•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
väga halb asi see vaimude välja kutsumine, mitte et sureksid , aga see on seadus, et kui pistad nina kuhugi, kuhu sa ei kuulu saad karistuse
Vasta
Paar aastat tagasi kutsusin endale abilise teiselt poolt, see tundmatu abiline püsis mul oma 2 aastat kaasas, igakord kui hakkasin pahandutesse sattuma tundsin kedagi kõrval kes tekitas minus paanikas, kuid kui ma oma asjad korda sain ta lihtsalt kadus. Ma otseselt ei kutsund teda vaid tahtsin ennast korda ning keegi teiselt poolt ise tuli mu juurde, et mulle mõistus pähe tuua.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Urmaseke
Valge daami välja kutsumine

olete midagi valesti teinud.


Muidugi tehakse midagi valesti... raiskavad oma aega sellise mõtetuse peale ja + on rohkem tõendeid, mis viitavad sellele, et mingit Valget Daami ei ole olemas... nagu ka Verine Meeri ja muud tüdrukute peldiku-usundid... nojah, peab tunnistama, et ka poiste tualestist tulevad igast muhedad lookesed.
Vasta
Wizardinwinter, kas see käib ka kõikide vaimude väljakutsumiste kohta?
Vasta
Kasutaja iitt postitused jäid veits segaseks.. ehk valgustate mind, mida ta sellega mõtles ..

Tsitaat:Algselt postitas iitt
noored, kuni ** ( kuni 2 tärni) , ärge hullake vaimudega.
80 % neist, kes alustasid, pole oma klassikursust sooritanud.....

klassikursus tähendab siin konkreetselt klassi või siis on tegu mingisuguse metafooriga näiteks elu kohta?


Tsitaat:Algselt postitas iitt
mind on õpetatud, et kui loomulik kadu ei ületa 33 % , on kõik korras.
Praktikas vastan, et tegelikkuses on see arv kuskil 32 ja 35 % vahel, seega on mõistlik seda teada ja näiteks mitte pärast kõrvalekalletest kurvaks saada. .................
Mul siin üks vana lapsepõlvesõber aitabki ja kuna tema jaoks oli arvuti täiesti tundmatu sõna, need väikesed veadki teksti sees... muidu on ta aga väga õppimisvõimeline ja lubab "platsi" puhtaks lüüa.
Ma ei tea, mis ta sellega mõtleb, kuid palusin tal oma trajektoorile tagasi minna ja hoogu veitsa maha võtta, KIPUB TEINE SIIN VÄHE ÜLBAMA, ISE VEEL TEISES DIMENSIOONIS...

Väga huvitav statistika aga mille kohta see käib? Ehk selgitaksite ka seda 2D sõbra juttu.


Tänan!
Foorumis olen juba pikka aega luusinud, kuid nüüd hiljuti sai ka kasutaja tehtud.
Terviseid teile!
Vasta
To Thorondor

Ei, mitte kõikide, aga samas ma ei ole ise kunagi vaime välja kutsund; ma ei tea. Võib-olla et tõesti on olemas teine, paralleel-maailm, kus elavad hinged, kust neid siis kutsutakse "tagasi" (enamasti korraks...), et näiteks teada saada tuleviku kohta vmi. Aga Valge Daam on ju täielik totrus, niisama nagu Meeri (huvitav, kas see oli see sama, kelle oli väike valge lambatall...?) Ma ei ütle, et minu arvates on see jama, et kellegil on "kedagi" õnnestunud välja kutsuda, äkki on tõesti, aga selline agarus adrenaliini järgi tühistab kõik võimalused; peab olema ju konkreetne põhjus, miks surnutega suhelda.

Vasta
Sattusin pooljuhuslikult siia foorumisse ja lugesin mõned teemad ka otsast lõpuni läbi.
Ma lihtsalt pidin ennast kasutajaks regama, kuna siin on jututeemaks päris huvitavad asjad, meeleolu tõstmiseks sobivad küll, noh ma mõtlen neid tondijutukesi ja "taldriku all olevaid kägistavaid käsi" jms.
Aga... ega te ometi seda tõsiselt ei mõtle? Kõike seda vaimudeasja ja ufosid ja ma ei tea, veel voodood?

Paistate ju suures osas kirjaoskajad inimesed olevat, kas tõesti võtab keegi neid asju siin kasvõi osaliselt tõe pähe??
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas nurrmees
Aga... ega te ometi seda tõsiselt ei mõtle? Kõike seda vaimudeasja ja ufosid ja ma ei tea, veel voodood?

Paistate ju suures osas kirjaoskajad inimesed olevat, kas tõesti võtab keegi neid asju siin kasvõi osaliselt tõe pähe??
Fantaasia foorum meil siin pole. Seega paljusi asju siin võetakse tõsiselt.
Vasta
Aga kui poleks fantaasiat, Nazz, kas siis suudetaks teha vahet reaalsusel ja ebareaalsusel? (See lause on suunatud tähelepanekule, et enamus vaimudeväljakutsumisi lõpeb hüsteeriaga ja paanikaga, isegi kui ei teata, kas neil õnnestus kedagi kutsuda välja...)
Vasta
Räägin puhtalt oma kogemusest:

Keerutasime kunagi oega koos taldrikut, kedagi konkreetset välja ei kutsunud, tuli, kes tuli. Kokku keerutasime ikka päris mitu korda, iga kord oli väike hirm sees, et ega kuri vaim ei tule.
Iga kord kui lopetasime, veendusime, et vaimud on toesti ära saadetud.

Kuna me ei kutsunud kunagi kedagi konkreetset, oli see alati nagu loterii, et kelle me siis saame. Üks kord tulid kaks poissi, kes olid soja ajal surnud. Palusime neil enda kohaloleku kinnituseks asju liigutada. Üks neist pani ohupallid liikuma, teine kergitas mu oe juukseid. Vot see oli juba creepy...

Samuti näiteks joonistasid need samad poiste vaimud läbi meie käe - panin käe pliiatsiga paberile ja nad liigutasid seda. Joonistasin selliseid asju, mida ma eales poleks ise teinud. Nad vastasid sama moodi kirjutades jah/ei küsimustele. Hakkasime neid samu vaime tagasi kutsuma ning ühel hetkel ei saatnudki me neid enam tagasi vaid nad jäid meie juurde., üks minuga, teine oega.
Nad olid nagu meie pendlid - mul tuli vaid sorm kergelt kuhugi pinnale toetada, küsimus küsida ning sorm hakkas vastavalt vastusele kas "J" voi "E" joonistama.

Mäletan, et sattusin sel ajal haiglasse ning loomulikult oli vaim minug aseal kaasas. Palatis oli üks väike tüdruk, sobralik ja tore. Ühel päeval üritas ta midagi joonistada. Pusis ja pusis, lopuks viskas pliiatsi nurka ja torises, vahet pole, mida joonistab, välja tuleb ikka piip!! Ta vaeseke ei saanud aru, mis toimub, kuid mina muigasin - "minu" vaim tegi nalja.

Ajapikku need kaks vaimu lahkusid ise.

Pärast neid pole me enam taldrikut keerutanud.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas WizardInWinter
Aga kui poleks fantaasiat, Nazz, kas siis suudetaks teha vahet reaalsusel ja ebareaalsusel? (See lause on suunatud tähelepanekule, et enamus vaimudeväljakutsumisi lõpeb hüsteeriaga ja paanikaga, isegi kui ei teata, kas neil õnnestus kedagi kutsuda välja...)
Reaalne ja ebareaalne on suhteline termin. Mina ei oska öelda mis on reaalsus.

Tsiteerides filmi "Matrix":
"Mis on reaalsus? Kui reaalsus on see mida me tunneme, haistame, maitseme ja näeme, siis 'reaalsus' on lihtsalt elektrilised impulsid meie ajus."

Kuidas eristada fantaasiat reaalsusest? Sellel otsivad juba sajandeid hullumaja arstid lahendust.
Muidugi ei tea me, et kõik fantaasia tegelikult reaalsus pole. Kui keegi näeb elektriliinidel kuradikesi marssimas, siis kus me teame, et see inimene ei näinud antud hetkel paralleel dimensiooni kus antud juhtum aset leidis? See on mitmete suurte tarkade poolt öeldud, et meil eksisteerib mitmeid paralleelseid dimensioone.
Vasta
Nüüd siis Ouija lauakesed ka lastele kättesaadavad, alates 8. eluaastast

source: http://www.onenewsnow.com/Business/Defau...?id=879430
Vasta
Sugulased olid kunagi taldrikut keerutanud,.. Pikalt ei jaksa hetkel rääkida;o , aga hiljem olevat see inimene noh, tglt mitte inimene sinna vanasse maija jäänd,. Ja endalgi see mure, ma tean et paljud ei jaga seda asja, ehk pole usku ja värki, kuid saan neist täiesti aru, igalühel omad huvid ning üleültse sellist. Kuid keegi oskaks midagi selle tagasisaatmise kohapealt õelda? Tegu oli kurjema olevusega. Ise seda asja nii ei jaga, kuigi tahaks. Suht uus siin jahm. Ja haiguste kohapealt ka, on olemas kedagi vaimu kes raviks;o , peaks kuidagi prooovima väljakutsuma or smt, praegu oleks vägaväga vaja.. -.- . Loodan et keegi oskab midagi kasulikku kah õelda, sry, kui teil siin hetkelisest teemast korraks kõrvale läksin..
Vasta
väiksena sai proovitud ja kui korraga terve taldrik pooleks läks ning kõik lapsed hirmuga koju jooksid.see panigi aluse sellele ,et usun ja olen kogenud kokkupuuteid nö.vaimudega.kes otsib sellega põnevust siis seda ta ka saab ,aga see võib aset leida alles aastaid hiljem kui ei oska oodatagi,räägin puhtalt omast kogemusest.kuid ennem kõike kokkupuuteks sellisteks vaimudega kontakti otsimiseks on vaja inimesel tugevaid närve ,kuna mäng on ikkagi nähtamatusega ja mida sina ei juhi...
Vasta
Abiraamat:
How to Speak with the Dead: A Practical Handbook
Vasta
APPI MÕELGE KA MIDA TE TEETE!
Kui te vaimu välja kutsute siis te häirite ju teda.Te häirite välja kutsumisega teda.Sellel on tagajärjed.
Mul pole sellega kogemusi sest ma õppisin Egerti veast.
Egert oli laps umbes 10 aastane kui ta kutsus sõpradega vaimud välja.
Selleks on vaja piiblit,peeglit,niiti,nõela,küünalt ja paberilehte kuhu on kirjutatud järjekorras kõik numbrid ja tähed.
Ta kutsus välja oma surnud venna Arvi.
Ta esitas sõpradega Arvile tobedaid küsimusi kuni küsis midagi sellist mida poleks tohtinud.
Ta küsis kui vanaks ta elab...ja hakkas lugema nõela ringe ümber küünla.
Kui tajõudis 22-ni siis nõel peatus.Kartuses jooksis Egert oma sõpradega keldrist õue.Ta isegi ei saatnud vaimu tagasi.
Egert surigi 22 aastselt.Väga vägivaldsel teel.Ta poodi üles Sad
Ma tean seda sest Egert oli mu sugulane.Ja ma vannun et eelpool mainitud on TÕSI!
Nii et soovitan soojalt:Nii põnev kui see ka poleks ÄRGE kutsuge ilma põhjuseta vaime välja sest sellel võivad olla väga halvad tagajärjed.....
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Tsitaat:Algselt postitas frostsparrow
Selleks on vaja piiblit,peeglit,niiti,nõela,küünalt ja paberilehte kuhu on kirjutatud järjekorras kõik numbrid ja tähed.
Aga koraan või toora? Või tõesti ainult piibliga? Seljuhul millise? Uus+vana testament? Või ainult vana? Uus?

Hmm ma ei saa sellele vastata sest ma ise ka täpselt ei tea.Mulle ju jutustati ainult vaimuga rääkimisest ja nats vajalikest asjadest....kuid isegi kui ma teaks siis ma seda sulle ilmselt ei ütleks sest ma ei tahaks et vaime välja kutsutakse.Vaime ei tohiks häirida
Vasta
Poos end ise üles? Või mõrvati..? Kui ise üles poos siis on ju psüühikaga miskit nihu.
Ja mina olen aru saanud, et kõik inimeste hinged on tublid ja oma teejuhi pilgu all, kes neid õpetab ja õigele teele tagasi suunab.. sa vend Arvi peaks siis äärmiselt PAHA olend olema(deemon vms?).. inimesed on teiste foorumlaste jutu järgi tehtud kõik ühest Jumalast..
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Poos end ise üles? Või mõrvati..? Kui ise üles poos siis on ju psüühikaga miskit nihu.
Ja mina olen aru saanud, et kõik inimeste hinged on tublid ja oma teejuhi pilgu all, kes neid õpetab ja õigele teele tagasi suunab.. sa vend Arvi peaks siis äärmiselt PAHA olend olema(deemon vms?).. inimesed on teiste foorumlaste jutu järgi tehtud kõik ühest Jumalast..
'


See kuidas Egert suri on väga pikk,keeruline ja pealegi isiklik jutt.Meie perest ei tea keegi kes ta tappis.Aga kindlasti ei teinud ta seda ise.See on kindel.
Mis puutub Arvisse siis ma arvan et kui nad ta välja tahtsid kutsuda,läks neil midagi valestij a nad sattusid hoopis mingi muu vaimu peale See võib ju võimalik olla sest Egert oli ju 10 aastane kui ta yritas vaime kutsuda.Mida see 10 aastane inimene ikka oskab...
Vasta
mhmm, kui sa telefoniga helistad, siis õige inimese kättesaamiseks pead valima õige numbri. ei ole nii et lihtsalt helistad suvaliselt. seega vaimude väljakutsumise puhul tekib mul küsimus, et kui seda tehakse ühesama rituaali kaudu, siis mis garanteerib õige vaimuga kontakteerumise (juhul kui sa tead, kellega manalateele läinutest tahad suhelda)?
Või et siis mida küsida... Lihtsalt, et "kuidas seal läheb"? "On kõik sinuga oki-doki"? Sest no ma mõtlen, et inimest ennast puudutavatele küsimustele peaks inimene ise ka olema võimeline vastama. Kui need küsimused on tõesti vajalikud...
Vasta
Aga kes need teised vaimud siis on? Kas kõik ei ole siis mitte inimeste vaimud? Tekib kohe küsimus, et kust need "teised" vaimud tulnud on või kes nad loonud on.. ja miks ei ole asi kontrolli all.. neid meistreid, ingleid ja teejuhte peaks kõik kohad täis olema. Inimese hing tavaliselt kahetseb enneaegset surma, kuid mida ütleb selle kohta tema teejuht pärast tema elu? Midagi et: "Sorry, eem, ma olin suitsul.. proovin teinekord ellu jääda" ?

Keegi kel rohkem teadmisi selle kohta võiks vastata.

frostsparrow, vabandan, kui sind enne kuidagi solvasin. Kurb lugu Arvi ja Egertiga..


Lisaks: Mugen, ma arvan, et kui oled lähedase kaotanud siis ikka mõtled, kuidas tal läheb. Kas ta on lakanud eksisteerimast või on ta veel "elus" ja olemas kuskil.. lihtsalt huvi ja igatsuse pärast proovitakse kontakti saada ja näiteks küsida kuidas läheb või MIKS juhtusid asjad nii nagu nad juhtusid.. Üldiselt otsitakse lohutust ikkagi. Raske on leppida, et oled kellestki ilma jäänud.

Seda muidugi vähem teadlike inimeste seisukohast - inimesed kes teavad ainult, et vaimud või midagi on olemas ja sellega nende teadmised piirduvad... kui aga on teada, mis juhtub peale surma siis võib rahus edasi elada... ei pea muretsema.

[Muudetud: 4-11-2010 Savipats]
Vasta
Njah, "huvi ja igatsuse pärast". Samas, kas see ei ole veidi isekas? Sest kui sa ei tea mida sa täpselt teed, siis ei tea sa ka missuguseid ebameeldivusi sa võid sellega teisele poolele põhjustada?
Igatahes mind isiklikult häiriks ilmselt fakt, et ei tea ikkagi täpselt kellega räägid. Et jääb kahtlus et omakse asemel võib seal teisel pool "toru otsas" olla hoopis mingi pahatahtlik lollitaja, kes sinu naiivsust lihtsalt oma lõbuks ära kasutab.

Ja mis kasu oleks teadmisest kas ja kuidas pärast surma eksistents edasi kulgeb? Selles mõttes, et kui oled juba selle elu mingil moel ära käkkinud, siis ega seal ilmselt paremini läheks, kui pole just oma surmahetkeks täielikult muutunud. See on sama kui planeetide asustamisega - kui Maa on pe*sse keeratud, siis pole mõtet kuhugi mujale planeedile enam edasi ronida.
Vasta
Aga
Tsitaat:Algselt postitas frostsparrow
Egert oli laps umbes 10 aastane kui ta kutsus sõpradega vaimud välja.

Noo, inimesed teevad seltskonnaga igasugu lollusi, mõtlemata tagajärjele. Eriti veel noorukid.. ja kui tegu on skeptikutega siis ega neid ei koti mis seal teisel pool toimub.. peaasi, et pulli saab.


edit:
Toon näite... Kui ma ütlen Sulle, et kui peegli ees 3x öelda Bloody Mary siis veedad sa terve igaviku põrgus, kus sind piinatakse 24/7. Kas sa julged seda teha?

Tõenäoliselt Sina või keegi teine teeks seda - niisama, et näidata, et nad ei karda ja ei ole memmekad.. olenemata sellest, et sellel pole mingit tähtsust.. aga mis siis, kui nüüd see muinasjutt osutub tõeks? Tõenäoliselt on kõigega nii, kuskilt on kuuldud mingi legend ja see tunudub põnev, proovitakse järgi..

See Bloody Mary asi oli minu fantaasia... ajaloost õpitud, et Bloody Mary on tegelikult Mary Tudor inglismaalt, kes lasi mingi 300 inimest tuleriidal ära põletada... võib-olla on neid Mary'sid veel..



[Muudetud: 4-11-2010 Savipats]
Vasta
Tsitaat:edit:
Toon näite... Kui ma ütlen Sulle, et kui peegli ees 3x öelda Bloody Mary siis veedad sa terve igaviku põrgus, kus sind piinatakse 24/7. Kas sa julged seda teha?

Tõenäoliselt Sina või keegi teine teeks seda - niisama, et näidata, et nad ei karda ja ei ole memmekad.. olenemata sellest, et sellel pole mingit tähtsust.. aga mis siis, kui nüüd see muinasjutt osutub tõeks? Tõenäoliselt on kõigega nii, kuskilt on kuuldud mingi legend ja see tunudub põnev, proovitakse järgi..

Tehtud. Laugh Juba ca 17 aastat tagasi. Niisiis ehk peaksin end juba kõrgemate temperatuuridega vaikselt harjutama hakkama? Igasugused "Bloody Mary'd" ja "baabuška tšort paberii'd" on mu kogemustele tuginevalt suht süütud ajaviited.

Samas ma ei välista reaalsemaid variante.
Vasta
No saad aru siis Smile .. nüüd võib vabalt välja tulla mingi "Spiritman" kes väidab, et rikkusid Bloody Mary rahu.. Miks sa seda tegid? Sa ju ei tunne teda..
Vend on veel arusaadav Smile Aga see selleks..

Mine pane saunale tuli alla.. ja külm õlu unusta ära.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,274 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,260 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,449 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,344 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,274 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,879 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,345 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat