Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peegel
Autor Sõnum
tymuxas
Tavaliige

12-06-2007 17:42
Postitus: #26

Sa mõtled, et hing jääb lõksu.
Sellele teemale mis ennem oli, et " peegel salvestab mingi osa psi energiast " vms.
Siit kohalt tahaks lisada, et üks minu sõbranna nägi vahetult enne välja minemist peeglist endise korteri omaniku, t akirjeldas seda sellel tüdrukule keds seal elab ning ta arvab et see oli ta vanaema, pilti nägime ka. Sõbranna kostus selle peale, et päris sarnane.
Ta ennemgi peeglist pilte näinud ja jalutut meest maas koridoris ennast käte abil edasi tõmmates kes ta silme ees ka kahjuks/õnneks vaid oli paar sekundit, ja siis lihtsalt kadus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mr.Eku
Uustulnukas

13-06-2007 11:24
Postitus: #27

Jah ma mõtlesin hing jääb lõksu .

Paranormal things is my favourite things.
Insert
Uustulnukas

19-06-2007 12:44
Postitus: #28

Kui sa magad nii et peegel on otse su vastas, siis peegeldab see halba energiat.
veel, kui nt. peegel on seina vastas ja peegli vastas, teisel pool sieina on uks, siis kui hea energia tahab uksest sisse voolata , peegeldab peegel selle tagasi, niiet pole soovitatav peeglit ukse vastassenale panna.
seda malugesin ühest heast raamatust
Nazz
Veteran

19-06-2007 14:02
Postitus: #29

Väga asjalik mõte...
Peegli põhimõte on ikka midagi tagasi peegeldada, seega ei saaks esialgu välistada, et need ei peegelda igasugust peaaegu registreerimatut energiat tagasi...
ekseem
Uustulnukas

19-06-2007 22:26
Postitus: #30

Minu arvates on peegliga üks sellene huvitav asi, et vaadates peeglist oma silma ja seejärel suunates pilgu millelegi selja tagant peegelduvale siis.. pupillid reageerivad nii nagu sa vaataks tõesti midagi kauget. Kuigi reaalselt ei saa sa peegli pinnast kaugemale vaadata...
skrid
Uustulnukas

15-07-2008 00:29
Postitus: #31
Peegli halb mõju
Tervist, olen para-webi lugeja olnud juba pikka aega, ei olnud lihtsalt kasutajat ära registreerinud, kuid nüüd otsustasin, et jagan ka teistega seda, mis minuga juhtunud on. Kõiki asju niikuinii ei jõua ära kirjutada, kuigi enamuse ehk suudan kirja panna. Üldiselt, tajun igasuguseid paranormaalseid asju rohkem kui teised, on see anne või mis. Kunagi, kui ma umbes 4 aastane olin, siis ema keerutas mul mingi tuttava vanaprouaga taldrikut, ka mina panin käed peale ja siis hakkasid majas toimuma kummalised asjad. See taldrik hakkas sõitma nagu segane, õhk muutus paksuks ja ainult mina nägin tumedaid kogusid toas, teised vaid tajusid nende kohalolekut.

Olin vast 5 aastane, ema ja vanaema tülitsesid millegi üle, mina hüsteeritsesin. Järsku sundis mind miski vait olema, sisendas rahulikkust minusse, seejärel nägin kuidas laua pealt pudelikorgid lendasid üle toa, kiiresti, nagu keegi oleks neid löönud. Kui läksin teise tuppa - sinna kus ema ja vanaema tülitsesid, nägin nende selja tagant mööda hõljumas musta kuju, justkui oleks see olnud kapuutsiga, mantlis mees. Ma ei kujuta ette kes see vaimolend olla võib, tean, et mu vanavanaisa ja vanavanaema on siia majja surnud. Kuid, tihti, kui ma käin köögis joomas kraanist, näen, et mulle järgneb must kuju, ta ei tundu pahatahtlik, lihtsalt jälgib mind. Kui ma kummardun jooma, eristuvad ta piirjooned selgelt, see on vaid silmanurgast, otse vaadates kogu kaob, kui silmapete ei saa see kohe kindlasti olla, sest seda juhtub liialt tihti. Ma ei oska arvata, ehk siin majas on kaks võitlevat vaimu, sest vahest on majas lihtsalt jube halb energia kuidagi, kõik pereliikmed on rahutud ning närvilised, koerad ja kassid niisamuti. Luupainajaid esines mul varem kuidagi tsüklite kaupa, jupp aega rahulikku aega ja siis tulid need järjest, ning olid erinevad. Tavaliselt on olnud mul nii, et ma ei saa end liigutada, mul on lämbumistunne ja ma ei suuda silmi avada. Kuid paar aastat oli sõber külas mul ja magas minuga ühes voodis. Enne uinumist olime mõlemad tundnud, et keegi jälgib meid. Uinusin, kella 2 paiku ärkasin üles, mind tabas paanikahoog, kuna ma ei suutnud mitte ühtegi jäset liigutada, samuti oli painav lämbumistunne, see asi möödus kuskil 5 minutiga. Ma tajusin, kuidas mu sõber ärkas ehmatusega üles, tundsin, et ta vaatab minu poole ja veel mingitmoodi tajusin ma meeletut hirmu - tema hirmu, mis segunes minu hirmuga. Ühel hetkel saabus vabastav tunne, ma küsisin Taimari käest, et mis värk oli? Ta rääkis, et ärkas öösel üles ehmatusega ja kui ta minu poole vaatas, nägi ta suurt ja musta kogu minu rinna peal kükitamas. Ükskord oli veel eriti hull luupainaja, samuti oli mul sõber külas, ärkasin, sest ei saanud liigutada, kui liikuma sain, tahtsin minna kööki jooma, järsku nägin ma surnuaeda vilksatamas ja siis sõber, kes mu kõrval magas, tõstis teki oma pealt ära, ta oli üleni verine ja poolenisti kõdunenud, ma sattusin paanikasse, hüppasin voodist püsti, võtsin uksest kinni, aga jalad ei kuuletunud enam mulle, vajusin tagasi voodisse. Nägin kuidas surnukeha tuleb uksest, võtab mu kätest kinni ja pigistab valusalt. Järgmisel hetkel ma uinusin, hommikul rääkisin sellest sõbrale ja ta rääkis, et ärkas hetkeks ehmatustundega ja kui ta mulle otsa vaatas, oli minul olnud hullunud-eemalolev pilk. Üks teine juhtum leidis aset samuti paar aastat tagasi, olin just lõpetanud laulusõnade kirjutamise, kell oli suht palju, väljas oli pime. Läksin voodisse, kustutasin tule, kuid ei suutnud uinuda, tundsin, et keegi jälgib. Mõtlesin, et "Ah, fak, parakad või teab mis." Hetke pärast kukkus köögis pott maha ja praeahju uks lendas lahti, siis oli minu mõtteks "Olgu, ma usun, et sa oled olemas, kuid jäta mind rahule, ma tahan magada, ma tõesti ei viitsi sinuga tegeleda". Tundsin näos külma hingust ja järsku lendasid minust 2 meetri kaugusel oleva kapi uksed pauguga lahti. Voodist püsti ja tuli põlema, muidu ei suutnud enam uinuda. Selliseid juhtumeid on tegelikult veel olnud, aga nood ei ole vast nii tähelepanuväärsed. Teine teema on saunavaimude ja peegliga.

Alustan sellest, et sel talvel oli meil sõbraga saunast miskit vaja ära tuua, ei mäleta täpselt mis, aga kui sauna sisenesime, siis panime tule põlema ja hakkasime seda asja otsima. Mõlemal meil oli kahtlaselt imelik olla saunas, järsku hakkasid tuled vilkuma, särisema, kustusid ja läksid uuesti põlema, sealt panime otsekohe ajama. Järgmine kord kui sauna kütsime ja ema saunast tagasi tuli, ütles ta, et nägi vilksamas aknast musta kuju ja saunas oli ääretult ebamugav olla. Ma ütlesin talle seepeale, et ärgu pläragu, pole seal keskit. Aga kui ise sauna läksin, nägin samuti aknast hetkeks musta kuju vilksamas, sauna tagumises osas viibides oli mul endalgi häiriv tunne - justkui keegi vaataks. Kui läksin etteruumi, tekkis väga rõhuv tunne, põrandal olid ajalehed, ma nägin igalpool ainult sõnu "Mõrv, tapmine, veretöö." End kuivatades käis tagumises ruumis kõva kolksakas, laes olevad nöörid liikusid ja plekknõu kumises õrnalt. Kuivatasin edasi ja siis käis teine kolksakas - nöörid liikusid intensiivsemalt, plekknõu oli ümber kukkunud ja seal olevad riided olid samuti põrandal. Siis mulle aitas ja nii ma sealt kadusin. Ja sel suvel on nüüd asjad olnud sedasi: mul oli wc's üks vana, nõuka-aegne peegel, iga kord kui wc'sse sisenesin, oli selline tunne, et ma ei näe sealt ennast, vaid kedagi teist, kuigi nii polnud. Olgu, 3 nädalat tagasi viisin selle peegli välja - parem trenni teha (käin ma ju JJ-streedi tantsutrennis ja peegel on hea, et näha mida teen valesti). Vihma hakkas sadama, eemaldasin peegli selle kapi küljest ja viisin selle sauna. Peale seda oli saunas tõsiselt halb olla, üldse ei tahtnud enam sauna minna. See oli kuskil kaks nädalat tagasi vist, kui ma läksin pesema sauna ja jube ebamugav tunne oli, järsku käis selline heli, nagu keegi oleks küüntega mööda ahju tõmband, mul võttis seest jahedaks ja kutsusin koera sauna, keerasin peegli teistpidi, näoga seina poole. Koera jälgides taipasin, et koer ei vaata mitte mind vaid midagi minu selja taga, suhteliselt õudne oli. Kuivatama hakates kuulsin inimeste hääli, sõnadest polnud aru saada, ainult häälekõla, mõtlesin, et naabrid peavad pidu või midagi ja nii kui ma saunast välja läksin, oli täielik vaikus. Samas, lähim naaber elab alles paarisaja meetri kaugusel ja mu kodustest polnud ka keegi väljas, kuna suht hilja läksin sauna - öösel 1 paiku umbes. Läksin sauna tagasi, sest unustasin telefoni sinna ja voilaa - jälle oli kuulda jutukõminat. Siis oli väga väga kriipi tunne, läksin heaga minema saunast, trepi peal sauna poole tagasi vaadates, nägin saunaaknast, et seal istub lava peal tumedates riietes mees, kes vaatab mind. Kuskil minutikese jõllitasin seda ilmutist, tahtsin minna tuppa, et ema välja kutsuda ja näidata teda, aga järsku see kujutis hakkas värisema ja kadus. See peeglikapp mis jäi välja, oli suhteliselt mu grillimisplatsi lähedal. Eelmine nädalavahetus oli mul üks sõber külas, hakkasime grillima, tõstsin kõlarid selle peeglikapi peale, et muusikat saada. Sõber ütles, et sellel peeglikapil on halb energia, tunnetab seda, ka mina tunnetasin seda. See tunne püsis kogu õhtu jooksul ja kui ma hilja väljas kondan ja laulusõnu mõtlen, siis on praegugi kõhe sinna minna, kus see peeglikapp on. Peegli viisin saunast ära aita ja saunas olev õhkkond on kordades parem. Aga mida nende asjadega üldse teha, kuidas neid hävitada? Peeglikapp on puidust, ühesõnaga, põletamine oleks hea idee vast, sest see on puhastav, aga mida teha peegli endaga?

Olgu, sai vist natuke pikk ja segane jutt, kell on suhteliselt palju ka. Midagi välja ma mõelnud ei ole, kirjutasin asjad täpselt nii nagu nad on olnud, kui midagi meenub, siis kirjutan veel Smile
(selle postituse viimane muutmine: 08-11-2013 10:42 Cassiopeia.)
xZ32Sd6
Uustulnukas

15-07-2008 02:25
Postitus: #32

Nende mustade olendite populatsioon pidi üpris mõõdukas olema, võrreldes hallidega Laugh
Vaata peegliga on selline asi või uskumis, et kui vaatad vanaastaõhtul või ma ei mäleta kuna peeglisse küünlad kahel pool peeglit ja silmi ei tohtind pilgutada siis pidi midagi juhtuma aga ma ei teadnud mis, katsetasin ära vaatasin oma silmadesse ja ei pilgutanud terve 5 min jooksul, nägu hakkas küünlavalgel moonduma ja muutus kuidagi tontlikuks, seega optilised illusioonid võivad teinekord vaatajale hirmu nahka ajada NB! asja teevad jubedamaks küünlad vastasel juhul tekkib fokuseerimisel selline illusioon, et sul kaob pea nagu tinatuhkawink
Olen igasugu asju praktiseerinud ja eksperimenteerinud ja ikka enamus on kas ajutegevuse häired, optilised illusioonid, halvad unenäod, hallukad,väljamõeldised, ja elav fantaasia, sedapuhku jääb minu jaoks paranormaalseks ainult senitõestamatta füüsikalised ja psühholoogilised fenomenid nagu aegruumiportaali vahetumised(minu meelest on siis tegemist aju stimuleeriva kiirgusega) paralleel süsteemid ja stringi teooriad kaasaarvatud igasuguste dimensioonidega kuhu võid sattuda ka astraalrännkus või mis tahes sarnases seisundis, loomulikult igasugused kuuldud poltergeisti juhtumid mis on hetkel alternatiiv füüsikute ja parapsühholoogide lemmikteema kaasaarvatud kummitavad kohad mida üksteise võidu igasugused tondipüüdjad suures kuulsuse ja raha hädas teleekraanile vorbivad ja midagi segast ära tõestada püüavad.

Muudetud: 15-7-08 kell 03:56:54 xZ32Sd6
skrid
Uustulnukas

15-07-2008 02:46
Postitus: #33

No ei tea, just mustad-tumedad kogud domineerivad nende seas keda mina näinud olen. Kurat seda teab, kes nad on ja mis nad tahavad. Aga halle olendeid ei ole ma kordagi näinud vist... A noh, öösel unise peaga ei suuda meenutada ka.

Just meenus, et umbes 4-5'selt hoidsin ühe naise surma ära. Käisime tal külas ja tal oli paha olla, hakkasime ära minema, aga mina hakkasin nutma ja trampima, et tema peab kaasa tulema. Tuligi, siia jõudis, läks tunnike mööda vast ja kiirabi viis ta lõikusele.
skrid
Uustulnukas

15-07-2008 21:27
Postitus: #34

Küünlad ja peeglid ei sobi kokku, ema kunagi sõbrannadega tegi mingit värki, et kui peegli kõrval põlevad küünlad ja sa sisened üksi tuppa, siis näed peeglis, oma selja taga seismas oma tulevast. Ainult üks neiu proovis selle järele, kuid rikkus reeglit ja vaatas selja taha. Järgmisel hetkel kukkus kokku ja sai infarkti ning tema elu ei õnnestunudki päästa. (Jutt pole sellest samast peeglist mis minul on)
xZ32Sd6
Uustulnukas

15-07-2008 22:07
Postitus: #35

See tulevase nägemine on kaa optiline illusioon, pole ültse üleloomulikwink
Creto
Uustulnukas

15-07-2008 22:19
Postitus: #36

Peegliga seoses, et mul oli ka toas üks nõukaaegne peegel, mis oli inimese peaaegu-surma näinud. See oli ennem mu mingi ma ei tea mis sugulase juures, kui too oma kodus kokku kukkus ja hiljem haiglas suri. Mu vanaema vähemalt ütles, et oli sellesama peegli juures kukkunud, noh see on selline umbes 130cm pikk. Mulle tehti mingi kapp ja pandi see peegel ka sinna ette, magades nägin ma ennast peeglis. Mul oli enda toas väga ebamugav olla ja unes nägin paranormaalseid asju. Rääkisin sellest oma vanaemale, ta soovitas mul peegli teise tuppa viia. Ma viisin selle siis kõrvalolevasse tuppa, mida keegi ei kasuta. Sellestajast peale tundub mulle oma tuba turvaline, ennem oli selline tunne, nagu keegi peale minu oleks siin veel keegi, keegi vaimolend.

...Suurtel hingedel on tahe, nõrkadel on ainult soovid.
skrid
Uustulnukas

15-07-2008 22:55
Postitus: #37

Tsitaat:Algselt postitas: xZ32Sd6
See tulevase nägemine on kaa optiline illusioon, pole ültse üleloomulikwink

Jea, seda küll. Aga see kokkukukkumine ? :o
xZ32Sd6
Uustulnukas

15-07-2008 22:55
Postitus: #38

Tsitaat:Algselt postitas: Creto
Peegliga seoses, et mul oli ka toas üks nõukaaegne peegel, mis oli inimese peaaegu-surma näinud. See oli ennem mu mingi ma ei tea mis sugulase juures, kui too oma kodus kokku kukkus ja hiljem haiglas suri. Mu vanaema vähemalt ütles, et oli sellesama peegli juures kukkunud, noh see on selline umbes 130cm pikk. Mulle tehti mingi kapp ja pandi see peegel ka sinna ette, magades nägin ma ennast peeglis. Mul oli enda toas väga ebamugav olla ja unes nägin paranormaalseid asju. Rääkisin sellest oma vanaemale, ta soovitas mul peegli teise tuppa viia. Ma viisin selle siis kõrvalolevasse tuppa, mida keegi ei kasuta. Sellestajast peale tundub mulle oma tuba turvaline, ennem oli selline tunne, nagu keegi peale minu oleks siin veel keegi, keegi vaimolend.

Kui sa oleks veendunud ,et vaime ega midagi sellist olemas pole ja poleks mingeid seosetuid unenägusid näinud, poleks sa pidanud seda peeglit ära viima.
Aga kuna sinu lootusele ja teatudsorti kinnisiseele sa seda siiski tegid võid sa jukatsetada hirmudest üle saamist, lihtne see just pole aga alusta sellest, et pane see peegel sinna tagasi ja usu mind midagi ei juhtu.
Võibolla ainul su mõtted ja uskumused jonnivad edasi et, sellised asjat võiksid eksisteerida.
Unenäol, peeglil, ja inimese surmal pole mingit seost.
Harju ära sellega sa ei saa seda kuidagi tõestada ja niisama lihtne see ongi!
Ma pole mingi pahatahtlik ja lootusetu skeptik vaid suhtun lihtsalt sellisesse kooslusesse kriitiliselt sellepärast, et inimesed ei suuda oma emotsioone, tähelepanuvajadust, ja kainet mõistust vaos hoida.
Creto
Uustulnukas

16-07-2008 00:06
Postitus: #39

Ma ei pane seda mitte mingil juhul tagasi, ma tunnen hirmu selle peegli ees. Mitte, et ma seda endale sisestaksin, probleemid hakkasid just siis, kui see peegel sinna ilmus.

Muudetud: 16-7-08 kell 01:07:09 Creto

Anzie
Nägija

16-07-2008 08:13
Postitus: #40

Vaata ka samu teemasid siit- http://www.para-web.org/viewthread.php?t...3#pid62363
xZ32Sd6
Uustulnukas

16-07-2008 17:38
Postitus: #41

Ma ei pane seda mitte mingil juhul tagasi, ma tunnen hirmu selle peegli ees. Mitte, et ma seda endale sisestaksin, probleemid hakkasid just siis, kui see peegel sinna ilmus.

Asi ongi hirmus mitte kollides!
Creto
Uustulnukas

16-07-2008 18:24
Postitus: #42

Alguses ma seda ju ei kartnud. Ma tunnen ennast ebamugavalt, kui see mu toas on, ma ei tunne ennast turvaliselt. Kas on võimalik, et seal on halb energia?

xZ32Sd6
Uustulnukas

16-07-2008 18:57
Postitus: #43

Alguses ma seda ju ei kartnud. Ma tunnen ennast ebamugavalt, kui see mu toas on, ma ei tunne ennast turvaliselt. Kas on võimalik, et seal on halb energia?

Kindlasti seal ei ole halba energiat, kui siis ainult sinu peas, see on raske aga proovi sellest üle olla, proovi selle peegliga võistelda, too tuppa tagasi ja vaata kas saad jaguLaugh
Kummitus
Uustulnukas

17-07-2008 00:04
Postitus: #44

Mmmm, kummitused ja poltergeistid.
K u m m i t u s e d ei suuda tahkeid esemeid liigutada ilma, et nad kusagilt energiat saaks.
P o l t e r g e i s t i d saavad esemeid liigutada.Järelikult on Sul olnud tegemist nii kummituste, kui ka poltergeistidegaSmile
Aga kuidas neid halbu energiaid ligi tõmbavaid asju hävitada ... selles suhtes ei oska ma kahjuks Sind küll kuidagi aidataSad .
PiziIngliito
Proua

17-07-2008 01:00
Postitus: #45

Üldiselt, ega ei olegi väga hea kui palju peegleid toas/majas on. Ei soovitata ka magada sellises voodis, kuhu peegel paistab wink

Mis aga kummituste-poltergeistide lahterdamisse puutub, siis fakt on see, et inimesi häirivad nad nii või teisiti oma ilmutamise ja muu sellisega, nii et lahti tuleks neist ikkagi saada. (Vaimolendite alla kuuluvad ka sellised "tüübid", kes teilt niisama energiat noolivad, ilma, et sellest teile ka muul moel märku annaksid, kuni ise väsimust tundma hakkate.)
Nazz
Veteran

17-07-2008 08:06
Postitus: #46

Selle lämbumise kohta võib mul olla väga lihtne seletus. On endal kunagi olnud selline asi nagu "une apnea". See on une häire kus sa lakkad hingamast ja oled paralüseeritud. See võib osutuda vägagi ohtlikuks.
Siis see jälitav must asi tundub olevat lahkunud lähedane, kes vaatab sinu üle.
Ja peeglite kohalt. Peeglite ja selle mõjude kohta on kusagil siin foorumis isegi juttu tehtud. Lühidalt öeldes, tekitab peegel kõhedust, sest sel on omadus energiaid endasse imeda jne. Soovitan selle teema siit kusagilt üles otsida.
xZ32Sd6
Uustulnukas

17-07-2008 20:06
Postitus: #47

Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Selle lämbumise kohta võib mul olla väga lihtne seletus. On endal kunagi olnud selline asi nagu "une apnea". See on une häire kus sa lakkad hingamast ja oled paralüseeritud. See võib osutuda vägagi ohtlikuks.
Siis see jälitav must asi tundub olevat lahkunud lähedane, kes vaatab sinu üle.
Ja peeglite kohalt. Peeglite ja selle mõjude kohta on kusagil siin foorumis isegi juttu tehtud. Lühidalt öeldes, tekitab peegel kõhedust, sest sel on omadus energiaid endasse imeda jne. Soovitan selle teema siit kusagilt üles otsida.

See uunehäire asi vastab tõele aga, et peeglid mingisugust senitundmatut energiat imevad on juba ammu ümber lükatudwink

Muudetud: 17-7-08 kell 21:06:28 xZ32Sd6
Andromeda
Vana kala

17-07-2008 21:08
Postitus: #48

Ümber lükatud kelle poolt? Teadlaste?
Teadlaste poolt ei ole enamus foorumis arutatavatest teemadest teaduslikult tõestatud, kindlasti paljud väited on teadlaste poolt ümber lükatud.
Ma olen päris kindel, et vaimude olemasolu on ka väga paljude teadlaste poolt ümber lükatud, kuid see ei muuda minu arvamust. Tänapäeval võib ju vana Nobeli preemiaga autasustatud vuntsidega mees öelda, et vaimude olemasolu ei lähe kokku füüsikareeglitega, kuid kes ütleb, et need füüsikareeglidki paika peavad?

Me kõik teame, et me pole siin üksi.
thetimo
Uustulnukas

13-04-2009 15:22
Postitus: #49
Peegel!
Tere foorumlased jälle!Smile

On keegi katsetanud peegliga teistpoolust näha et paned 2 küünalt peegli kõrvale ja näed asju peeglis?

Ema on proovind seda ja nägi jubedusi ja siis tädi ka kes nägi kolpa.
Ise ei julge proovida....
Indr3k
Tavaliige

13-04-2009 17:16
Postitus: #50

Kas see on seotud vaimude välja kutsumisega või? Või lihtsalt paned küünlad põlema ja ootad, kuni midagi ilmub? PS - kas peegli kuju omab ka tähendust või pole vahet?
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog