Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes on su väeloom(daemon)?
#1
Test väelooma määramiseks. (Või mingi muu loom?)
Loomulikult ei tasu jälle täie tõsidusega võtta, kuid mõni on väitnud, et üllatavalt täpne.

http://www.goldencompassmovie.com/
->DAEMONS
->Meet your deamon.

Muutus: Deamon daemoniks.

Muudetud: 31-8-08 kell 21:37:51 Thorondor
Vasta
#2
Kes sinu oma on? Minul on tiiger Smile
Vasta
#3
Haythia - ¹impans
Vasta
#4
Mul tuli hiir välja.
Vasta
#5
Lumeleopard on mul.
Vasta
#6
Lumeleopard AspadoraLaugh
Vasta
#7
Voltina, a crow
Vasta
#8
Veidi täpsustusi siis kah - tegemist pole väeloomaga väelooma tähenduses, antud filmis olid daemonid siiski inimese enda hinged, mis erinevalt meie reaalsusest, inimkehas ei paiknenud, vaid inimesega kaasas käisid looma kujul. Seega daemon - inimese hing.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Voltina, a crow
Sama sorti linnukene, ainult minu oma nimi on Rhianna. Huvitav, kas see nimi kah midagi kodeerib?
Vasta
#10
Archeleron - lõvi (Keda iseloomustavad järgmised omadused: enesekindlalt väitev, tagasihoidlik, häbelik, seltsiv, muutliku meelega). Olen ka siis või?
Vasta
#11
Rebane Tarquin
Vasta
#12
Pesukaru Leonidas (mees-daemon??) tagasihoidlik, seltsiv, sõbralik, uhke, enesekindel oma ütlemistes...mnjah, suhteliselt täppi läks. Laugh
Vasta
#13
ehh...ilves- philon (iseloomustavad sõnad: uudishimulik, tark, vastutustundlik, üksik, liider.)Sick

Muudetud: 17-8-08 kell 16:16:55 katz
Vasta
#14
Jänes - Aeron Laugh

Minu kasutaja nime sarnane...
Vasta
#15
Lumeleopard Philotheus. Ma olen siis tagasihoidlik, üksik, alandlik, kohanemivõimeline, enesekindel. Nuhh, see alandlik ei klapi kuidagi ja flexible eelistasin ka tõlkida kohanemisvõimelise, mitte paindlikuna.
Vasta
#16
Elleron, tiiger (juhtiv, vastutustundlik, üllas, üksildane, lahke) Smile
Vasta
#17
Lõvi. Smile
Tagasihoidlik, kaval, uudishimulik, üksildane, tujukas.
Vasta
#18
Mhh, Alchaeon-vares arvatavasti.
Selge.
Vasta
#19
Hommikul tiiger, õhtul rebane... lihtsalt huvi pärast tegin testi kaks korda. Muidugi kakskümmend küsimust ei näite veel väga palju inimese kohta ja teistkordsel vastamisel ei mõelnud selle peale, mis esimesel korral vastanud olin...

PS. Lihtsalt kõrvalmärkusena mainin, et raamat on kordades parem, fantaasiarikkam ja sisutihedam, kui film. Seega soovitan lugeda ja mitte ainult kuldset kompassi vaid ka järgnevaid raamatuid samas sarjast (kolm osa: Golden Compass, Subtle Knife, Amber Spyglass). Maiuspala fantasy austajatele.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Haythia - ¹impans

Kle Haythia on ju hoopis otselot (metskass) Bleh
Vasta
#21
Ma tegin seda 4 korda,2 esimest korda tuli hiir,siis tuli rebane ja seejärel ahv.
Vasta
#22
Thaleron Laugh
Vasta
#23
Liblikas - Sirion :)
Vasta
#24
Kalakotkas Lysianthia

Loomult: üksik, uudishimulik, uhke, rahulik, juht

Kõik peale juhi on täppi, ma võin olla hea juht tõesti, kuid ma pole loomult juht...ma ei tunne ennast juhina hästi.

Muudetud: 26-10-08 kell 16:11:44 blinkz
Vasta
#25
Rebane - thalius : D selline armas sell. Ma pidavat siis selle järgi olema häbelik, ekstsentrik, lõdvestunud ja ülbe.
tsil'
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rahvas kes elab puu otsas 21. sajandil Päikeseinsener 15 8,849 28-11-2018, 16:54
Viimane postitus: Müstik
  Kes on kõige laisemad? villu 2 2,377 27-03-2010, 17:51
Viimane postitus: villu
  Kuidas aru saada, kes on ja kes mitte Indigolaps? PisiSeeneke 6 4,841 19-11-2008, 15:25
Viimane postitus: Metafor
  Evoltusiooni redel: Kes kukkus alla kes jõudis tänapäeva ? excubitoris 1 1,834 22-02-2008, 15:39
Viimane postitus: mustpea

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat