Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaiu raba
#26
Tsitaat:Algselt postitas: katz
Tsitaat:Algselt postitas: noltsik
endal oli plaanis nagu mingi kella 16-17.00
Mina kui kaugem kandi rahvas sooviks alustada küll juba päeva alguses. Siis saaks ehk õhtuks koju ka.
võib ka varem minna vahet pole mul vaba päev see nagunii!!
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas: lepa
Tsitaat:Algselt postitas: noltsik
endal oli plaanis nagu mingi kella 16-17.00 paiku alustada või kui keegi tahab siis vabalt võib aega muuta ja siseneda oli plaanis örde allika juurest sinna peaks saama mu sünni kodu lähedalt oblu külast seal suur heinamaa hea autosid parkida ja puha!1

vaevalt sa sinna põllule praegusel ajal midagi parkida saad.seal suht pehme.eelmisel para foorumi kaiu raba üritusel oli üks auto sinna kinni jäänud.
aga kõrge äärega kummikud on kohustuslikud.ise veel ei tea kas tulen.pole transporti.ek suudan kellegi pehmeks rääkida
nu ma ei oska seda öelda peab vaatama , et kuskile kindlasti peax parkida saama!!
Vasta
#28
Me jätsime auto metsaäärde tee peale ja läksime jala üle põllu , sinna allika juurde.Kes teab kuidas nüüd maastik seal onl.Vihma ka parasjagu sadanud.

Muudetud: 6-8-08 kell 11:56:42 lepa
Vasta
#29
Miks mitte üldse telkima sinna jääda?
Kõigile olek see ju palju mugavam. Kes tahab korralikul kellaajal koju saada saab, kes tahab öösel ringi luusida, saab.
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas: lepa
me jätsime auto metsaäärde tee peale ja läksime jala üle põllu sinna allika juurde.kes teab kuidas nüüd maastik on seal.vihma ka parasjagu sadanud
kas te siis sõitsite peaaegu kuimetsa välja v? Et nagu enne kuimetsa keerasitte oblu külasse sisse?
Vasta
#31
jah enne kuimetsa keerasime kruusateele ja sealt süitsime mingi aja ja siis keerasime vasakule .sõitsime kuni tee lõppes.ja panime sealt üle põllu rabasse
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas: lepa
jah enne kuimetsa keerasime kruusateele ja sealt süitsime mingi aja ja siis keerasime vasakule .sõitsime kuni tee lõppes.ja panime sealt üle põllu rabasse
Siis seal jah see mu vanaisa maja kõrval kohe Laugh

Muudetud: 5-8-08 kell 17:57:58 noltsik
Vasta
#33
Mul jääb tulemata sel korral.
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Mul jääb tulemata sel korral.
15ndal ka ei saa siis?
Vasta
#35
Ei tea veel seda. Mõtlesin praegu homset kuupäeva.
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Ei tea veel seda. Mõtlesin praegu homset kuupäeva.
homme ilm ka vast jama parem siis juba 15nda kanti!!
Vasta
#37
a mida seal rabas antakse?
sesmõttes,et miks minna?
Vasta
#38
No lastel on ju ilgelt fun olla.
Kõige lahedam oleks näiteks rabalauka veerel oujia lauaga pendlit laadida!
Vasta
#39
ma pole seal kunagi käinud. läheks äkki ka.
aga ma kardan,et äkki näengi midagi erilist. see hoiab tagasi.Sick
Vasta
#40
15. august.
päris kindel olen.
jään ööseks.
võtan tekikoti kaasa Laugh

küsimus.
kas keegi tallinnast tuleb ?
saaks äkki küüti ?

aga ma nii vara ei saaks tulla.
seda teed peab niikuinii kaks tundi keetma ju Laugh
minuarust.
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
No lastel on ju ilgelt fun olla.
Kõige lahedam oleks näiteks rabalauka veerel oujia lauaga pendlit laadida!
Miks sa nii negatiivne oled?Eelkõige on selline väljasõit mitte ainult paranormaalsuse pärast vaid ka olla värskes õhus ja nautida loodust ei pea ju pendeldama nagu sa siin räägid!! Ja kui midagi seal ka on paranormaalset siis on ei lähe ju kedagi segama.
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas: venezia
ma pole seal kunagi käinud. läheks äkki ka.
aga ma kardan,et äkki näengi midagi erilist. see hoiab tagasi.Sick
Nu kui midagi näed siis seda enam on minuarust pärast mõelda et peale meie on ka teisi! Siiani olen ma ise sceptiline olnud selliste asjade kohapealt.Ma enne kõike lähengi sinna loodst nautima, kuna päris ei usu sellist asja!
Vasta
#43
Kas keegi on sellisest asjast midagi kuulnud väidetavalt juhtunud 2004 aastal?
On siin tõde ka?
Esmaspäevane artikkel SL Õhtulehes:

"Pühapäeva hommikupoolikul läks kurikuulsaks saanud Kaiu rabas kaduma rühm entusiaste, kes omal käel raba anomaaliaid uurima olid asunud.
Lääne Politseiprefektuuri pressiesindaja vaneminspektor Kukekese sõnul sai politsei väljakutse kell 15:10, kui kohaliku elaniku hirmunud telefonikõne andis teada Kaiu rabas välkuvatest tuledest ja koledast kärsahaisust, mis ümbruskonnas levis. Politsei andis omakorda häire edasi Päästeametile ning kiirustas sündmuskohale.
Politseimasina kohalejõudes viibis raba ääres ehmunud tegelane, kes kinnitas samuti, et oli näinud rabas valgust vilkumas. "Nagu virmalised, ainult et teistsugused. Morgothi tuled!" kinnitas ta Õhtulehe ajakirjanikule. Samas selgus, et kole kärsahais tulenes siiski tollesama pealtnägija hooletusest.
Päästeameti sõnul pärines kärsahais põlevast varustusest. "Ilmselt jäi isik, kes enese väitel tagalat kindlustama jäeti, raskest tööst tukkuma ja unustas lõkkele vorstid, mis süttisid. Tugev tuul puhus hõõguvad vorstid mööda ilma laiali ning need süütasid omakorda varustuskotid,” sõnas tundmatuks jääda sooviv päästeameti töötaja jalaga tühje õllepudeleid laiali lüües.
Kell 16:45 otsustati kadunud rühma otsigutele kaasata politsekoerad ning KaPo aegendid Mulder ja Pulber. Vahetult peale seda kui otsingurühm oli rappa sisenenud, tormas puude vahelt välja turvisesse riietatud noorsand. SL Õhtulehe ajakirjaniku küsimise peale väitis nooruk, et tal on "tsiribiribimmini manaringe ümber ja t¹ain annab päris kõvasti aapeesid ja et ta on ikkagi veegee seeru, kes teeb 50 kätekat lõdvalt." Keerutades mõlemas käes plastmassist mõõka tormas segase pilguga nooruk tundmatus keeles sõnu karjudes Kaiu raba poole ning kadus madalate kaskede vahele. Hetk hiljem võisid kõik kohalviibijad jälgida, kuidas kummaline valgus taas rabas sähvima hakkas ning sõgeda nooruki sõjakisa lakkas.
Kadunuid ei leitud ning otsingud lõpetati kell 20:45. Küll aga toodi rabast välja ilmselt kaduma läinutele ja tõenäoliselt ka hiljem sisenenud noormehele kuulunud ja tugevasti sulanud Geigeri loendur, kaks sulanud plastmassmõõka, tahmane rõngassärk, katkiste klaasidega prillid ning paar suitsevaid kummikuid. Otsustati, et kuna üks politseikoertest rabas rääkima hakkas ja end ©ariku asemel Huaniks nimetas, järgmisel päeval koeri otsingutesse ei kaasata.
Enne ajakirjaniku lahkumist ilmus rabaveerele keegi joobes härrasmees, kes ennast päkapikuks nimetas ja väidetavalt just jõulupeolt saabunud oli. Kuuldes, mis juhtunud, porises mees pahuralt, et nüüd tuleb päkapikkude ja UFOde sõda, sest sellist asja ei või lasta sündida. Päästeameti meedik tegi end päkapikuks pidavale isikule süsti, mispeale kuulutas pahur olevus sõja ka Päästeametile.
SL Õhtuleht lubab lugejaid ka edaspidi kursis hoida imelike juhtumustega Kaiu rabas.”
P.Kaas, SL Õhtuleht
Vasta
#44
Tsitaat:Algselt postitas: noltsik
On siin tõde ka?

See vist pigem ikka huumor Smile Kuid kui päkapiku all mõeldakse metssigu, siis natukene võib see isegi tõele vastata. Eelmine kord üks möirgas paarikümne meetri kaugusel meie laagriplatsist...
Vasta
#45
Veel üx huvitav fakt selle oblu,tamsi küla kohta nimelt seal ei ole ühtegi talu kuhu äike ei ole sisse löönud.
Vasta
#46
Nii kes siis nüüd kindlaalt tuleksid 15ndal?
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas: noltsik
Kas keegi on sellisest asjast midagi kuulnud väidetavalt juhtunud 2004 aastal?
On siin tõde ka?
Esmaspäevane artikkel SL Õhtulehes:

"Pühapäeva hommikupoolikul läks kurikuulsaks saanud Kaiu rabas kaduma rühm entusiaste, kes omal käel raba anomaaliaid uurima olid asunud.
Lääne Politseiprefektuuri pressiesindaja vaneminspektor Kukekese sõnul sai politsei väljakutse kell 15:10, kui kohaliku elaniku hirmunud telefonikõne andis teada Kaiu rabas välkuvatest tuledest ja koledast kärsahaisust, mis ümbruskonnas levis. Politsei andis omakorda häire edasi Päästeametile ning kiirustas sündmuskohale.
Politseimasina kohalejõudes viibis raba ääres ehmunud tegelane, kes kinnitas samuti, et oli näinud rabas valgust vilkumas. "Nagu virmalised, ainult et teistsugused. Morgothi tuled!" kinnitas ta Õhtulehe ajakirjanikule. Samas selgus, et kole kärsahais tulenes siiski tollesama pealtnägija hooletusest.
Päästeameti sõnul pärines kärsahais põlevast varustusest. "Ilmselt jäi isik, kes enese väitel tagalat kindlustama jäeti, raskest tööst tukkuma ja unustas lõkkele vorstid, mis süttisid. Tugev tuul puhus hõõguvad vorstid mööda ilma laiali ning need süütasid omakorda varustuskotid,” sõnas tundmatuks jääda sooviv päästeameti töötaja jalaga tühje õllepudeleid laiali lüües.
Kell 16:45 otsustati kadunud rühma otsigutele kaasata politsekoerad ning KaPo aegendid Mulder ja Pulber. Vahetult peale seda kui otsingurühm oli rappa sisenenud, tormas puude vahelt välja turvisesse riietatud noorsand. SL Õhtulehe ajakirjaniku küsimise peale väitis nooruk, et tal on "tsiribiribimmini manaringe ümber ja t¹ain annab päris kõvasti aapeesid ja et ta on ikkagi veegee seeru, kes teeb 50 kätekat lõdvalt." Keerutades mõlemas käes plastmassist mõõka tormas segase pilguga nooruk tundmatus keeles sõnu karjudes Kaiu raba poole ning kadus madalate kaskede vahele. Hetk hiljem võisid kõik kohalviibijad jälgida, kuidas kummaline valgus taas rabas sähvima hakkas ning sõgeda nooruki sõjakisa lakkas.
Kadunuid ei leitud ning otsingud lõpetati kell 20:45. Küll aga toodi rabast välja ilmselt kaduma läinutele ja tõenäoliselt ka hiljem sisenenud noormehele kuulunud ja tugevasti sulanud Geigeri loendur, kaks sulanud plastmassmõõka, tahmane rõngassärk, katkiste klaasidega prillid ning paar suitsevaid kummikuid. Otsustati, et kuna üks politseikoertest rabas rääkima hakkas ja end ©ariku asemel Huaniks nimetas, järgmisel päeval koeri otsingutesse ei kaasata.
Enne ajakirjaniku lahkumist ilmus rabaveerele keegi joobes härrasmees, kes ennast päkapikuks nimetas ja väidetavalt just jõulupeolt saabunud oli. Kuuldes, mis juhtunud, porises mees pahuralt, et nüüd tuleb päkapikkude ja UFOde sõda, sest sellist asja ei või lasta sündida. Päästeameti meedik tegi end päkapikuks pidavale isikule süsti, mispeale kuulutas pahur olevus sõja ka Päästeametile.
SL Õhtuleht lubab lugejaid ka edaspidi kursis hoida imelike juhtumustega Kaiu rabas.”
P.Kaas, SL Õhtuleht

Chill(hyes)(hyes) Täitsa kobe kirjatükk. Kas oli see mõnes 1. aprilli lehes? Ma nagu ei mäletaSmile

Sõna "tsiribiribimm" on Dragoni foorumis kasutusel kui tsenseeriv element, ju siis mõni Dragonlane tegi kirjanduslikke katsetusi kusagil... "Veegee", "aapee" jne ning Silmarillionist ühe koera nimi viitavad samuti sellele. Kuid Dragoni foorumist ma kah seda kirjutist ei leidnud.
Vasta
#48
Aga nüüd asja juurde kes siis oleks reedel tulijad veel? paneks siis nimed kirja ja arutaks täpsemalt edasi kus ja kuidas mis kel jne.
Vasta
#49
no esialgu oli plaan ka kindlalt tula aga kahjuks JÄLLE ei saa kuna töögraafikut muudeti ja olen terve nädalavahetuse tööl.Sad Väga kahju.
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas: katz
no esialgu oli plaan ka kindlalt tula aga kahjuks JÄLLE ei saa kuna töögraafikut muudeti ja olen terve nädalavahetuse tööl.Sad Väga kahju.
Väga kurb.
Oleks väga rahul kui ükski tuleks kes on ka enne käinud saks ise ka targemaks .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kolgu (ka Kaiu) raba väljasõit 27-29 apr Tom 217 115,748 08-09-2015, 20:32
Viimane postitus: zzz34
  Suvine Kaiu uurimiskäik 2009 Metafor 7 9,780 06-10-2009, 08:00
Viimane postitus: Tom
  Kaiu raba vol2. 18-20 aprill Tom 164 62,667 03-10-2009, 15:13
Viimane postitus: babuum
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,984 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat