•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
Tsitaat:Algselt postitas sYnk
ma olengi 11 : d
Kas oled kursis liitumise vanusega?
Vasta

*Vaimud on kui liikuvate värvide kogumid ega peagi alati olema inimese kujuga

*Inimestega on vaimudel kõige parem suhelda une ajal

*Kui Maal on päev, on hingedel vaimuilmas koolituse aeg
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas iitt

*Vaimud on kui liikuvate värvide kogumid ega peagi alati olema inimese kujuga
Tahaksid täpsemalt sellest mõttest rääkida?
Vasta
Nazz - vastan sulle Vanga sõnadega( vastusseks sellele, kui talt küsiti, kas ta on näinud Kristust)

Jah, olen näinud, kuid Ta ei ole üldsegi selline, nagu teda ikoonidel kujutatakse.
Kristus on hiigelsuur tulekera, mille poole on võimatu vaadata, kuna ta on nii ere.
Ainult valgu, ei midagi muud.

Eales loodu kõrgeim alge on HING ja see ei ei hävi( ei sure) kunagi
Vasta
Vaimude kutsumine pole mingi mäng, ausõna... ühel sünnipäevapeol, kui mina ja mu sõpruskond veidi noorem oli, kutsusime me vaimu välja, ja läks kaua aega, et ta kaoks. Taipasime alles siis, et keerasime käki kokku!... Ei soovita Ph34r2
Vasta
Tsiteerin natukene kristlaste tõekspidamisi:

Suur osa okultistlikust kraamist on pakitud teaduslikku, kunstilisse ja isegi kristlikku pakendisse või tundub lihtsalt süütu mängu ja meelelahutusena. Saatan püüab oma kaupa müüa nime all, mis ei vasta sisule. Muidugi pakub saatan oma tooteid ka neile, kes soovivad saada teadlikult sedasorti kaupa.

Amoraalsus ja patt on asjad, mis sillutavad teed okultismile. Patt on petlik (Hb 3:l3) ning patutegija ei taju sageli, kui suures ohus ta on ning arvab, et asjad polegi nii hullud. Saatan ergutab sedasorti asju tagant. Patt teeb igal juhul inimesele kahju ja kui seda ei võideta Kristuses, siis lõpeb see igavese surmaga.

Mõistagi sekkumine teadlikult okultsesse sfääri toob kaasa orjastavad tagajärjed. Kristlastel tuleks selliste asjade eest hoiduda ning soovitada ka teistele niisugustest asjadest kõrvale hoida.

Mida Teie arvate, kas nõustute?
Vasta
Muidugi selle vaimude välja kutsumisega kaasnevad jamad millest sa ei saa kunagi lahti...
kui te tõesti arvate et te kutsute vaimu välja ja isegi kui ta on sõbralik ja teil õnnestub ta ära saata ei lähe ta tegelt tagasi....
nyyd kus olete sellise lolli teo teinud on ta teil ikka veel kallal.....

Ja seda ma võin tõestada sest mina oma lolli peaga tahtsin välja kutsuda oma vanaisa......midagi ei juhtunud ja viisi uuesti läbi ärasaatmise rituaali
aga nagu mu vanaema tervisest oli näha siis ei läinud ära see vaim keda tegelt ka tulnud polnud.....
Mu vanaema on juba 3kuud haiglas.....

Ma olen siiani enda peale vihane
sest mul on alati kõik kutsumised ja saatmisd välja tulnud
isegi muklassikad kutsusid mind``Kutsuja´´-ks
..........................................................................................................................................................................................
Kui midagi teed tee kogemusega.....
Vasta
kas keegi saaks mulle selle crystallingi ouija kasutamise osa ära tõlkidaa ? Sad
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas ayyu
Tsiteerin natukene kristlaste tõekspidamisi:

Suur osa okultistlikust kraamist on pakitud teaduslikku, kunstilisse ja isegi kristlikku pakendisse või tundub lihtsalt süütu mängu ja meelelahutusena. Saatan püüab oma kaupa müüa nime all, mis ei vasta sisule. Muidugi pakub saatan oma tooteid ka neile, kes soovivad saada teadlikult sedasorti kaupa.

Amoraalsus ja patt on asjad, mis sillutavad teed okultismile. Patt on petlik (Hb 3:l3) ning patutegija ei taju sageli, kui suures ohus ta on ning arvab, et asjad polegi nii hullud. Saatan ergutab sedasorti asju tagant. Patt teeb igal juhul inimesele kahju ja kui seda ei võideta Kristuses, siis lõpeb see igavese surmaga.

Mõistagi sekkumine teadlikult okultsesse sfääri toob kaasa orjastavad tagajärjed. Kristlastel tuleks selliste asjade eest hoiduda ning soovitada ka teistele niisugustest asjadest kõrvale hoida.

Mida Teie arvate, kas nõustute?
Tähtis,pole mitte see mida kristlased taunivad ,vaid tegu -ja selle tagajärg!
J. Godrey Raupert (inglise psühhiaatrilise uurimisseltsi endine liige) jutustab ühest juhtumist: “ Ükskõik, kuhu ta läks või mida tegi, alati oli see olend tal vastas ning jõllitas teda vihasel pilgul. Ta üritas lootusetult vältida seda pilku, kuid asjatult: tulemuseks oli nõdrameelsus” (“Geister der Spiritismus”, lk. 86).
Laskem ühel spiritistil endal vastata: “Ei tohiks samuti alahinnata hingelisi ja kehalisi ohte, mis ähvardavad kogenematuid, keskpärase andega inimesi, sest teatakse juhtumeid, mil ühendus kurja vaimuga on viinud meediumi hullumeelsuseni” (samas lk.48)
Hullumeelsus või nõdrameelsus – Teie oma valik!
Või nagu VironShaman juba kirjutas,,Peaks Liine siia teemasse saatma vaatama mis käkki te keerate, tema vaeseke peab neid hingi tagasi saatma, keda te teispoolsusest siia veate ja tagasi saata ei oska.,,
Ärge tegelege asjadega,mida teised ,pärast korda peavad seadma hakkama ja mis ohustavad teie vaimset mõistust!
Vasta
mul millegipärast pole kunagi vaimud välja tulnud olen igat moodi proovinud, küünaldega ja kividega ja taldrikuga ja peeglitega. viimati proovisin mõni päev tagasi aga ikka ei midagi.
Vasta
jätke vaimud rahule ! nad tahavad oma elu elada !
Vasta
postitatud 12-8-2009 Kell 22:21

Kõigile ei näidatagi. Aga omast kogemustest ütlen seda, et ära taha teda/neid näha. Võtab kõhedaks küll ja terve edasise aja (aastaid) mõtled, mis värk oli. Kas ise peast soe.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas mikssaniiteed
Me kutsume koguaeg sõbrannadega vaime välja! Taldrikuga, see on nagu juba igapäevane asi Laugh

No palju õnne . Ega sul ükskord ikka ei vea . Taldrikuga soovitan harva katseid teha , sest meie koolis käivad koolijutud et neli täiesti tavalist õpilast läksid kunagi valget daami taldrikuga välja kutsuma . (ei tea kuidas see käib) Tegid hädavajalikud asjad ära . Siis üks muutus uudishimulikuks ja vaatas taldriku alla . Ja seal oli üks valge noore naise käsi ja see kägistas selle ära . Ja niimoodi hakkasidki kõik järjest surema . Üks suri siis kui talle nuga selga löödi , teine suri siis kui tal oli gripp ja kolmas suri nii et tal hakkas pea valutama ja siis hakkas talt igaltpoolt verd jooksma , ninast , suust , kõrvast jne ning lõpuks kukkus kokku ja enam ta ellu ei ärganud . Ma ei julge selliseid asju ikka mitte kunagi teha . Pigem hoian vaimudest eemal .
Vasta
sõbranna sünnipäeval kutsusime ka õhtul, lihtsalt, igav oli ja ma ei viitsinud veel koju ka minna. Pikemalt ei saa kahjuks präegu rääkida, sest sugulane tahab arvutisse aga kokkuvõtteks tuli välja et me kutsusime sõbranna vanaema välja, ning et 2012 maailmalõppu ei tule Laugh
ja seda ka et minust rallisõitjat ei saa. Laugh
Aga hiljem millalgil võin täpsemalt kirjutada kõik küsimused mis mul meelde jäid.
Vasta
noored, kuni ** ( kuni 2 tärni) , ärge hullake vaimudega.
80 % neist, kes alustasid, pole oma klassikursust sooritanud. Vaimuilmas kehtivad omad reeglid ( kusjuures kirjutamata).
18 ja 19 sajandil oli, eriti venemaal, aga ka mujal euroopas moodne taldrikut keerutada ja vaime välja kutsuda. Ei mõeldud, mis saab siis, kui NAD ei tahagi tagasi minna. Ja paljud ei läinudki.
Kui vahest, ehk siis, kui said kaasa mingi suveniiri siitilmast, mõne reipa ja rõõmsa vaimu. Mõelge, miks kaob jäletult NII palju inimesi maalt, isegi meilt, väikestelt eestimaalt...
Vasta
oi iitt, ära loodagi, et need noored midagi tegemata jätavad, iga põlvkond mängib uuesti kõik tembud läbi mida isegi noorest peast tegid, maailm mängitakse endale ümber.
Lohuta end sellega, et nad keegi ei suuda rohkem tempe teha kui suguvõsa saatuses ette määratud.
Vasta
mind on õpetatud, et kui loomulik kadu ei ületa 33 % , on kõik korras.
Praktikas vastan, et tegelikkuses on see arv kuskil 32 ja 35 % vahel, seega on mõistlik seda teada ja näiteks mitte pärast kõrvalekalletest kurvaks saada. Tegin ise ka oma ajal palju PULLI ja olen illmselt selle õnneliku 100 MIINUS 35 hulgas, ning ei räägi neist, keda meie hulgas astraaltasandil enam pole. Siiski on need ülejäänud samuti õnnelikud, mõned on uuesti kehastunud ja alustavad "mängu" algusest peale.
Mul siin üks vana lapsepõlvesõber aitabki ja kuna tema jaoks oli arvuti täiesti tundmatu sõna, need väikesed veadki teksti sees... muidu on ta aga väga õppimisvõimeline ja lubab "platsi" puhtaks lüüa.
Ma ei tea, mis ta sellega mõtleb, kuid palusin tal oma trajektoorile tagasi minna ja hoogu veitsa maha võtta, KIPUB TEINE SIIN VÄHE ÜLBAMA, ISE VEEL TEISES DIMENSIOONIS...
Vasta
Kui inimesed loevad kogu selle hoiatava teksti siin läbi, aga ikkagi uudishimu ei anna rahu ja nad proovivad järgi.... Kas nad on siis selle ära teeninud, kui midagi nihu läheb ja nendega midagi juhtub?
Vasta
Kurb küll, aga ainult nendel, kes midagi ei tee, ka miskit ei juhtu.
Iga tegevus toob endaga kaasa teatud riski, teatud eksimisvõimalused. Kuna isegi Looja polnud eksimatu, pole seda amugi inimesed. Inimestel on siiski võime vahet teha, mis on hea, mis halb. Mis on lubatud , mis lubamatu. See eksimatu "otsustaja "on meie sisetunne. Ta teab alati, mis on lubatud, mis lubamatu, mis õige, mis vale.
Häälesta end oma sisetunnet kuulama ja tee seejärel otsus.
Ei saa öelda, olen, ei ole selle ära teeninud. Nohh, teiste sõnadega võib öelda, et on olemas miskit sellist kui saatus. Meil on alati vaba tahe otsustada, mis on õige, mis vale.
Ära karda, midagi ei saa juhtuda ühelgi juhul.
Mis tähebdab väljend" kui midagi juhtub?"-alati jutub midagi. Kui teed ühtmoodi, juhtud ühtmoodi, kui teed teistmoodi, juhtub teistmoodi.
Sul on aati valikuvabadus, kuid pead olema kindel, et tagajärg on vältimatu. tegutsedes kas nii või teisti
Ainuke lohutus kogu selle asja juures on see, et surra ei saa me kunagi, sest hing on surematu ja annab mängule kindlust.
II Ms-s oli vene sõduritega ka sama lugu, neil oli 2 võimalust:
1. Kui pistsid pea kaevikust välja ja läksid käsu kohaselt rünnakule oli väga suur tõenäosus surma saada, veel suurem oli tõenäosus surma saada, kui ei täitnud käsku ja politruk( oma mees) kihutas kuuli keresse
Mõned jäid siiski ka ellu kuid kogu mängus, mille nimeks on ELU kui niisigune, on kindel, et keegi ei jää ELLU
Üks on kindel, et maailma lõppu EI TULE ja Vaimudele enamasti meeldib, kui nendega suheldakse

Vasta
Sai ka siis üle pika aja vaime "välja kutsutud" [ ikka paar kuud tagasi ] , vaim kes meiega suhtles ütles et seal ruumis [ keldris kutsusime ] , on veel koos temaga kuus vaimu. Nii juhtub kui nad saatmatta jätta. Mina igatahes usun seda vaimude väljakutsumist. Ph34r2
Vasta
me olime suvel sõpradegaLaugh ma olin siis väike kutsusime kaartide abil vaime välja ja tulid :o seda me tegime väljas siis me rääkisime (temaga) ja lõpuks hakkas põõsastes keegi krabistama ja me läksime vaatama kedagi ei olnudPh34r2 peale seda olen ma hakkanud vaime nägema !!! ei möödu nädalat mil ma vaime ei näeks!!!Sad:o
Vasta
Mis on parim viis välja kutsumiseks, võite mitu asja ka kirjutada.
Tahan ise õnnestunud väljakutsumist.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Kristo16
Mis on parim viis välja kutsumiseks, võite mitu asja ka kirjutada.
Tahan ise õnnestunud väljakutsumist.
Se samune teema , lappa paar lehte tagasi ja peaksid leidma.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Kristo16
Mis on parim viis välja kutsumiseks, võite mitu asja ka kirjutada.
Tahan ise õnnestunud väljakutsumist.
Parim viis on ikka individuaalne. Nagu ennist soovitatud, siis vaata eelmised lehed kah läbi ja sealt leiad rohkeid õnnestunud vaimude väljakutsumisi.
Vasta
Proovisin igat viisi , olin ülitõsine asja suhtes ja tegin kõike õigesti. Nothing.
Oli väga mõjuv põhjus tegelt ka kutsumiseks.
Ja mingi see jutt ooo tapab ära or something , puhta vale.

[Muudetud: 12-22-2009 Kristo16]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,385 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,464 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,471 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,029 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,359 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,337 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,929 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,368 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat