Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetilehekülg vaimujuttudega?
#1
Nii. Kirjutan sellest lehest, sest ei ole kindel kas siin foorumis tegutsevad inimesed teavad sellest. Seal on inimeste enda saadetud jutte nende või nende sõprade-sugulaste juhtumisi vaimudega. Lugejate enda asi on nende lugude uskumine.
(Jutud on inglise keeles!)
http://www.castleofspirits.com/storypg.html

Ma olen sealt lehe pealt lugenud paljusid jutte ja nagu arvata, ei usu ma neid kõiki. Ka on suhteliselt "ohtlik" uskuda kõike, mida ise pole oma silmaga kuulnud või näinud, aga vahel mõnda pikka-pikka lugu lugedes mõtlen ikka et miks mõni inimene peaks sellist asja valetama - nt et tema mees sureb ja siis käib tal külas - see võib täiesti juhtuda!

Ma ei taha, et hakataks minu kallal kritiseerima kohe, ma lihtsalt avaldan ühe lehekülje, mõeldes et äkki keegi leiab endalegi sealt midagi lugeda..
Vasta
#2
Selle internetilehe avastasin enda jaoks mõned aastad tagasi.
Käin ikka regulaarselt seal jutte lugemas. Eks uskumine ole tõesti iga inimese asi aga mõned jutud on kirjanduslikult väga nauditavad.
Kahjuks on viimasel ajal lugude lisamine venima hakanud.
Ei tea kas Castle of Spiritsi meeskonnal on kiire või on muud huvid esile kerkinud..


Raul
Vasta
#3
Jah, üritasin ka just hiljuti sinna juttu saata, aga vot nad ei olegi paari viimast kuud üles pannud (loodame, et mitte veel!).
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat