•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolgu (ka Kaiu) raba väljasõit 27-29 apr
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia

3. Sellest kohast, kus "sahises", siis ei õnnestunudki pilte teha?

Minu kaamera kahjuks ei tõrkunud samas kohas u 7 minutit hiljem http://www.foto24.ee/album/16970/15 (ja kõik "väljalõiked" on tehtud just sellest stseenist"). Tegu oli siis kolmanda päevaga vahetult enne koju sõitu.
Vasta
1. Kas oli nii, et selle aparaadiga sai Kaius nii enne kui ka pärast "sahisemist" pilte tehtud?

Fotosid tegin enne ja pärast. Kui pilt eest ära kadus, näitasin sed akõigepealt Ruthile ja siis sulgesin aparaadi, loomulikult lasime sealt kohast kohe jalga ka.

2. Kui palju oli möödunud aega rappa saabumisest kaamera "sahisemiseni"? (Mõtlen niiskuse võimalikule mõjule kaamerale välitingimustes).

Intsident toimus metsas, mitte rabas. Kõige süngem koht oligi rabaäärne mets, mitte niivõrd laugastega kaetud ala.

3. Kui palju aega möödus "sahisemisest" hetkeni, millal jälle pildistada õnnestus? Sellest kohast, kus "sahises", siis ei õnnestunudki pilte teha?

Läksin suletud aparaadiga laagripaika tagasi, kus teised matkalised hakkasid asja vastu huvi tundma, läksime kambaga kõik tagasi sinna kohta ja siis pildistas fotokas uuesti. Pean ära mainima ka seda, et Ruthiga kahekesi olles oli olemine tunduvalt kõhedam kui pärast koos meesterahvastega tagasiminnes.

4. Kuidas see "sahin" seal ekraanil täpsemalt välja nägi? Hästi peeneteraline ja värviline?

Roosa-hallikirju nagu telekas on must-valge. Ja sees olid ristkülikud, mis näitasid normaaset pilti. Kokkuvõtvalt siis oli ekraan roosalt sahisev ja paari pilti näitava ristkülikuga. Ei taibanud pikalt silmitsema jääda ja põhjalikult meelde jätta sahina suurust.

5. Kas on need pildid (naturaalsed, ilma töötlemata), eriti need, mis eelnesid-järgnesid "sahinatele" kusagil üleval-nähtavad-saadavad?

Kõik pildid on töötlemata.

7. Ja muidugi võiksid, DV, teada anda kui Su kaamera veel kunagi sarnaselt käitub.

Saab tehtud Bleh
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Suhtlesin mingi institutsiooniga, mis võib varieeruda endast (minust) mingite x-metsavaimudeni, midagi telepaatia taolist. Sain teada, kinnitust, et enne kui ma vähem egoistlikuks ja südamest avatumaks ei muutu ei ole mul edasi asja. Mõne aja pärast peaks tagasi minema seega, kui siis veel tahtmist on.


Arvestades, millist infi ma seni haldjate kohta saanud olen, kaldun arvama, et haldjad ei esitaks meile tingimusi, millised me peaksime oma eraelus olema, et antaks luba neile külla minna. See värk sarnaneb juba mingite tegelaste jutuga, kes on kristluse egregori teenrid... olen lugenud, et on kohatud tulnukaid, kes on maalastele seda kristluse ja njuueidzi iba ajudesse siristanud. Samuti olen saanud vihjeid, et vaimolendid võivad kasutada hirmutamistaktikat suunamaks oma ohvrit "Kristust vastu võtma" (pikalt vist ei räägi-offtopic)...
Arvan, et haldjad lihtsalt ütleksid, kas tohime neid külastada või ei-ja nad lihtsalt annaksid peksa neile, kes nende soovi eiravad ehk siis uttu ei tõmba.

Muidugi saab näha, mis aeg toob ja millist infot veel välja ilmub... see on lihtsalt mu praeguse hetke arvamus. Igatahes olen märganud, et just igasugu kristlusemeelsed ja njuueidzi kuulutajad vaimud, kes suhtlevad meiega näiteks läbi kanaldajate, keerutavad oma juttu just selle "egoismi, südame avatuse, tingimusteta armastuse" jms pläma ümber. Kusjuures südame avatuse all möeldakse, et võtad vastu kogu pläma, mis sulle su "guru" poolt sisendatakse, usud seda siiralt ja ei uuri. Egoismi juttu kasutavad nad kah, et ärgitada inimesi andma oma vara gurudele ja teenima gurusid orjameelselt... Aga needsamad gurud, õpetajad ja vaimolendid on ise väääga ahned ja ellu suudavad jääda nendega suheldes vaid inimesed, kellel on piisavalt anda seda, mida vajatakse või siis kes on piisavalt tugev, et nende rünnakuid tõrjuda-nõrgad, kes tõesti abi vajavad, tambitakse maha, imetakse tühjaks ja visatakse kõrvale nagu kasutatud kaltsud...
Vasta
siin vahepeal oli teil teema ufodest kaiu rabas kellegil oli pilt kus pu taga oli pildistamisel must kogu osad pidasid seda kännuks ma ise nüüd natukene muutsin pildi heledust ja tulemus on selline http://www.hot.ee/ryg/pilt.jpg pildil on ilusti näha et mustal kogul on ka nägu!!
Vasta
Nii siis homme on mul minek sinna rabasse...kuskil 12 aja öösel ja eks vaatab mis saab, kuigi 3 korda seal juba käidud Smile

A ja mis must kogu? kus pildi peal? ma küll midagi erilist ei näe :/

Muudetud: 13-7-08 kell 02:08:58 VäikeUfo
Vasta
kas saaks pildi laadida, ma ei näe ühelgi pildil mitte ühtegi
musta kogu, ega ka nägu..
võibolla tõmbame lilla ringi ümber, kohta, kus keegi näeb midagi.
Vasta
Kuulge, kas kolgu raba on sama mis kaiu raba?? kuna mul on ka plaan minna väikese kambaga sinna ent mul on vaja raba kaarti...kui need on samad rabad siis üelge seda (või on midagi vahele jäänud) ?
Äkki keegi saaks anda kaiu kordinaadid!?
Vasta
Kolgu raba on sama mis kaiu raba. Meil peaks teemades olema kaardid üleval. Vaata kaartide pealt Regiost, Xgis-ist ja ka Google Map'sidest Smile
Vasta
(20-04-2011, 12:19 )Cassiopeia Kirjutas: Kolgu raba on sama mis kaiu raba. Meil peaks teemades olema kaardid üleval. Vaata kaartide pealt Regiost, Xgis-ist ja ka Google Map'sidest Smile

Tänud!
Seda mul vaja oligi Laugh Aga kas seal rabas on mingeid kohti mida peaks kindalsti külastama või peab ise otsima? (mingid vanad majad jne. )
Vasta
Rabas küll majasid ei ole. Eks te ise käige ringi ja tunnetage Smile
Vasta
Miks ei ole? Üks vähemalt on küll raba serva aladel.
Vasta
Kuulge, ega keegi ei oska üelda kas sinna läheb minig ühistransport ka? rong, buss vms? Kuna ''transa'' hüppas alt ära ning nüüd on vaja transporti....
Ette tänades Taigar V.
Vasta
www.peatus.ee

Sealt saad endale piiluda transporti.
Vasta
Leidsin midagi, aga kellaajad pole päris nii nagu soovinus oleks

Vasta
Tom, sa räägi rahvale parem selle vene ekstrasensi jutt ära mida ta rääkis siis, kui koos enne mind Kaiul käisite ja mind õhtul pärast teie käiku sinna kohale tõmbas. Mul oli ju tookord nende pilt kogu aeg seinal. Tegelikult peaks Liine kaasa võtma ja mõned tekkinud küsimused ära küsima, uu Liine millal Eestisse käima tuled.
Vasta
VS ole hea ja kirjelda, kas meediumit läheb vaja selleks, et "nemad" (tulnukad, ehk välisilmlaased) meie mõtteid/küsimusi kuuleks (a'la meedium suudab meie "aeglased mõtted" teisendada nende "kiiremasse aega") - või on meediumit vaja selleks, et keegi "nende" vastuseid/selgitusi kuuleks (a'la meedium suudab nende "kiiremas ajas olevaid vastuseid" vastu võtta ja teisendada meie "aeglasemas ajas" voolavasse keelde).

Ehk üldisemalt rääkides, mis laadi "mõõdetavad omadused" peavad meediumil olema (mingid ülemised tsakrad avatud, mingi eriline tunnetus, kehast väljas käimise võime, aju võnkesagedus tavamõistuse analüütilise 20Hz beetasageduse asemel meditatiivne 100HZ gammasagedus või puhtvaimne-loojalik oomega sagedus 150+Hz, või mis)?
Kui selline "loetelu omadustest" teada oleks, siis saaks meediumeid nö "tavaliste inimeste" seast üsna kergelt üles leida: paljud ju ei teagi, et neil "teatavad võimed" olemas on (st nad on neid ekstrasensoorseid võimeid omanud sünnist saadik, ning nende jaoks on tegu "täiesti tavaliste" võimetega, millele nad teadlikult mingit tähelepanu ei pööra).
Vasta
Vabandan vana teema upitamise eest, kuid kas Kaiu rabas käijad oskavad öelda ka täpsemaid kohti Kaiu rabas kus inimestel on olnud paranormaalseid kogemusi? Kui mitte seda, siis kohad mida külastati.

Tänan.
Vasta
Huvitav video http://www.seitsmesed.ee/mustika/uudis/2...eg-teisiti
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Saka mõisa väljasõit 26 mai Tom 72 52,563 10-01-2011, 22:16
Viimane postitus: Tom
  Suvine Kaiu uurimiskäik 2009 Metafor 7 9,768 06-10-2009, 08:00
Viimane postitus: Tom
  Kaiu raba vol2. 18-20 aprill Tom 164 62,467 03-10-2009, 15:13
Viimane postitus: babuum
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,952 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Kambja energiasamba väljasõit Metafor 23 9,198 08-05-2009, 12:33
Viimane postitus: Sauram
  Väljasõit rohelusse 17-19.aprill.09 Tom 20 8,905 20-04-2009, 16:00
Viimane postitus: Metafor
  Kaiu raba noltsik 75 23,773 22-08-2008, 19:25
Viimane postitus: noltsik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat