•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
Oh jah, need laste muretud mängud Smile ma siis ütlen sellele Spiritmanile, et olin alaealine Laugh seega ei vastuta.

P.S. pole endal sauna, nii et kelle oma soovitad maha põletada? Bleh
Vasta
Vaadake, et pärast põrgus kokku ei saa.. peab veel viha wink
aga liiga OT Laugh

Seega - teemasse.

OLGE ETTEVAATLIKUD VAIMUDEGA
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Vaadake, et pärast põrgus kokku ei saa.. peab veel viha wink
aga liiga OT Laugh

Seega - teemasse.

OLGE ETTEVAATLIKUD VAIMUDEGA

Väga õige =P
Vaime ei peaks üldse välja kutsuma.
Surnud puhkavad ja neid ei pea häirima.
Kui nad tahavad abi annavad nad sulle sellest ise märku....
Vasta
Mu üks klassiõde käis laagris ja ta kutsus kaartidega koos laagrikaaslasega välja laagrikaaslase surnud kassi . järsku oli mu klassiõe voodi peal kassi käpajälg .

Olen ka ise sõbrannadega koolis suure peegli ääres bloody maryt välja kutsunud . meie seas oli üks merilyn ja me kõik äkki kuulsime et keegi hüüab Merilyn , Merilyn . me kõik jooksime ära sest me olime selle korruse peal ainukesed ja koolis oli tund .

Üks segane lugu ka :
kutsusime kooli vetusus bloody maryt välja . vetsu tuli oli kustus . kutsusime ja midagi ei juhtunud . järsku hakkasin tuld põlema panema see ei läinud . proovisin uuesti ja ikka ei läinud . siis rääkisime mingi paar minta juttu ja proovisin uuesti ja järsku läks põlema .
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas WhiteLady
...meie seas oli üks merilyn ja me kõik äkki kuulsime et keegi hüüab Merilyn , Merilyn ...

Äkki tahtis keegi teie seast lihtsalt natuke nalja teha ja teisi hirmutada Bleh ? Selline karvane tunne, et vaim see ei olnud.

edit: Kas te kutsusitegi bladi meerit lihtsalt koolis ernevates kohtades?

[Muudetud: 5-7-2010 ParaUurija]
Vasta
Meenub, kuidas ühel varateismeeas peetud naabritüdruku sünnipäeval sai joonistatud paberile sirkliga ring, ringi sisse tähestik, numbrid ning EI/JAH. Üks hoidis siis käes niidi järele aetud nõela, mis pidi siis vastavatele tähtedele/numbritele liikuma, ning koos esitati "välja kutsutud" vaimule kõikvõimalikke idiootlikke küsimusi. Kes kellele meeldib, kes kellega tulevikus abiellub ja teistel pubekaist tütarlastele oh-kui-olulistel teemadel. Kõigil oli muidugi lõbu laialt. Lõpuks tuli idee, et võiks asja pisut tõsiseltvõetavamaks muuta - üks isik pidi teises toas kirjutama paberile ühe sõna, paberi teise tuppa voodi alla peitma, siis tagasi tulema ning pingsalt sõna peale mõtlema; mina hoidsin niiti käes ning palusin vaimul öelda, milline sõna on paberile kirjutatud. Ütleme nii, et viimaseks samalaadseks mänguks see meile ka jäi - sellistel teemadel täieliku võhikuna ei hakka ma spekuleerima, kas mängus oli telepaatia, pime juhus või tõepoolest õnnestus keegi ülalkirjeldatud moel välja kutsuda, kuid kui pärast mõttetult lihtsaid sõnu a'la "ema" õnnestus nõela liikumisena tulnud tähejadast välja lugeda sõna "kivikatus", mis oli täpselt see, mis voodi alla peidetud, muutusid kõik lihtsalt näost kaameks ning mäng lõppes hetkepealt.

Mõned aastad hiljem hakkas minu kodus (kuigi ülalkirjeldatud tegevus ei toimunud üldse minu juures) ühe kutsumata tegelasega paras jant pihta ning tegelasest endast sain (loodetavasti lõplikult) heade abistajate nõul ja toel lahti alles loetud nädalate eest. Ehk kõlab see lapsikult, kuid praegu hakkasin mõtlema, et sellel kunagisel lollitamisel ning hilisemal majja kolinud tegelasel võib mingisugune seos olla. Olgu sellega kuidas on, mina käin igasugusest vaimude väljakutsumise teemalisest seltskondlikust lollitamisest edaspidi kaarega mööda ning olen karmid sõnad peale lugenud ka kõigile noorematele sugulastele. Ei maksa toppida nina sinna, kuhu tarvis ei ole.

[Muudetud: 5-18-2010 morgana]
Vasta
Kas keegi teab veel viise kuidas vaime välja kutsuda olen väga huvitatudSmile
Vasta
Ole palun kena ja vaata eelnevaid postitusi. Minul on kusagil taga pool kokkuvõte paljudest tehtud, samuti on lisatud veel peale seda viise kuidas välja kutsuda.
Vasta
Tean neid tglt juba aasta tagasi printisin välja ja nyyd leidsin, hakkas jälle huvitama. Mudu tean neid Smile
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas fragger
Sõbranna ema-isa kuulasid uksetaga mida te tegite ( huvitas neid või midagi) ja keegi vajutas õigel momendil kogemata ukselinki, uks läks lahti, nemad kiirelt uksetaha. Siis su sõbranna pani ukse kinni ning ta vanemad kuulasid edasi, kuulsid teie soovid ära ja helistasid su vanematele ning rääkisid asja ära.
-----
Või siis jõuluvana päkapikud on see aasta vägagi usinad ja kuulavad aknapilust salamisi teie soove. .... ma lihtsalt pidin selle siia lisama Bleh

Muudetud: 20-5-05 kell 18:33:30 fragger


ee...KUkuu kuidas saab taldrik liikuda iseenesest.

enne mõtle siis ütle
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Getzz
Kas keegi teab veel viise kuidas vaime välja kutsuda olen väga huvitatudSmile

Tark inimene võiks õppida teiste vigadest ja hoiatustest. Eespool kirjutasin küll enda loo, kuid nii mõnelgi inimesel, keda isiklikult tunnen, ei ole pärast kõikvõimalikke vaimude väljakutsumise katseid nii hästi läinud.

Parem hoia näpud eemale. Oskamatuna võid kibedasti kõrvetada saada.
Vasta
Ükskord proovisime ka minu pool. Meid oli umbes 5 ja me olime 12-14aastased. Aga mul tekkis hirm ja ütlesin, et katkestaksime ära. Olen alati kartnud selliseid asju. Ei julge ise kunagi sellise asjaga jamada. Põnev on lihtsalt teiste lugusid kuulata. Ise riskima ei hakka.
Vasta
Lugesin kõik läbi ,huvitav oli kusjuures... Proovige aga proovige neid kutsuda ! Kui tagasi ei saada , siis omad vitsad peksavad .. Ega muidu see jääbki teil kihelema ,kui ära pole proovinud ! Smile

Kasuema rääkis kunagi ,et tema vanaema suri ära . Vanaema hakkas siis kasuema-ema kummitama unenägudes,seljas öösark, vms(ta maeti selles kui ma ei eksi ..) ,ja ütles pidevalt ,et ,, Laps ,ole hea ja too mulle kampsun . Täna on külm.." Lõpuks kasuema-ema tüdines sellest ,ning läks surnuaeda ,võttis sooja kampsuni ja pani ema hauakivile. Peale seda nägi ta mingi 2x unes ,et ema ütleb talle surnuaias , oma haua juures ,, Tänan sind . Kohe palju soem hakkas!" Ja peale seda polnud enam hauapeal kampsunit .. Võta näpust , kas oli mingi küla-Karla või oligi too kasuema vanaema..

Muidu ei saa aru vahepeal kuidas säärased asjad juhtuvad .:o


Ahjaa .. Kust saaks nt . Tallinnast osta Ouija Boardi ? ( Ma küsin huvipärast rohkem ,kui sellepärast et saaks Valget Daami välja kutsudaLaugh) Mingi Pood ju ikka peax olema ?

[Muudetud: 6-26-2010 HanahCool]
Vasta
Tallinnas on selline asi olemas nagu Loitsukelder.
http://www.loitsukeller.ee/index3.html
Vasta
27 lehekülge äärest-ääreni loetud, '' Ouija Board '' ka äärest-ääreni loetud, videosid vaadatud. ( see kes postitas ühe para-tube.com ist see oli feik, haha, veri kuivas mingi 25 sek ära? ) Aga tulevikus tahan kohtuda / rääkida oma vanavanaema Ilsega, kes suri mingi 2 aastat tagasi. Niiet, sain palju targemaks, ja adrealiinilaksust ma seda ei tee.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas liblik
Kõik need jutud ajavad millegi pärast kahtlase tunde peale. Ei ole nõrganärviline aga neid lugedes tekib tunne nagu ma ei tohiks seda teha..nagu keegi ei lubaks ja vägisi tekib tunne et keegi on lähedal...
Aga neid päkapikkude kutsumise jutte olen ise ka sõbralt kuulnud. Seal oli veel 3 erinevat moodust üks neist oli selline et kui neid kutsuda siis tuleb päkapikk ja tapab selle inimese kes neid kutsus et nagu juhi vms..ja jutt mingist ropendava päkapiku vaimust on eriti kiiksugaLaugh et kutsud piku ilmub läbi peegli või seinal oleva valgusallika laigu tuppa kukub ropendama ja kui midagi talle ütled tuleb kallale aga jah sellega on nii nagu ta on

See ropendav päkapikk pole veel midagi, eelmisel suvel laagris käies kuulsin vist küll maailma tobedaimat väljamõeldist. Asi käivat nii, et kutsud 5 korda:"Päkapikud, päkapikud, tulge välja" ja siis ilmuvat rohelised vägistajapäkapikud, kes vägistavad ja hiljem tapavad kõik, kes neid kutsusid. Laugh Hiljem arenes välja ka veel üks lugu vaimust nimega Sinisilm, kes ilmuvat, kui 7 või enam inimest koos õudusjutte räägivad. Sinisilm valib nende hulgast ühe inimese ja kiusab teda siis öö läbi, tekitades sellele õnnetule väljavalitule kõhukrampe, peavalusid, lüües ta madratsit jne.Bleh Huvitava "kokkusattumuse" tagajärjel ööbis meie toas täpselt 7 inimestSmile

[Muudetud: 8-16-2010 Iseeu]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas payn2
kuskil oli mingi juhus olnd et poiss oli tüdrukuga kohtama läinud ja kohtingul oli tüdrukul valge kleit ja ta ajas sinna punast veini peale ja hiljema nad poisiga leppisid kokku et nädala pärast kohtuvad uuesti ja nii siis läkski poiss tüdruku vanemate juurde lilled ja puha ja ütles et läheb nende tütrega kohtama aga tuli välja et tüdruk juba 2 aastat surnud ja siis kaevati tüdruk välja ja ta oli väga hästi säilinud ja tal oli valge kleit veiniplekiga tüdruk aga maeti mustas kleidis. ma ise olen aga metsas jalutades näinud tumedat kogu mis mind nähes kohe ära jooksis ainult et 5 korda kiiremini kui loom või inimene

See kohtingulugu polnud mingi juhus, vaid linnalegend, millel on palju eri variante. Nagu ka näiteks selline:
On a cold and rainy night, a young man is on his way to a party at a local dance hall and on his way there, he happens to offer a ride to an attractive young woman who agrees to go with him to the dance. Everyone at the party found her to be very charming and after the dance was over, the young man offered to drive her home as the night had turned quite chilly. She accepted and because it was so cold out, he gave her his coat to wear.

He asked for her address and she gave it to him and a short time later, they pulled into the driveway of the house where the girl said that she lived and the driver turned to tell her that they had arrived. To his astonishment, she was gone! The passenger seat of the car was empty, although the door had never opened - the girl had simply vanished.

Not knowing what else to do, the man went up to the door and knocked. An elderly woman answered the door and he explained to her what had happened. Right away, she seemed to know exactly what he was talking about. The young girl he had taken to the dance was her daughter - but she had died ten years before in an auto accident.

The horrified young man didn’t believe her, even though the name of the girl he had taken to the dance and the woman’s daughter were the same. In order to convince him, the old woman even told him where to find the grave of the dead girl in the local cemetery. The young man quickly drove there and following the directions he had been given, found the stone with the girl’s name on it. Folded neatly over the top of the marker was the coat that the girl had borrowed to ward off the night chill!

Mis puutub sellesse olendisse, kes jooksis 5 korda kiiremini, kui loom või inimene, siis ega sa juhuslikult "Videviku" fänn pole?Bleh(See oli nali, kuid, kes teab, äkki oligi see Edward, kes sind metsavahelt luuras?)
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas WizardInWinter
Tsitaat:Algselt postitas: hirmutaja
me kutsusim ükskord "tule deemonit" see oli ühe poisi kodus, klaas hakkas väga kiiresti liikumaja paber läks põlema kõik jooksid minema, ja siis me nägime varju ja see jälitas meid ja järgmine päev oli see poiss surnud... tulekajuga, ta tuba oli öösel põlema läinud...



Ja miskipärast ei usu, et sa oled 14aastane. Juba "käekiri" seletab kõik...

Ta võib küll 14 olla. Mul on üks 15-aastane klassivend, kes ikka veel veerib lauseid kokku. Vähene lugemus, mis parataBleh
Vasta
Kõigepealt peab küsima, et miks on vaja vaime välja kutsuda? Enamasti on põhjuseks uudisimu ehk rumalus. Selliste asjadega ei mängita. See on õige, et me ei tea kunagi kelle või mille otsa me komistame. Ega paljud inimesed, kes on hulluks läinud (allakäinud, kriminaaliks, asotsiaaliks, tapjaks hakanud vms), ei ole seda vabatahtlikult teinud. Näiteks selline mõiste nagu VAIMUHAIGUS räägib enda eest. Vaimude ja deemonitega mängides pannakse oma vaim-hing mängu. Tulemus võib olla täiesti ettearvamatu ja tagajärjed võivad ilmneda aastate-aastakümnete pärast.

Eespool on viidatud eestlaste kombele suhelda esivanemate hingedega. See oli pigem hingede ees "pugemine". Neid pigem ei kutsutud välja. Pigem taheti nende soosingut võita, neid mitte ärritada. Selleks pandi neile süüa näiteks jms.

Me ei tea täpselt mida nad tegid või mis oskused neil olid. Kuid mingit vaimude välja kutsumist nad küll ei mänginud. Selliste asjadega ei naljatatud.

Setud ei kutsu ka mingeid vaime välja. Nad joovad-söövad lahkunute mälestuseks. Õigeusus tehakse lahkunuile hingepalveid, kuid see ei ole ka nende välakutsumine. Mõistetes tuleks täpne olla ja mitte asju oma suva järgi tõlgendada.
Vasta
Saab küll välja kutsuda kuna sõbrannaga just kutsusime ühe häästi toredat tüdruk vaimu Smile, lõbus oli !
Vasta
See Ouija laud pidi igatahes päris ohtlik asi olema, sellega ei tasuks jamada. Või kui muudmoodi ei saa, siis põhjalikult uurida enne selle kohta, seal omad asjad, mida ei tohi lasta juhtuda, nt. osutajal tähestikku algusest lõpuni läbi käia või vastupidi, kindlasti mitte lasta osutajal laualt maha libiseda jne. Nägin ühte päris hirmutavat videot ka selle kohta hiljuti YouTube'ist - http://www.youtube.com/watch?v=i5KW2d1OaFA ja mulle tundub see tõepärane. Samas ka üks üsna humoorikas video, mis n-ö seda lauda kasutama õpetab - http://www.videojug.com/film/how-to-use-the-ouija-board
Ma täitsa usun, et vaimude väljakutsumine võib toimida, aga ise vist enam sellise asjaga ei jamada ei julgeks.
Olge ettevaatlikud igatahes!
Vasta
you

siin on mõned kummituste väljakutsumiste viisid

Võtad mingi suure paberi. Kirjutad üles poolkaares tähestiku. Kuskile allapoole kirjutad "Jah" ja "Ei". Võtad võtad mingi eluväikse taldriku. Põletadalumist poolt ühest äärest, nii et mustaks läheks. Kujun
Võtad mingi suure paberi. Kirjutad üles poolkaares tähestiku. Kuskile allapoole kirjutad "Jah" ja "Ei". Võtad võtad mingi eluväikse taldriku. Põletadalumist poolt ühest äärest, nii et mustaks läheks. Kujundad sõrmedega selle musta ala üheks peenikeseks nooleks. Paned selle taldriku tagurpidi selle paberi peale. Siis ajad oma gängsterid ja sõbrad kokku. Tuli kustu, küünal paberi peale kuskile vabasse kohta põlema. Ütlete kõik koos: Kutsume välja "inimese nimi" vaimu ja samal hetkel panete kõik ühe sõrme taldriku ääre peale (ei suru peale). Siis hakkad küsimusi küsima, esialgu küsi ntx, kas sa kuuled meid? või midagi. Siis hakkab taldrik teie sõrmede alla liikuma õige vastuse poole. Ei pea ainult jah ja ei küsimusi küsima. Tähestik on ju olemas ja seal näitab ka vastuseid. Kindlasti peab olema ümber küünla punane niit või lõngatükk seotud, siis läheb vaim kindlasti enda"koju" tagasi. Kutsuge välja mõni tuttav, kes pole mõrvatud, nt vanaema-vanaisa vms. Et asi kindel oleks küsige kontroll küsimudi, selliseid mida teised ei pruugi teada näiteks, millal mu ema sünnipäev on jne.

Üks nendest paljudest viisidest on minna öösel üksinda surunuaeda, kaasas kuus küünalt. Istu kellegi, keda sa tahad välja kutsuda, hauale. Istu mediteerimis asendis. Aseta küünlad enda ümer ning süüta nad põlema. Järgmisena suuna käed haua ehk maa poole ning selge ja keskmiselt valjul häälel lausu selle inimese nimi, keda tahad välja kutsuda ning "ma kutsun Sind, ma kutsun sind. Tule, koolnu nimi, valguse suunas. Tule, koolnu nimi, tule, kus paistab valgus, kuues leegis. Tule, koolnu nimi, tule, kus hüüan ma Sind." Korda neid ridasid kuni pimedus vastab. Vaimu Sa tegelikult näha ei saa. Kuulda aga küll.
Lisa: See #!?!#uuldavasti toimima ainult hilissügisel kui ööd on väga pimedamad. Aeg peaks jääma hilisõhtu ja kella kahe vahele.

Kolmas viis vaimude välja kutsumiseks on aga raskem. Tuleb täiskuuööl minna jällegi surnuaeda. See kord tuleb kaasa võtta ainult üks küünal v. latern. Tuleb kükitada v. põlvitada hauale, hoides küünalt v. laternat käes, ning hakata surnut vaikselt kutsuma. Kindlaid sõnu paika pole pandud. Ära on mänrgitud, et tuleb kasutada igas lauses ütena koolnu nime.
Raskemaks teeb selle viisi eelmisest see, et vaim võtab osa väljakutsuja energiast ilmutamiseks. See osa energia on aga väga suur.

Neljas vaimude välja kutsumis viis, mis oli paari sajandi eest idamaades väga levinud on kodus sooritatav. Tuleb istuda ümarlaua taha. Laua juures peavad olema neli tooli(P.S selle viisi sooritamiseks on vaja kahte inimest). Väljas verandal v. kuskil mõjal peavad olema töökorras tuulekellad. Ilm peab sel päeval olema täiesti tuuletu, et tuulekellad tuule tõttu tööle ei hakkaks. Tuleb istu laua äärde toolidele ja asetada peegel keset lauda, suunaga üles. Nüüd tuleb lausuda: "Me kutseme sind, koolnu nimi. Tule ja valgusta meid uudistega. Tule ja päästa meid teadmatusest." Ideaalis peaksid tuulekellad väljas nüüd helisema ning peeglisse peaks ilmuma kiri:"küsida te võite aga paljude teade te ei tohi" või midagi analoogset. Peale seda tuleb esitada oma küsimused. Seda tehes tuleb aga jääda rahulikuks ning mitte mingil juhul ei tohi vaimu solvata.

Saatana väljakutsumine..
Saatana väljautsumiseks ei ole vaja muud teha kui:
1)joonistage peeglile punase markeriga trepp.
2)pange küünlad põlema kuni 3 küünalt.
3)katke kõik valged asjad musta või punase rätiguga või linaga.
4)istuge ringi küünalde ümber ja süüdake küünlad.
5)lausuge viis korda saatan saataan me oleme su käsilased me tulime siia et sind näha
6) nüüd peax saatan tulema treppi mööda alla mis te peeglile joonistasite
7)saatanaga ei või te iial rääkida headest asjadest nagu kaitseinglid jms..
8)saatana tagasi saatmiseks ütelge kõik koos me oleme su käsilased me saime targemaks me anname sulle rahu (seda 3 korda.)
Vasta
Tere!

Mõtlesin ka siin foorumis oma taldriku keerutamise kogemusest rääkida. Asi sai alguse sellega, et meil oli koolis parasjagu käsitöö tund, kui hakkasime tüdrukutega rääkima vaimudest ja kummitamisest. Rääkisime kahe tüdrukuga teistele, et oleme proovinud taldrikut keerutada enne, aga see pole õnnestunud.
Lõpuks olid teised ka huvitatud ja tegid ettepaneku uuesti proovida. Leppsime kokku, et saame peale tunde ühe klassiõe juures kokku.
Kasutasime tapeedipaberit, mille ääred olid põletatud. Kirjutasime tähestiku ülesse ja numbrid alla. Kõrvale "Jah" ja "Ei". Küünla panime paberi peale nurka. Kasutasime veel portselanist pisikest taldrikut. Kuumutasime seda ja panime seejärel selle paberi keskele. Enne tegime küünlaleegiga taldriku äärele joone.
Kutsusime tükk aega erinevaid inimesi välja. Sugulasi, kuulsusi jne. Siis otsustasime kutsuda ühe tüdruku vanaisa. Taldrik hakkas väga vähe liikuma, kui küsisime, kas ta on siin. Asja tegi hullemaks see, et klassiõe telefon hakkas helisema ja seejärel jäi taldrik üldse seisma. Klassiõde läks minema. Jäime kolmekesti. Otsustasime minu vanaema välja kutsuda. Lõpuks hakkas taldrik liikuma. Ja kõvasti rohkem, kui enne. Kui taldrik ringe hakkas tegema, läksime kergelt paanikasse. Tavalised küsimused olid, et "Kas sina liigutada? Kes liigutab?". Taldrik jäi seisma. Küsisime, et kas võime talle küsimusi esitada. Ta oli nõus sellega. Hirm kadus täielikult. Küsisime kõik hunniku küsimusi, vahepeal ikka järele pärides, et ega vaim tüdinenud pole. Taldrikul hoidsime ainult ühte sõrme. Et veenduda, et keegi taldrikut ei liiguta, küsisime igasuguseid selliseid asju, mida ainult küsija teadis. Vaim vastas kõigele õigesti. Lõpus hakkas taldrik väga aeglaselt liikuma. Panime kõik sõrmed jälle taldrikule ja taldrik hakkas kohe kiiremini liikuma. Küsisime, kas ta tahab tagasi minna sinna, kust ta tuli. Vastuseks saime "Jah". Saatsime ta ära ning läksime ka ise laiali.Bleh
Leian, et inimeste keelamine ja hoiatamine on mõttetu. Kui nad tahavad vaime välja kutsuda, siis nad lihtsalt teevad seda.Smile1 Pealegi - kõik ei pruugi ju alati nihu minna. Samas ei ole seda ka mõtet teha, kui pole mingit tungivat vajadust, sest alati on ka võimalus, et kõik ei lähe nii nagu plaanitud. :S
Vasta
Paar aastat tagasi tahtsin ka sõpradega eksinuid hingi välja kutsuda. Keegi ei tahtnud seda enda kodus teha, sest kartis kummitama jäämist. Lõpuks jäigi tegemata, praegu olen õnnelik et jäi. Olen lugenud neid lugusid siin ja olen väga väga õnnelik, et jäi tegematta, sest see pole nali, mitte mingil juhul. Muide, olen 14 ja ei kutsu vist kunagi vaime välja. Lihtsalt ei taha sellega tegeleda. Üks lugu kah. Klassiõde rääkis, et tema tuttavad kutsusid kellegi sünnipäeval vaime välja. Panid mingi peegli, küünlad ja keegi istus peegli ees. Siis nad laususid seal aga midagi ei juhtunud. Pärast kui see tüdruk, kes istus peegli ees, läks koju, kuulis, et keegi nagu hüüaks teda. Alati kui ta peegli ette läks, nägi ta enda taga mingit musta kogu liikumas või midagi taolist. Ta hakkas jubedalt kartma, nad kogunesid uuesti kokku ja saatsid vist selle vaimu kuidagi ära ja sellest ajast peale see tüdruk ei julge eriti peegli ette minna.
Ärge jamage, see pole mäng. Kui tahate midagi põnevat siis käige kuskil õunaraksus aga vaime ärge jumala eest kutsuge kui te pole asjatundjad. Vot nii. Smile

edit:
Tean, et kirjutasin, et ei kutsu kunagi välja aga murdusin. Täna läksin klassiõe ja sõbrannaga tema juurde ja kutsusime Ouija lauaga välja, nad olid seda eelnevalt teinud, nende tuttav teab hästi. Saime kah ühendust, kes teadis meist nii mõndagi nt minu ja klassiõe perekonna nime, minu vanust, sõbranna kirjutas kõik üles, ja tema nime teadis, teadis millega üks teine tüdruk tuleb (bussi number), vähemalt sellest numbrist ta telos rääkis ja teadis selle tüdruku kes pidi tulema, tema perekonnanime teadis. Saatsime ta ilusti pärast ära ka. 1. vaim oli vist kuri, sest sõrmus liikus kiirelt ja tundsime kõik kuidas võttis täiega energiat. Ta nagu tegi ringi ratast selle sõrmusega mööda lauda. Sellega võiks tegeleda sellised kellel kogemusi on ja sellise seltskonnaga, kes on eine teinud ja uurinud.

[Muudetud: 11-12-2010 Hennu.]
Vasta
Ükskord me tegime sõbrannadega nii et paberi peale tegime tähtedest ringi ja selle keskele panime niidi otsa nõela siis üks hoidis käes ja kui küsis midagi siis nõel hakkas keerlema ja jäi tähtede peale seisma ja siis tuli vastus välja. Kahjuks ma ei mäleta enam mida me küsisime ja kas see ka täide läks.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,273 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,255 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,449 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,343 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,274 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,878 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,345 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat