•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
:/ kahjuks on ainult mingid 'sõbrasõbrad' kes on selliseid asju läbi elanud.
Niiet ma tõesti kahtlen et mingi suvalise lause ütlemine kümme korda järjest võrdub tapmisega.
ja igasuguste nugade jamasid ma ka ei usu (ja ennäe imet, jälle mingi sõbrasõber on ära killitud.)
Ja on lugusid olemas. on muinasjutte, õudusjutte, päriselt juhtunud jutte janiiedasi.

seda võib võrrelda et kui näha mingit õudukat (the grudge,näiteks) , siis ma peaks uskuma seda kohe või ? ma ei usu.

inimese enda asi millesse usub või ei, vaba maa, ning mitte keegi ei saa seda muuta. wink
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: eliiizze
Kuidas kutsuda välja vaime? Noh, asi on selles, et meil tuleb klassiõhtu ja ma mõtlesin, et võiks seal vaime välja kutsuda. Olen teadlik sellest, et seda tehes riskime oma eludega. Aga äkki kirjutaks keegi kuidas vaime välja kutsuda ja kuidas neid ka ära saata..kirjutage ka oma kogemusi vaimudega.
Oleksin väääga tänulik.

kui tõesti muud põhjust pole,kui soov teiste ees lahe näida,siis tõesti,unusta parem ära!Vaimudega ei maksa jamada ja neid ilma tungiva põhjuseta segada,iial ei või teada,kellega sa parasjagu ühendust said,kas hea hingega või halvaga.........ühe lolli nalja tagajärjed võivad kohutavad olla!
Vasta
Aga just riskimine on see, mis huvi pakub. Eelmine aasta oli ka meie klassil sarnane soov. Mina küll klassiõhtul ei osalenud, aga mulle räägiti, et midagi ei toimunud. (Loomulikult, nad põletasid vaime eemalepeletavaid viirukeid ja itsitasid paaniliselt.)

Saan eliiizzest aru, et ta tahab elu põnevaks teha, kuid just siis, kui elu on nö "põnev" taipab ta, et "igav" elu on miljoneid kordi toredam. Pole mõtet endale vaimudega seotud probleeme külge kleepida.


Offtopic:Tegelikult on ju tore vahel hirmu tunda, kuid soovitav on seda teha mõnel teisel moel. Minge näiteks õue, leidke mõni tibi ja öelge talle, et ta on loll. Mõne hetkega olete ümbritsetud tibide karjast, kellel on ühine soov teile tappa anda. Siis tekib natuke jube tunne.
Vasta
Teil on küsimus miks ma neis välja kutsuda tahan.
Okei räägin siis.
Kõik kirjutavad siia umbes nii: Ära kutsu, ma ise ükskord kutsusin ja siis juhtus see ja see ja blablabla..
Mina tahan kaa kutsuda. Ise kutsute ja teistel ei luba?
See on põnev.
Ja jube.
Meil nagu terve klass muust ei räägigi.
Praegu tegeleme infi kogumisega.. kui piisavalt palju teama, siis kutsume välja kah.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: eliiizze
Teil on küsimus miks ma neis välja kutsuda tahan.
Okei räägin siis.
Kõik kirjutavad siia umbes nii: Ära kutsu, ma ise ükskord kutsusin ja siis juhtus see ja see ja blablabla..
Mina tahan kaa kutsuda. Ise kutsute ja teistel ei luba?
See on põnev.
Ja jube.
Meil nagu terve klass muust ei räägigi.
Praegu tegeleme infi kogumisega.. kui piisavalt palju teama, siis kutsume välja kah.
Enamus räägivad ikka "...aga minu sõbra sõber..." stiilis:o
Ise pole küll väitnud et olen kutsunud, ära tee üldistusi, ära mängi lolli ja ürita peaga mõelda natuke.
Vasta
Tead, et seitsmekorruselise maja katuselt allahüppamine on põnevam.
Lähed kohe järgi proovima?
Vasta
Mhm põnev foorum on vaimude väljakutsumisest.
siis nagu osad aitavad ja siis jälle lisavad ,et ei see on ohtlik ei sovita no palun ära kirjuta siis üldse kui ei soovita.Kõik kes siin väidavad nagu et ohh se on põnev ma tahan väljakutsuda siis mõned teevad selle kohe maha kui sa asjast midagi ei tea siis ära kutsu ja niisam ahuvi pärats poel mõttet.No kui niisma ahuvi pärats pole mõttet ja selleks peabpõhjus olema siis mille pärats teie kutsusite oli teil selleks põhjus ,et te nii kindlalt räägite et see on ohtlik ja poel mõttet või teie sõbra sõber kutsus:o
Aga üldjuhul võib ju olla nii,et see on hoopis inimeste energia mis selle suure tahte ja süvenemise juures taldriku wõi msi taes asja liikuam wõi küsimustele vastama paneb,sest ometigi peab ju vaimude kutsumise juures olema väga vaikselt süvenema jne.

No ma ei tea sai vast kõik tähtsam mainitud
Vasta
Vaime on arukas kutsuda siis, kui midagi on hädasti küsida vaja. Küsimus, mille vastust ei tea ükski elav. Jah. Siis võib vaimu välja kutsuda.
Niisama ei tohi neid järgmiselt tasandilt tagasi kutsuda.
Nagu sina külale, nii küla sinule vms. Selline reegel kehtib kõige ja kõigi kohta.
Vasta
aga vaime pole ju välja võimalik kutsuda... uskumatu mis lollustega lapsed ikka aega veedavad ja oma ajusi peedistavad.

arvate te tõesti et kutsute mõnda meest või naist või koera või lammast või napoleoni ja kleopatrat või minugi poolest kasvõi jumalat ennast näiteks oma tagaaeda või siis koolipeldikusse???

mõelge kah natuke enne kui p***a suust välja ajama hakkate. eksole.
mina teie vanusena mängisin legodega ja päike paistis soojemalt ning ka maailm oli ilusam.
Vasta
Ohtlikuks pean vaid spiritismi.

Kutsuge Krayon
või Asthar Sheran
või keegi peainlitest
või mõni ülestõusnud meister.

Kui kellelgi teist on võime olla informatsiooni vastuvõtja (kanaldaja), võib sellest tulla huvitav kontakt.
Vasta
Vaimud on olendid/nähtused, kes (1) oma kujult võivad meenutada inimesi, sh ka mõnda konkreetset tuttavat inimest ja kes samas (2) on siiski "immateriaalsed", st käituvad nii nagu lihast ja verest inimene käituda ei saaks (no näiteks võivad tulla-minna läbi seina). Olete nõus? Kui jah, siis on mõned kindla peale töötavad retseptid vaimude väljakutsumiseks:
1. Vaadake peeglisse. Nii on lihtne välja kutsuda omaenda vaimu või ka sõbra või sõbranna vaimu, kui tollel on julgust koos teiega ohtlikku katset läbi viia.
2. Süüdake pimedas toas küünal. Asetuge ise küünla ja seina vahele ning keerake küünlale selg. Vaadke seinale.
Lihtne ju, eks ole!
Vasta
on sul seda kohutavalt teada vaja?
oskan seda mitut moodi.
kui seda kohutavalt teada tahad siis võin sulle öelda.
kuid kas tead milliseid ohte võib olla?
kuidas see välja näeks(lõplikult):ma ütleksin seda sulle.sa teeksid seda..järgmisel paaril päeval tunned ennast kurnatuna ja halvasti..palaviku pole haige kaa pole.kirjutad foorumisse et :mis see küll olla võib..varsti tuleb välja et te ei saatnud hinge õigesti ära või ta ei tahtnudki ära minna..sinuga on juba kaasas 24 erinevat hinge...käivad küll preestrid ja pühakud..midagi ei aita...umbes 2 aasta pärast tüdinevad nad sinust ja kaovad..

oleks se tore?
kas sulle see meeldiks?
Vasta
et nagu..vaimud ei saa inimest katsuda..neil puudub keha...vaimud on inimese jaoks udukogu..saate aru...nad ei saa meid katsuda...kui nad saaksid oleks see vaid ettekujutlus!
Vasta
to portselaanistnukk:perverdist vaim`?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: portselaanistnukk
vaimud on kummalised...........me kutsusime sõpradega keldris vaime välja oli....
meiloli a3 leht .kõige ylesse olidkirjutatud 1-10 nr siis selle alla tähestikk..jah ei.,veel alla algus ja lõpp..(küünal)yks meist kuumutas klaasi põhjakuumaks sosistas sinna sisse et uku kui sa tahad meiega rääkida siis liigu algusesse...kõik panid ma näpud klaasi kohale et mingi 3cm kõrgemale ja klaas hakkas liikuma ..
siis yks meist küsis tassi sisse kysimuse et teised ei kuulnud ...ta küsis kui vana on rasmus(yks meie seast)ja panime jälle näpud peal eja klaas liikus ise 8..peal..siis kysisime kus on siret...ta vastas tähdetest wc...ja tal on kena kann....peale seda me ei uskunud ..ja lõppetasime selle ära siis läksime sireti juurde ja kysisime kus ta umbes5min tagasi oli ja mis ta tegi ,,,,ta ytles et käis wc ....siis me rääkisime talle kogu selle nõidumise värgi ära ...uskumatu ju

Palun foorumisse mitte kirjutada,kui oled alkoholijoobes.

Muudetud: 11-3-06 kell 20:25:22 Driimu
Vasta
Kas keegi võiks seletada kuidas ta vaime on välja kutsunud või teab kuidas kutsuda ?
Muidu ise olen kutsunud aga midagi pol juhtunud Bleh
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: PainKiller
Kas keegi võiks seletada kuidas ta vaime on välja kutsunud või teab kuidas kutsuda ?
Muidu ise olen kutsunud aga midagi pol juhtunud Bleh

Kui õigesti kutsuda,siis juhtub küll midagi. Smile
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: PainKiller
Kas keegi võiks seletada kuidas ta vaime on välja kutsunud või teab kuidas kutsuda ? Muidu ise olen kutsunud aga midagi pol juhtunud Bleh
Lihtne seletus Sinu ebaõnnestumistele: vaime polegi olemas. Aga see pole ainuvõimalik seletus. Katsu näiteks välja kutsuda USA presidenti (GWBi ennast ikka, mitte tema vaimu) ja vaata, kas tuleb. Ja kui ei tule, siis mida sellest järeldada? Vaimudest ma väga palju ei tea ja välja kutsuda pole neid kah kunagi püüdnud. Ometigi arvan, et ka vaimude korral on tark silmas pidada sedasama, mis GWB korral:
1. Maailmas on väga vähe inimesi, kes suudavad GWBi välja kutsuda.
2. Kui Sina nende hulka ei kuulu, aga oma püüdlustes visa oled, siis mingit jama võid endale kindlasti kaela kutsuda.
Vasta
nojah. mina vaimudesse ei usu. kõik, mida ma ise näinud või kuulnud olen, on minu jaoks olemas. aga vaimude vms. pole ma kokku puutunud. aga siiski on üks värk millest ma aru ei saa. nimelt..
mu ema rääkis, et nad olid kunagi sõbrannadega mõelnud vaime välja kutsuda. tegid tabeli valmis, panid küünlad paika ja otsisid kuldketti välja. seejärel panid kõik aknad kinni ja nende ette kardinad. läksid siis kolmekesi (mu ema, onu naine Kaie ja nende sõbranna Kaire) kööki. tegevus toimus onunaise Kaie juures. hakkasid siis kutsuma ja korraga käis nagu tuuletõmbus toast läbi, aga kõik aknad olid kinni. onunaine Kaie hakkas siis küsimusi küsima. ja arvake ära mis juhtus..kuldkett läks PULKSIRGEKS ja näitas tähti nii, et nendest sai lugeda kokku mingi vastuse. tagajärjed olid sellised: onunaine Kaie, kes küsimusi oli küsinud, hakkas nägema mingeid punaseid kurje silmi. ta oli absoluutselt igat poodi proovinud neist lahti saada, aga midagi ei aidanud. lõpuks proovis siis palvetamist. millegipärast ei saanud ta eesti keeles palvetada. paha hakkas. niisis ta õppis soome keeles palvetamise ära ja lõpuks sai lahti.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: XHK
Kas kellegil on õnnestund vaime välja kutsuda või kas üldse teab midagi selles? Sõberad on kutsunud valget daami välja keldris ja olnud kuulnud treppidel samme:ink: siis kohe kustutasid küünla ära ja sammud kadusid, ühesõnaga nii see käibgi vict et küünal põlema ja kordad midagi sellist:"Valge daam tule välja, valge daam ilmuta end." Vict oli nii, teinekord küsin veel üle :o olen öelnud et kutsuge veel välja ja võtke mind ka kampa aga ta ei julge enam...nujaa tglt kui ikke kummitust näed või kuuled siis päris irmus võib ike olla :vaim:


Arvatavasti on jh nii. Näiteks. Et juba kõigile tuntud tonti Bloody Maryt välja kutsuda, tarvitseb sul ainult seista peegli ette (tuba peab otseloomulikult pime olema) ja siis hüüad bloodymary,bloodymary jne.. Ja niipea kui sa seda oma kolm kuni sada korda oled korrutanud, ilmub peeglisse bloodymary muteerunud lõust ja kas siis tõmbab sind oma kõdunenud kätega peeglisse või lihtsalt küünistab sind kuni sa tule põlema paned, kui ei vea siis küünistab sind surnuks.
Ühesõnaga - tasub proovimist mis?wink
Vasta
no suhteliselt mul seda BLOOOODI MEERI värgendus kül välja ei tundud..etnoh. ega ma arvan et ma ise oleks seal peegli ees naerukrambid saanud, kui olekski sinna midagi ilmunud.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: KEEMIA
...etnoh. ega ma arvan et ma ise oleks seal peegli ees naerukrambid saanud, kui olekski sinna midagi ilmunud.
Tore kuulda et meie foorumis nii lõbusad inimesed on, aga blaadi meerike oleks ehk naernud viimasena, ja see kes naerab viimasena...
Noh, teate isegiwink

Muudetud: 23-4-06 kell 14:29:41 Metavo
Vasta
eee... kuidas kirjutas vaim lauale?
kuidas saab mittemateeria mõjutada mateeriat?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
eee... kuidas kirjutas vaim lauale?
kuidas saab mittemateeria mõjutada mateeriat?

see on see teema, et on tähestik, jah-ei-lõpeta, numbrid, nõel niit ja küünal. selle abil, parandan enanst.
aga loodan, et said aru, mis mõtlesin
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tsitaat:Algselt postitas: KEEMIA
...etnoh. ega ma arvan et ma ise oleks seal peegli ees naerukrambid saanud, kui olekski sinna midagi ilmunud.
Tore kuulda et meie foorumis nii lõbusad inimesed on, aga blaadi meerike oleks ehk naernud viimasena, ja see kes naerab viimasena...
Noh, teate isegiwink

Muudetud: 23-4-06 kell 14:29:41 Metavo


Kiiduväärt, KEEMIA, et sul nii humoristlikud vaated tondindusele on. Aga proovi uuesti ja uuesti (harjutamine teeb meistriks) ja siis kui õnnestub, räägi meile ka kuidas sa laua all kõht kõveras koos PladiMeeriga naersidwink
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,274 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,260 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,449 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,344 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,274 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,879 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,345 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat