• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas ja millal avastasid Para-Webi?
#1
Mina tulin täna ja alles uurin. Võiks öelda arvamuse foorumi ja liikmete kohta ka.

Thanx



Edit: muutsin pealkirja - Para-web ei piirdu vaid foorumiga!

[Teadet on muutnud 11-4-2004 postitaja durian]
Vasta
#2
Mina tulin kaks nädalat tagasi esimest korda siia. Ühes teises foorumis oli teema eelmise elu kohta. Keegi oli sinna pannud para-webi foorumi lingi ja nii sattusingi siia.

Mida arvan? Nuh, ma ei tea. Kui välja jätta see, et üks hakkas sõimama, sest ma väitsin, et viljaringid on inimeste tehtud mitte tulnukate, siis on päris ok siiamaani.
Vasta
#3
31/10/03 torufoorumis klikkisin para-webi lingile
Vasta
#4
Ei mäleta täpselt.. durian rääkis para-web'ist loomale ja kas loom või durian rääkis minule ja siis tulingi mina. (1.12.2003).
Vasta
#5
torufoorumis tut tegi teema tahtis sellist lehte luua seal võtsime pundi kokku ja nii saingi siia...

Kasutajate ega personali kohta halbu sõnu pole..

To: dragonlord ja kust sa ise siia sattusid?

[Teadet on muutnud 11-4-2004 postitaja Norwain]
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
31/10/03 torufoorumis klikkisin para-webi lingile

sama siin:o....liikmed on head....pole midagi enamat öelda
Vasta
#7
Tut otsis inimesi, kes oleks huvitaud selle foorumi loomisest..õigemini para-webi loomisest ja siis saingi kutse..:o
Vasta
#8
Durian rääkis mingit asja, andis lingi, ma hakkasin fybile jahuma koguaeg foorumist,: )
Vasta
#9
Kas te kõik olete siin tuttavad? Jutu järgi saab aru küll. Üks rääkis ühele ja teine rääkis teisele:o
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja Wolfgirl
Kas te kõik olete siin tuttavad? Jutu järgi saab aru küll. Üks rääkis ühele ja teine rääkis teisele:o

ei ole kõik tuttavad. Mina olen isiklikult ainult Tutanhamoni korra reaalis näinud ja siis ma olin kah väga ebakaines olekus ja ei mäleta suurt mis teema oli Bleh
Vasta
#11
Kellelgi oli ühes teises foorumis allkirjaks selle foorumi bänner
Vasta
#12
Algus nägin selle foorumi kohta uudiseid torufoorumis kuid siis tundus see foorum kuidagi imelik.
Teine kord kuulsin seda calitry käest ja siis regasin isegi ära :o

/edit: muutsin vea ära\

[Teadet on muutnud 11-4-2004 postitaja z3r0 c001]
Vasta
#13
Mina ka kuulsin asjast toru-foorumist.
Enne para-webi teket oli toru foorumi üldise loba all isegi mõned huvitavad teemad. Nüüd on seal ainult mingi kaka.
Lahe mäng lähe video, ja mingid asjad mis ei ole naljakad, mille üle üksteise võidu naerdi.
Vasta
#14
Avastasin selle kuskil natuke aega tagasi. Kohe peale avastamist sai registreeritud ka. Arvutage siis.
Avastamise põhjus oli see, et tulin arvuti taha ja keegi oli para webi akna lihtsalt lahti jätnud Laugh
Vasta
#15
Mina kuulsin para-webi loomisest samamoodi torufoorumis - õigemini siis lugesin. Sattusin juhuslikult nende kõige esimesele lehele, mis oli kellegi poolt flashis loodud ning oli paras pask.

Tegelikult poleks asjale üldse tähelepanu pööranudki, kui projekti eestvedajaks ei oleks olnud mitte Tutanhamon, kellega ma juba tuttav olen juba päris jõmpsikaeast saadik. Hakkasin projekti jälgima.

Kuu paari pärast anti siis sealsamas torufoorumis teada, et para-web oli avatud. Esialgu ei liitunud, jälgisin lihtsalt millises suunas ja mil viisil tol ajal tegutsev meeskond para-webi soovis aretada. Tolleaegne tiim oli ettevaatlik, vahest isegi kuri või manitsev, tekitades kahtlast maiku, et paljud adminnid tunnevad ennast nüüd Jumalatena, kes valitsevad oma liikmete üle. Mõtlesin, et aeg on seda suhtumist muuta - niiviisi nad ei ela kaua. Teades, et personali hulka ei saa lihtsalt ( ainult personaliliikmena oleks olnud mul võimalus asju muuta), otsustasin hakata foorumis otsima vigu, apse, igasugu muid kapsausse, tekitamaks tunde , et ma olen vajalik Laugh See läks läbi. Nädal ajaga sain administraatoriks ja päev hiljem superadministraatroiks Laugh

Liiatigi olin ma kindel, et ufod plaanivad maailma vallutada. Pidin seda valju häälega karjuma Laugh See teema asub siin ja oli minu esimene teedrajav postitus.

Edaspidi on ajalugu - võtsin para-webi kodeerimise täiesti enda õlule, parandasin vigu ja üritasin luua keskkonda kasutajasõbralikumaks. Usun et see ka nii praegu on.

Nii palju siis tänaseks ajaloost :o
Vasta
#16
Mina ei kuulnud Para-Webi loomisest midagi... omal ajal (17.11.2003) juhtis lihtsalt enda isiklik jõud mu kõigepealt siia ja siis edasi siia. Ajastus oli igastahes perfektne.

Oli vist nii. {mar
Vasta
#17
Kord nägin Toru foorumis mõnd kujundusideed pealkirjaga "Para-web", mis (mitte kedagi solvates) polnud suurem asi... nii et ei pööranud rohkem tähelepanu. Mõni aeg hiljem nägin XMBSource's devni reklaami äsjaavatud Para-web foorumile. Siis sai mõned kuud käidud seda niisama lugemas. Siis lõpuks võtsin kätte ja registreerisin, leidsin ühe priske "kapsaussi", sain henzukaga sõbraks (Bleh) ja nüüd siin ma olengi. Laugh
Vasta
#18
tut otsis torufoorumis kedagi kes oleks para-webi loomisest huvitatud, mine olin.
Vasta
#19
kusagil foorumis mainiti para-weebi (aga ammu...enne kui foorumis mingi tõsine elu käis Laugh) Siis hiljem üks sõber tutvustas uuestiSmile
Vasta
#20
mina sattusin siia paar päeva tagasi@postituse kuupäevast arvutades.

igatahes... algul ma naersin.
siis naersin veidi veel... sest teemad mis mulle silma jäid olid ausaltöelda naljakad...


siis regasin ära et veidike siinseid "totusi" õpetada... aga uurisin ja uurisin ja selgus et tegelikult päris asjalikud teemad siin. hakkas meeldima.

nüüd siin mässangi... ja totusi pole rohkem näinud Laugh
Vasta
#21
:i2: Otsisin Netist torufoorumi aadressi .. või linki .. ja sattusin siia .. päris huvitav ..:it:
Vasta
#22
Sattusin siia kui otsisin google abil vastust ühele suht rumalale küsimusele ja leidsin ka muud huvitavatSmile
Vasta
#23
mina kirjutasin www.neti.ee sse "foorumid" ja leidsin selle foorumi. Mõtlesin siis regitsreeruda ja kirjutada siia omi mõtteid, eks näis kuidas see välja kukub, hetkel foorum meeldib- disain on hea ja paljud asjad on positiivsed.

hea töö !
Vasta
#24
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
31/10/03 torufoorumis klikkisin para-webi lingile

sama siin:o....liikmed on head....pole midagi enamat öelda

sama siin...
Vasta
#25
Ise kuulsin ka kunagi Toru Foorumist. Kui see oli alles loomis käigus. Aga nüüd hilja aegu otsisin jälle üles ja regasin ära. Ning ei kahetse. Ainus mis mind häirib on see et ma käin öösel ja siis siin neid tondi :vaim: lugusi lugemas. Mis hirmutavad vähe Laugh Aga see juba minu poolne probleem.

Liikmed on kõik mõistlikud inimesed. Kel on nii mõnigi paranormaalne kogemus. Vähemalt need kes siin ikka põhiliselt tegutsevad.
UFO-d on minu nagu lemmik teema. Nagu ka iidsed ehitised.

1 . . . 5 . . . 9 10 (Ehk siis 9p 10-st)

[Teadet on muutnud 17-7-2004 postitaja Keits]
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,209 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,806 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 46,738 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,982 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,690 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 21,917 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,569 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,207 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,831 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat