•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
Negatiivsed mõtted väljakutsumisel= pahatahtlik vaim ????
Positiivsed mõtted väljakutsumisel= heatahtlik vaim ????

Kas ta on nii? Arvan et igal väljakutsumisel ei saa ju pahatahtlikud vaimud olla. Ükski asi ei saa ju olla üdini negatiivne kuri või pahatahlik, nagu arvatakse vaimude väljakutsumise kohta. Ei saa lihtsalt...

????
Vasta
Hirm on Inimese kõige suurem vaenlane. Miski siin Elus pole Juhuslik. Kui on Huvi Tehke. Me tulime Siia ILMA selleks , et seda KOGEDA.
Vasta
Ma arvan, et selleks, et vaimu väljakutsumine edukalt läbi viia, tuleb enne pisut põhjalikumalt valmistuda, mitte nii, et oh tuttava tuttav rääkis et proovis, proovime ka...
Kõige olulisem peaks olema motiiv - miks sa mingi vaimu välja kutsud. Kui sa endas kindel pole, tutvu juhtumitega, kus on kõik edukalt toimunud, ning võta eeskuju. On päris mitmeid meediumiraamatuid, mis edastavad infot "teispoolsusest", kust saab ka aimu taolise infovahenduse kohta. Mõndasid on siin ka eelnevalt mainitud, kuid soovitan tutvuda raamatuga "Michaeli sõnumid" või ka Krayoni raamatud. Nende järgi saab öelda, et turvalise ühenduse saab luua inimene, kellel selleks soodumus on. Ja saab öelda ka seda, et tavaliselt enne keskiga pole inimene valmis.
Puhtalt naljast või adrenaliini laksu saamisest ei tasu vaime välja kutsuma hakata, sest universumil (kaasaarvatud vaimolenditel) on ka huumorimeel. Smile
Keegi kommenteeris eelnevalt, et jutud vaimu käe läbi suremisest lähevad 5.a. laste õudusjuttude kategooriasse, loogiliselt võttes nii see ka on.
Vasta
tegelikult on nii ka et kui kutsud valget daami ,et see peaks suht feil olema sest valget daami ei saa kutsuda kutsud mingi teise vaimu või deemoni välja . :S
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas --ghost-facer--
tegelikult on nii ka et kui kutsud valget daami ,et see peaks suht feil olema sest valget daami ei saa kutsuda kutsud mingi teise vaimu või deemoni välja . :S


Ma ei tea, mul pole siiani kedagi tulnud. Aga äkki teisi kimbutavad, pole õrna aimugi. Igatahes, ma olen suht nõrganärviline vaimude kohapealt - et nagu, ma ei tea, kuidas ma nii rahulikuks suutsin jääda.
Vasta
Ma tahaks kah vaime välja kutsuda, aga ma kardan küll, et võib midagi juhtuda vaim ei lähe tagasi vms, aga suurema kambaga võiks isegi proovida, sisi kui midagi juhtub ei sa vähemalt üksi surmaLaugh
Vasta
Siin teemas on lahatud pikalt nii väljakutsumist kui sellega seotud ohte.
Siit aga küsimus: mis määrab selle, kes lõpuks välja kutsutud saab? Kas meeleseisund (positiivne, negatiivne, hirm), nimi, olend, kellele keskendutakse või on see suhteliselt juhuslik?

Lisaks: on mainitud nii elavate, surnute kui ka poolmüütiliste (kõiksugu päkapikud, Bloody Mary, Valge Daam, inglid ja jumalused, jms) vaimude väljakutsumist. Kas on võimalik ka välja kutsuda vaimolendeid, keda kas reaalsuses või kultuuriteadvuses ei eksisteeri? Kas indiviidil on võimalik välja kutsuda olendit, kelle ta on oma teadvuses loonud ning kelle olemasolusse mingil eksistentsitasandil või muus reaalsuses ta usub? Kas singulaarne või kollektiivne usk on võimeline vaimolendit looma?

Ise ei ole kunagi vaime üritanud välja kutsuda ning kunagi ei kavatse üritada ka, kui vaimumaailmu ei pelga, siis enda kujutlusvõimet kindlasti.

Vabandan ette kui kõlab filosoofiasse kalduva küsimusena.
Vasta
Pole kunagi tegelenud vaimu välja kutsumisega ja tõenäoliselt ei hakka kah. Kuna ei taha tekitada pahandusi endale. wink
Seega hoian ise sellistest asjadest eemale. Ma arvan, et saab välja kutsuta tõesti neid, kes ei ole oma eesmärke täitnud.
Aga ise olen näinud õudusunenägusi, kui mu isa tuhk kodus oli. See oli tõesti jube. Aga nüüd, kui ta maeti, olen ma ainult häid unenägusi näinud. Smile
Ta nagu vaatas mind, kui ma magasin. Tõesti selline tunne. Aga muidu ajas küll judina peale, kui keegi siin eespool mainis, et mingi vanaema vaatas kuidas sa kohvi teed. Mis ta vaatas mind siis ka, kui ma pesin ennast? Uuh..
Vasta
Ma lugesin kunagi ammu ühelt netileheküljelt kuidas saab vaime välja kutsuda.On vaja klassi kas lauad või mingi mu klaas.On vaja tähtede silte kõiki tähti ja on vaja läbipaistvat klaasi.Ja hüüad lauset palun jumal räägi minuga.Kui sa usud ja sul on võimu siis kustud välja ta.Aga ma ei soovita seda sest mu üks sõbranna proovis seda ja ta kustus mingi teise olevause välja (deemoni)Ta räägis et see olevat tule deemon.Nädal peale seda jäi ta auto alla ja oli raskete vigastustega haiglas.Kui teed üksi on aga kindlam et keegi ei saa viga aga kui veel kellegagi siis kui kutsud kellegi vale siis läheb asi kurjaks,.Ise proovis korra aga ei tulnud välja kuigi tass hästi natuke liikus käes aga peale seda võtsin kohe käe maha sest kartsin.Julgust peab olema.:S
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas henzukaz
Üldiselt on nii, et inimese hing pidi viibima siin ilmas 30 päeva, et ta saaks korda teha kõik selle, mis ta elades on valesti teinud. Ma ei tea küll kuidas.. Küllap vist mingi hingerahu teema. Igatahes 7 päeva peale surma pidi surnud inimese hing viibima omade hulgas. See tähendab, et iga hommikukohvi juures vaatab sinu äsjasurnud vanaema vaimuna kuidas sa seda teed. Freaky, eks?

Peale 30-et päeva pidi hing lõplikult siit ilmast lahkuma, et kunagi taas ellu ärgata. Piibli teema jne. Taoistidel, budistidel ja muudel siukestel toimub reinkarnatsioon, mille tagajärjel inimene sünnib uuesti mingi lille või lehmana näiteks. Ma polegi täpselt aru saanud , kas neil on ka 30 päeva teema.. Ei tea. Võibolla.

40 päeva ikka.

Muide, mis neist ikka välja kutsuda - kellega midagi olulist õigel ajal rääkimata jäi, need tulevad sobival hetkel (enamaltjaolt uneajal) ise - ja ka pärast 40 päeva möödumist. Kui ikka ei mõiganud ja tõsine vajadus on, tulevad teist-kolmandat korda veel.

Ja lähevad ise tagasi ka. Komplikatsioonideta.
Vasta
Minu teada peaks ka hing 40 päeva siin ringi ekslema ning kui siis rahu saab, läheb nn "teispoolsusesse".

Vanaema võttis ka minuga unes ühendust.. kuskil 2,5 kuud peale surma. Mu hing ei andnud rahu ja tundsin vist süümepiinu et Teda vaatama ei läinud viimasel ajal. Ilmus minu unenäkku ning rääkis rahulikult et tal on nüüd hea ja ta ei pea enam piinlema. Väga reaalne oli, siiani selgelt meeles, kuigi see oli üle kolme aasta tagasi. Hea on mõelda, et vb tõesti ta tuli et mind maha rahustada Smile

Aga kui nüüd teemasse süveneda, siis minu teada on minu tutvusringkonnas vaid mu õde, vend ja õemees korra välja kutsunud. Vähemalt minule teadaolevalt. Vot hetkel ei oska öelda mis moodusel nad kutsusid aga tean et ühendust nad said ning küsimustele ka vastused. Osadele küsimustele vastata ei tahtnud, siis võtsid sujuvalt ette uue küsimuse. Põhjus välja kutsumiseks oli see, et sõber lasi ennast maha ja nad tahtsid veel viimast korda Temaga hüvasti jätta ning teada mis põhjusel ta seda tegi. Igaljuhul kõik läks hästi.

Ise pole isegi kaalunud varem välja kutsumist. Mind tegelikult väga hirmutab kõik see hingede värk. Kuid hetkel olen isegi veidi mõtlema hakanud, kuid ei usu et tegudeni jõuab. Nimelt mu õemees leidis oma õudsa lõpu märtsis ning ma tean et Tal jäi siin palju asju lõpetamata. Ja ma millegi pärast kardan et Ta ei ole leidnud siiski oma rahu ja tahaks Temaga veel rääkida ja Teda aidata vms. Ma tean et Ta on õetütrele ennast unenägudes ilmutanud ja vist mu emagi on Teda korra unes näinud peale seda. Õel on aga hirm sest õetütar on näinud kuidas isa Talle järgi tuleb ja Ta ära viib. Ja nagu kuulda on olnud siis unenäos surnuga kaasa minek pidi ohtlik olema, ei pruugi enam hommikul ärgata. Vot ei teagi kui tõsi või mitte tõsi see väide on, aga jube mõelda siiski.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Sigrid
Minu teada peaks ka hing 40 päeva siin ringi ekslema ning kui siis rahu saab, läheb nn "teispoolsusesse".
Mis siis, kui 40 päeva saab läbi ja ta rahu ei saa?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Sigrid


Ise pole isegi kaalunud varem välja kutsumist. Mind tegelikult väga hirmutab kõik see hingede värk. Kuid hetkel olen isegi veidi mõtlema hakanud, kuid ei usu et tegudeni jõuab. Nimelt mu õemees leidis oma õudsa lõpu märtsis ning ma tean et Tal jäi siin palju asju lõpetamata. Ja ma millegi pärast kardan et Ta ei ole leidnud siiski oma rahu ja tahaks Temaga veel rääkida ja Teda aidata vms. Ma tean et Ta on õetütrele ennast unenägudes ilmutanud ja vist mu emagi on Teda korra unes näinud peale seda. Õel on aga hirm sest õetütar on näinud kuidas isa Talle järgi tuleb ja Ta ära viib. Ja nagu kuulda on olnud siis unenäos surnuga kaasa minek pidi ohtlik olema, ei pruugi enam hommikul ärgata. Vot ei teagi kui tõsi või mitte tõsi see väide on, aga jube mõelda siiski.

Olen kusagil siin vist juba rääkinud, aga võin veel rääkida. Nimelt - me ei tea, kas meie kutsele vastanud vaim on ikka lahkunud lähedane. Ta võib ju olla ka mingi suvaline pullivend, kes tahab surelike arvel nalja teha, esinedes lahkunud lähedase nime all... Ja ma pole veel leidnud meetodit, mis võimaldaks adekvaatselt väljakutsutud vaimolendi olemuse kindlaks teha. Räägitakse ju näiteks, et üks variant olla vaimule küsimuse esitamine Kristuse nimel, a´la "Kristuse nimel, kas tuled sa valgusest", mida propageerib näiteks Diana Cooper. Kuid see info ei ütle ju veel midagi, ma ei näe siin ühtki loogilist põhjust, miks mõni vaim ei peaks ka sellele küsimusele vastates teesklema.
Sama näiteks kuulsa Valge Daamiga - senine info tema kohta on udune, pole isegi täpselt teada, kas sehantne tegelanna kunagi reaalselt eksisteeris. Ja ometi üritavad paljud teda välja kutsuda uskudes, et see on ikka tema ja mitte mõni tüngategija...
Muide, tüngategijatest vaimud on ju üsna tuntud. Näiteks räägib Põhjala mütoloogia sellisest tegelasest nagu Loki, kes võis võtta eri kujusid ja kes võis korda saata päris räigeid tempe.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Nazz
Tsitaat:Algselt postitas Sigrid
Minu teada peaks ka hing 40 päeva siin ringi ekslema ning kui siis rahu saab, läheb nn "teispoolsusesse".
Mis siis, kui 40 päeva saab läbi ja ta rahu ei saa?

Siis jääb kummitama kuni leiab rahu? Vot ei tea, nii tark selle koha pealt pole.

Vanaema igaljuhul jäi kummitama.. niikaua kuni täditütar sai kelleltki nõu et niit ja nõel vanaema aeda maha matta, et siis tal on seal teispoolsuses tegevust. Peale seda vanaema enam ei kummitanud.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas paadikapten
Tsitaat:Algselt postitas Sigrid


Ise pole isegi kaalunud varem välja kutsumist. Mind tegelikult väga hirmutab kõik see hingede värk. Kuid hetkel olen isegi veidi mõtlema hakanud, kuid ei usu et tegudeni jõuab. Nimelt mu õemees leidis oma õudsa lõpu märtsis ning ma tean et Tal jäi siin palju asju lõpetamata. Ja ma millegi pärast kardan et Ta ei ole leidnud siiski oma rahu ja tahaks Temaga veel rääkida ja Teda aidata vms. Ma tean et Ta on õetütrele ennast unenägudes ilmutanud ja vist mu emagi on Teda korra unes näinud peale seda. Õel on aga hirm sest õetütar on näinud kuidas isa Talle järgi tuleb ja Ta ära viib. Ja nagu kuulda on olnud siis unenäos surnuga kaasa minek pidi ohtlik olema, ei pruugi enam hommikul ärgata. Vot ei teagi kui tõsi või mitte tõsi see väide on, aga jube mõelda siiski.

Olen kusagil siin vist juba rääkinud, aga võin veel rääkida. Nimelt - me ei tea, kas meie kutsele vastanud vaim on ikka lahkunud lähedane. Ta võib ju olla ka mingi suvaline pullivend, kes tahab surelike arvel nalja teha, esinedes lahkunud lähedase nime all... Ja ma pole veel leidnud meetodit, mis võimaldaks adekvaatselt väljakutsutud vaimolendi olemuse kindlaks teha. Räägitakse ju näiteks, et üks variant olla vaimule küsimuse esitamine Kristuse nimel, a´la "Kristuse nimel, kas tuled sa valgusest", mida propageerib näiteks Diana Cooper. Kuid see info ei ütle ju veel midagi, ma ei näe siin ühtki loogilist põhjust, miks mõni vaim ei peaks ka sellele küsimusele vastates teesklema.
Sama näiteks kuulsa Valge Daamiga - senine info tema kohta on udune, pole isegi täpselt teada, kas sehantne tegelanna kunagi reaalselt eksisteeris. Ja ometi üritavad paljud teda välja kutsuda uskudes, et see on ikka tema ja mitte mõni tüngategija...
Muide, tüngategijatest vaimud on ju üsna tuntud. Näiteks räägib Põhjala mütoloogia sellisest tegelasest nagu Loki, kes võis võtta eri kujusid ja kes võis korda saata päris räigeid tempe.

Jah õigus, me ei tea kas see on ikka tema. Kuid Samas kui küsida isiklikke asju.. siis kust kuradi kohast peaks neid vastuseid teadma mingi võõras vaim eiteakust. Me ei ole ju ka kindlaid tõendeid selle kohta et nad kõike teavad või oskavad meie mõtteid lugeda? Enamikes asjades ei saa siin ilmas tegelikult kindel olla.. siin tuleb mängu usk ja tahe. Kui ma usun et see on Tema, ja kui ma saan Temaga veel viimast korda rääkida siis ma tõesti mõtleks et see on tema, mitte ei hakka mõtlema et kas ikka oli. Samamoodi nagu ma ei hakka mõtlema kirja või smssi saades et kas ikka kirjutas see inimene või keegi teeb lolli nalja. Iga inimese oma asi, mida usub ja mida mitte.
Vasta
Aam , kui ma kutsun valget daami välja , kes ta siis on olnud ?? Ma ei saa kunagi aru :S
Vasta
ja meie kutusisme eile mu vanaisa välja ja ta tuli !!!!!!! ta rääkis meiega mingi 2h juttu ja siis me saatsime ta ära , sest ta ei viitsinud enam meiega rääkida, ta ütles et me temaga täna kell 19.00 jälle räägiks (ei tea kas tal on siis mingi kell vä?)
ootan juba täiega !!! ma pole oma vanaisa näinud 12 aastat ja lõpuks saan oma kullakullakalli vanaisaga rääkida ! SEE ON ÜLIMALT LAHE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vasta
Kirke, kui vanaisa vaimuga rääkimine on ülimalt lahe, siis sa ei peaks kartma ka teises teemas kirjeldatud kehavälist kogemust!
Mis moodi see vestlus teil toimus?
Vasta
Meie oleme sõpradega umbes 5 korda proovinud .. ei tööta Sad
Ja nüüd Halloweeni peol (Minu pool) proovisime ka , kutsusime mu ema .. JA TÖÖTAS
mu ema on mingi 3 korda oma elus vaime kutsunud ja alati on töötanud .. ta ütles et ta tegeleb reikiga ja tal on pruunid silmad ja tugevad käejooned (need 2 viimast omadust peaks ouja boardiga kutsumisel tähtsad olema). Peale mu emaga kutusmist hakkas meil ka ilma temata tööle , me rääkisime mu vanaisaga , ta lobises meiega u 2h . ja me meeldime talle ! Mul on nii tore vanaisa .. kahju et teda enam pole .. TA ÜTLES ET TA KÄIB MEID VAHEL KÜLASTAMAS ..kui äge !!??
Vasta
Aga võhikuna tahaksin ikkagi teada, et mis moodi te vestlesite? Toimus see telepaatiliselt, märkide või inimkeeles? Milline nägi välja vanaisa?
Vasta
Ma väga algaja niiet küsin ..
Kuidas vaime välja kutsuda ohutult ja ohutult ära saata.
Vasta
Peaks Liine siia teemasse saatma vaatama mis käkki te keerate, tema vaeseke peab neid hingi tagasi saatma, keda te teispoolsusest siia veate ja tagasi saata ei oska.
Vasta
Tegelikult on üks kummaline asi, õigemini tähelepanek.

Kui mina olin noor, nii 11-14 äkki, siis ka minuvanused kõik tahtsid selliseid asju proovida ja katsetada. Ise ei ole kunagi vaime välja kutsunud, aga huvi oli ja kuulasin alati suure põnevusega teiste pajatusi. Ja vanus on enam-vähem stabiilne siiani. Millest see tuleb?
Vasta
ma olengi 11 : d
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Wolver1ne
Ise pole küll proovinud vaime välja kutsuda, eriti ei taha kah, kui järgi mõelda mis tagajärjed võivad olla.

Muideks ise arvan, et need tüübid on küll petturid, kes näiteks raha eest võivad sinu surnud vanaema või isaga rääkida.

OLEN ISE SEDA PROOVINUD , SEE POLE FEIK . SEE ON PÄRIS, kutsusime sõpradega Liidia Koidula välja, ja see polnud enam naljakas .
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,276 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,260 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,449 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,344 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,275 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,879 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,345 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat