•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
ma kutsusin koos sõpradega vaime välja. tulidki aga me ei saand neid tagasi saata ja praegu kondavad nad ringi ühes vanas majas.
et küsimus kas nad on vaja kindlalt tagasi saata
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: ARHIES
ma kutsusin koos sõpradega vaime välja. tulidki aga me ei saand neid tagasi saata ja praegu kondavad nad ringi ühes vanas majas.
et küsimus kas nad on vaja kindlalt tagasi saata
Kus sa nii kindel oled, et nad just seal majas on?(H)
Vasta
ARHIES, ehk täpsustad oma probleemi, muidu jääb tunne et sa tahad lihtsalt õudsalt spämmida ja lagastada seda foorumit.
Kirjelda vähemalt kuidas kutsusite, kus kohas, miks, kas oli lõbus, kust teate et vaimud tõesti tulid, kas keegi sinna tagasi on läinud ja kas kellelgi vaimud pea maha ka löid? (Kui viimane on eitav vastus siisp ole huvitav enam)
Vasta
no seal majas käib palju rahvast kutsusime taldrikuga ja küünlaga, algul küll aga kui asjad hakkasid ise liikuma nt uks kinni lahti käima siis oli küll natuke scary, seda ma ei tea kas seal on keegi hiljuti surma saand aga seal pole käind juba mitu kuud
Vasta
Mis maja see on? Kas pood(käib palju rahvast), bordumaja(samuti palju rahvast), suguhaiguste kliinik...?
Vasta
vana veski
Vasta
tulid, oli näha tumedaid kujusid näha ja pimeduses mingi hele valgus
Vasta
encore: kas sellel trikil vanusepiirang on?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Kui kutsuda vaimu välja siis sa pead kindlalt teadma mida sa vaimult tahad küsida. Vastasel juhul võib vaim vihastuda, kui ta on oma tulekuga energiat raisanud ja su elu väga raskeks teha. Ise olen muidu kutsunud 2-hel korral välja vaime.

Esimesel korral kui ma kutsusin vaimu välja ma küll kartsin kuid mul oli kindel siht. Esimesel korral ma kutsusin vaimu välja nn. leiva süsteemiga. Tegin kõik nagu seal oli kirjutatud. Puhastasin toa, tegin leiva (tuli küll natukene kõrbenud..) ja kutsusin vaimu kes ei lasknud mul õõsel magada. Kui vaim teavitas leiva liigutamisegaa, et ta on kohal siis küsisin ta käest, et mida ta soovib minust. Tema vastas seepeale "ma soovin sult teenet, valva minu hauda metsas kus on linnupesa" (Kui käisin nädal varem seal jooksmas siis nägin ühte käest lastud hauda). Ma lubasin talle, et ma valvan ta hauda ja nii ma ka tegingi. Tegin haua korda, viin sinna iga kuu linni ja alati kui ma sealkäin tunnen ma nagu keegi vaataks mind pealt . Seda tunnet ei olegi võimalik kirjeldada, sa lihtsalt tunned õnne, et sa oled siin elus saatnud korda midagi head ja tänu minule saab keegi rahu.

Teisel korral tegin juba hulljulgema katsetuse. Kogusin nädal aega endasse energiat (mõteldes head mõtteid, süües tervislikult jne). Panin enda ümber küünlad ja laususin varem õpitud ladina keelsed sõnad. Kui olin õpitud fraasi oma viis minutit korrutanud tundsin ma kuidas keegi tuli ruumi ja lausus mulle "ära karda" (see ei olnud eesti keeles, kuid ma sain sellest aru) Ma tegin silmad lahti ja ma nägin halli (läbipaistvat) kogu mis järjest teravnes, kuni lõpuks ma nägin, et see oli naine (metsikud mustad juuksed, sinised silmad, ilusad huuled, valge kleit)Ta võttis mu käest ja lausus võõras keeles millest ma millegi pärast aru sain "usu uskumatut". Enne kui ta naeratades lahkus hoidis ta mu kätt ja ütles midagi millest ma enam aru ei saanud. Peale seda juhtumit on mu eluvaated radikaalselt muutunud kuid samas huvi vaimude vastu tõusnud tunduvalt.

PS: Ise ma ei soovita võhikutel vaimu välja kutsuda, kes ei saa aru mida nad vaimult täpselt tahab, kuna vaim võib su elu väga halvaks teha.

Muudetud: 28-11-05 kell 14:19:33 encore

Nagu ma näen on sul vaimudega väga head kogemused olnud. Väga tore oli lugeda sinu kogemusi. Nüüd ma üritand sõpradele selgeks teha ,et vaimudega on ohtlik tegeleda (nad on sammuti võhikud). Mul endal pole veel vaime välja kutsuda vaja olnud ja arvatavasti ka hiljem ei lähe vaja (loodan ,sest kohutavalt kardan pimedust lapsest saadik , ei tea miks Sick).
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: XHK
Kas kellegil on õnnestund vaime välja kutsuda või kas üldse teab midagi selles? Sõberad on kutsunud valget daami välja keldris ja olnud kuulnud treppidel samme:ink: siis kohe kustutasid küünla ära ja sammud kadusid, ühesõnaga nii see käibgi vict et küünal põlema ja kordad midagi sellist:"Valge daam tule välja, valge daam ilmuta end." Vict oli nii, teinekord küsin veel üle :o olen öelnud et kutsuge veel välja ja võtke mind ka kampa aga ta ei julge enam...nujaa tglt kui ikke kummitust näed või kuuled siis päris irmus võib ike olla :vaim:

olen kutsunud.
sõbrannadega päris mitu korda,aga me oleme nii teinud et on kaks küünalt üks näiteks roheline,teine punane ja siis võtame taldriku paneme tagurpidi laule ja mõlema käe nimetissõrmed hästi õrnalt peale ja siis loeme selle meie isa palve ja siis kutsume kedagi välja,sõbranna vanaisa oleme päris tihti kutsunud
Ja selle asjaga on nii ka et peab olema viisakas,ropendada ei tohi,naerda ei tohi
ja sa pead kõiki teisi usaldama ja pead ise ka sellesse uskuma
ükskord juhtus nii et olime minu keldris kutsusime sõbranna vanaisa välja ütlesime et Kui sa tahad meiega rääkida mine nt. rohelise küünla poole janii
ja siis taldrik hakkas ise liikuma
ja päris pikalt rääkisime
ja järsku läks elekter ära..küünlad kustusid
väga jube oli
kõik kartsime ei teadnud mida teha aga näppe ei tohi taldrikult ära võtta enne kui vaimu ilusti ära saadad
nii siis rääkisime edasi
küsisime et kas sa tahad meid hirmutada kui jaa siis liigu paremale(sest me ju ei näinud kummal pool mis värvi küünlad olid) ja kui ei taha hirmutada siis liigu vasakule
taldrik liikus paremale
meie hakkasime aine rohkem karta
siis kuulsime teistest keldritest kolistamist ja kellegi samme
hakkasime kõik koos ütlema et palun ära hirmuta meid et me ei ole sulle midagi teinudjanii
siis tuli elekter tagasi
saatsime vaimu minema ja kõik oli korras
enam ma keldrisse üksi ei julge minna
päris jube kogemus oli ikka
aga noh kõik peab elus ära proovima...

-------------

postitati 12-11-2006 kell 16:25:25

Eelnevalt küsiti siin vaimude väljakutsumise kohta et miks epavad käed olema taldriku ligidal(kui taldrikuga kutsud vaime välja)
Niisiis minu vastus:

Minu teada peavad käed olema taldriku ligidal sest vaim räägib meiega,meie endi energia abil ja käte kaudu edastatakse seda energiat
Ja on nii mõnigi kord olnud et peale vaimude väljakutsumist olen väsinud olnud,

Muudetud: 12-11-06 kell 16:27:38 Auuch

-------------

postitati 12-11-2006 kell 16:30:26

Tsitaat:Algselt postitas: encore
Vaime saab välja kutsuda järgmisel viisil: istu laua taha nii, et selja taha jääks uks. Sinu ees laual on peegel, mille taga põleb küünal. Peeglisse vaadates peab sealt näha olema selja taga olev uks. Vaata süvenenult peeglisse ja jälgi ust, samal ajal mõtle pingsalt isikule, kelle vaimu välja kutsud. Kõik see toimugu täielikus vaikuses ja öösel. kui on möödunud natukene aega, muutub peegelpilt uduseks, uks hakkab aeglaselt avanema, ning ukseavast ilmub oodatu.

Loodetavasti jääb nüüd teemasi ja poste A'la "Kuidas kutsuda vaime välja ????" vähemaks.

PS: Ei vasta ühelegi küsimusele, mis tõstatatakse selle kohta. Katsetage (ning saage lõpuks sellise närvivaputuse, et iialgi ei taha enam vaimudest midagi kuulda, ega näha) Laugh - Moded, ei ole siin mitte midagi solvavat, ega halba... Kõik on korras, nagu Norras.

Oled ise proovinud?
Millegipärast ei usu selliseid asju et uksed lähevad lahti vms.
usun rohkem seda et kuulen kellegi samme,sositamist,asjade kukkumist
whatever.



----

liitsin su kolm järjestikku postitust kokku

Muudetud: 12-11-06 kell 19:11:00 hiidlane
Vasta
aam on nii olnud :S nag täiesti lambist oli nii 2 nädalat midagi ei jõudnud teha haige kah ei olnud mõtlesin et lihtsalt paha tuju aga mul ei olnud jõudu millekski ja ma mõtlesin enesetapule jne. aga ykskord kui ma tundsin hullult head tuju kadus see kõik ja ma olin väga õnnelik selle yle. selline kogemus ei kõlba kuhugi
Vasta
kui sa seda väga tahad
Vasta
Minu meelest peaksid need Holliwoodi õudusfilmidki,kus mingi noortegrupp vaime pulli pärast välja kutsuvad,meile midagi õpetama.Aga ma küsin siiski uudishimust,et kuidas mõjuvad vaimud kristlasele?Kas see kaitseb vaimude väljakutsujaid,kui sessiooni ajal on nendega kristlane,kes tunneb muret oma sõprade pärast.Millks on siis exorsism,kui te nii kindlalt väidate,et väljakutsutud vaimud enam ei lahkugi?

Muudetud: 30-11-06 kell 12:18:48 neitsi
Vasta
Nad lahkuvadgi siis kui tahavad.
Sammuti soovitan vaime kutsuda välja siis kui vaja (mitte igavuse peletamiseks) mitte sünnipäeva/klassiõhtu lõbuks.
Ja ma ei usu ,et kellegil oleks tore kui 2a. vaimud kaasas temaga jõlguvad.
Isiklikult pole ise vaime välja kutsund ja arvatavasti ei kutsu kah.

Muudetud: 2-12-06 kell 11:19:31 Horos
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: zyym
mul eesti keele vihikus oli mingi tekst kus oli vaimude väljakutsumisest juttu, aga ma ei tea kas see õige oli..
ma ise kunagi väiksemana ka üritanud vaime välja kutsuda, ei mäleta küll kuidas me neid kutsusime, aga nagu teised väitsid, et neid sai välja küll kutsutud Bleh
* LoitsuKeller mäletab ühte naljakat juhtumit kus kaks inimest läksid vannituppa lydia koidula Bleh vaimu välja kutsuma, ja nad jäid vannituppa lukku ..iseenesest läks lukku..


actually , me just täna kutsusime , või tegelikult rääkisime ka lydia koidulaga sest ta pidi olema HEA vaim , suht oligi ju ! Smile
Vasta
me käisime keldris ja kutsusime välja. keldriuks läks lambist lahti. väga jube oli.
Vasta
vaime on võimalik välja kutsuda aga sisi tuleb nad ka tagasi saata!
Ise olen proovinud aga ei ole õnnestunud, ju siis ei oska nii hästi. Vaimud pidid punapäid kartma (loomulikke) ja tedretäppidega olevaid inimesi Bleh
Vasta
need vaimud kellega te omaarust suhtlete ei ole ole samad isikud ja tavaliselt ka mitte heatahtlikud. enamus hingi liigub peale surma edasi. moned aga jaavad erinevatel pohjustel madalamatesse sfaaridesse seisma. needsamad vaimud esinevadki teile inimeste hingedena keda valja kutsutakse. see ei ole naljaasi. need hinged voivad teha nalja ja valetada kuid hullematel juhtudel juhtida valele teele ning tekitada tohutut kahju.
vahestel oskustega inimestel ( samaanid ja muud "nagijad") on v6imed hingedega oigesti suhtlemiseks. tegelikult ei tohi "puhkamise" staadiumis hingi segada. nad on selle elu unustanud ning valmistuvad edasi liikumiseks jargnevasse ellu. tegelikult neid ei olegi voimalik korgetest sfaaridest katte saada. nagu ma juba mainisin, seda suudavad teha vaid vahesed ja sedagi hadavajadusel.
(pole tappidega tahti, vabandan)
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: neitsi
Minu meelest peaksid need Holliwoodi õudusfilmidki,kus mingi noortegrupp vaime pulli pärast välja kutsuvad,meile midagi õpetama.Aga ma küsin siiski uudishimust,et kuidas mõjuvad vaimud kristlasele?Kas see kaitseb vaimude väljakutsujaid,kui sessiooni ajal on nendega kristlane,kes tunneb muret oma sõprade pärast.Millks on siis exorsism,kui te nii kindlalt väidate,et väljakutsutud vaimud enam ei lahkugi?

Muudetud: 30-11-06 kell 12:18:48 neitsi


Arvan et vaimul on suht savi kas oled kristlane või moslem. ja kust tuleb arvamus, et kui kristlane oled siis ainult tunnet muret sõprade pärast?
ma ei ole kristlane, aga tunnen ikka kui tarvis sõprade pärast muret.
Vasta
Mja..tervist siis ma ise olen olnud juba lapsest saati spiritismuse huviline ja v6in k2si sydamel hoides ytelda et nad on mul kogu elu kaasas tolknend yhest elukohast teise aga nyyd on nad tagasi t6mmanud.
Mja minuga kutsudes tuleb vaim v2lja 101% ja j22b umbes kutsumiskohta ~3 p2evaks
Hmm..mja ehh surmaga l6ppevaid asju ple naq veel juhtunud.
Ja ei usu kaa et juhtub.
Aga lahedaid asju on juhtund peale kutsumist nt:keset p2eva veereb sulle laual taldrik ette terve pere juureskolekul (t2is toidutadrik) see juhtud 6ega ja paps n2gi pealt,kodu uks on meil abloy snepper lukk see lihtsalt lykatakse keset p2eva lahti ilma linki alla vajutamatta sul ninaall,taga toas visati v66kott maha niiet mynte lendas tervesse tuppa laiali aga see oli k6ik n2iline seda kotti polnud ega ka neid mynte olemas.
Aga k6ige p6nevam oli nyyd siis see et umbe 2a nyyd siis tagasi k2is meil aknaall nn.labidamees selle nime teenis ta sellest:
Tavaline rahulik 6htu pere tv ees filmi vaatamas ,suvine aeg aken veidi lahti nii j2rsku kuulen kaevamis heli nagu keegi kaevaks kruusa akna all noo mis seal ikka elame suht garaaside vahel et mis seal ikka keegi toimetab garaaside vahel vast no aga kui see asi j2tkus j2rgmine p2ev ja nii edasi terve n2dal tekkis mul juba huvi oplaa see on vist kuce minu kapsaaeda Bleh
Nii hakkasin siis asja uurima alguses teatasin ka teistele et n2ed kas te siis ei kuule seda heli v2ljas see meil juba terve n2dal olnud mja k6ik olid imestunud.
Panin t2hele kui ytlesid kellegile et n2e kuula labidamees on v2ljas siis j2ttis ta kaevamise j2rele.
Sain ka teada et ta k2is 23.00 - 24.00 vahel absoluutselt igap2ev hoolimatta kuust ja nii terve aasta isegi talvel.
Nii plaanis oli seda heli lindistada aga kahjuks puudus mikker :S
Kuna olen kuulnud et selline heli v6ib muutuda s6numiks.
aga siis juba kuid hiljem harjusime taga 2ra ja ei pand teda enam t2hele nu ja siis kadus ta kaa mingiaeg 2ra.
Aga jah mulle meeldib isiklikult vaimudega kontakteerunud pole nyyd ammu seda teinud aga v6iks ju.wot siuke lugu
Vasta
Me kunagi koolis kutsusime vaime välja...mingi 4. lõpp oli ja meie klass jäi kooli ööseks. Tglt seal vist midagi polnudki...me kutsusime meie kooli vaimu välja (õpsid rääkisid et koolis on vaim) ja vaim rääkis siis et kurat on tegelikult lillat värvi ja et yhe meie klassi tydruku sees on saatan ja vaim lubas öösel koos kuradiga meie juurde tulla...ja lõpuks tegid kõik oma madratsite ymber ristid...keegi oli hommikuks mulle ka teinudLaugh
Vasta
Mu sõber ütles mulle , et on võimalik musta kätt välja kutsuda ja see läheb aind siis ära kui sa selle poti ässa kätte saad.

Selleks läheb vaja:
1. Potiässa
2. Kahte küünalt
3. Jeesuse pilti
4. Peeglit

Sa pead täiskuul täpselt kell 23:00 peegli taha panema potiässa ja peegli ülevale jeesuse pildi. Siis pead panema küünlad põlema. Ja siis täpselt kell 00:00 pead minema peegli juurde ja seal peaks olema must käsi. NB!!! ISE POLE PROOVINUD!!!
Vasta
Kui keegi tahab tegeleda, proovida või muud sellist, siis paluks ettevaatlikud olla.

lol. Tagajärgede eest ei vastuta lapsevanem, kui juhul alaealine oled.

Nii palju kui mina tean, siis igal välja kutsumise moodusel on omad kriteeriumid, mida jälgida, et midagi valesti ja halvasti ei läheks.
1. ei tohi öelda midagi solvavat välja kutsutud hingele
2. ei ole soovitav naerda.
3. ei ole soovitav vahele segada.
4. kui on peeglitega tegemist. mitte mingil juhul neid katki teha, purustada.
5. kui on tegemist peegli nägemisega, siis ei tohi juhuslikul ehmumisel peegleid kinni katta, ega pikali panna.
6. ei tohi esitada lollakaid küsimudi. (nt. kas sa pihku ka peksad?)
7. ära saatmisel olla viisakas.
8. peale ära saatmist kontrollida, et kas on läinud.
9. hoiduda kõige halvaendelise kutsumist. (nt. saatan, djinn, igasugused oletatavad deemonid... kui muidugi keegi, kes on võimeline välja kutsuma ja on meeletu adrenaliini või -lolluse otsingul. see on teie teha, kas tahate)
10. loomulikult alati viisakas olla.

praegalt rohkem mul pähe ei tule. ei mäleta enam... pole ammu kedagi välja kutsunud.
Vasta
no klassiõe sünnal kutsusime vaime välja.
kutsusime nii,et võtsime taldriku ja kirjutasime paberile tähestiku,edasi teate vist ise kuidas utsuda.Aga üritasime mitu korda,kuid siis hakkas taldrik liikuma,klassivend hakkas lollitama ja küsis igasuguseid lolle küsimusi ja siis vaim kirjutas talle lehm.
Vasta
Vaimude välja kutsumine ei ole mingi naljaasi. Vaimud on väljakutsutena päris võimsad. Ja elavate inimeste vaimude väljakutsumine võib olla teisele inimesele ohtlik.!
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,368 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,454 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,467 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,029 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,355 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,334 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,928 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,368 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat