Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apollo 14 astronaut Edgar Mitchell'i vaated tulnukatest
Autor Sõnum
Kazluk
Tavaliige

Postitusi: 135
Liitunud: Feb 2007
24-07-2008 17:30
Postitus: #1
Apollo 14 astronaut Edgar Mitchell'i vaated tulnukatest
USA astronaudi Edgar Mitchelli sõnul on kosmosetulnukad mitmeid kordi Maad külastanud.

Apollo 14 astronaudi kinnitusel on USA kosmoseagentuur NASA nendest juhtumistest vaikinud ja need on ülisalajaseks kuulutatud, kirjutab Daily Mail.

77-aastane Mitchell viitas raadiointervjuus NASAs töötavale tundmatuks jääda soovinud allikale, kes kirjeldas tulnukaid "väikeste, inimesesarnaste, kummalise pilguga olenditena".

Astronaudi arvates ei ole inimkonna praegune tehnoloogia veel nii kõrgelt arenenud kui tulnukate oma ning kui tulnukad oleksid tulnud Maa hävitamise plaaniga, siis ei oleks inimkonda enam ammu olemas.

"Mul on au olnud juurde pääseda andmetele, mis tõendavad tulnukate olemasolu. Nii NASA kui ka USA valitsus ning veel mitmete riikide valitsused on need maha vaikinud," lisas ameeriklane.

Mitchell jätkas, et sõjaväe ja luurega seotud isikute ringkondades on aastaid ringelnud UFOde jutud.

NASA esindajad lükkasid Mitchelli arvamuse ümber.

"NASA ei tegele Maa välise elu otsingute ning ei ole seotud vandenõuteooriaga, et tulnukad on Maad külastanud," lausus USA kosmoseagentuuri esindaja.

Esindaja lisas, et Edgar Mitchell on kuulus ameeriklane, kuid NASA ei jaga tema seisukohti.

Edgar Mitchell koos Apolli 14 komandöri Alan Shepardiga hoiab enda käes kõige kauem Kuul olemise rekordit. Astronaudid olid 1971. aasta missiooni ajal Kuu pinnal üheksa tundi ja 17 minutit.

Apollo 14 oli kosmoselaev, mis sooritas Apollo programmi kaheksanda mehitatud kosmoselennu ja kolmanda mehitatud lennu Kuule.

Meeskonda kuulusid komandör Alan Shepard, juhtimismooduli ("Kitty Hawk"; CM-110) piloot Stuart Roosa ja kuumooduli ("Antares"; LM-8) piloot Edgar Mitchell.

Elu24.ee
Uudis inglise keeles ning raadiointervjuu, kus ta sellest räägib
(selle postituse viimane muutmine: 16-01-2015 07:28 Nielander.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

Postitusi: 1,873
Liitunud: Jul 2005
24-07-2008 18:38
Postitus: #2
 
Väidetavalt on mõned astronaudid ennegi seda rääkinud : http://www.ufocasebook.com/Astronaut.html

Ufo või millegi muu vastuolulise nägemisel olid neil ka mõned "koodnimed" välja mõeldud - nt "Santa Claus". See võis muidugi ka nali olla...

Anna teada: paravihje@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Balancius
Uustulnukas

Postitusi: 12
Liitunud: May 2008
26-07-2008 15:02
Postitus: #3
Astronaut Mitchell: "Tulnukad on olemas!"
Kosmosetulnukad on inimestega ühendust võtnud, kuid valitsused on tõde 60 aastat varjanud, rõhutas endine astronaut doktor Edgar Mitchell intervjuus Briti rokiraadiojaamale Kerrang.

Edgar Dean Mitchelli (77) tähetund oli 1971. aastal, kui ta kosmoselaeva Apollo 14 meeskonna liikmena juhtis kuumooduli Kuule ja viibis seal koos Alan Shepardiga üheksa tundi ja 17 minutit, kauem kui teised Kuu peal käinud astronaudid.

Edgar Mitchell ütles, et kosmosetulnukate käikudest Maale kuulis ta ajal, kui töötas USA kosmoseagentuuri NASA teenistuses. Ta lisas, et kahjuks kuulutas NASA kõik kontaktid tulnukatega salajasteks ning vaikis need maha. Mitchell lahkus NASA teenistusest juba 1972. aastal ehk aasta pärast Kuul käiku.

Väike keha ja suur pea

Eksastronaut väitis, et tema allikate sõnul sarnanevad kosmosetulnukad väikeste inimestega. Neil on väike keha, suur pea ja suured silmad.

"Meie tehnoloogiad ei ole kaugeltki nii head, kui nende omad. Kui nad oleks Maale tulnud vaenulikult meelestatuna, siis oleks me kadunud," hoiatas Mitchell.

Eksastronaut meenutas Roswelli juhtumit. 8. juulil 1947 saatis USAs New Mexico osariigis paiknev Roswelli lennuväebaas välja teate, mis kinnitas, et linna lähedalt on leitud allakukkunud taldrikukujulise ufo vrakk. Juba samal õhtul lükati see teade aga ümber ning kinnitati, et tegelikult leiti ilmavaatlusõhupalli riismed ning esialgne informatsioon tundmatu lendava objekti kohta on väär. Juhtum unustati 30 aastaks, kuni ufoloog Stanton T. Friedman võttis intervjuu erumajor Jesse Mercelilt, kes osales 1947. aastal Roswelli lähistel leitud rusude äraviimisel. Mercel kinnitas, et sõjavägi valetas tookord ning jutt ilmavaatlusõhupallist pidi varjama ufo leidmist.

Pärast intervjuud Merceliga sai Roswelli juhtum enneolematu hoo ning varsti tulid juba teated, et ufo allakukkumiskohast leiti ka 1,2 meetri pikkuste ja suurte peadega tulnukate laipu, mida lennuväebaasis lahati.

Nüüd kinnitas Edgar Mitchell, et temani jõudnud informatsiooni kohaselt vastab ufo allakukkumine Roswellis tõele, nagu ka õnnetuskohast tulnukate laipade leidmine.

NASA pressiesindaja ütles Mitchelli avaldust kommenteerides, et USA kosmoseagentuuril pole seost informatsiooniga tulnukate elust Maal või kusagil kosmoses. "Doktor Mitchell on suur ameeriklane, kuid selles küsimuses oleme me eri arvamusel," rõhutas ta.

Väärib tähelepanu, et Edgar Mitchell on seotud rühmitustega, kes väidavad, et USAd ja kogu maailma 11. septembril 2001 vapustanud terroriaktid New Yorgis ja Washingtonis organiseeris president George W. Bushi valitsus.

Tulles tagasi ufode juurde, tasub meenutada, et 21. juulil 1969 astusid esimeste inimestena Kuu pinnale USA astronaudid Neil Armstrong ja Edwin Buzz Aldrin. Kaks aastat tagasi kinnitas Aldrin Briti televisioonis näidatud dokumentaalfilmis "Apollo 11: The Untold Story" ootamatult avameelselt, et nad ei olnud Kuul üksi, kuid USA kosmoseagentuur NASA otsustas selle fakti maha vaikida. Esimest korda nägid nad üsna lähedal asuvat suurt rõngakujulist tundmatut objekti veel enne Kuule maandumist Apollo 11 illuminaatorist.

Astronaudid uurisid koguni Houstoni kosmosekeskusest, kus võiks asuda kosmoselaeva Apollo 11 kolmas moodul S-IVB, mis tõukas nad Kuu orbiidile. Houstonist vastati, et S-IVB asub umbes 11 000 kilomeetri kaugusel. "Seega ei saanud nähtud objekt olla S-IVB," ütles Aldrin. Tundmatud lendavad objektid saatsid neid ka Kuu pinnal.

Armstrong, Aldrin ja neid Apollo 11 pardal oodanud kolmas astronaut Michael Collins ei rutanud oma järeldusest Maale teatama. Nad kartsid, et keegi võib sellest kuuldes otsustada Kuule lennu katkestada. Seetõttu rääkisid nad nähtust alles Maale tagasijõudmisel. Aldrini kinnitusel kohustasid NASA juhid seejärel astronaute nähtust vaikima ning muutsid kosmoseagentuuri töö veelgi salajasemaks.

Nii pole ka avalikku fotomaterjali, mis tõestaks Aldrini jutu õigsust. Tõsi, 2002. aastal ufo-faktide otsingul NASA kompuutritesse sisse murdnud Briti häkker Gary McKinnon väitis, et NASA on kõik Kuul tehtud fotod enne avaldamist retu¹eerinud.

Varemed Kuul?

Edwin Buzz Aldrinist veelgi kaugemale läksid mullu NASAst vallandatud Ken Johnston ja endine NASA konsultant Richard Hoagland, kes väitsid, et USA astronaudid leidsid Kuule maandumisel iidse tsivilisatsiooni varemed ning varem tundmata tehnoloogia gravitatsiooni juhtimiseks.

Johnstoni sõnul pildistasid astronaudid Kuul nähtud varemeid, kuid NASA juhid käskisid need hävitada. Johnston otsustas need omal riisikol säilitada. Paraku on fotod väga kehva kvaliteediga ning vaid hea fantaasia korral võib nendel ära tunda linnade varemeid ja suuri sfäärilisi klaasobjekte.

NASA keeldus Johnstoni ja Hoaglandi väiteid kommenteerimast, kuid andis selgelt mõista, et neid peetakse haiglaseks fantaasiaks.

SL Õhtuleht

Niisiis, NASA hakkab vaikselt lekkima. Smile

Muudetud: 26-7-08 kell 16:03:20 Balancius
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ghostSpirit
Tavaliige

Postitusi: 65
Liitunud: Mar 2007
28-07-2008 10:05
Postitus: #4
 
hmm eks need ufod kuskil olemas on,kuid ma arvan et Mitchell lihtsalt valetab
(nojah,omamoodi kuulus ta juba on)
kuid miks nasa need fotod siis retu¹eeris?
ma eriti ei taha uskuda et need ufod seal olid,selle tõestamiseks on vaja fakte.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,706
Liitunud: Oct 2007
28-07-2008 12:45
Postitus: #5
 
Kui rääkida maailmast je erinevatest mõistusega olendite kihtidest siis on neid ju tegelikkuses kogu aeg kuus kihti nagu budistid ütlevad, need on need kihid mida karmarattas pööritatakse.
Kõge hullemad tegelased saatanasigidikud on ju õhuvaimud, needsamad tegelased kes siioni mäel juutidele käsulauad pihku andsid ja keda kristlasd jumalana kummardavad nentides et maailma on saatana kätte valitseda antud.
Inimene on osa karmarattast ja ei saa ka kosmoses karmaratta tegelasteta läbi, kuigi jah näha saab ta seal rohkem kui maal, sest loor pole nii täielik ja sõltub raadiosidest.
Esialgu kardetigi, et kui kosmosesse minna laguneb inimese vorm laiali ja inimene läheb hulluks, vaadati siis loomade käitumist ellu jäid, aga inimestega on kõigiga probleemid, kipuvad edaspidises eluski nägemisi nägema kes loob uue ususekti, kes jahvatab ufodest aga paraku näevad kõik ainult teiste olemiskihtide olendeid millest meie oleme eraldatud aja erineva kiirusega.
Meediumid suudavad aja kiirusega kaasa minna ja näevad neid tegelasi kes elavad kiiremas ajas.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,706
Liitunud: Oct 2007
28-07-2008 12:52
Postitus: #6
 
Ahaa, veel üks asi, kui Mitchell näeb kiiremat aega siis ta nägigi reaalselt fotodel neid tegelasi, keda teised näha ei suuda, see on seesama nagu meedium vaatas soopealseid pilte ja kommenteeris kus mingid tegelased kolavad kuid nad on kiiremas ajas. Ja piltidel nad liiguvad nagu Potteri maagilistel piltidel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hekamiah
Uustulnukas

Postitusi: 22
Liitunud: Apr 2008
28-07-2008 14:14
Postitus: #7
 
Päris usutav jutt tegelt. Tahaks nende viimaste tegelaste pilte nähe. Neid varemeid.

"Johnstoni sõnul pildistasid astronaudid Kuul nähtud varemeid, kuid NASA juhid käskisid need hävitada. Johnston otsustas need omal riisikol säilitada. Paraku on fotod väga kehva kvaliteediga ning vaid hea fantaasia korral võib nendel ära tunda linnade varemeid ja suuri sfäärilisi klaasobjekte.

NASA keeldus Johnstoni ja Hoaglandi väiteid kommenteerimast, kuid andis selgelt mõista, et neid peetakse haiglaseks fantaasiaks."

Et nagu, nad tuleks niisama selle mõtte peale, et rääkida, oh me nägime varemeid, ja teeme Photoshopiga seda, et see usutavam oleks. Jee tegidki nii Laugh Ja kuradi NASA, lollikari Laugh Mis siis saaks kui nad ütleks, et see tõde on ja avaldaks pildid ? No ma ei saa aru Laugh UFO'dest on lihtsalt nii palju räägitud ja nähtud, ja NASA on kogu aeg keerutanud. Loogish. (hyes)

Ole enda tahte isand ja enda sÜdametunnistuse ori.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
28-07-2008 17:34
Postitus: #8
 
Lisa intervjuu astronaudiga

*****************************

Apollo Astronaut Chats About UFO, Alien Belief
by Irene Klotz

Edgar Mitchell, an Apollo 14 astronaut and moonwalker, says his belief in UFOs and aliens being real is nothing new -- contrary to what tabloid reports might imply. Credit: NASA


Apollo astronaut Edgar Mitchell returned from his mission to the moon a changed man. He has spent the last 35 years trying to use the tools of science to figure out what happened. Along the way, he says that people knowledgeable about an alleged crash of an alien spaceship in Roswell, N.M., shared the information with him.

He's been speaking out ever since, most recently on a radio talk show that tripped off an unexpected wave of media attention. In a telephone interview with Irene Klotz, Mitchell sets the record straight -- as he sees it.

Irene Klotz: Hi Dr. Mitchell

Edgar Mitchell: Just a minute ... I'm sorry. My dog jumped in my lap and knocked over my coffee cup. It's OK. Go ahead.

IK: What's your dog's name?

EM: Oh, that's Cutie (Q.T.?)

IK: Cutie?

EM: Yup, I've got two of them and right now they're telling me that it's their suppertime and I must come in and fix their supper ... at least that's what they want.

IK: Well first of all thanks very much for making a little time. I wanted to ask you if there was anything about the radio interview you did that was different from what you've said in the past.

EM: No, there's nothing different. Several of (the reports of the interview) that I've seen come around have some flaws in them. Some of the reports pushed it or spun it incorrectly. NASA had nothing to do with anything I've done. I wasn't briefed by NASA. There haven't been any sightings as a result of my flight service there, so if that part of it comes out on anything you've seen it is just totally wrong.

IK: Yes, I did want to clarify that.

EM: My major knowledge comes from what I call the old-timers, people who were at Roswell and subsequent who wanted to clear the things up and tell somebody credible even though they were under severe threats and things -- this was back in the Roswell days. Having gone to the moon and being a local citizen out in the Roswell area some of them thought I would be a safe choice to tell their story to, which they did. Even though the government put real clamps on everybody, it got out anyhow.

Subsequent to that, I did take my story to the Pentagon -- not NASA, but the Pentagon -- and asked for a meeting with the Intelligence Committee of the Joint Chiefs of Staff and got it. And told them my story and what I know and eventually had that confirmed by the admiral that I spoke with, that indeed what I was saying was true.

IK: You mean what had been told to you was true?

EM: Yup, in other words. There was a UFO crash. There was an alien spacecraft. This gentleman tried his damndest to get me in and like so many others in the administration over the last 60 years, since JFK's time, was unable to. He was told 'Admiral, you don't have a need to know, and therefore go get lost,' essentially.

IK: Have you ever come out and said who this person was who briefed you?

EM: No, I have not.

IK: Would you at some point?

EM: No, it is out and around but I don't feel like I have the liberty to do that.

IK: When did you have your meeting at the Pentagon?

EM: It was in the late '90s in Washington when I was there working with The Disclosure Project, trying to get all those opened up with another Naval officer by the name of Will Miller and Steven Greer, who you probably heard of. Steven and I don't really work on this anymore together, but we did at that point and getting to the Pentagon and seeing what we could do there to try to get this opened up.

IK: Why do you think the government hasn't acknowledged that there is life outside of Earth? I thought that was sort of the point of NASA.

EM: Well most people in government don't know. The government is highly compartmentalized. You could work next door to somebody for 30 years not knowing what they're doing in certain areas. The whole point of all of this ... goes back to World War II. This Roswell incident took place right at the aftermath of World War II when the U.S. Army Air Corps was split off and became the Air Force and the OSS (Office of Strategic Services), which was the intelligence service of World War II, was disbanded and eventually became the CIA. At that point the Cold War was just starting to move under way and we were at odds with the Soviets.

The Air Force was brand new and supposedly in control of the skies and didn't know what they were doing, and the CIA didn't know what they were doing, so Pres. Truman was in a big problem here: Here people were telling him there were aliens around and nobody knew if they were hostile or what they were and what was he going to do about it?

So he formed a committee, a very high-level military and academic and intelligent people -- politically powerful people -- and said 'You guys work on this.' And that was called ... the MAJIC 12. And they did pass a National Security Act, or so I'm told, under highly classified auspices, that gave this committee virtually unlimited power to deal with this issue, which they have done for the last 60 years, slowly excluding everybody -- including presidents.

You may remember that Pres. Clinton tried to send (Webster) Hubbell to find out about this at Wright Patterson. He got rejected. And Barry Goldwater, back in the '60s when he was getting ready to run for the presidency and who was a brigadier general in the Air Force Reserve tried to get information about it. He got rejected. And I'm told that Jerry Ford tried to do some finding out and he got rejected.

Jimmy Carter announced his observation of UFOs, but that never went anywhere so obviously he made no progress. Only in recent years has the public interest become acute enough and enough stories leaked out so that people are starting to believe that it's all real. And the fact of the matter is, it is.

They're still around and there's a lot of stuff going on.

Are you aware of the so-called Phoenix Lights Incident? That wasn't our stuff.

IK: I'm sorry. Can you say that again?

EM: Lights. Just a few years ago. Three humongous craft flew over Phoenix, very slowly in the middle of the night that clearly were not -- I happened to be on the phone with people out there when that happened and have had pictures of it -- clearly those were not, to those of us who know aviation and spacecraft, clearly those were not local stuff, home-grown stuff.

IK: So you're saying the incidences are becoming more prevalent among the general public? People are having their own sightings?

EM: Just several weeks ago, this so-called incident at Stephenville, in Stephenville, Texas. Another one. And naturally a lot of discounting and unfortunately the press, the giggle factor got up and the press tended to ignore it, but the fact of the matter is this is the real stuff we're dealing with. We're not alone in the universe. And it has nothing to do with NASA. As far as I know it has to do with what's going on and has been going on for a long time.

IK: As a man of science and engineering, how did you make this leap from doing what you needed to do to be an astronaut to what you're doing today?

EM: Because I was told by people who were utterly sworn to secrecy under severe penalty if they talked and because I'd been to the moon, because I was a local resident of Roswell when the so-called Roswell incident took place, some of them thought I was a safe person to tell before they passed on so that the knowledge didn't die. There are others like me, people out here who have done an enormous amount of investigation who have seen through the facade and seen through the cover-up and can talk chapter and verse, better than I can. We know it's real.

IK: Can you describe what changed you after you were in space? How did that happen?

EM: Well I've got a research foundation that has been working on that problem for 37 years.

I was coming back from the moon after completing a successful mission on the moon. My job was being responsible for the lunar spacecraft for the lunar surface activities. So on the way home, my successful job had been mostly completed and we were just coming home. We still had experiments and work to do, but the big stuff was done.

We were orientated such and rotating in order to keep the thermal balance of the spacecraft so that every two minutes you could see the Earth, the moon, the sun and a 360-degree panorama of the heavens came through the window every two minutes. That's powerful stuff, particularly since it's space. Without the atmosphere to block, the stars don't twinkle, and there's 10 times as many as you could possibly see on Earth because of the lack of interference and it's much closer to what you could see through the Hubble Telescope these days, with those pictures and I hope you've looked at some of those: it's overwhelming -- and I realized as that happened, because I do have a PhD from MIT and I studied astronomy at Harvard and MIT and knew that molecules of matter in my body and in the spacecraft and in my partners' bodies were made in some ancient generation of stars. That's where matter is created.

Suddenly I realized that the molecules in my body were created in an ancient generation of stars and suddenly that became personal and visceral, not intellectual and I had never had this experience. It was accompanied by bliss, an ecstasy I had never experienced.

Later -- and I'm making this long story short -- with some discovery and some help from scientists at Rice University in Houston, I discovered in ancient transcripts that this type of experience -- a transformational, transcendental experience where you see things as you perceive them but experience them viscerally and emotionally as one, as a part of it -- is called samadhi. In doing more research, I found that it has taken place in every culture on Earth. The political and cultural expression of that turns out to be religion.

The experience is the same -- a heady, overwhelming experience. But when it gets politicized, put into the culture, those things get lost on the people who had the experience and it becomes something else. So that's what it was: a deep, deep cultural experience that is in the culture of our civilization in hundreds of places.

IK: Is that what the Noetic Institute is for? To bring this consciousness ...

EM: I'm trying to use the tools of science to understand precisely these types of knowledge.

IK: Wow, that's quite a calling.

EM: That's exactly what I've spent the last 35 years doing.

IK: What's the tie-in between this pursuit and your experiences with understanding that there are other life forms that have come to Earth?

EM: Well it's just an extension of the cosmology of what's this whole universe about and what are we about and coming to the conclusion that we are not alone. That's some of the most important knowledge that we could discover.

Got something to say? E-mail your questions, comments or concerns to discoveryspace@discovery.com. Your words may appear on Discovery Space.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
31-07-2008 14:56
Postitus: #9
 
Täienduseks. Mitchelli kolleeg, Mark C. McLellaln toetab tema avaldusi ja lisab veel omalt poolt pommi. Kui Mitchell väitis, et tema ise ei ole näinud ja vahetab ainult kollegide sõnu siis McClellan väidab, et olles tööl NASAs kskuses nägi ISE nii elusaid ja liikluvaid tulnukaid kui ka nende töökorras laeva mis liikus USA komsosesüstiku "sabas". Kogu juttu saab lugeda selle lingi vahendusel ning lisan alla ka koopia kuna viimasel ajal on sellised jutu kiiresti kadunud netist. Ei tea küll miks ?

*****************************************************************

In SUPPORT of MY FRIEND, Courageous, US NASA ASTRONAUT, Edgar Mitchell, Apollo 14!

I, Clark C. McClelland, former ScO, Space Shuttle Fleet, personally observed an 8 to 9 foot tall ET on his 27 inch video monitors while on duty in the Kennedy Space Center, Launch Control Center (LCC). The ET was standing upright in the Space Shuttle Payload Bay having a discussion with TWO tethered US NASA Astronauts! I also observed on my monitors, the spacecraft of the ET as it was in a stabilized, safe orbit to the rear of the Space Shuttle main engine pods. I observed this incident for about one minute and seven seconds. Plenty of time to memorize all that I was observing. IT WAS AN ET and Alien Star Ship!

A friend of mine later contacted me and said that this person had also observed an 8 to 9 foot tall ET INSIDE the SPACE SHUTTLE CREW COMPARTMENT! Yes, inside OUR Shuttle! BOTH missions were DoD (Pentagon) TOP SECRET (TS) encounters!

With my verifiable background, there is no Federal Government Agency that can say I am crazy!

I am a SPACE PROGRAM PIONEER. I assisted in launching the Mercury, Gemini, Apollo, Apollo-Soyuz, Skylab, Space Shuttle, Deep Space Missions, and the International Space Station.

I have received character substantiation from: Walter Cronkite, Major Donald
Keyhoe, NICAP Director, Richard Hall, Assistant Director of NICAP, Astronomer, Dr. J. Allen Hynek, etc. I served as the Assistant State of Florida and KSC Director of MUFON, the Director of the NICAP (National Investigations Committee on Aerial Phenomena) at Cape Canaveral and KSC! I have received honored mentions from US Senators, Congressman, Military Officers and Scientists. (See my website site below for more exciting disclosures)

In fact, this absolutely verifies what my friend, Astronaut Edgar Mitchell, of Apollo 14, has recently and courageously released!

I have launched or witnessed 650 missions, so far in my life!

I am an expert in visually recognizing any crafts created and flown by the human race, whether secret or otherwise!I know an ET and Alien craft when I see them!

I was the Director of the NICAP Unit-3 actual X-Files at Cape Canaveral and the Kennedy Space Center, 1958 to 1992! YES, the ACTUAL X-FILES!! Aliens ARE HERE!! They walk among US! They may be implanted into OUR various earth governments!!

What I know, they would NOT allow me to publish! I have written at least three books to release the TRUTH to all of the HUMAN RACE! I was on the leading edge of this subject, and I have met with many NASA and other astronauts throughout the years I have been involved in the Military, NASA Space Programs, 1958 to 1992! I have heard many experiences of ETs having been seen on the Moon, etc., by NASA Astronauts and I relate these and more in my books.

NASA is not a CIVILIAN SPACE AGENCY! The Pentagon owns NASA! Some of the DoD (Department of Defense) missions I participated in were TOP SECRET! Those missions carried TS Satellites and other space mission hardware into orbit where several crews met with ETs! I am ready to tell my story, but, for compensation,

Clark C. McClelland,
former ScO, Space Shuttle Fleet,
Kennedy Space Center, Florida.

Contact me at:

P.O. Box 233
Tavares, Florida 32778
clark0003@gmail.com
stargatechronicles@yahoo.com
Experience my exciting website: http://www.stargate-chronicles.com

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taevaplix
Uustulnukas

Postitusi: 38
Liitunud: Jun 2007
14-08-2008 17:46
Postitus: #10
 
Millegipärast pole ma kunagi tulnukates kahelnud..Oleksgi isekas arvata,et kogu see suur universum kuulub meile,aga huvitav on see,et kuidas nad nii targad ja arenenumad on...:o
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
14-08-2008 18:21
Postitus: #11
 
Tsitaat:Algselt postitas: Taevaplix
aga huvitav on see,et kuidas nad nii targad ja arenenumad on...:o
Kus Sa seda tead, rääksid nendega või?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taevaplix
Uustulnukas

Postitusi: 38
Liitunud: Jun 2007
17-08-2008 16:00
Postitus: #12
 
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Taevaplix
aga huvitav on see,et kuidas nad nii targad ja arenenumad on...:o
Kus Sa seda tead, rääksid nendega või?

Ei,"Geenius"...Lihtsalt loe natuke,milline on nende tehnoloogia.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kuubalane
Uustulnukas

Postitusi: 15
Liitunud: Apr 2008
19-08-2008 19:43
Postitus: #13
 
nad ei lase meil kaugemale areneda..sis ei kuuluks me neile enam..kasutavad meid ära..kui inimkond köike teada saaks sis ei oleks vöimalik meid enam kontrollida köigil oleks suva kaoks kontroll..inimkond nöuaks söda..
ei tea mis tegelt on..hetkel vöib ainult arvata..
Muutus: Vigane õigekiri märgitud.

Muudetud: 20-8-08 kell 13:45:19 Thorondor
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taevaplix
Uustulnukas

Postitusi: 38
Liitunud: Jun 2007
19-08-2008 20:43
Postitus: #14
 
Kuidas nad meid ära kasutavad?Tahad väita,et me oleme ära hüpnotiseeritud või midagi?!:o Okey..See oleks liiga creepy.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
rex
Uustulnukas

Postitusi: 29
Liitunud: Mar 2007
20-08-2008 11:30
Postitus: #15
 
On naiivne arvata, et nad kontrollivad meid. Võibolla nii, et nad lihtsalt ei näita ennast eriti. Aga miks nad peaksid ütlema meile kuidas nende tehnoloogiat kasutada?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
neoon
Vana kala

Postitusi: 471
Liitunud: Jul 2007
20-08-2008 12:36
Postitus: #16
 
Tsitaat:Algselt postitas: Taevaplix
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Taevaplix
aga huvitav on see,et kuidas nad nii targad ja arenenumad on...:o
Kus Sa seda tead, rääksid nendega või?

Ei,"Geenius"...Lihtsalt loe natuke,milline on nende tehnoloogia.

Ja milline on nende tehnoloogia? Kust ma seda lugema peaksin?

Enne seda, kui 'Maal' võeti kasutusele vedelkristall displeid oli 'tulnukate laevades' suured kell-näidikud, peale seda, kui tulid 'Maal' üldkasutusse LCD, siis muutusid automaatselt ka tulnukate laevad - röövitud väitsid kindlalt, et laevades olid suured lamedad ekraanid.

Mida/Keda uskuda?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
20-08-2008 16:58
Postitus: #17
 
Tsitaat:Algselt postitas: Taevaplix
"Geenius"
"Tänan" Smile
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
Enne seda, kui 'Maal' võeti kasutusele vedelkristall displeid oli 'tulnukate laevades' suured kell-näidikud, peale seda, kui tulid 'Maal' üldkasutusse LCD, siis muutusid automaatselt ka tulnukate laevad - röövitud väitsid kindlalt, et laevades olid suured lamedad ekraanid.
Jah, selle kohta on varasemastki palju näiteid, et "tulnukate" tehnika "areneb" käsikäes meie omaga - nagu ka see tehnika, mida me (inimesed) ise oma ulmeraamatutes-filmides kirjeldame. (Igaks juhuks - parem karta kui kahetseda - kordan üle, et ma ei arva, et UFOd, "tulnukad" jms on inimeste väljamõeldis samas mõttes nagu seda on nimetatud ulmeromaanid).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
Administraator

Postitusi: 4,850
Liitunud: Nov 2003
17-12-2008 16:08
Postitus: #18
 
Miks sa arvad, et nad olemas on? Vampiire sa nt ei usu ju st jääb mulje, et sa ei usu sellistesse asjadesse.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pisikeniky
Uustulnukas

Postitusi: 6
Liitunud: Dec 2008
17-12-2008 16:09
Postitus: #19
 
See oli puhtalt huumoriga öeldud.
Ma ei usugi sellistesse asjadesse..
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kayaman
Tavaliige

Postitusi: 172
Liitunud: Jun 2006
17-12-2008 18:27
Postitus: #20
 
Enne kui ise näinud ja kogenud ei ole,pole tõesti mõtet uskuda.Täpselt nagu enamus jeesuse usklikuid.

[Muudetud: 12-17-2008 Kayaman]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
Administraator

Postitusi: 4,850
Liitunud: Nov 2003
17-12-2008 18:43
Postitus: #21
 
Egiptuse püramiide ma pole näinud, aga ikkagi usun.

Ennetavalt kirjutan muidu järgnevale kommentaarile vastuse. Uskumine ehk arvamine, et antud asi võib tõesti eksisteerida, võib tugineda ka erinevatele materjalidele. Tulnukate ja vampiiride kohta küll materjale. Ise asi kas sellel tõesti mõtet on. Ei pane pahaks kellegi tõekspidamisi. Lihtsalt kontrollisin, kas tegu oli lihtsalt naljategemisega.

Uskumise sõna on kõnekeeles erinevalt kasutuses, religioossusega ei puugi midagi pistmist olla.

[Muudetud: 17-12-08 Thorondor]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kayaman
Tavaliige

Postitusi: 172
Liitunud: Jun 2006
18-12-2008 21:41
Postitus: #22
 
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Egiptuse püramiide ma pole näinud, aga ikkagi usun.

Ennetavalt kirjutan muidu järgnevale kommentaarile vastuse. Uskumine ehk arvamine, et antud asi võib tõesti eksisteerida, võib tugineda ka erinevatele materjalidele. Tulnukate ja vampiiride kohta küll materjale. Ise asi kas sellel tõesti mõtet on. Ei pane pahaks kellegi tõekspidamisi. Lihtsalt kontrollisin, kas tegu oli lihtsalt naljategemisega.

Uskumise sõna on kõnekeeles erinevalt kasutuses, religioossusega ei puugi midagi pistmist olla.

[Muudetud: 17-12-08 Thorondor]


Omastarust ei naljatanud.Kui peaks eksisteerima Giza kompleks(Mida ma ise näinud ei ole).Samas paljud inimesed kinnitavad,et on olemas, ja toovad ohtralt pildi-video materjali.Siis arvatavasti peaks Arvama,et asi eksisteerib,ehk ma Arvan,et Giza on olemas.
Kristuse usulised aga käivad mul uksetaga ja väidavad,et Jeesus on olemas,samas pole neil pildi ega video materjali.
Ma saan arvata,et äkki on,aga uskuda ei saa!
Kui aga olen elus ufo-si ja vaime näinud,siis saan ka uskuda,et nad ikka eksisteerivad.Eks ta ole igatepidi individuaalne.
Aga,et teemasse tagasi tulla,siis ma ikka pidasin silmas seda,et vaimumaailmaga otsest kontakti kogedes hakkad ka sellesse uskuma.
Aga uskuda vast päris õige polegi.Eks igal inimesel tuleb ise üles otsida see piir mis lahustab uskumuse ja toob teadmise.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

Postitusi: 1,873
Liitunud: Jul 2005
24-02-2010 12:45
Postitus: #23
 
Üks värske intervjuu Edgariga:

http://www.youtube.com/watch?v=bocSjkK5RRs

Anna teada: paravihje@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
24-02-2010 13:33
Postitus: #24
 
Muuseas, Toomas Paul kasutab uskumise kohta umbes sellist väidet ühes oma raamatus (tsiteerin mälu järgi): Sa pole käinud Ameerikas, kuid sa usud, et ta on olemas. Teised räägivad sellest, kirjutavad. Miks sa siis jumalat ei või uskuda?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Leena
Bännitud

Postitusi: 1,474
Liitunud: Sep 2009
24-02-2010 15:28
Postitus: #25
 
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Muuseas, Toomas Paul kasutab uskumise kohta umbes sellist väidet ühes oma raamatus (tsiteerin mälu järgi): Sa pole käinud Ameerikas, kuid sa usud, et ta on olemas. Teised räägivad sellest, kirjutavad. Miks sa siis jumalat ei või uskuda?

Ameerikasse on võimalik minna ja sealt tagasi tulla ameerika olemasolu on tõestatav....aga organisatsiooni juhi juurde kellest kõik räägivad aga keegi kunagi näinud pole?

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog