•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas ja millal avastasid Para-Webi?
Ma tõesti ei mäleta kuidas ma selle foorumi enda jaoks avastasin. Olen igatahes õnnelik, et nii läks, aga lugedes kuidas seda foorumit kunagi luua üritati (ja siis ma nägin et see hea oli) Bleh tekkis mul selline küsimus, et - milline teema/postitus oli selle foorumi kõige esimene. Para-Web foorumi sissepühitsemise postitusLaugh ??
Vasta
Olen Para-Webi külastanud päris algusest peale. Jutud selle meeldivad paiga kohta jõudsid minu kõrvu Toru foorumis ning sealt kaudu ma siia jõudsingi. Vahelduva eduga olen aktiivne olnud ning para-rahvaga ideid vahetanud. Tore, et see paigake siin keset internetiavarusi kindlalt püsib.
Vasta
Ma "avastasin" Parawebi oma kodus elutoas istumas ja igasugu huvitavaid asju raakimas. Pendeldati ja tehti muud. Ei maleta, kes koik kohal olid, aga tore, et mind kampa voeti ja vaga huvitav oli. Aasta siis vois olla 2000-2001, tapselt ei maleta, igatahes kaisin siis veel keskkoolis.
Vasta
Para-web ju ei olegi nii vana..?
Vasta
Vaga vabalt voisin isegi umbkaudse aasta arvuga puusse panna. Igatahes, PW leidis mind vaga ammu Laugh
Vasta
Väga mööda ei pannud. 10.2003 on väga tõenäoline asustamiskuupäev seega ainult paar aastat mööda...
Vasta
Kunagi ammu avastasin enne 2009-at, aga siis ei registeerunud. Nüüd on nii et iga kord kui ma para webist päeva jooksul midagi loen või kasvõi korraks külastan.. Siis öösel magada ei saa, kuna on tunne nagu kõikvõimalikud paharetid kummitavad mind.
Vasta
....ühel talvisel õhtul põnevaid asju netis tagaajades,muu info kajastub avataril,algselt lugesin vaid Müstiku postitusi põhjalikumalt,sest tundusid vägagi harivad Smile muidugi ka teiste omi,ise hoidsin suu kinni Smile
Vasta
Ma leidsin nii, et mõtlesin, kas Eestis on olemas selle teemaline veeb ja oligi.
Vasta
Kui selle foorumi leidsin, avastasin mõne aja möödudes, et see on samuti suunatud vaid ühele kitsamale peavoolule. Õnneks olen siitpeale avastanud ka palju teisi para- ja müstikafoorumeid, kust igaühest, nagu ka sellest siin, võib mingeid pärleid leida, kui osata võlts-magusast mannavahust, egoistlikust enesetähtsustamisest ja hirmu-ja alandlikkusejuttudest üle vaadata. Smile
Vasta
Uskumatult palju aega on möödunud sellest ajast kui ma siia esimene kord sattusin. Ei mäleta kuidas. Pole just eriti aktiivne olnud, kuid lugemas käin kuus paar korda kindlasti.

Kodus on ka olukord enam vähem rahulik. Või olen ma lihtsalt teatud asjaoludega ära harjunud.
Vasta
Para-webi leidsin siis kui Taevariik vms kinni pandi. Siis kui eelmises kodus veidrad nähtused toimusid.
Vasta
mind huvitavad paranormaalsed asjad, ja ükskord hakkasin midagi otsima, aga eimäleta mida, ja siis leidsin selle saidi, lugesin siin pidevalt aga kontot ei teinud kohe .siin on huvitavad teemad ja on huvitav lugeda , ja isegi on asju mida olen ise kogenud .
igatahes, meeldib Laugh
Vasta
Mul üks sõber rääkis, et siin saab pidevalt väärt nalja ja muidu äge koht. Pidin tšekkama mis värk om.

Harri

P.S. Kas foorumi kokkutulek ka kunagi toimub? Ühispidu või midagi sarnast?
Vasta
(21-11-2012, 21:38 )Pesukäru Kirjutas: Mul üks sõber rääkis, et siin saab pidevalt väärt nalja ja muidu äge koht.

P.S. Kas foorumi kokkutulek ka kunagi toimub? Ühispidu või midagi sarnast?

Para-web - Üritused
Vasta
Tere kõigile ! Para olen enda jaoks ammu avastanud . . . vanust ka juba . . .
ParaWeebi leidsin üleeile; eile registreerusin kasutajaks. Tegelikult andis googeldamine otsa kätte - otsisin nimelt, kuidas ise püramiidikoopiat valmistada. Aga täna - tee, mis tahad - vot ei saa enam seda linki kätte, kus õpetus kirjas oli.
Keegi ehk juhib jälle rajale ?

Lingid, mis mul täna ei avanenud :

http://para-web.org/showthread.php?tid=4271

http://para-web.org/shoWthread.php?tid=42718page=3
Vasta
Tere!
No see esimene sinu link praegu avaneb.
Igaks juhuks lisan enda otsingu tulemuse ka:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...energia%22
Vasta
Kunagi ammu googeldasin mingit lll Reichi teemat ja leidsin härra Zedi lll Reichi saladused ja jäin lummatult lugema.















r
Vasta
Aitäh, Müstik !
Sain ka ise selle esimese lahti kohe peale seda, kui olin siia oma sõnumi tippinud. Täitsa huvitav - terve päeva jooksul seni ei õnnestunud . . .
Müstika . . . wink
Vasta
Jah eks siin foorumis juhtu igasugu müstikat! )
Vasta
Mina oli(/e)n huvitatud Kaui rabast ja tegin selle kohta veebis tõisemaid kaevetöid. Lõpuks jõudsin siia. Kaiu-teemas on ka minu esimene postitus Bleh
Vasta
Leidsin ammu aga siis ununes ja millalgi 2011 leidsin uuesti.Liikmeks registreerisin hiljuti
Vasta
See oli aasta 2007, kui paraweebud mul külas käisid.

(04-08-2011, 14:28 )Raksha Kirjutas: Ma "avastasin" Parawebi oma kodus elutoas istumas ja igasugu huvitavaid asju raakimas. Pendeldati ja tehti muud. Ei maleta, kes koik kohal olid, aga tore, et mind kampa voeti ja vaga huvitav oli. Aasta siis vois olla 2000-2001, tapselt ei maleta, igatahes kaisin siis veel keskkoolis.

Vasta
Nonaedsasiis, mu malu vedas mind paris korralikult alt. Mulle tundus, et see oli tunduvalt varem. Aga jah, igati mugav - paraweb tuli ise koju katte wink
Vasta
(30-01-2013, 20:51 )Sinis Kirjutas: Tere, paralased!
/.../
Ole Sa tervitatud, tundmatu Tuulepesaline!
Eesti on väike ja paljud vähem või rohkem "uhhuud" osalevad kas siis kirjutavana või lugevana päris mitmes eesti foorumis, kus aga vähegi "neid" teemasid puudutatakse.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,209 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,806 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 46,738 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,981 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,690 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 21,917 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,569 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,207 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,831 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat