•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas ja millal avastasid Para-Webi?
Otsisin eesti keelset materjali musta augu singulaarsuse kohta ja siis jäi see foorum siin silma, igast huvitavat kraami leiab siit. Smile
Vasta
Hakkasin otsima nettist infot kaitseinglite kohta.ja j2rsku kl6psates mingile lausele sattusingi siia soovides enda lugu 2ra r22kida registreerusin.Smile
Vasta
Avastasin selle, para-web´i juhuslikult. Mina arvan või õigemini liigitaks selle; teistmoodi mõtlevate inimeste orkutiks, või muuks suhtlus-portaaliks.
Siin on inimesi, kes muidu ei oska teiste inimestega, sellistest asjadest, otse rääkida. Tänavapildis ei hakka nad millegagi silma.
Mingil määral on webis tekkinud mingisugune üleolek nendel kellel on rohkem tärne,- peetakse ennast targemateks, EGO`d.
Siis tuntud vanasõna kehtib siin: räägib see, kes ei tea. Kes teab see ei räägi.
Ning paljud teemad otsitakse(kattuvad) muudelt analoogsetelt lehtedelt, mida püütakse ümber jutustada. Mida ulmelisem asi seda rohkem on lugejaid, see müüb. Võiks näiteid tuua II WW kohta, kus ülemaailma on tulnud turule selliseid saksaarmee medaleid, mida pole kunagi välja antud.
Tahan öelda see web on eelkõige hea ajaviite koht. Tõsiselt pole mõtet seda võtta. Pealegi kõigil on oma mõtlemine, hing, kuid ühine vaim.

EDU TEILE.
Vasta
No kui ma juba siin olen siis võiks kirjutada ka midagi. Mina leidsin para-webi ema kaudu Smile (ta suht kaua siin lugenud asju,paar aastat juba ), sest ema juba kirjutas siia, et mu poeg tahab ka siia tulla kas võib, et meil sama ip SmilePh34r2.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Arkta
No kui ma juba siin olen siis võiks kirjutada ka midagi. Mina leidsin para-webi ema kaudu Smile (ta suht kaua siin lugenud asju,paar aastat juba ), sest ema juba kirjutas siia, et mu poeg tahab ka siia tulla kas võib, et meil sama ip SmilePh34r2.

Jah võite küll sama ip pealt käia, sellest ei juhutu midagi. Tere tulemast foorumisse (:
Vasta
Mõtlesin,et panen ka oma leidmise loo kirja:
Minu kokkupuude Para-webiga sai alguse 2007.a Oli maikuu keskpaik ja läksin sõbrale külla, tegelikult mitte para teemadel rääkima,vaid hoopis muus asjus. Nagu ikka hakkasime siis ka maast ja ilmast rääkida ja siis sõber küsis minult:
Ütle kui tugev oled sa ajaloos? Ma vastasin: No oleneb,mis sa silmas pead!, Sõber siis vastas: Tead ma lugesin eile ühte äärmiselt huvitavat kirjutist ja ehk sa kui harrastus ajaloolane ütled ka sõna sekka. Vastasin: No hea küll, lase siis tulla. Sõber vastu: Tead ma olen alati mõelnud,et Saksamaa puhul on alati midagi erilist olnud aga kas sulle tunduks imelik mõte,et kogu teine maailma sõda on vaid suitsukatte olnud ja tegelikult keegi seda ei võtinudki!
Minu esimene reaktsioon selle peale oli nagu ikka,et huvitav kust selline mõttekäik. Siis jutustas sõber mulle III Reichist ja Antarktikast mitte väga pikalt aga informatsioon oli mulle mõnes mõttes üllatuslik, teisipidi olin ka varasemalt Saksamaa ümber toimuvat ja toimunut uurinud ja see pani mind uurima vastuseid paljudele küsimustele. Tavalised seletused tundusid mulle igava võitu või lausa mitte midagi ütlevad. Siis mainis ka sõber,et see kõik on kirjas sellises kohas nagu Para-web foorum. Enne seda ma ei teadnud sellisest kohast mitte midagi.
Vaatasin järgi õhtul kodus netist ja pean ütlema,et foorumi kasutaja Zed kirjutis oli see,mis mind lõpp kokkuvõttes siia tõi. Samas on siin ka palju muud põnevat mida avastada enda jaoks.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Arkta
No kui ma juba siin olen siis võiks kirjutada ka midagi. Mina leidsin para-webi ema kaudu Smile (ta suht kaua siin lugenud asju,paar aastat juba ), sest ema juba kirjutas siia, et mu poeg tahab ka siia tulla kas võib, et meil sama ip SmilePh34r2.


Sama IP puhul võib tulla kasutaja konflikt kui üks on juba sees ja teine üritab sama IP pealt teise nimega sisse logida. Kui teete seda erinevatel aegadel ei tohiks probleemi olla. Kui teil sama arvuti siis kasutage erinevaid brausereid (näiteks kui ema tuleb Firefoxiga siis tule sina Operaga) siis ei ole probleeme - olen seda ise katsetanud.
Kui teil kummlagi oma arvuti siis ei tohiks üldse mingit konflikti olla kui just keegi kõvasti spämmima ei hakka ja IP blokitakse.
Vasta
Avastasin selle koha juba mitmeid aastaid tagasi, siis kui esimest korda uneparalüüsi kätte sattusin. Minu jaoks on sellest foorumist väga palju abi olnud. Siin on väga palju mulle huvi pakkuvaid teemasi. Tore on lugeda asjalike ja mõistlike inimeste postitusi. Jätkake samas vaimus wink
Vasta
Kes ei juhtunud täna kuulama, siis R2 saates "Siin me oleme" olid täna teemaks uhvod. Käis korra läbi ka PW nimi, nüüd me oleme kuulsad. Smile

Järelkuulata saate saadet siit ja foorumist lugeda, mida uhvode kohta arvatakse.
Vasta
Ei mäletagi enam, aga pole oluline Smile Peaasi, et leidsin. Superhea viis uusi huvitavaid teadmisi omandada või siis lihtsalt oma aega sisustada.
Vasta
Otsisin eile infi surnute unes nägemise kohta ja avastasin selle lehekülje juhuslikult.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas sirius
...alustuseks võiks ja kasvõi skeptik.ee pakutud papi ära korjata ning natuke toetada mõnda vaest perekonda ju.

karmid sõnad olid postituses aga selles lauses on ju sisu isegi olemas. Minu pole võimeid ja ma ei kipu neid jutuga endale tekitama. Kuid keegi, kellel neid väidetavalt on, saaks ülla eesmärgi...

Oma siia sattumist ei mäletagi enam, ilmselt vist WTC teemat jälgides. vist.
Vasta
Hmm.. esialgu sattusin siia vist siis, kui ma .. 5. klassis (?) käisin. Siis oli kõik see vaimude väljakutsumine nii populaarne ja siis otsisin siit, et kuidas välja kutsuda Laugh
Ja nii ma olen siin vahelduva eduga lugenud, viimasel ajal päris palju ja otsustasin registeeruda Smile
Vasta
Kui sain interneti. Kohe sain ka ninapidi.
Vasta
sõbet näitas kunagi seda. Hakkasin siin lugemas käima ja nii läkskiSmile
Vasta
Täna, mõni tund tagasi, otsisin ühte teist foorumist google kaudu. Otsingu vastuseid
läbi sirvides sattusin siia foorumisse ning kuna mind sellised paranormaalsed nähtused jms
huvitavad, siis otsustasin ma registreeruda. Olen mitu tundi juba lugenud siin väga huvitavat
ja kasulikku materjali.
Vasta
google
Vasta
Mina syydistan oma meest.Laugh Ta on siin kauaaegne kasutaja ja nakatas mindki. Päris piinav oli neli kuud vaadata, kuidas tema saab siin kirjutada ja lugeda, mina aga piilugu yle õla.
Ainus negatiivne asi on, et osasid teemasid yritatakse läbimõtlematult maha teha. Õnneks aga leiab siin palju mõistlikke kasutajaid, kes asju vähe avarama pilguga näevad.
Kokkuvõttes asendamatu koht minu Fast Dial'is. Bleh
Vasta
Vahet pole, kas mina leidsin para või tema mind - lihtsalt, aeg oli ja on selleks küps just siin ja praegu.
Vasta
Suht hiljuti avastasin. Oleks võind varemgi avastada, aga ju siis oli õige aeg, nagu Matrix mainis.

Surfates facebook'is vaatasin, et mis asju inimesed fännavad ja sattusin siis ühe parawebu fänni kaudu siia.

Rahutule uudishimule on siin palju põnevat. Ja mis on põhipluss - võid kohata toetust ja sarnaseid (või ka ägedaid erinevaid) vaateid! Sest teatavasti on ühiskond nagu ta on, igaühega juba parajuttu ei puhu. Kahjuks.

Vasta
Tänu huvitavale Zed'i teemale.
Vasta
Mina avastasin para-webi sõbranna läbi , Laugh
Vasta
Surfasin netis eile ja otsisin midagi, mis seletaks sinist/rohelist verd ja juhtusingi siia..
Lahe paik teil siin Smile
Vasta
Mul käis see läbi rägastiku - jumal teab, kuda see juhtus aga siin ma nüüd olen nagu mutike oma kitsega Tšernobõli evakueerimisel: "Elasin siin üle Suure Isamaasõja ja Stalini - ei lähe ma siit mitte kuhugi".

Vasta
Mis asi see Para-Web on? Süüa ka kõlbab vää?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,209 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,806 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 46,738 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,981 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,690 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 21,917 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,569 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,207 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,831 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat