•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas ja millal avastasid Para-Webi?
otsisin google-st indigolaste kohta ja sattusin siia ning enam ei saa minema.. on veel minusuguseid
Vasta
Täna, 30.09.07. sia sattusin kui otsisin hirmujutte, aga pole neid siit leidnud.
Aga leidsin muid huvitavaid asjuSmile
Vasta
Lihtsalt otsisin foorumit või mingit jutukat kus rääkida ja siis leitsingi selle Smile(20.okt.2007 mingi kell 6-7 hommikul)
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: snaiper747
Lihtsalt otsisin foorumit või mingit jutukat kus rääkida ja siis leitsingi selle Smile(20.okt.2007 mingi kell 6-7 hommikul)

Või siis ma mainisin para-weebi eile öösel, hoti jutukas Laugh ?!Mina sattusn siia täiesti kogematta, netis surfates
Vasta
Mina näiteks avastasin selle eelmine nädal Bleh
Otsisin niisama info-t netis Nostradamuse kohta ning see otsing tõigi mind selle kohani.
Väga huvitav ja tore foorum on peaks mainima.. Väga rahul,et leidsin selle!
Vasta
lihtsalt netis otsisin midagi ja leidsin. super koht^^
Vasta
Mulle ütles Helkuu.
Vääga hea foorum.
Vasta
Mina avastasin enda jaoks selle foorumi tegelikult juba nii umbes 2a tagasi, otsides netist siis kummituste kohta, aga tol tundus see kõik nii keeruline ja uus, otsustasin mitte kasutajat teha, nüüd siis septembris tegin omale ka kasutaja, ei olnud eriti aktiivne, novembri algusest sain jälle aktiivseks ja nüüd olen enamuse kodus oleku ajast para-webis. Laugh
Vasta
Avastasin selle koha juba aasta tagasi. Olen siin vahepeal vaikselt käinud, lõpuks otsustasin kasutaja teha ja pole pettunud Smile.
Vasta
Olin kunagi ammu Maagide Ordu nimelises foorumis, mis kahjuks sulgeti, ja nüüd otsustasin liituda mõne sarnase foorumiga ning leidsin selle siin Smile
Vasta
Mina leitsin selle vist järgnevalt.....Panin google või neti(ma ei mäleta kumma) otsingusse surm....Ja sealt ma kusagilt selle leitsin...otsisin siis infot surma ja sellele järgneva kohta....ja siit ma olen selle leidnud ja veel kõvasti pealeLaugh....Hämmastav kohtLaugh
Vasta
läbi lingi kusagilt foorumist. ja ma ei kahetse ...
Vasta
Mina tulin pool aastat tagasi, kui alustasin eneseotsingut Smile
Vasta
Ma leidsin kusagilt selle foorumi universumi teema (neti otsingust vist) Laugh ning siis hakkasingi seda para-webi lähemalt uurima. Meeldima hakkas Bleh
Vasta
Me uurisime klassiõega netis ringi, ja leidsimegi.. See oli paar kuud tagasi, aga kasutaja tegin alles täna
Vasta
Avastasin umbbes Minngi Nädal tagasi võinii . :/ Smile
Ei mäleta enam .. kuidas .ag ei kahetse kindlalt. wink
Vasta
Otsisin üles eeltoimunud intsidendi pärast.
Vasta
Icc.. ma otsisin ka kohta, kus saaks inimestega paranormaalsetest asjadest rääkidaSmile Väga bro on see foorum (Y)
Vasta
otsisin parafoorumeid ja vola ... Leidsingi. Kes otsib see leiab.
Vasta
kui aus olla ja kõik puhtsüdamlikult üles tunnistada, siis tulin siia foorumisse Zed'i III Reichi teemat lugema. aga olen leidnud nii mõndagi muud lugemisväärset. suur osa ajast kaob muidugi selle suure omavahelise kemplemise ja lahmimise tagant (no ja me kõik teame, mida ma silmas pean) asjaliku infi leidmisele. aga muidu on täitsa tore.
Vasta
Hei!Minumeelest juhtus see eile öösel vastu tänastLaugh
pm.minu hea sõbranna Triinu (Cassiopeia) andis mulle lingi ja kiitis taevani wink
Otsustasin uurida ,hakkas meeldima ja nii ma siis liitusingi foorumiga Bleh
Väga väga tore place !
Vasta
Alustasin siit foorumist kummituste, poltergeistide kohta info otsimisega ja siit sai alguse mu huvi vanden6ude, iidsete kultuuride, UFO-de ja muu taolise vastu. Kiitus foorumi loojatele!!!
Vasta
Sel ajal töötasin Soomes kui liitusin para-webiga, õigmini tegin seda rohkem pulli pärast, aga tundub täitsa OKEY sait olema!
Vasta
Pole küll kaua liige olnud ja peaks justkui mäletama, aga vot mitte ei mäleta (H)
Vasta
Leidsin aja ja koha kus saan inimestega vestelda sellest mis meid kõiki huvitab.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,209 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,805 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 46,738 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,981 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,689 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 21,917 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,569 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,207 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,831 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat