Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osa teadlasi väidab, et HIV ei põhjusta AIDS-i
#51
Paljud nendest vastuvaidlejatest on ju ise HIV-viiruse kandjad. Inimlikult vaadates haaravad nad kinni viimasest õlekõrrest mis neile pakutud ehk eitamine. (sarnast käitumist esineb kõigis surmaga lõppevates haigustes) Kindlasti mängib siin omaosa psüühika ja inimese tahe elada, soov mittetunnistada vältimatut. Ja kindlasti ei saa kõrvalejätta tahet, "kogu süü endaõlult minema veeretada".
Vasta
#52
(01-03-2012, 20:27 )Chaos Kirjutas: Paljud nendest vastuvaidlejatest on ju ise HIV-viiruse kandjad.

Ära lahmi stampidega vaid loetle mõnigi nimi, kes aidsiskeptikutest teadlastest on HI-viiruse kandja!

Vasta
#53
Huvitav, see teema iseenesest kirjeldab meile maailma, mis pehmelt öeldes ei vasta sugugi sellele, mida
meile kõigile tõepähe esitatakse. Ei usu mina, et vabas ühiskonnas selline suurpettus, sellises ulatuses
ning mahus, läbi läheks.
Vasta
#54
(02-03-2012, 02:11 )Matrix Kirjutas:
(01-03-2012, 20:27 )Chaos Kirjutas: Paljud nendest vastuvaidlejatest on ju ise HIV-viiruse kandjad.

Ära lahmi stampidega vaid loetle mõnigi nimi, kes aidsiskeptikutest teadlastest on HI-viiruse kandja!

Kust sa välja loed, et ma teadlastest räägin? ma räägin lihtsatest inimestest kes sellega kaasa lähevad. Kui mina oleks HIV-viiruse kandja, siis ma tahaks ka seda roosamannat uskuda.

Mis puudutab "teadlasi", siis nii mõnigi on oma vaated ümberhinnanud nähes oma "patsiente" suremas Aidsi.

PS: Siin samas foorumis on ühe imemasina reklaam, millega peaks HIV-i ravi võimalik olema! http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4108/
Vasta
#55
Harige end nüüd natukene, vandenõuteoreetikud.
Nüüd on olemas ju uus kampaania: http://www.hiv.ee/et
Väga huvitav koht. Saab väga head informatsiooni sealt.
Seal on valik 'küsi spetsialistilt' ja ma mõtlesingi küsida kenasti,
et kus on dokumendid mis tõestaksid HI-viiruse ja AIDSi seost.
Loodan et ikka vastakse. Smile

Mõtlesin, et ehk võiks isegi testi tegema minna. See oleks päris põnev,
kui tuleks välja, et ma HIV-positiivne olen. Oleks kohe huvitav küsida
selle sama inimese käest, et mis alusel ta väidab, et mul see on,
kui juba testipakendil on kirjas, et pole olemas mingeid standardeid
mille järgi HI-viitust tuvastada. Väga huvitav tõepoolest.
Annan teada kui ära olen käinud. Nii kaua käin kui positiivne tuleb.
Ja siis vaatab mis edasi saab. Laugh
Vasta
#56
Tore koduleht see: HIV - HIV

Eriti meeldib all ääres olev lause:
"Iga inimene peaks end HIVi suhtes testima. See annab kindlustunde ning kontrolli oma elu ja tervise üle."

Ehk siis - kui mina ja minu naine pole viimased aastad kellegi teisega seksinud - pole üldse
süstalt kasutanud ja pole ka sündinud hiljuti (3 asja mille kaudu levib - seks, sünd süstal)
siis kontrolli peab ikka minema - äkki ikka õnnestub midagi leida. Test tehakse ju ikkagi
selle süstalga - kesse teab kus kohas see ennem ära on käinud - jätaks siiski vahele või nii?
Vasta
#57
Nojah, eks ma pean mõtlema selle üle, kas minna või mitte. Ehmatasid mind hetkeks ära oma süstla jutuga.
Nüüd ma ei teagi. Eks näis.

Päris kiirelt, päris huvitava vastuse sain muidu.

---

Tere

HIVi avastamise eest sai 2008. aastal teadusmaailma suurima tunnustuse osaliseks professor Françoise Barré-Sinoussi: Wikilink
Seega on teadlased ühiselt tunnustanud viiruse olemasolu. Mõned inimesed eelistavad uskuda, et HIV on vabamüürlaste või ravimitootjate vandenõu, ja keegi ei saa neil seda keelata tegemast.

Lisaks on üks artikkel maailma juhtivast teadusajakirjast.
Link

Parimate soovidega,
Kristi Rüütel, MD, PhD

---
Samas Luc Antoine Montagnier kellega koos sai see viirus avastatud(?)
Väidab ju dokumentaalis, et AIDS tuleb ikka milleski muust ja et me võme
olla nakatunud HI-viirusesse mitmeid kordi oma elu jooksul, aga meie
immuunsussüsteem saab sellest ilusti jagu. Juhul kui sa just nälgiv ja räpane aafriklane pole.
Aga no mis teha. Ju peab siis läbi lugema selle. Ses suhtes, et
see Kristi jutt kõlab küll väga usutavalt. Tegemist on ikkagi ju doktorikraadiga inimesega.
Ehk oskab keegi aidata?
Ma vaatasin üldse, et see teema kuidagi vajus ära lõpuks.
Keegi nagu polnudki minu meelest nagu päris kindel, kas
see on siis ikka mingi räige globaalne vale või mitte.
Kuidas tõestada seda lõplikult, et ometi rahu saaks Laugh
Dokumentaal oli ju 2009. aastal tehtud. Seal ei jäetud küll
mingit muljet nagu tegemist oleks ikkagi AIDSi põhjustava viirusega.
Minu meelest ikka vastupidi.
Vasta
#58
(05-06-2012, 15:26 )excubitoris Kirjutas: Test tehakse ju ikkagi selle süstalga - kesse teab kus kohas see ennem ära on käinud - jätaks siiski vahele või nii?

Jajah, mine tea kust see süstal veel leitud on..
Mõni elab vist veel NL ajas!?

[Pilt: sastal10.png]
Vasta
#59
(05-06-2012, 17:26 )Päikeseinsener Kirjutas:
(05-06-2012, 15:26 )excubitoris Kirjutas: Test tehakse ju ikkagi selle süstalga - kesse teab kus kohas see ennem ära on käinud - jätaks siiski vahele või nii?

Jajah, mine tea kust see süstal veel leitud on..
Mõni elab vist veel NL ajas!?

Mõni aga oskab ajas rännata?

Neid lugusid on rohkem, ühes saadi isegi süüdlane kätte, praegu jäi näppu kahjuks vaid see:
Saksa politsei ajas taga olematut kurjategijat
Vasta
#60
(05-06-2012, 15:26 )excubitoris Kirjutas: Eriti meeldib all ääres olev lause:
"Iga inimene peaks end HIVi suhtes testima. See annab kindlustunde ning kontrolli oma elu ja tervise üle."
Ma jäin ka selle juures mõtlema, et päris tükk aega pole haige olnud, tervis tundub korras olevat, töö juures kohustuslikus arstlikus kontrollis öeldi, et midagi pole häda, aga ... see kindlustunne ja kontroll oma elu ja tervise üle. Peaks need ikka sealt koos testiga endale nõudma muidu on kehv tunne ilma elada.
Vasta
#61
(05-06-2012, 20:55 )nokitseja Kirjutas: Neid lugusid on rohkem, ühes saadi isegi süüdlane kätte, praegu jäi näppu kahjuks vaid see:
Saksa politsei ajas taga olematut kurjategijat

No näed siis, ja mina mõtlesin, et miks mõned
inimesed enne söömist õuna ära koorivadwink

Vasta
#62
Tsitaat:Lisaks on üks artikkel maailma juhtivast teadusajakirjast.
Link

Parimate soovidega,
Kristi Rüütel, MD, PhD
---




Selles artiklis pole kyll t6estatud, et HIV p6hjustab AIDSI. Pigem on see ikka v6etud eelduseks...
Kyll aga on seal empiiriline t6estus selle kohta, et AR ravimid v2hendavad surmasid Aafrikas.

Ja veel, ma tahaksin uskuda kyll, et see on t6si ja HIV ei p6hjusta AIDSi, terve inimkond v6iks kergemalt hingata. Kyll aga kaasnevad HIViga igasugused "v2ikesed" haigused, mis n2itavad, et organism nendest ise jagu ei saa. N2iteks seen-nakkus suus ja muud. Lisaks paistes lymfid kubemepiirkonnas ja kaelal, mis kuidagi alla ei l2he ja neid symptomeid on veel palju...
Vasta
#63
Lugege seda artiklit.
http://www.loodusajakiri.ee/eesti_loodus...tikkel=225
Seal üsna artikli lõpus on üks huvitav märkus, mis võib olla vastus sellele, miks osad inimesed paranevad. "... Katsetame HIV-positiivsetel inimestel, kel teiste ravimeetoditega on viiruse tiiter väga madalaks viidud. Viime neile sisse multiepitoopse antigeeni, mis tekitab neis süsteemse immuunvastuse. Püüame tõestada, et kui viirusvastased ravimid ära jäetakse, peaks immuunsüsteem olema ise suuteline kontrollima viiruse paljunemist organismis ilma probleemideta ..."

Need juhtumid kus positiivne on mingi aja pärast ilma ravimiteta või mis iganes moel osutunud negatiivseks ikka jookseb meediast aegajalt läbi. Minul tekib väga tihti nende lugemise juures üks küsimus. Kas meditsiin on veatu ja eksimatu?
Mõelge nüüd natuke, kas teil ei tule tutvusringist meelde ühtegi valediagnoosijuhtumet. Mina tean neid päris mitmeid. Mõni on lausa nii tore juhus, kus inimesel raviti tervet organit kangete ravimitega, mille tulemuseks oli terve organi (seda mida raviti) nõrgenemine, pluss üsna räiged tüsistused. Arsti esimene vastus oli aga tookord jahmatama panev. Sõna sõnalt "Eks sellist eksimist ikka tuleb ette. Arstid eksivad ka"

Mind isiklikult on HIV ja AIDSi puhul pannud hämmastama tõsiasi, et arstid väidetavalt ei tea siiani kus see tekkis, miks tekkis, miks levis. Enamike viiruste puhul on teadmised näiliselt kõrgemad aga HIV ja AIDS oleks nagu müsteerium. Vandenõuteoreetikud põhjendavad seda sellega, et varjatakse nn inimeste poolt loodud tapvat viirust.
Eks siis ootame, kuhu nad oma uuringutega jõuavad.
Veel üks huvitav artikkel
https://www.arst.ee/et/Uudised-ja-artikl...arenguloos
Vasta
#64
Üsna uus avastus on tehtud ka selles osas, et väidetavalt takistab rinnapiim HIV'i levikut lapsele - see piim võib kusjuures HIV-positiivselt emalt pärineda. Ja kuigi sündides HIV-negatiivsed lapsed siiski on imetamisel selle haiguse endale saanud, kahtlustatakse, et see on pärit pigem sellest, kui rinnanibud imetamisel katki lähevad ja haigus nakkub vere, mitte piima kaudu.
Sellega seoses ilmselt hakatakse uurima, milline rinnapiima osa kaitsereaktsiooni tekitab. Erinevaid katseid on tehtud hiirte peal.
Inglisekeelne artikkel
Vasta
#65
Kuskil teemas, ei mäleta kus, sai mainitud, et mõnele nähtusele pole võimalik lahendust leida. Punni kuidas suudad, kuluta
palju tahad, aga lahendust ei leia. Ei saa isegi vaielda.. on kogunenud hulk fakte, mis nähtust kinnitavad. Absoluutne tupik!
On võimalik ja ilmselt nii ongi - kogutud faktid - ei kanna endas mitte mingisugust teavet.
http://www.youtube.com/watch?v=vaMZ4NyNC...re=related

Kas teile ei meenuta see õudusfilmi, kus zombid tuiguvad tänavatel?
Raha ja selle hulk on tore küll, aga.. ma ei usu eriti, et zombid seda kasutada oskaksid.
Vasta
#66
(04-08-2008, 08:10 )Kivikas Kirjutas:
Tsitaat:Uurisin korra väidetavaid tõestusi selle kohta, et HIV ikkagi põhjustab AIDS'i. Põhiliselt oli info USA riigiasutuste kodulehtedel. See on küll minu probleem, aga ma isiklikult ei usu sõnagi, mida USA valitsusasutused "ametlikult" välja ütlevad.

Kas see kiuslik mõte ei tulnud pähe, et otsiks infot teaduslikest, eelretsenseeritavatest erialaajakirjadest, sealhulgas nendest, mis on pühendunud just AIDSi kohta käiva uurimistöö publitseerimisele?

(H)

Tsitaat:Tundub naiivsena ignoreerida tuhandete teadlaste arvamust lihtsalt seetõttu, et nende seisukohad ei klapi põhivooluga.

Kreatsionistid räägivad ka sama juttu.
Probleem pole siiski teadlastes, vaid kreatsionistides.

Tsitaat:Leheküljel http://www.rethinkingaids.com/ on nimekiri, kuhu kuulub 2612 HIV/AIDS'i teoorias kahtlejat. Põhivoolu HIV ja AIDS-i käsitluses näevad nõrkusi erinevate valdkondade teadlased, ajakirjanikud ja psühholoogid üle maailma.

Samasugused "nimekirjad" on olemas ka Discovery Instituudis evolutsioonilise bioloogia vastastest, ja globaalse soojenemise vastastel jne.
Teadust ei tehta siiski selle järgi, kellel on pikem nimekiri.

Muudetud: 4-8-08 kell 09:12:14 Kivikas

Teadust teevadgi need kellel on pikem "nimekiri" ja kellel on rohkem häälekandjaid. Keda on vähem ,nende hääl jääb liiga nõrgaks ,et massidesse jõuda või tituleeritakse kohe kas šarlataanideks või šoti ülikoolide teaduritesse kes iga nädal mingi kahtlase "teadusuringuga " välja tulevad. Et heeringad suhtleva omavahel peeretades või midagi säärast.
Kui sa loed ja kuuled ainult mainstreami siis sa oledgi kindel ,et asjad on nii ,sest teadlaseid kes selle absoluutseks tõeks kuulutavad on ju mõõtmatult rohkem kui neid ,kes selle jamaks kuulutavad.
Vasta
#67
Allpool huvitavaid ingliskeelseid videosid sellest kuidas HIV ei põhjusta AIDSi. Seal võtavad paljude teadlased sõna. Muu hulgas paljastavad iseennast HIVi avastamisega seotud teadlased.

Väidetavalt ei ole kunagi HIV retroviirust eraldatud ning HIVi olemasolu oli spekulatsioon, mis tugines puudulikul teaduslikul tööl. HIVi tõestuseks peetakse Reverse transcriptase olemasolu, kuigi teadlased väidavad, et see ei ole üldse selle viiruse spetsiifiline. Samadel alustel töötab ka HIV test. HIVi diagnoos sõltub sellest, kus ja millist testi sa teed. Nt kui Aafrikas oled HIV positiivne, siis USAs ei pruugi olla.
HIV positiivne võid olla ka hepatiiti või külmetushaigust põdedes

AIDSi põhjusteks pakutakse muu hulgas alatoitumist ja narkootikume.
Esimene on iseloomulik Aafrikale, teine nt gei kommuunidele, kust asi väidetavalt levima hakkas.

HIV positiivsed söövad sisse AZT nimelist ravimit ja surevad selle kätte.
Samas öeldakse, et arenes välja AIDS. AZT-ga raviti kunagi vähki, aga keelustati, kuna oli liiga toksiline.

The Aids Myth and Deception, The Real Disease is Malnutrition and Drugs
http://www.youtube.com/watch?v=4DuEClDjZ...re=related

The Greatest Medical Fraud in History - The Pain, Profit and Politics of AIDS
http://www.youtube.com/watch?v=vT3b_0doy...re=related

The Emperors New Virus? - An Analysis of the Evidence for the Existence of HIV (Documentary)
http://www.youtube.com/watch?v=PQFxratWh...re=related

Vasta
#68
No millesse need HIV positiivsed siis surevad, kas tegu pole mitte rahvastiku vähendamise propagandaga, või kuidas levitamist teisiti hinnata.
Vasta
#69
Kas rottid põhjustavad katku? Ei, kuid aitavad kaasa, mõtlen, et sarnane suhe võib Hiv´il ja aidsilgi olla.
Üldisemalt aga mulle tundub see aidsi teema üks paras soojapuhumine olevat, teadlased otsustage ärga ükskord, kas tahate raha teha või tõde teeninda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Okultne keemia (Salateaduste 3. osa) lahendused 12 5,562 11-10-2012, 11:24
Viimane postitus: mässaja

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat