Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siioni Tarkade Protokollid
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,951
Liitunud: Apr 2007
31-07-2008 17:44
Postitus: #1
Siioni Tarkade Protokollid
Meenus üks vana raamat ja selle kohta käivad legendid kui lugesin ühte hiljutist artiklit mis võtab vägagi lühidalt kokku selle ümber toimuva. Teema algatuseks panen siia selle artikli tutvumiseks. Kui rahva poolt huvi on (seda näitab siis teema külastatavus ja kommentaaride rohkus) siis saabuval nädalavahetusel kui pean tuima näoga (jälle) tööl istuma üritan asja pikemalt lahata. Kui unustan siis on teil kõigil alati võimalus mulle seda hiljem meelde tuletada wink

Kiire sissejuhatus. Aastal 1901 andis Venemaal Piiteris kodanik Nilus välja raamatu mida tuntakse kui Siioni Tarkade Protokollidena. Selles oli üksikasjalikult kirjas kuidas salaühing - kasutades teisi ühinguid kattevarjuna ning kasutades poliitilist pettust ja korruptsiooni - tuleb võimule KÕIKIDES riikides ning muudab planeedi Maa oma riigiks.
Selle tulemusena muudab ta inimesed orjadeks kellele on ette nähtud miinimum toitumine ja kehakatted ning eluruum, et jääda ellu ja olla suutelised TÖÖTAMA vandenõulaste heaks.

Läbi aastate on selle raamatuga võidelnud erinevad grupid - nii poolt kui vastu. Seda on kutsutud maailma anti-semitismi lipulaevaks ning hoiatuseks juutide-vabamüürlaste vandenõu eest. Huvitav on aga fakt kuidas see raamat (tollal käsikirjana) avalikkuse ette jõudis.

Kuskil 1700 lõpus või 1800 alguses (kui leian ülesse täpse aasta siis panen ka selle siia) rändas üksik kuller ühest Saksamaa linnast teise. Ratsutades põlluvaheteel tabas teda ootamatult välk mis politseisse antud tunnistuste kohaselt tuli sisuliselt "selgest taevast". Kuna tegemist oli posti teega siis heinategijatele ei tulnud üllatusena sellel kiirustav ratsanik. Küll aga oli ootamatu mis järgnes - ootamatult tõusis taevasse üksik äikese pilv ning sealt tuli üksik välgunool mis tabas ratsanikku. See järel pilv kadus jättes maha hukkunud kulleri ja tema surnud ratsu.

Kuna tegemist oli ametliku teega siis viskasid talumehed ratsaniku oma hobuse slega ning viisid lähimasse linna ametivõimudele. Kui hakati uurima mis oli kotis, et toimetada see omanikule siis tabas ametimehi üllatus. Kotis olid salaühingu materjalid mis sisaldasid üksikasjalikke plaane Euroopa monarhide kukutamiseks. Lisaks oli seal käsikiri mis rääkis meetoditest ja taktikast kuidas valitseda monarhide vaba maailma ja seda seni kuniks vandenõulastel on piisavalt jõudu, et valitseda ISE - OMA nime all. Kirsikeseks kreemikoogil oli veel loomulikult pikad nimekirjad vandenõulastest nii Saksamaal, Prantsusmaal kui ka mujal nagu näiteks Venemaal.

Kohalik vürst sai asja tõsidusest aru ning lasi oma kirjutajatel teha koopiad antud materjalidest ning saatis need pea kõikidesse Euroopa kuningakodadesse. Sisuliselt AINUKENE riik mis reageeris ohule enamvähem adekvaatselt oli Saksamaa. Järgnes arestide ja hukkamiste laine.
Teised monarhid võtsid asja "rahulikumalt" ning langesid kui doominokivid. Prantuse Revolutsioon, 1917a Venemaa revolutsioon ning mitmeid teisi pisemaid ja suuremaid vapustusi mis muutsid Euroopa selliseks nagu meie seda teame.

Kas selline Euroopa on hea või halb ? Kuid üks on kindel - Protokollides toodud juhtnöörid vastasid sisuliselt SAJA PROTSENDILISELT sellele mis toimus Venemaal peale ja enne Oktoobripööret kui bol¹evikud võimu anastasid. Pea 100% vastas Protokollides kirjutatu sellele mis toimus pärast Venemaal. Tapatalgud, propaganda ja muud sellised kommunismi "pärlid".

Nagu teada anti need Protokollid ka hiljuti välja eesti keeles (<-- LINK - loe ja tutvu maailma ENIM tsenseeritud raamatuga), kuid usinad "mehed mustas" organisatsioonist nimega KAPO korjasid need kähku kokku ning viisid põletamisele.

Mina isiklikult ei tea palju seal on tõtt palju valet. Vaatan seda raamatut loogiliselt - kui palju seal kirjutatust vastab sellele mida ta väidab, et on tulemas. Tähelepanelik lugeja oskab tõmmata paralleele seal raamatus toodud meetoditele ja vahenditele millega on planeeritud saavutada tulemusi mis on saavutatud. Asi peaks olema lihtne kuna ajalugu oleme kõik koolis õppinud ning tänapäeva meedia põhise "kultuuriga" oleme ka laias laastus tuttavad.

Seega lõplik otsus MIDA need protokollid endast kujutavad jäävad sinu õlgadele kallis lugeja.

Lubatud artikli panen esimesse postitusse Laugh

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,951
Liitunud: Apr 2007
31-07-2008 17:46
Postitus: #2
 
Selline artikkel siis

******************************************************************

Tsitaat:Maurice Joly Plagiarized "Protocols of Zion" (not vice-versa)
Henry Makow Ph.D. – Save the Males July 30, 2008

It is forbidden to mention the "Protocols of the Elders of Zion" (1905) without the Disclaimer that, of course, they are a "forgery" of Maurice Joly's "Dialogue in Hell Between Machiavelli and Montesquieu" (1864.)

The assumption is that since Protocols appeared some 40 years after Dialogue, it plagiarized the earlier work. But I will suggest that Protocols actually predated Dialogue and Joly borrowed from it. In other words, far from being an anti-Semitic ruse, the "Protocols of Zion" are authentic.

I have already argued that the two documents are neither similar nor derivative, although they have some lines and words in common. "The Protocols of the Elders of Zion" is essentially a brilliant Master Plan for tyranny, i.e. the New World Order. It is the key to understanding our present predicament. (This is not a condemnation of all Jews, only the nucleus of bankers and high-level Masons directing this diabolical war against the human race.)

"Dialogue in Hell" was a veiled Masonic Jewish attack on Napoleon III, an example of how they championed liberalism to undermine the Old Order and usurp power, as described in the Protocols themselves. (The author of Protocols is contemptuous of liberalism and all egalitarian programs. They are just gimmicks to manipulate the masses.)

Reading Kerry Bolton's monograph "The Protocols of Zion In Context" (Renaissance Press, 2003) it became obvious that Joly was plagiarizing from The Protocols and not vice-versa.

Joly, a Jew whose real name was Joseph Levy, was a lifelong Mason and member of the "Lodge of Mizraim." He was the protege of Adolph Cremieux (Isaac Moise Cremieux 1796-1880) the head of the lodge and a Minister in the Jewish-backed government of Leon Gambetta.

The plot is described in the Protocols as "centuries-old." It most likely predates "Dialogue." Joly was well versed in the Protocols and borrowed from it to flesh out the unpopular authoritarian position of Machiavelli, which he ascribed to Napoleon III.

Joly, who committed suicide in 1879, was in the habit of "borrowing." He is accused of plagiarizing a popular novel by Eugene Sue, namely "Les Mystères du Paris." (1845) Also his work is predated by one by another of Cremieux's proteges, Jacob Venedy, entitled, "Machiavelli, Montesquieu, Rousseau." (1850)

In 1884 Mme. Justine Glinka, the daughter of a Russian General living in Paris, hired Joseph Schorst, a member of Joly's Mizraim Lodge to obtain sensitive information. For the sum of 2500 francs, Schorst provided Glinka with "The Protocols of the Elders of Zion." He was subsequently tracked down and murdered in Egypt.

The Tsarist government, already heavily infiltrated, sat on the document. Glinka subsequently gave it to a friend who passed it on to Professor Sergius A. Nilus who published it for the first time in 1901.

After the Bolshevik Revolution, Nilus was arrested in Kiev in 1924 ,imprisoned and tortured. The President of the Court told him he had "done them incalculable harm in publishing the Protocols." ("Waters Flowing Eastward" by Paquita de Shishmareff, 1999, pp.74-76.)

CONCLUSION

If your plan for World Domination leaked out, what would you do? Would you admit it? "You got me! My bad!"

No, you'd employ an army of ciphers to convince everyone the document is a hoax motivated by "prejudice" and "anti-Semitism." They have executed this "damage control" perfectly, a measure of their power to deceive even in the presence of the truth.

This is the only Conspiracy that has prevailed in spite of the Blueprint being freely available. It demonstrates the credulity (or venality) of the intelligentsia and the masses.

They have colonized our minds first. We cannot name our oppressor for fear of being accused of "anti-Semitism." It's as though Black slaves working on cotton plantations were taught it was "racist" or "prejudiced" to mention the White slave driver. Since the majority of Jews are ignorant of this plot, and are manipulated like everyone else, racism is a ploy to divert attention from a very dire problem.

The Illuminati (top-rung Masonic Jews and their non-Jewish allies) have distributed some wealth and power to the masses (liberalism, socialism) as a way of securing ultimate power for themselves. According to the Protocols, they will eventually withdraw these benefits once their "invisible government" is invincible. The "war on terror" should be seen in this context.

In my view, "Protocols Deniers" are complicit in this Conspiracy, which is responsible for most human suffering and will lead to a great deal more. As a Jew, I don't want this responsibility on my head, or on other innocent Jews or Masons.

"The Protocols of Zion: In Context" by Kerry Bolton, PO Box 1627 Paraparaumu Beach, Kapiti 5252 New Zealand $25 see Kerry Bolton's other work.

Henry Makow Ph.D. is the author of "Cruel Hoax: Feminism and the New World Order." (http://www.cruelhoax.ca) His articles can be found at his web site http://www.henrymakow.com He enjoys receiving your comments, some of which he posts on his site using first names only.
hmakow@gmail.com

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,795
Liitunud: Sep 2007
31-07-2008 20:38
Postitus: #3
 
Täitsa olemas ja mujale ka saadetud.Sellest arusaamine sõltub inimese teadlikkusest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mopslane
Tavaliige

Postitusi: 89
Liitunud: Apr 2008
13-08-2008 14:49
Postitus: #4
 
Hmm, lugesin ka lõpuks Siioni Tarkade Protokollid läbi. Usun, et iga iseseisvalt mõelda ja analüüsida suutev isik mõistab, et tegu ei ole väljamõeldisega, sest seal kirjeldatud sündmused ühiskonnas, masside mõjutamise taktika jne jne jne on reaalsed. Paraku leidub palju "lambamentaliteediga tegelasi", kes usuvad, et tegu pelgalt juudivaenust ajendatud kirjutisega. Külastasin huvi pärast hiljuti Iisraeli Keskuse eestikeelset lehekülge, seal oli külalisteraamatus tulnud jutuks eelpool mainitud teos. Religioossed inimesed kisasid: See teos on Saatanast, seal ei ole ainustki sõna tõtt, ärge lugege seda!!!!!!!!!!!!!!!! Tookord tekkis mul kange himu just selle kisa tõttu Siioni Tarkade Protokollide sisuga tutvust teha.
Katkend: See valitseja on Jumala enese määratud...Siis võime öelda rahvaile:"Kiitke kõik Jumalat ja kummardage põlvili Jumala äravalitut, kelle näost särab inimkonna saatuse otsus. Jumal ise saatis tema tähe, et ükski peale tema ei võiks vabastada teid kõigist mainitud inimkonna vaenlastest....Meie maailmavalitseja peab olema eeskujulikult laitmatu...Juuda keisri välise kõlbluse laitmatus. " Kirjeldab justkui nn. antikristuse võimuletulekut, kes hakkab maailma valitsema, ja kes on hunt lambanahas.
Katkend: "Meie isevalitseja tunnustamine võib kätte jõuda ka enne konstitutsiooni kaotamist, kui segadustest tüdinud ja valitsuste kõikuvusest pahandatud ning meie poolt häälestatud rahvad hüüavad: "Karistage neid ning andke meile üks ülemaailmne keiser, kes meid ühendaks ja kaotaks tülide põhjused: piirid, rahvused, usundid, riiklikud kaalutlused; kes annaks meile rahuliku elu, mida meie ei saa oma valitsejailt ega valitsustelt ...Teie teate ju väga hästi, et sääraste rahva üldiste nõuete avalduste puhkemiseks on vaja vahetpidamatult segada kõigil mail rahva ja valitsuse suhteid, et kõiki väsitada tülide, vaenu, võitluse ja vihaga, isegi martüüriumi, nälja, haiguste nakatamise ning viletsusega, seni kuni rahvad ei näe teist pääseteed kui pöörduda meie rahanduslikule ja lõpuks täielikule võimule..."
Maailmasõjad, ususõjad, rassism, Iraagi sõda, majanduslangus, sõda, mis toimub praegu Gruusias...jne jne. Ega vist kaugel pole aeg, kui pakutakse "lojustele" välja suurpärane idee luua Suur Ühtne Maailmariik ja kõik on sellega päri...Muudetud: 13-8-08 kell 17:02:47 Mopslane

Kogu mateeria on lihtsalt aeglaseks vibratsiooniks kondenseerunud energia ja me kõik oleme üks- end subjektiivselt kogev teadvus..Ei ole sellist asja nagu surm, elu on lihtsalt unenägu ja meie oleme kujutlus iseendast. - Bill Hicks
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,951
Liitunud: Apr 2007
13-08-2008 18:10
Postitus: #5
 
Natuke ajaloost - soovituslik lugemine: http://www.controversyofzion.info/

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Seilamas sädemete kannul

Postitusi: 1,080
Liitunud: Oct 2004
18-08-2008 06:38
Postitus: #6
 
Isegi need protokollid võivad valetada... pakutakse neis ju "rahu igaveses orjuses", et "mitte piinelda sõdades ja katastroofides". Kuid võttes aluseks David Icke info ja asjaolu, et nii inimestele kui ka nende salapärasele valitsejale pakub lihtsalt elusolendite tapmine puht psüühilist naudingut, võib arvata, et kui see protokollides lubatud värk täide läheb, siis satume me veel hullemasse plindrisse.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,701
Liitunud: Oct 2007
18-08-2008 08:12
Postitus: #7
 
Excubil on pagana hea nina, tema viimast linki võiks soovitada kõigile majandusinimestele, aga ka poliitikutele, kes kisavad majandusvabadusest, vabast väliskapitali sissevoolust ja suurest õnnest ,mis saabub kui kõik varad on õige seltskonna poolt üles ostetud.
Endale käib päris närvidele kui iga vähimagi majandustulevikus nuhkimise peale ilmub vaimusilma kohale kümme pigimütsi ja üritab ära segada tõelise pildi nägemise.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
protsent
Tavaliige

Postitusi: 62
Liitunud: Sep 2008
23-10-2008 15:53
Postitus: #8
 
Olen lugenud seda Siioni Tarkade Protokollide nimelist raamatut ja pean paraku kahjuks või õnneks ütlema, et minu teadmiste põhjal psühholoogiast,teoloogiast, filosoofiast ja mõnest teadusest veel, siis ma pean paraku kahjuks või õnneks ütlema, et tegu pole JUUDI/JUUTIDE kokkukirjutatuga.

Mulle tundus tollal kui ma seda lugesin, et keegi, kas siis üksikisik või grupp, kes selle pläma kokku kirjutas, tahab lihtsalt üles ässitada juudiviha ja muud midagi.Kas tegu oli hea või halva "naljaga" peaks olema iga lugeja endi otsustada.Juhul kui üles leian, siis on ehk võimalus seda üllitist ka eesti keeles lugeda-loodan siiralt, et tegu on originaalversiooniga, mis mul kuskil olemas on.

Lugesin huvi pärast kokku, mitu korda on selles teoses kasutatud sõna JUUT ja oli see ainult 6-7 korda kogu selle teose peale.Seega ei saa just seda väga patriootilikuks teoseks lugeda juutide mõistes.Ja mida ma veel tahan öelda, et selle "raamatu" on minu meelest kirjutanud mingisugune teismeliste või seniilsete inimeste hulk, sest sõnavara oli selline imelik.Muidugi võibolla, et tõlkija oli teismeline või seniilne, aga igastahes vähemalt minu meelest on see Siioni Tarkade Protokolli väidetav juudiviha küll vaid kõigest ilukirjanduslik müüt.

Teoses oli juttu küll "omadest" ja "võõrastest"-seda mitte küll päris nende nimedega, aga enamvähem mõte oli sama.Samuti ma ei mäleta, et selles teoses oleks kirjutatud midagi sellist ei otseses ega kaudses mõttes ja ei oska ka öelda, kas ja kuidas on taoline eksiarusaam sellest teosest tekkinud."Selle tulemusena muudab ta inimesed orjadeks kellele on ette nähtud miinimum toitumine ja kehakatted ning eluruum, et jääda ellu ja olla suutelised TÖÖTAMA vandenõulaste heaks. "

Pole ise küll juut ega vabamüürlane, aga edu sellele lollile-olgu ta vabamüürlane, illuminaat või kesiganes, kes arvab, et inimesed peaksid olema näljas ja loomanahkades sisuliselt.Üks asi on jääda ellu ja olla suuteline töötama-teine asi on aga paraku see, et taoline sisuliselt ainult vegeteeriv olukord tekitab paraku aga teatava aja jooksul viha ja tigedust ning viiks mõne aja möödudes "lihtrahva" "eliidi" vastu mässama ja kes sellest kõigest siis lõppkokkuvõttes võidaks.Sisuliselt oli näiteks küüditamine ka "lihtrahva" kättemaks "eliidile".
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
-j-
Uustulnukas

Postitusi: 47
Liitunud: Mar 2008
24-10-2008 10:41
Postitus: #9
 
Tsitaat:Algselt postitas: protsent
Ja mida ma veel tahan öelda, et selle "raamatu" on minu meelest kirjutanud mingisugune teismeliste või seniilsete inimeste hulk, sest sõnavara oli selline imelik.

See nüüd sõltub, kui Sa lugesid teksti, mis internetis eestikeelsena levib, siis peaksid arvestama aega, mil see tõlgitud on. Tolle aja kirjaviis, lauseehitus ning sõnavara erines meie praegusest märgatavalt. Ning peale kõige muu, kui keeleoskused olemas, siis oleks alati enne lahmimist mõistlik ka originaali kaeda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
protsent
Tavaliige

Postitusi: 62
Liitunud: Sep 2008
24-10-2008 16:35
Postitus: #10
 
Jep, aga kust leida seda originaali-selles on küsimus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,951
Liitunud: Apr 2007
24-10-2008 18:10
Postitus: #11
 
Tsitaat:Algselt postitas: protsent
Jep, aga kust leida seda originaali-selles on küsimus.


Raske - vägagi raske.
veitsi arhiivis peaks olema Saksmaal kätte saadud originaal.
Saksamaal peaks olema alles Prantuse keelde tõlgitud originaal.
Inglismaal peaks olema kuskil kuninglikus keldris originaalist tõlgitud versioon.
Venemaal on Kremli eriti salajases arhiivis nii Venemaale - Parvuse kätte sattunud prantsuse keelne teine originaal pluss tema poolt (kas ta tõlkis ise pole teada kuid kahtlane) tehtud tõlge vene keeles.
Parvuse raamatu eksemplare peaks maailmas olema alles kümmekond. Kuskil 5 on erafondides. Samuti peaks olema "ametlikes" fondides eksemplarid nii USAs, inglismaal kui ka pakutakse, et Itaalias ja Hispaanias. Saksmaal asunud Parvuse raamatu koopiad olevat viidud sealt 3Riigi "põranda alla" minekul ära viidud - kuhu ei tea täpselt keegi.

Sealt edasi on asi juba nii kirju ja keeruline, et keegi ei julge kokku võtta kus ja palju ning kui autentsed need raamatud on. Või kui head on need tõlked. Teada on vast see, et see raamat on välja antud sisuliselt KÕIGIS keeltes ja pea kõigis riikides on see ka nii võrd kui võrd keelatud. Vist ainult Saksamaal saab selle omamise eest vangla karistuse.

Nagu näed - ei ole kerge kellegil Smile

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
deg987
Uustulnukas

Postitusi: 44
Liitunud: Nov 2008
28-01-2009 21:59
Postitus: #12
 
Annan lingi inimestele, kes tahavad asjaga põgusalt tutvuda, aga pole kuskilt lugeda. Tegu nõmmeraadio kodulehega, seal saab otse kuulata. Ei maksa selle pärast kohe kuulamatta jätta, kuna suhtute halvasti Jüri Liimi, eks meedia on tema maine väga tuksi keerand.

http://www.nommeraadio.ee/meediapank/jar...idliimile/

Seal siis neli juttu Siioni targad 1 kuni 4.

Kuulake eriti 4ndat osa. Väga päevakohane minu arust.

[Muudetud: 1-28-2009 deg987]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
EyesOfDarkness
Tavaliige

Postitusi: 108
Liitunud: Dec 2007
29-01-2009 02:16
Postitus: #13
 
Ooh, lahe.. Nõmme raadio jälle posu saateid veebi pannud, kuid ma ei ole ka nende lehte tükk aega külastanud. Kunagi ammu sai päris palju nende saateid kuulatud tagantjärgi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,951
Liitunud: Apr 2007
29-01-2009 08:40
Postitus: #14
 
Nõmme Raadio ja Margus Lepa kuulamine peaks olema iga korraliku paraweebu päeva- või vähemalt nädalakavas. wink

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
EyesOfDarkness
Tavaliige

Postitusi: 108
Liitunud: Dec 2007
29-01-2009 08:50
Postitus: #15
 
No päris tükk aega oli nende veeb mingis umbmäärases olekus ja aja möödudes paraku kadus huvi selle külastamise vastu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Flash
Veteran

Postitusi: 1,764
Liitunud: May 2005
29-01-2009 09:25
Postitus: #16
 
Praegu on nende kodulehe andmeedastusmaht ületatud. Seega kuulata ei saa. Kui veebruari kuu kukub, siis ilmselt on uuesti avatud.

[Muudetud: 29. Jan 2009 Flash]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
alar
Vana kala

Postitusi: 366
Liitunud: Jan 2009
29-01-2009 09:42
Postitus: #17
 
Teema väärib lahkamist,kuna annab seletuse kõigele sellele lollusele,mis praegu ümberringi sünnib.Ma ei olnud enne neid protokolle lugenud,nüüd sirvisin nad rahulikult läbi ja arvan,et sain seletust.Küsimus- Kuna protokollid on tunduvalt vanemad, kas siis Icke kopeerib neid oma teooriates?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,951
Liitunud: Apr 2007
29-01-2009 10:13
Postitus: #18
 
Ma ei usu (pole vähemalt tähele pannud), et Icke neid kopeeriks, kuid osundanud on ta neile küll paaris kohas.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
alar
Vana kala

Postitusi: 366
Liitunud: Jan 2009
29-01-2009 10:20
Postitus: #19
 
Ma sellepärast küsisin,et Icke ja Protokollid tunduvad kohati kattuvat.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,951
Liitunud: Apr 2007
29-01-2009 10:24
Postitus: #20
 
Kattuvatki - nad räägivad samast asjast - KONTROLLIST - erinevate nurkade alt.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
alar
Vana kala

Postitusi: 366
Liitunud: Jan 2009
29-01-2009 10:28
Postitus: #21
 
Eeldades,et Icke ise selle vandenõu leidis ja alles hiljem Protokollid avastas on asi tõsine.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
alar
Vana kala

Postitusi: 366
Liitunud: Jan 2009
30-01-2009 08:55
Postitus: #22
 
Huvitaval kombel ei tunne keegi huvi vandenõu vastu,mis oma nime väärib.Uus küsimus- Kelle heaks vandenõulased töötavad? On ju Protokollides juttu Jumala poolt väljavalitutest. Kes või mis on see umbmäärane "Jumal",kelle huvides mäng käib? Ise seostaksin neid Castaneda "lendajatega" ,see mida Don Juan rääkis Carlosele,on mingil määral kattuv Protokollidel kirjeldatavaga- linnastumine,et toit oleks ühes kohas koos jne. Kellel veel mõtteid?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,951
Liitunud: Apr 2007
30-01-2009 12:34
Postitus: #23
 
Alusta Sitcinist - saad järje peale...

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
alar
Vana kala

Postitusi: 366
Liitunud: Jan 2009
30-01-2009 13:32
Postitus: #24
 
Sinu arvates (Sitchini järgi) ootavad vandenõulased Nibirut? Mina muud seost ei oska leida.

[Muudetud: 1-30-2009 alar]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,951
Liitunud: Apr 2007
30-01-2009 15:27
Postitus: #25
 
Kas just ootavad on ise küsimus. Kuid pigem on seos hoopis selles, et kui arvestada sellega, et meie ajaloo vältel on seda tüüpi vandenõud ikka ja jälle esile kerkinud ning sarnaste eesmärkidega ning sarnase ideoloogiaga ning sarnaste atribuutidega siis tekib kahtlus, et neid "tekitavad" isikud kellede eluiga on kordades pikem kui Maa inimesel keskmiselt.

Siin on küsimus siis asjas mida võik kutsuda järjepidevuseks. Arvestades veriseid sõdu ja muid tapatalguid ning mitte unustades ka looduslikke katastroofe tekitab teatud assotisoone selliste ideede "surematus". Nagu öeldud - kui arvestadad destruktiivseid faktoreid siis ei ole eriti tõenäoline, et ainult inimea piires suudetaks seda adekvaatselt edasi anda. Seega astub just mängu jõud kelle valduses on teatud informatsioon ja juurdepääs sellele (dimensioonid, Jumalik alge või info - see on kõik nüansid) ning ka oskus seda kasutada. Omades keskmist eluiga mis ületab kordades "meie" keskmise eluea on tunduvalt lihtsam manipuleerida nii isikutega kui ka isikugruppidega.

Kujuta ette situatsiooni kus teatud ordusse (või vahet pole mis pool või täis salaühingusse) astuja saab teada, et looži "MEISTER" on elanud tõestatult juba vähemalt (nohh näiteks) 300 aastat. Sellisel juhul on võimalik inimese psüühikat (ja ka tema muud tegevust) mõjutada tasemel mida me ettekujutadagi ei oska. Nõrgema egoga isik muutub nii võrd manipuleeritavaks, et on valmis ennast õhku laskma koos lennuki, laeva või aatomipommiga.
Loodan, et said ivale pihta ?

Siin tulebki mängu Sitchin koos "oma" annunakidega. Kirjutasid ju vanad sumerid, et tegu oli isikutega kes sarnanesid inimestega - nohh vähemalt laias laastus ja kui Nommot mitte arvestada. Neil oli just need 2 eelist mida ma juba esile tõin - pääs infole mis ületab mahult ja kvaliteedilt tänapäeval käibel (nii avalikult kui ka teatud salajasuse astmeni) olevat ning ka vanuse faktor mis annab neile parema manipuleerimise võimaluse. Samas annab ealine pikaajalisus eelise nagu meie teadlastel on äädikakärbse osas - katsetaja eluea jooksul on võimalik jälgida MITME katsealuse põlvkonna arengut saades nii infot mis annab parima tulemuse tulevasteks manipuleerimisteks.

Samas ei ürita ma väita, et see oleks ainuõige variant - kuid arvestades konteksti (savitahvlid ja teised allikad ja LOOGIKA) tundub selline versioon olevat piisavalt adekvaatne. Ma saan aru, et paljud kukuvad "põtkima" ning ei taha kuuldagi, et TEMA on äädikakärbse rollis, kuid siin tulebki mängu huvitav paradoks - kui kärbes teab, et teda manipuleeritakse siis kui edukas saab olla selline tegevus ?

Loodan, et ei kirjutanud liiga segaselt wink

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog