•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peegel
(25-06-2011, 22:22 )Davy Kirjutas: Vaatan, et läheb vaidlemiseks olgem ausad: ise saatanist ja ütleks väga konkreetselt ära..

1. Kas inimene on ära tõestanud kuidas tekkis suur pauk, kui universum tekkis, kuidas saab olla elu maal ja miks ainult siin.
2. täpselt samamoodi, miks on maal gravitatsioon on nad saanud sellele vastust ? ( tegelikult ei ole nad saanud kummalegi)
3. Saage aru, et mitte millelegi ei saa täpset vastust mitte millelegi.
4. Lihtne Kirjeldage mulle mis maitsega maitseb maasikas. Te ei saa seda kirjeldada, sest se on v+imatu täpselt sammuti ka nende eelnevate asjade üle!
Kui korra tagasi tulla siis inimese aju ei ole 0,01 % arenenud 100%. Kui oleks meil aju arenenud 100% siis me ütleksime kohe ära, kuidas see värk k+ik sai tekkida ja miks. Siis me ka suudaksime vaimudega rääkida. Ja teaksime ka seda mitu Planeeti ja tähti on universumis kokku ja ka teaksime seda, et mitu elu on universuimis kokku ja teaks isegi ka nende nimesi!

Nagu ennist juttu oli mitte kunagi ei saa sa kunagi täpset vastust ja inimese aju ei ole v+imeline +ppima 100% täis.
1. http://en.wikipedia.org/wiki/Big_Bang kui piisavalt haridust ja Inglise keelt oskad, siis loe või kui väheks jääb, googelda.
2. http://en.wikipedia.org/wiki/Gravity_of_Earth , tegelikult googlit pole raske kasutada?
3. Tegelt ikka saab küll kui on kannatust.
4. Mis sorti maasikaid mõtled , neid on ikka väga palju?
Minul matiseb näiteks Hispaania maasikad. vähemagusad, mahlakad ja suured. Aga kui tõesti tahad maitset nii väga teada saada, siis ma võin sulle maasika keemilised elemendid anda vms ?
Vasta
Millest võib olla põhjustatud järgnev fenomen - Kui ma vaatan peeglisse siis prillid lähevad uduseks. Umbes sama effekt kui sa külmast ruumist oled järsku sooja tulnud.
Vasta
Vaaau, ausalt öeldes ma ei suuda imestada enam, kuid antud teema tuli mulle ette vahetult pärast mõtet vaadata enda aurat peeglist nii et asetades teine peegel seljapoole, topelt või nii Laugh jaaa muidugi puutun sellise aruteluga ja juttudega kokku esmakordselt, et peeglid igasuguseid trikke teevad - tekis kohe kerge "paranoia"... jaaa mõtisklesin hetke ning oh ja imesta veel, pilk lendas üle arvuti kella ja seal seisis 11:11 ning kui keegi teab ja kogeb enda elus sammuti kellade ja numbrite ilmumise teemat siis inglid on õelnud et elus püütakse meid eksitada ning alati tuleb uus ja huvitav miski mis loobib mõtteid peakupli all valessuuunas.. seega, kallid inimesed, on niii palju muud mis väärib meie tähelepanu...
Vasta
(27-06-2011, 11:33 )Ilo Kirjutas: Millest võib olla põhjustatud järgnev fenomen - Kui ma vaatan peeglisse siis prillid lähevad uduseks. Umbes sama effekt kui sa külmast ruumist oled järsku sooja tulnud.
Aga ehk proovid enne peeglisse vaatamist selle külmkapist välja võtta.
Vasta
Einuhh tore ,nüüd ei saa ma jälle paar nädalat ennast meikidaLaugh
Vasta
Selles ei ole midagi mystilist, kui ainiti peeglis ennast jollitma jaad ning siis tundub,et peegelpilt muutub.

Inimene oma normaalses olekus liigutab silmi kogu aeg, kui jaada vaatama yhte konkreetset punkti vaga pikaks ajaks, siis taju kaob ara.

Seda kasutatakse vaga palju naiteks mediteerimisel. Olen ise kogenud, et mediteerimisel vaid enda ees yhte punkti vaadates nagu kaoks nagemine ara. Mediteerides on pilk fokusseerimata ent kui keskendud ja fokusseerid millelegi, mis on lahedal, naiteks su oma nagu peeglis, siis tundubki, et nagu hakkab moonduma. Tegelikult on see puhas silma ja aju koostoo, mis saab hairitud, kuna silm on ebaloomulikus olekus.
Vasta
(06-06-2007, 13:22 )Hallucigenia Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas: DaamValges
mida kõike see peegel näinud (ja endasse salvestanud) on.
No on jama!!! No on jura!!! Mida ja kudamoodi see peegel Sul miskit salvestab!!?
Stopp. Peatame siinkohal selle teksti. Märgime vaid, et just niimoodi peaks reageerima inimene, kes on endale selgeks teinud vastavad füüsika ja keemia osad ning optilise infosalvestuse põhimõtted. Ja püüame teisipidi - kui ei saa kõike seletada (ikka nendestsamadest põhimõtetest lähtuvalt) - ehk saab midagigi? Võtame selgitust vajava eelduseks ja küsime: miks just peegel (paremini kui mingi suvaline ese)? Mida on fotograafias vaja? Põhimõtteliselt kahte asja - optilist süsteemi, mis formeerib kujutise, ja valgustundlikku materjali selle salvestamiseks. Optilise infosalvestuse täiuslikeimas variandis - holograafias - on optiline süsteem põhimõtteliselt viidud äärmiselt lihtsaks. Seda on vaja vaid laserikiire kaheksjagamiseks, mille üks osa hajub holografeeritavalt objektilt ja teine tuleb "otse". Nende kahe laine liitumisel tekkib ruumis seisulaine (valguse intensiivsuse maksimumid ja miinimumid), mis jäädvustatakse fotomaterjalis ja mis sialdab endas kogu informatsiooni holografeeritava objekti kohta. Taoline seisulaine tekkib ka peeglile langeva ja sealt peegeldunud valguslaine liitumisel. Mis hariliku peegeli korral muidugi puudu, on valgustundlik keskkond - selle koha peal jääb seletus pooleli ...

See on Tänapäeva süsteem, aga peegel on 20 korda vanem süsteem. Poiss maailma on müstiline, ja kui sa seda ei tea siis ära plärise siin ültse!

Kui oled satanism/Arenda ennast, et müstilist teada saada.
Vasta
(17-06-2011, 21:27 )Hundid Kirjutas: Kui võtta põlev küünal ja minna suure peegli juurde umbes kesköö paiku ja üksinda ning täiesti pimedas seal olla ja peeglisse vaadata siis võid näha asju mis ennem juhtunud. Aga kui sa hakkad mõtlema kuradi ja jumala peale siis võid segaseks minna. Minul on peegel mis oli Estoonia teatris enne selle pommitamist. Sealt midagi vaadata võib olla päris huvitav.


Ka kaitseinglid kasutavad ära juhust, kui kasutad kott-pimedas toas peeglit ja küünalt. Nad ilmutavad end sinule, aga ka deemonid kasutavad selliseid asju ära. Kui deemon on kehastanud end su kaitseingli moodi tunned kohe muutust. Järsku hakkab paha, iiveldamine... ehk mitte just hea enesetunne. Sellele lõpu saavad teha vaid kaitseinglid, aga pead neid hüüdma. Peeglitega peaks olema äärmiselt ettevaatlik, aga ma pole küll kuulnud, et see toas und häiriks. Smile
Vasta
Ei ole üldiselt soovitatav magamistuppa panna peegel nii et sa näed ennast voodis lebamas.Kõik inimesed on magamise ajal vastuvõtlikumad ja tunnetavad energiaid tugevamalt.Kuna peegel on uks teispoolsusesse,siis ei tea me iial,kes või mis sealt magamise ajal läbi võib tulla.Peegel salvestab magamise ajal ka meie negatiivseid emotsioone.Selle kiirgab peegel ehk siis teispoolsus meile järgmisel korral tagasi, tekitades järjest suurenevat halba enesetunnet, kuna ta ju saab ennast pidevalt meie enda arvelt laadida.
Vasta
"Peegel on uks teispoolusesse." on öelnud üks Siberi must maag.
Vasta
Ma ei ole kunagi saanud magada toas, kus on peegel. Juba lapsepõlvest peale. Vanematega oli palju vaidlemist ja tülisid, kui käisime kusagil külas ja ma pidin magama toas, kus oli peegel. Katsin peegli alati riidega kinni. Ma ei oska siiamaani öelda, mida peeglitest arvan, aga minu magamistoas neil kohta ei ole.
Vasta
Tere,

Mul läks just enne peegel katki ja nüüd olen mures selle "õnnetuse" värgi pärast Sad Tean, et seda ei peaks ju uskuma, a no ma tahan kinnitust, et kõik ikka korras...
Vasta
Midagi ei juhtu. Peegel on vaid töödeldud räniplaat, millele õhuke kiht metalliühendeid peale määritud. See puruneb täpselt samamoodi, nagu seda teeb aknaklaas. Juhtub midagi ainult siis, kui lähed ise paanikasse ja hakkad stressis peaga lolle vigu tegema.
Vasta
Tavaliselt hinged suhtlevad läbi peeglite. Ning neile eriti meeldib öösiti nö. ''kiusata'' teisi. See tähendab, et nad võivad tekitada halbu unenägusid. Kuid see ei pruugi olla nii. Kui Sa näed alla kukkumisi koguaeg või lendamist, siis see tähendab, et hing käib kehast väljas rändamas. Aga ainult hetkeks. Nii juhtub siis kui inimesel on mured kaelas või mingisugune depressioon. Minu vastus oleks see, et ürita leida lahendused oma muredele ning seal toas magamine ei tunduks enam nii jube Smile
Vasta
Hei-hei...
Lugege teemat ikka algusest.
Sleepdreamid ei olene peeglistest.
Asi on rohkem nagu mõtlemises.
Vasta
Seal toas, kus ma oma vanaema pool magan, on ikka üks pirakas peegel. Ikka väga pirakas. Mina seal küll midagi teistsugust tundnud ei ole. Just kuidagi väga hea rahulik on seal magada, mitte nagu oma kodus, kus mul toas peeglit pole. Mitte et mul omas kodus hea magada ei oleks, aga seal on lihsalt rahulikum ja uni tuleb kiiremini.
Vasta
Minu toas on juba mitu aastat peegel olnud ja mitte midagi pole juhtunud !
Vasta
Sama siin.
Ükskord siiski oli juhus selle peegliga seoses midagi veidrat kogeda: First near-OBE.
Vasta
Nimelt, küsimus selline, kas on võimalik peeglisse kinni kuidagi hingega jääda või sealt endasse miskit tõmmata? ( Mõtlen mingit vana negatiivset energiat)
Ja kas peegel on mingisugune uks teispoolsusesse?


Mulle tundus, et see, kes peeglis oli, ei olnud mina ja pärast mõndaaega `` enda `` jõllitamist, hakkas mul raskusi hingamisega. Nagu hing jäi kinni.
Vasta
Räägitakse, et vanad - puhta hõbedaga kaetud peeglid - "suudavad" midagi.
Tänapäeva peeglites on hõbedat kas minimaalselt või enamuses pole üldse.

Aga oled sa kindel, et sa pika jõllitamise peale lihtsalt unustasid hingamise ära?
Inimestel on selline "komme" mõningate üksluiste tegevuste puhul.
Vasta
Ma tean, et selles peeglis on midagi, see on päris vana. On isegi enne mainitud inimeste poolt, kellel on võimed, et selles peeglis on mingi kahtlane energia. Hoian nüüd takistavat energiapilti seal, et see, mis seal iganes on, ei pääseks välja. Aga jah, ma olen alati tajunud, juba väiksena, et selles peeglis on midagi kahtlast. Ma ei tea, miks ma ei suuda sellest lahti saada, minema visata seda.
Vasta
Tee pilt, kerge nurga alt - mitte otse peeglisse ja riputa see vaatamiseks kuhugi, ning siia link.
Kui mitte midagi muud siis vana asja on tore vaadata. wink
Vasta
Kasutasin otsingut ja peegliga seonduvaid teemasid leidsin neli tk.

Peegel - http://www.para-web.org/showthread.php?t...peegel*%22
Peegel läks katki - http://www.para-web.org/showthread.php?t...peegel*%22
Uus peegel - http://www.para-web.org/showthread.php?t...peegel*%22
Peegel! - http://www.para-web.org/showthread.php?t...peegel*%22



Vasta
(19-10-2012, 19:11 )Minaelan Kirjutas: Miks see vaid laste teema alla on pandud? Kas täiskasvanud kardavad endale peeglisse silma vaadata ja küsimusi esitada....sellele keda nad sealt näevad.. oma hingele või...?

Loe teemat algusest, siis saad aru.
Vasta
(19-10-2012, 19:27 )Minaelan Kirjutas: .. oska otsida ...

Ja oska kasutada. Smile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat