foorumis natuke ringi ka vaadata ju:

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1305

Selle mõjuva põhjusega on ma arvan nii, et seda polegi. Ainult see, et "Nii lahe on ju, äää, nagunii midagi ei juhtu" Sellist juttu olen ma suhteliselt tihti kuulnud, kuid mis siis kui juhtub? Terve oma elu võibolla pärast kahetsed, et seda lollust kaasa tegid.

Muudetud: 21-11-05 kell 16:39:41 fragger
Vasta
vaimud ei ole niisama mängimiseks nad võivad olla väga võimsad! praegu sa mõtled "oh lahe kutsume vaimu siis saadame ära ka".esiteks see vaim ei pruugi enam lahkudagi. teiseks ta võib väga vihaseks saada niimoodi!
mina elaks ennem elu aeg teiste narrimisega et ma ei julge seda teha. aga nende kutsumine on viimane mida teha!!
kui sa seda siiski teed siis olgu su kaitseingel tugev...
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: fragger
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
oh õudust.

ütle üks mõjuv põhjus miks sul oleks vaja neid kutsuda?

ennem võiks foorumis natuke ringi ka vaadata ju:

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1305

Selle mõjuva põhjusega on ma arvan nii, et seda polegi. Ainult see, et "Nii lahe on ju, äää, nagunii midagi ei juhtu" Sellist juttu olen ma suhteliselt tihti kuulnud, kuid mis siis kui juhtub? Terve oma elu võibolla pärast kahetsed, et seda lollust kaasa tegid.

Muudetud: 21-11-05 kell 16:39:41 fragger

aga tavaliselt ei tule mingit vaimu välja. kui see taldrik liigub siis nende enda tahte - ja biovoolude mõjul. Pärast mõeldakse igast luuletusi juurde ala mingi vaim pärast jälitas meid jne.
Vasta
kui profesionaal kutsub siis ikka tuleb küll. aga kui tegu on naljaga ei pruugi nad jah tulla...
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,384 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,463 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,471 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,029 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,359 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,336 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,929 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,368 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat