Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olen ma vampiir?
Autor Sõnum
cancerman1
Tavaliige

22-07-2009 15:20
Postitus: #51

Ma olen kah joonud äsja tapetud sea verd, polnud sellel häda midagi. Omaette kogemus =) Vähemalt ei näinud unes__

"My idea of hell would by, you go to heven and you`re yourself up there."
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Maarjal
Uustulnukas

23-08-2009 19:30
Postitus: #52

osta hemotogeeni endale (apteegis müüdav rauda sisaldav šokolaad...minule jätab alati pärast vere maitse suhu)Smile
LaPuhh
Uustulnukas

02-09-2009 22:00
Postitus: #53

Kui verejanu on suur siis soovitan minna verd andma, lased aga verekotikesel täis vuliseda ja kui protseduur on lõppenud on sul õigus ka keelduda oma verd annetamast.
Kui läheb hästi saad vere koos selle kotikesega endale ja saadki verd teleka ees snäkiks limpsida!
[Ps. ei mõelnud halvustavalt, idee lihtsaltLaugh]
Asylum
Uustulnukas

25-01-2010 12:45
Postitus: #54

Twilight overdose.
TheLixu
Uustulnukas

31-01-2010 13:19
Postitus: #55

ma arvan et olen 80% vampiiir kuna kui ma eileläksin oma ema peale närvi siiiis ma hammustasin teda käest ja verd hakkas tulema siiis ma tundsin et ma tahan seda verd imeda!!!:oSick
Nielander
Questioning Everything

31-01-2010 14:05
Postitus: #56

Mäletan kunagi tatina sai kõik Tarzani raamatud läbi loetud...kes siis ei tea, Tarzan seal raamatutes tihtipeale tappis loomi ja sõi nende liha toorelt...lõpuks hakkas endalgi lugedes suu vett jooksma, isegi proovisin vahepeal toorest liha süüa - paraku oli see niivõrd mage ja sitke, et viimaks pidin kahjutundega tõdema, et töödeldud liha lööb toore maitse poolest üle...

Ma arvan, et selle vampiirindusega on sarnane asi - vampiirteemaliste filmide ja sarjade buumi tõttu on mõned nooremat sorti inimesed vapiiridest ja verest lihtsalt niivõrd sillas, et nad hakkavad ennast peategelastega samastama...see "vereisu" võib olla sellest tingitud omapärane psühhosomaatiline efekt...

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Thorondor
reserv-administraator

03-02-2010 21:43
Postitus: #57

Kas vampiirikahtlusega inimesed nii ei saa oma kahtlusi kinnitada nii, et hammustavad iseennast vaatavad, kas maitseb?

Tarzanist oleks mulle justkui meelde jäänud, et ta liha ei mälunud, vaid neelas seda tervete tükkidena alla.
nunnukutsa
Uustulnukas

04-02-2010 21:38
Postitus: #58

Enda verd imeda pole minu jaoks küll imelik - enda veri ju ikka, ei tundu imelik aga kui kellegi teise verd imeda haavast siis on küll imelik ja rõve. Twilighti fänn, kui ma õigesti aru saan? selles pole midagi halba aga sellepärast ei pea kohe arvama, et sa vampiir oled, ka siis mitte, kui vere järele himu tunned, see võib küll tekkida rauapuudusest või midagi. soovitan sel puhul toituda veidi teisiti (söö peeti!) või apteegist hematogeeni osta.
Raksha
Tavaliige

04-02-2010 23:41
Postitus: #59

Teema algataja on ilmselt "Twilight" saagat lugenud Bleh

Mulle tundub, et see "olen vist vampiir" on pigem ajendatud vajadusest olla eriline. Teatud vanuses normaalne nähtus (teatud piirini).

Vaga vesi, sügav põhi
krahv dracula
Uustulnukas

21-02-2010 12:41
Postitus: #60
olen ma vampiir
mul on väga imelikud asiad. ma kuulen hääli ja näen pilte öösiti ja oskan ennustada millal mõni inimene või olevus ära sureb. mul on neli kihva mis on teravad ja teistest suuremad. olen hammustan teisi kaela pealt veenidesse ja natuke imenud verd. mul on hästi tugevad küüned. ja ma võin oma kätt nõaga lõikata. ma lihtsalt ei tunne valu ja külma. ma ei pea ennast soojendama et teha spagaat korralikult ära. ja ma olen väga tugev. mul tulevad päeval hood peale, hood tähendavad et olen vere maitse suhu saand ja siis mul tulevad kaela peale suured vere sooned. ja ühekorra juhtus nii et hammustasin veenidesse. mul on hall nahk.Sad
Jõhvikas
Veteran

21-02-2010 12:50
Postitus: #61

Ma olen palatis nr 6, millises palatis sina oled?
krahv dracula
Uustulnukas

21-02-2010 12:53
Postitus: #62
olen ma vampiir
ma ei ole haiglas praegu ma kodus
dreamcatcher
Uustulnukas

21-02-2010 14:12
Postitus: #63

Oehh.. Naljakas on lihtsalt vaadata ja lugeda, kuidas inimesed mõtlevad endale asju või omadusi välja, üritades kas siis nö ,,lahe paista'' või tähelepanu saada.. Kallid pubekad, kas pole siis ilmselge,et parawebist te küll selliseid mõtlematuid tiinekaid ei leia?
krahv dracula
Uustulnukas

21-02-2010 14:52
Postitus: #64

ei mul on veresooned ja pool hall nägu ja veri mulle küll väga maitseb. ma tean et ei taha uskuda aga usu ikka sest see on tõsi. valu ma ei tuune ülakehal ültse.

[Muudetud: 2-21-2010 krahv dracula]
Nielander
Questioning Everything

21-02-2010 15:17
Postitus: #65

Ja ega sa lisaks ilmsele puberteetlikule noorusele ka juhuslikult emo( http://et.wikipedia.org/wiki/Emo ) ei ole...?
Ma pakun, et sa ei näe ennast samuti peeglist, kardad küüslauku ja krutsifinkse, magad pävaajal kirstus ja oled võimetu ilma sissekutsumata võõrasse majja sisenema...
Ahjaa...pulssi sul ka pole ja päikesevalgus pistab su põlema...

Aga tegelikult - nende kihvade nimi on silmahambad ja mõnedel on need teravad ja suuremad kui teistel...mina samuti näen öösiti pilte ja kuulen hääli...kui sa inimesi ikka kaelast hammustad ja verd imed, siis ei soovita sellest eriti avalikult rääkida...lõikuda ennast meeldib samuti osadele(vt. emo)...
Spagaadisooritamisoskus on tõesti märkimisväärne - aga tee ikka seda ettevaatlikult(eriti kui oled meesoost)...
Need hooaegsed veresooned võivad tuleneda väiksematest epilepsihoogudest - mine arsti juurde...ja käi teel solaariumist kah läbi...

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
krahv dracula
Uustulnukas

21-02-2010 17:50
Postitus: #66

ma ei tea ma eriti arsti juurde ei taha minna
krahv dracula
Uustulnukas

21-02-2010 17:52
Postitus: #67

emo ma muidugi ei ole lihtsalt ühekorra oli selline juhus kui üks poiss mind noaga ähvardas ja lõi kätte ja ma ei tundnud valu ma ise ei ole ennast lõiganud
Savipats
Vana kala

21-02-2010 18:13
Postitus: #68

Ja mis sa nüüd tõestada tahad?
Asi on ametlik.. sa oled vampiir naudi oma igavest piinarikast elu.
Mõttetu ...

[Muudetud: 2-21-2010 Savipats]
krahv dracula
Uustulnukas

21-02-2010 18:49
Postitus: #69

aga mis aitaks et ma ei oleks vampiir
Raksha
Tavaliige

21-02-2010 21:19
Postitus: #70

Selle teema peaks kuhugi ära nalja nurka nihutama, asi kisub juba koomiliseks Laugh

Vaga vesi, sügav põhi
krahv dracula
Uustulnukas

21-02-2010 21:53
Postitus: #71

see asi ei ole koomiline see on täiesti tõsiAngry
Nielander
Questioning Everything

21-02-2010 22:54
Postitus: #72

Ütle ausalt, kui vana sa oled ja kui väga sulle Twilight'i ja Daybreakers'i filmid meeldivad?

― Aristoteles
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

21-02-2010 23:34
Postitus: #73

Kõigepealt vabandan, olen pikalt elanud maal, maaelu juurde käib ka selline triviaalne tegevus nagu omakasvatatud sigade tapmine jõuludeks või lammaste sügisene veristamine nahkade ja liha saamiseks.
Vajalik tegevus, aga vampiiriks ei muuda, kuigi veri soliseb silme ees.
Soovitaks lihtsalt eraldada kirjanduslikud kujud argielust ja mitte mõelda tegelikkusesse muinasjutupersoone.
Fakt on see, et peale piiblirahva Purimipüha leiva verd tänapäeva usurituaalides ei kasutata.
Ja raiuge endale pähe, et vampiire kui selliseid samuti pole olemas, kui kellegi kõva armastus vere vastu, pakun välja muretseda endale töökoht tapamajja. Üsna kainestav ja realismi toov tegevus, igapäev verd vaadata tunda selle lõhna ja olla sellega koos.
Ajab öökima ja võtab igasuguse tahtmise verega väljaspool tööaega tegalda ja sellest mõelda.
Jõhvikas
Veteran

22-02-2010 00:29
Postitus: #74

Tänan VS ilusa ja kokkuvõtva posti eest. Nüüd võiks selle teema sulgeda. Aitab haiglaslikust fantaasiast.
krahv dracula
Uustulnukas

22-02-2010 11:55
Postitus: #75

see ei ole mingi ise mõeldud fantaasia ja ma olen tegelt 19 aastane kui ausalt öelda ma olen twiighti ainult ühe korra näind ja seda teist ma eiteagi aga ma ei ole twilighti fänn ültse
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sõber vampiir?? Kizzu60 8 4,313 10-04-2011 11:42
Viimane postitus: PiziIngliito

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog