•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 22
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maailmalõpp
#76
miks eksituseks...
nostradamuse katräänid seletavad üksipulki ajaloo sündmusi lahti umbes 3018 aastani... vähemalt meie eluaeg ei saabu veel seda maailmalõppu.
Vasta
#77
...äkki just nüüd, kui seda kõige vähem oodatakse
Kellegi ennustus kõlas jällegi selliselt, et aastal 2008 (võin vabalt aasta-arvuga eksida) korraldab ÜRO, mida juhivad teadagi illuminaadid, miski suurematsorti hävitustöö, mille käigus hukkub 2/3 inimkonnast.
III Maailmasõda?
Kes ellu jäävad, need võivad siis võibolla tõesti uuesti nuiade ja kaigastega vehkima hakataLaugh
Vasta
#78
Ma võiks kah midagi järgmiseks sajandiks või veel kaugemasse tulevikku ennustada, kui ka täppi ei lähe, siis mind enam pole ja seega süüdistada ei saaLaugh
Tõsisemalt rääkides... mul on kuskilt meeles, et nostradamus ennustas maailma lõppu ka 2000. aastal, vaevalt ta sellega y2k paanikat silmas pidas ja isegi kui pidas, siis mingit suuremat katastroofi ei olnudwink Kuskil 80-ndate lõpus või 90-ndate alguses ennustati samuti maailma lõppu, ennustajat ei mäleta kuna mõni oli paanikas aga mina viskasin selle üle lihtsalt nalja.
Oht, et asteroid maa orbiidilt kõrvale kallutab, on olemas aga tänapäeva tehnika juures näen ainukesi võimalikke lahendusi selle takistamiseks kas asteroidi suunda väga kaugel muuta või astoroid natuke lähemal tuuma- või vesinikpommiga tükkideks lasta. Viimase puhul on oht, et tükid ei lenda piisavalt laiali ja tõukavad maa ikka orbiidilt kõrvale.
Samas, tõenäosus, et asteroid maad tabab on kaduvväike.
Vasta
#79
Tsitaat:Esialgne postitaja sandstorm
...äkki just nüüd, kui seda kõige vähem oodatakse
Kellegi ennustus kõlas jällegi selliselt, et aastal 2008 (võin vabalt aasta-arvuga eksida) korraldab ÜRO, mida juhivad teadagi illuminaadid, miski suurematsorti hävitustöö, mille käigus hukkub 2/3 inimkonnast.
III Maailmasõda?
Kes ellu jäävad, need võivad siis võibolla tõesti uuesti nuiade ja kaigastega vehkima hakataLaugh
jap. ja see kestab aastani 2016
Vasta
#80
praegu tundub küll nii minevad et inimesed ise toovad omale lõpu!
kuid kunagi ei saa ka välistada mõne taevakeha sekkumist ja ka mõne epideemina tekkimist, sest ravimid küll arenevad kuid sama teevad ka viirused ja bakterid.

[Teadet on muutnud 21-7-2004 postitaja walker112]
Vasta
#81
epideemiad tulevad, aga taevakehasid ma eriti ei usu.
Vasta
#82
selles ma julgen kaheldaLaugh
maailmalõpp veel niipea ei tule, seda ma võin öelda.
tahaks elada ära niikaua, et näen kord päeva, kus bensiin otsa saabLaugh
ameeriklasetele oleks see kyll maailmalõpp
Vasta
#83
Noh, arvan, et inimkond sureb mingi saaste või siis päikese kätte ära, sest atmosfäär on nagu ta on.. veel üks variant et mingi teine taevakeha tuleb ja keerab meile kõik nässu.. aga, kui ei tule ühtkit parajat asteroidi ega looduskatastroofe mis pühiks inimelu sellelt planeedilt, siis kannatame 5 miljardit aastat kuni Päike paisub niipalju et ma ulatume selle ääre sisse, teisisõnu tuhastamine, voilaa.
Vasta
#84
5 miljardit? ju ikka 5 miljonit? mu teada on päike vana taevakeha.... oli vist 15miljardit aastat tagasi tekkis universum.... hmm kahtlased arvud
Vasta
#85
Ei ei ei, ikka 5 miljardit veel, ja siis hakkab vesinik otsa saama. Päike on veel üpris noor täht, ja universum pole absull kindel aga arvatakse jah umbes niimoodi ~15 miljardi kanti.
Vasta
#86
minuteada nostardamus on ennustanud rohkem kui ühe kindla aasta arvu millal maailma lõpp tuleb.....ja iga ennustaja ennustab erinevat aega....nii et mine sa võta nüüd siis kinni milline see neist siis see kõige õigem on:o

aga üldjuhul ma arvan et meie eluajal võib maailma lõpp tulla kahte erinevat moodi.....kas lendab mingi meteoriit ja teeb puhta töö või tuleb üks kõva tuuma sõda:o
Vasta
#87
mulle tundub, et ennustuste põhjal on inimsugu mõeldud hävimisele. vähemalt niipalju loen ma neist välja.

[Teadet on muutnud 18-11-2004 postitaja metavo]
Vasta
#88
Tsitaat:Esialgne postitaja Villem
Ei ei ei, ikka 5 miljardit veel, ja siis hakkab vesinik otsa saama. Päike on veel üpris noor täht, ja universum pole absull kindel aga arvatakse jah umbes niimoodi ~15 miljardi kanti.

ma lugesin et päike ei ole noor täht, ta on keskeas...
Vasta
#89
noor ta muidugi pole... kuid on ka vanemaid...
Vasta
#90
Oi, jajajahLaugh umbes pool Päikese elu on veel ees*
Vasta
#91
Minu arusaamade järgi, ei saa teiste palneetide olendid tulla teisele planeedile elama (seda lihtsalt ei lastaks või ei saa tänu teatud reeglitele toimuda). Saab ainult nii, et teise palneedi vaimolendid kehastuvad mingi aeg meie planeedile, aga siis elavad nad ikkagi meie planeedi inimkehas. Teistel planetidel saab küll käia tänu energeetilistele rännakutele, aga sel juhul on nad kohal paratasanditel ja füüsiliselt ei tohiks neid saada tajuda.
Ka ufod on tegelikult paratasanditel eksisteerivad masinad ja olendid. Nad lihtsalt suudavad luua endast peegelduse füüsilisele tasandile ja seda tahetaksegi, et inimesed arvaksid ufosid olevad midagi füüsilist.
Paratasanditel pannakse tõesti pö. õhulaevadega ringi.
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas: Arxos
Minu arusaamade järgi, ei saa teiste palneetide olendid tulla teisele planeedile elama (seda lihtsalt ei lastaks või ei saa tänu teatud reeglitele toimuda).

Saan aga aru, et samad reeglid (paraku) ei piiranud ühe maailmajao (Euroopa) olendite minekut teise maailmajakku (Ameerikasse) ja sealsete olendite (indiaanlaste) allutamist, nende kultuuri ja paljuski ka nende endi hävitamist?
Vasta
#93
No ma pidasin silmas erinevate planeetide vahelist rändamist. Mina pidasin silmas silmas neid reegleid ja seaduseid (nagu ka füüsikaseadused) mis korrigeerivad ühelt planeedilt teisele minekut. Mängu tuleb ju tõsine keskkonna vahetus. Teised olendid ei vajagi äkki hingamiseks hapnikku vaid midagi muud. Kui tesitel planeetidel on taimed, siis me ei tea ju täpselt, mida nemad otseselt toodavad ja mida sealsed olendid eksisteerimiseks vajavad.
Samas erinevatel planeetidel on ka erinev gravitatisoon jne.
Vasta
#94
Tsitaat:Algselt postitas: Arxos
No ma pidasin silmas erinevate planeetide vahelist rändamist. Mina pidasin silmas silmas neid reegleid ja seaduseid (nagu ka füüsikaseadused) mis korrigeerivad ühelt planeedilt teisele minekut. Mängu tuleb ju tõsine keskkonna vahetus. Teised olendid ei vajagi äkki hingamiseks hapnikku vaid midagi muud. Kui tesitel planeetidel on taimed, siis me ei tea ju täpselt, mida nemad otseselt toodavad ja mida sealsed olendid eksisteerimiseks vajavad.
Samas erinevatel planeetidel on ka erinev gravitatisoon jne.

OK! Siis on kõik arusaadav ja täitsa nõus!
Vasta
#95
Samas selleks, et teiselt planeedialt energiaid ja muud sellist varastada, pole üldse vaja füüsiliselt kohale ronida. Selliseid asju tehakse ikkagi paratasanditel. Samas ma arvan, et pannakse inimesi kellegi teise heaks lihtsalt sellel planeedil tööle. Siin tuleb mängu jälle see inimeste igat pidi kodeerimine ja orjastamine.
Vasta
#96
Kohandumine on täitsa võimalik, paljud organismid maal võivad kiiresti kohaneda kohalike oludega, aga praegu ma ei mõelnud yldse seda, ma tahtsin tuua näite, et maailmalõpp oleks meie jaoks see, kui keegi sealt ülevatl tuleks ja sööks või tapaks meid maha. kas see poleks sinu jaoks maailmalõpp? see oli asi, mida ma proovisin seletada. Gravitatsiooniga on võimalik harjuda, ilusti, see ei tohiks olla probleem, samuti mitte taimestik, kui nad tulevad kusagilt kaugelt siia, siis on nad kindlasti piisavalt nutikad, et teatud ajaga teha meie planeet neile elamiskõlblikuks.
Vasta
#97
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Kohandumine on täitsa võimalik, paljud organismid maal võivad kiiresti kohaneda kohalike oludega, aga praegu ma ei mõelnud yldse seda, ma tahtsin tuua näite, et maailmalõpp oleks meie jaoks see, kui keegi sealt ülevatl tuleks ja sööks või tapaks meid maha. kas see poleks sinu jaoks maailmalõpp? see oli asi, mida ma proovisin seletada. Gravitatsiooniga on võimalik harjuda, ilusti, see ei tohiks olla probleem, samuti mitte taimestik, kui nad tulevad kusagilt kaugelt siia, siis on nad kindlasti piisavalt nutikad, et teatud ajaga teha meie planeet neile elamiskõlblikuks.

Ee, et ehitaks meie planeedi süsteemid ümber ja looks uued taimed ja teeks muudatusi meie õhus ja atmosfääris ?
Tulevad suurte enda jaoks vajalike õhu balloonidega jne ?
Ma arvan, et planeete kus elu käib on vähemalt sadu kui mitte tuhandeid. Samas tekib neid aina juurde... Need luuakse ja pannakse sinna sobivad vaimolendid arenema.
Vasta
#98
Ma arvan, et see ei saa olla niiväga raske, arvestades seda nt. et meie hapnik tuleb üldiselt merest, ning mars olevat ka olnud kunagi sama veerohke nagu maa, või siis vähemalt oli seal rohkem vett kui praegu.
Usu mind, miski pole võimatu, või siis teevad siia alustuseks mingisugused biokuplid alustuseks.
Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas: imagination
T5itsa tore oleks kui ma n5eks oma silmaga maailma l6ppu.
Kui see asteroid peakski maad tabama siis ma olen selleks ajaks 39 aastane ja ma ei p6eks.See oleks ainulaadne kogemus.k6igile.Laugh

Ära loodagi, imagination! Andsin juba varem (29-12-2004 kell 13:05) kaunis selge viite, et mööda läheb. Isegi Kuule ei saa pihta. Niiet pead veel ootama. Aga ära kurvasta - ükskord tuleb ta kindlasti. Laugh
Vasta
maailmalõpp,naeruväärne sellist asja pole olemas,ma ei tea täpselt mittu krdima jääaega meil olnud on,kuid siiski ikka veel elame,:hy: las muretsevad need kes seda läbi elama peavad,see võiks juba kiiremini tulla,et tuleks uus maailm,natukenegi parem.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 22
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailmalõpp asteroidiga kokkupõrkest Borgir 11 6,625 26-03-2017, 02:59
Viimane postitus: Malandro

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat